Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 252 άτομα (24 μέλη και 228 επισκέπτες)

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Σημερα φιλοι <<στραγγιξα>> στην Φυλης 66Α. Εδω παιζει ενα μαυρακι πολυ παθιαρικο που πασχιζει να φτασει την αποδοση της γνωστης πλεον Μπρεντας!Ψηλη,ξανθα ραστα κοτσιδια  μακρια που αγκαλιαζουν τους σοκολατενιους ωμους! ωραιο βυζι φυσικο προσφερεται για μαλαξεις.το μωρο πεφτει πανω στο κορμι του πελατη κανοντας μασαζ με ολο το σωμα και υστερα αρχιζει τρελο γλωσσοπαιγνιο ξεκινωντας απο αυτια και καταληγωντας ριζα αρχιδι.Στην συνεχεια αρχιζει τον παιρνει στο στομα και θηλαζει με τρελα!ολες τις στασεις τις κανει με υπομονη σαν να γουσταρει γκομενικα.Μιλαει σπαστο ελληνικο και ισχυριζεται οτι ειναι απο Καλαματα.Δεν ξερω αν ηξερε απο λαδι αλλα εμενα μου εκανε απο τα καλυτερα <<στραγγισματα>> της χρονιας!Ηλικια γυρω στα 23 και τιμη 20 ευρω!Το κλου της υποθεσης ο τσατσος αδερφη  με την εκπληκτικη ομοιοτητα με τον παλιο γνωστο τραγουδιστη Βιολαρη που σε ανεβαζει με το σοου του πριν μπεις στο δωματιο!
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Όπως θα διάβασες και πιο πάνω τα post συνάδελφε Kinky είναι καλούλα η 'Αλεξάνδρα' η ('Σάντρα') με μετριομεγάλο στήθος (υπόψην όχι τόσο μεγάλο που έχει η' Ειρήνη' ή  ;)'Φωτεινή' στη Λεωνίδου 6) και με πολύ καλό γλύψιμο. Να πας όμως απογευματάκι να την πετύχεις μετά τις έξι.
...ρε σεις συγνωμη αλλα να ρωτησω κατι χαζο...? στην κολοκυνθους το μονο που ξερω ειναι το 38...στο 17 υπαρχει μαγαζι...?
 

sergyma

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
278
Κριτικές
21
Like
397
Πόντοι
6.060
πηρε κανενας συναγωνιστης προσφατα τη ΛΑΟΥΡΑ στην τροφωνιου και
αν ναι τι ωρες ειναι εκει
 

kokopoco

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
97
Like
15
Πόντοι
0
λοιπον το 134 το υπογειο το εχει ο γνωστος τακης φωνης που ειχε νια κοντουλα ξανθουλα με ωραιο κωλαρακι..ακριβως απεναντι αυτο που ανεβαινεις τις σκαλες ειναι αι αυτο δικο του σημερα  ηταν εκει το επαιζε τσατσος οποιος πηγαινε του επιανε το πουτσο και γινοταν ο χαμος..εβγαινε και μια μαυρη ψηλη που ειχε επιανε και αυτη κολους και με το ζορι να σε βαλει μεσα.....απο εκει πλακα πλακα αν γνωριστεις μπορει να βγει τιποτα καλο.....
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
sorry μάγκες 38 Κολοκυνθούς είναι το σωστό.Το 17 το έγραψα εκ'παραδρομής γιατί το μπέρδεψα με την Κεραμεικού. anyway Και η 'Όλγα' η Ρωσιδούλα η λεπτή είναι όλα τα λεφτά και η 'Σάντρα' η 'Αλεξάντρα' τούμπανο. Το μπουρδέλο αυτό είναι το κλασσικό που όταν ανεβαίνεις τη σκάλα του σε πιάνει ίλιγγος και η τσατσά είναι ακούνητη απο την πολυθρόνα της!
ειπα και εγω...71?...τεσπα...την ειδα την ξανθουλα..καλη ,βεβαια απο βυζι μετριο με βαση τις δικιες μου αρχες...δεν την πηρα...το ψαξιμο συνεχιζεται.....
 

gampros

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2005
Μηνύματα
405
Κριτικές
8
Like
82
Πόντοι
1
εχει κανεις παει τελευταια με λαρα απο φυλης 54?
ξερετε μηπως εφυγε για διακοπες?
 

gampros

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2005
Μηνύματα
405
Κριτικές
8
Like
82
Πόντοι
1
νομιζα οτι θα ηταν εδω ολο το καλοκαιρι δεν ισχυει?
 
OP
OP
C

coibra

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
23
Like
44
Πόντοι
0
Τις τελευταιες 2 εβδομαδες που περναω το βραδυ απο Φυλης (περιπου 3 με 4 φορες συνολικα) το 54 ειτε ειναι κλειστο (τις περισσοτερες φορες) ειτε εχει μια αλλη πουτανα!
 

gampros

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2005
Μηνύματα
405
Κριτικές
8
Like
82
Πόντοι
1
στο παλιο φοροθμ λεει πως θα ειναι ολο τον αυγουστο και θα παει διακοπες ισως τον σεπτεμβρη.
μηπως πηγες τριτες που εχει ρεπο?
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
8
Πόντοι
1
Φυλής 99 σήμερα πριν λίγο ήταν η Καρμεν...25Ε
 

unique

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
Μαγκες προσοχη στην Αλκαμενους στο γνωστο μαγαζι της ζανας παιζει καινουρια πουτανα η οποια πρωτον δεν λεει τιποτα το ιδιαιτερο και 2ον δεν κανει την φημισμενη ακαποτη...Προσοχη για τους φαν του ειδους
 

Ghostrider

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2006
Μηνύματα
337
Like
12
Πόντοι
1
Αν το 54 ειναι αυτο με την μεταλικη εξωπορτα πηγα προχθες και ειχαν αλλαξει παλι τσατσα και πουτανα. Η τιμη απο 20 πηγε 25 αλλα η πουτανα τα σπαει! Απιστευτο στητο βυζι και μια κωλαρα ονειρο.

Πριν κλεισουν ειχαν παλι αλλη τσατσα. Τωρα αυτη που εχουν νομιζω ειναι η παλια παλι. Μπουρδελο τα εχουνε κανει.  :cheesy:
 
OP
OP
C

coibra

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
23
Like
44
Πόντοι
0
Και σημερα που περασα απο το 54 το βραδυ η Λαρα δεν ηταν εκει και ηταν μια αλλη, αλλα δεν μου ειπε τιποτα η κοπελα και πηγα στη δοκιμασμενη Μαρινα στη Φυλής 67! Στο 99 ηταν ενα βελι η καρολινα η καρμεν δεν θυμαμαι καλα. Ομορφη για βελι, ξανθια με μεγαλα βυζια αλλα ενας συναδελφος φαν του ειδους μου ειπε οτι δεν λεει τιποτα. Διδυμου 8α ηταν η αλογα η μουφα με τα τατουαζ και φυλης στο 54 το κατω ηταν κλειστο, και το 58 οντως ειχε μια ξανθια μουναρα με 25 ευρω.  Αυτα....
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Και σημερα που περασα απο το 54 το βραδυ η Λαρα δεν ηταν εκει και ηταν μια αλλη, αλλα δεν μου ειπε τιποτα η κοπελα και πηγα στη δοκιμασμενη Μαρινα στη Φυλής 67! Στο 99 ηταν ενα βελι η καρολινα η καρμεν δεν θυμαμαι καλα. Ομορφη για βελι, ξανθια με μεγαλα βυζια αλλα ενας συναδελφος φαν του ειδους μου ειπε οτι δεν λεει τιποτα. Διδυμου 8α ηταν η αλογα η μουφα με τα τατουαζ και φυλης στο 54 το κατω ηταν κλειστο, και το 58 οντως ειχε μια ξανθια μουναρα με 25 ευρω.   Αυτα....
φιλαρακι στο 54 για κανε μια περιγραφη της κοπελας....?
 
OP
OP
C

coibra

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
23
Like
44
Πόντοι
0
Σε γενικες γραμμες ειναι σαν τη Λαρα σε εμφανιση, ισως λιγο πιο αδυνατη! Και δεν εχει τεραστια βυζια............
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
ευχαριστω παιδες...ρωτησα γιατι πηγ ενας κολλητος το απογευμα και μου ειπε οτι ειναι βυζαρου...αλλα απο οτι βλεπω μαλλον οχι.... ??? ???
 
OP
OP
C

coibra

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
23
Like
44
Πόντοι
0
καλά ρε μαζί πήγαμε, αλλα βλέπουμε? που την είδες πιο αδύνατη απο λάρα? δε φτανει που με ετρεξες ώς εκει κάτω τα είδες και αλλιώς?

Μαλλον εισουν θολωμενος απο το βελι που ειδες στο 99......Δεν ειναι κακο.
 

Επισκέπτης
Η Όλγα (Ρωσίδα, μαύρο μαλλί, αδύνατη, κατηγορία «Πλάκας Καρύστου» όσον αφορά το στήθος) κάνει κ-α-τ-α-π-λ-η-κ-τ-ι-κ-ό γλείψιμο (αυτί, λαιμός, ρόγα, ομφαλός, αρχ@@δια), όλες τις στάσεις, ελεύθερα πιασίματα, G.F.E. συμμετέχει κατά την διάρκεια της πράξης με χάδια στα μαλλιά, γρατσούνισμα στο στήθος και ηχητικά εφέ, Δουλεύει πρωινά στην Κολοκυνθούς 36 (εκεί που δούλευε η κώλο-Κατερίνα)...


Χτες το απογευμα πέρασα από Κολοκυνθούς 36 κ πήρα την Όλγα.

΄Ολα όσα έγραψαν οι συναγωνιστές sas1977 & savalas ισχύουν 100%.

Βασικά πήγα για την Αλεξάνδρα, αλλά προέκυψε η Όλγα λόγω αδιαθεσίας  της (περίοδος κατά την Τσατσά - θα είναι από Δευτέρα εκεί ξανά η Αλεξάνδρα, όπως με ενημέρωσε (...να το πιστέψω...;;;) ).

ΤΡΕΛΛΟ - ΤΡΕΛΛΟ ΓΛΥΨΙΜΟ ΠΑΝΤΟΥ, ΠΟΛΥ ΚΑΒΛΙΑΡΑ Η ΤΥΠΙΣΣΑ, ΑΝΕΤΗ ΑΠΟ ΧΡΟΝΟ Κ ΑΠΟ ΣΤΑΣΕΙΣ.
ΤΟ ΔΕ ΒΛΕΜΑ ΤΗΣ ΘΥΜΙΖΕΙ ΠΟΡΝΟΣΤΑΡ....

Να είμαι ειλικρινής στην αρχή είπα να την κάνω, αλλά λόγω έλλειψης χρόνου (έπρεπε να ανεβώ ΟΑΚΑ) λέω να δοκιμάσω : Το πολύ- πολύ άλλο ένα 20ρικο κλαμμένο. Εν τω μεταξύ, δεν θυμόμουν κ τις κριτικές που γράφτηακν εδώ μέσα για την Όλγα, από τους συναδέλφους sas1977 & savalas , γιατί μου έκανε ΚΛΙΚ αυτά που γράφτηκαν για την Αλεξάνδρα. Τελικά δεν ζημείωσα με την Ολγίτσα.

Όλα τα λεφτά βέβαια ήταν στην αποχώρησή μου, που τσατσά κ πουτάνα μου πιάσανε την κουβέντα κάνα 5λεπτο κ κόντεψα να πέσω κάτω από το γέλιο... Η δε σκάλα ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ...ΓΙΑ  ΚΟΜΑΝΤΟ...

Απορώ η τσατσά πως την κατεβαίνει !!!
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.102
Like
139
Πόντοι
16
Αγαπητοι φιλοι σημερα κατα της 12:30 περναγα απο Φωκαιας (ειναι κοντα η δουλεια μου) και ειπα να κανω μια σταση για να κανω εναν ελεγχο στα εκει σπιτια!!!. Τελικα ο ελεγχος κατεληξε σε μανικακι ;) αφου δεν αντεξα στον πειρασμο...
Η κοπελα Τσεχα ονοματος Μιρελα , η οποια μιλαγε αρκετα καλα τα Ελληνικα, φιλικοτατη, με ωραιο προσωπακι και καλο μαυρισμενο σωματακι ( βυζι μετριου μεγεθους, καμπυλοτο κολαρακι) και με πολυ καλη πιπα !!! Τα 25 ευρω τα αξιζε και γενικος για τα γουστα μου ηταν οτι πρεπει... :grin:
α ξεχασα η κοπελα δεν παει με ξενους!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom