Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 194 άτομα (13 μέλη και 181 επισκέπτες)

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
πολυ καλες ενημερωσεις!! Μπραβο σε ολους!!

Επισης αυτη η Νικολετα!! Γιατι να δουλευει μονο πρωι ρε γμτ!!!

Νικολετα αλλαξε βαρδια!! Το κοινο σου σε θελει και τις υπολοιπες ωρες της ημερας!!!!!

Ελπιζω να ανεβασει ο στρατηγος κριτικη για την Αλινα γιατι την εχω στα υποψιν.

Nsmirni, τι εγινε με την τσα2 της Αν(κ)ας της Πολωνεζας;;;
Εγω χαιρομε που εργαζεται πλεον μονο πρωι...Μου τα ειχε πει...τι τραβαγε.. ηταν αμαρτια απο τον θεο η κουραση που περναγε...και παρολα αυτα εκανε υπομονη η κοπελα  :rockon: τωρα τυπε ασε που αποδιδη και καλυτερα  ;)
 
Εγγρ.
10 Μαρ 2013
Μηνύματα
204
Κριτικές
8
Like
45
Πόντοι
1
Εγω χαιρομε που εργαζεται πλεον μονο πρωι...Μου τα ειχε πει...τι τραβαγε.. ηταν αμαρτια απο τον θεο η κουραση που περναγε...και παρολα αυτα εκανε υπομονη η κοπελα  :rockon: τωρα τυπε ασε που αποδιδη και καλυτερα  ;)

κοιτα να δεις!!
Αλλες διαμαρτυρονται που δεν μπαινει ανθρωπος
Και αλλες διαμαρτυρονται που δεν προλαβαινουν τα δωματια!!
Παιζει να ειναι η μοναδικη πουτανα της πιατσας με τοσο μεγαλο πελατολογιο
και ολοι λενε και τα καλυτερα για εκεινη!!
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
Εγω χαιρομε που εργαζεται πλεον μονο πρωι...Μου τα ειχε πει...τι τραβαγε.. ηταν αμαρτια απο τον θεο η κουραση που περναγε...και παρολα αυτα εκανε υπομονη η κοπελα  :rockon: τωρα τυπε ασε που αποδιδη και καλυτερα  ;)
απίστετoς χαμός πραγματικά από πολύ πρωί...
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Tωρα το πρωι στη λιοσιων
Βεργας 3
Δεξια η αλεξανδρα,ξανθια ρωσιδα με αρκετα περιτα κιλα, η οποια ωστοσο παρολο που ειναι υπερ το δεον πληθωρικη ,στο σαλονι κατορθωνει να σε ξε-σηκωσει με τον τροπο που με προσεγγισε
Αριστερα δυο γνωστες κοπελες ,η mlf μελαγχροινη ελλη με φουλ και η καιτη,πρωην βικτωρια απο διδυμου 16α που συνηθως δουλευει δεξια.Δεν περασα αν και το ηθελα
Ο οροφος ειναι κλειστος
Εξηκιου
18γ η ρωσοφιλανδεζα τζουλια,προgilf πια
18β στελλα,η μουναρα,καστανη προmlf με μαυρισμενη επιδερμιδα,λεια σαν γυαλι,ομορφα ποδια,πλουσιο στηθος ,σεξι προσωπο,φοβερη γκομενα

 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.853
Πόντοι
25.056
Βεργας 3

Αριστερα δυο γνωστες κοπελες ,η mlf μελαγχροινη ελλη με φουλ και η καιτη,πρωην βικτωρια απο διδυμου 16α που συνηθως δουλευει δεξια.Δεν περασα αν και το ηθελα
Ωραιο μωρο! Στα υπ'οψην


 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.783
Λιγες βδομαδες στην αθηνα ...
...
Το ψωμί της ξενιτιάς είναι πικρό.
(Στέλιος Καζαντζίδης)

...
Ρεμουνδου 21 κατω...Αδριαννα με τα γιαλακια...καλο επιπλακι.
...
Σφάλετε οικτρά, κύριε.
Με εσάς είναι ξινή. Με εμάς είναι ερωμένη...

... φωκαιας 27 υπογειο στη παλια μου γνωριμη βικτωρια..μαζι της ηταν η Μιλα σκληρο σοβιετικο μιλφ..κανουν και παρτουζα..περασα με τη βικτωρια...δυστυχως κατεβασαλιγο τη μαυρη καλτσα της και εκεινη στραβωσε..ο λογος δεν ηταν αλλος απο μελανια με ανοιχτη πληγη η οποια προφανως εχει γινει με αιχμηρο αντικειμενο..οταν τη ρωτησα ειπε οτι ηταν απο μηχανακι..πριν 2 χρονια στην αλκιβιαδου παλι ειχε σημαδια κακοποιησης και τοτε μου ειχε πει οτι ειχε πεσει πανω στο τσαμι ενω ηταν μεθυσμενη..δεν εκανα σεξ μαζι της αν και θα το ηθελα πολυ ουτε τα λεφτα ζητησα πισω...
...
Βικτώρια... Η σκοτεινή πλευρά του έρωτος (c) bakalhs

...
Λιοσιων 78 πανω...το διδυμο Μελινα και ναταλυ..η παρτουζα εχει 40 και μετα τις 4 το πρωι πεφτει στα 30...
...
Μετά τις 4 έχει happy hour...
:grin:

 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 113062

Επισκέπτης
συναγωνιστές ξέρει κανείς αν δουλεύουν ακόμα Ντενίζα ρεμούνδου και Συλβάνα βραζιλιάνα?  :think:
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
πριν από λίγο τιμήθηκε μετά από 7 μήνες για δεύτερη φορά η Νικολέτα στο Φ56....εντάξει παιδιά μην τρελλαθούμε κιόλας...ωραία κοπελιά είναι, αλλά όχι μουνάρα...εντάξει και από υπηρεσίες πιο τυπική πεθαίνεις...Λίγα λόγια στην αρχή, καποια υποτυπώση χάδια, προφυλακτικό σε ημίσκληρο πέος, άθλια πίπα, μονότονη και με χέρι, χωρίς κανένα παιχνίδι και φυσικά ούτε λόγος για περιποίηση @@...Στο σεξ μια στάση ιεραποστολικά με συμπαθητική συμμετοχή, αλλά χωρίς να δείχνει ιδαίτερη όρεξη για πολλά πολλά...τόδοι διθύραμβοι και έπαινοι δε χρεειάζονται για μια-κατά τη γνώμη μου- απλα καλή κοπέλα...
 

nikbel2000

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2011
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
1
πριν από λίγο τιμήθηκε μετά από 7 μήνες για δεύτερη φορά η Νικολέτα στο Φ56....εντάξει παιδιά μην τρελλαθούμε κιόλας...ωραία κοπελιά είναι, αλλά όχι μουνάρα...εντάξει και από υπηρεσίες πιο τυπική πεθαίνεις...Λίγα λόγια στην αρχή, καποια υποτυπώση χάδια, προφυλακτικό σε ημίσκληρο πέος, άθλια πίπα, μονότονη και με χέρι, χωρίς κανένα παιχνίδι και φυσικά ούτε λόγος για περιποίηση @@...Στο σεξ μια στάση ιεραποστολικά με συμπαθητική συμμετοχή, αλλά χωρίς να δείχνει ιδαίτερη όρεξη για πολλά πολλά...τόδοι διθύραμβοι και έπαινοι δε χρεειάζονται για μια-κατά τη γνώμη μου- απλα καλή κοπέλα...


Πεστα ρε Φιλε γιατι μας τα εχουν πρηξει οι συναγωνιστες με μια Νικολετα...................
 

Tsarkalakos

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2011
Μηνύματα
188
Κριτικές
302
Like
4.508
Πόντοι
16.491
πριν από λίγο τιμήθηκε μετά από 7 μήνες για δεύτερη φορά η Νικολέτα στο Φ56....εντάξει παιδιά μην τρελλαθούμε κιόλας...ωραία κοπελιά είναι, αλλά όχι μουνάρα...εντάξει και από υπηρεσίες πιο τυπική πεθαίνεις...Λίγα λόγια στην αρχή, καποια υποτυπώση χάδια, προφυλακτικό σε ημίσκληρο πέος, άθλια πίπα, μονότονη και με χέρι, χωρίς κανένα παιχνίδι και φυσικά ούτε λόγος για περιποίηση @@...Στο σεξ μια στάση ιεραποστολικά με συμπαθητική συμμετοχή, αλλά χωρίς να δείχνει ιδαίτερη όρεξη για πολλά πολλά...τόδοι διθύραμβοι και έπαινοι δε χρεειάζονται για μια-κατά τη γνώμη μου- απλα καλή κοπέλα...

Ωραιο μωρο είναι αλλα οντως από υπηρεσίες είναι καλη-τυπικη.Για μια-δυο φορες την παιρνεις από κει και περα δεν εχει να προσφερει κατι παραπανω για να γινει στανταρακι.Φυσικα στην εν λογω αλυσιδα οι περισσοτερες σε αυτά τα πλαισια παιζουν.Για αυτους που θελουν απλα και safe πραγματα μπορει να κανει γι αυτους που θελουν γλωσσοφιλα,ακα,κωλους,καραμελωμα.τελειωτικα κλπ απλα δεν.Εγω ανηκω στην δευτερη κατηγορια  :rockon:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.375
Πόντοι
45.465

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.375
Πόντοι
45.465
Το ψωμί της ξενιτιάς είναι πικρό.
(Στέλιος Καζαντζίδης)
Σφάλετε οικτρά, κύριε.
Με εσάς είναι ξινή. Με εμάς είναι ερωμένη...
Βικτώρια... Η σκοτεινή πλευρά του έρωτος (c) bakalhs
Μετά τις 4 έχει happy hour...
:grin:
θα συμφωνήσω η Αντριάνα δεν είναι έπιπλο , μιά χαρά είναι μέσα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.375
Πόντοι
45.465
πριν από λίγο τιμήθηκε μετά από 7 μήνες για δεύτερη φορά η Νικολέτα στο Φ56....εντάξει παιδιά μην τρελλαθούμε κιόλας...ωραία κοπελιά είναι, αλλά όχι μουνάρα...εντάξει και από υπηρεσίες πιο τυπική πεθαίνεις...Λίγα λόγια στην αρχή, καποια υποτυπώση χάδια, προφυλακτικό σε ημίσκληρο πέος, άθλια πίπα, μονότονη και με χέρι, χωρίς κανένα παιχνίδι και φυσικά ούτε λόγος για περιποίηση @@...Στο σεξ μια στάση ιεραποστολικά με συμπαθητική συμμετοχή, αλλά χωρίς να δείχνει ιδαίτερη όρεξη για πολλά πολλά...τόδοι διθύραμβοι και έπαινοι δε χρεειάζονται για μια-κατά τη γνώμη μου- απλα καλή κοπέλα...
λαγέ όταν δεν περνάς καλά μην τα γυρίζεις...η πρώτη σου εμπειρία δεν ήταν οκ , είναι άλλωστε γνωστό το πώς είναι η Νικολέτα στο δωμάτιο..
Και ναι είναι μουνάρα , κορμάρα μπορώ να θυμιθώ μερικές στουντιακές που έχεις περάσει όπου σε κορμί είναι κατώτερες , και φυσικά
απο την Εβελίνα είναι κλάσης ποιο ωραία
Καλό είναι αν για κάποιους λόγους η κοπέλα δεν κάνει αυτά που ζητάμε μέσα στο δωμάτιο να μην βγάζουμε χολή  ;)
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.375
Πόντοι
45.465
Ωραιο μωρο είναι αλλα οντως από υπηρεσίες είναι καλη-τυπικη.Για μια-δυο φορες την παιρνεις από κει και περα δεν εχει να προσφερει κατι παραπανω για να γινει στανταρακι.Φυσικα στην εν λογω αλυσιδα οι περισσοτερες σε αυτά τα πλαισια παιζουν.Για αυτους που θελουν απλα και safe πραγματα μπορει να κανει γι αυτους που θελουν γλωσσοφιλα,ακα,κωλους,καραμελωμα.τελειωτικα κλπ απλα δεν.Εγω ανηκω στην δευτερη κατηγορια  :rockon:
τα είπες όλα.....
με την Νικολέτα ξέρεις τι θα πάρεις άρα να γράφονται εκ των υστέρων τα είδη γνωστά δεν έχει νόημα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom