Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 233 άτομα (19 μέλη και 214 επισκέπτες)

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
Διδύμου 16 Βικτορία μελαχρινή μίλφ Βουλγάρα λεπτή με σφιχτό κορμί ωραιο κώλο και μικρό βυζί(τιμήθηκε θα ακολουθήσει κριτική) , με ακα και Σύλβια ξανθό προμίλφ με κοντά μαλλία φράτζα ωραία φάτσα κανονικό σώμα 2άρια βυζιά ,απλό πρόγραμμα , κάνουν και παρτούζα.
καλό βράδυ σε όλους....
η συλβια ακαποτο κανει
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
τι ψευτοερωτες πουλανε αυτες η ρουμανες ρε τυποι?  :2funny:

πηγα σιμονα μεταξουργειο κολωνου 30 πανω σημερα το πρωι.. την εχω παρει και 2-3 φορες αλλες..

αλλα οταν κανουμε λιγο gfe μιλαμε τι σε θελω μου λεει, τι σαγαπω στα ρουμανιστικα,τι τρελενομαι για σενα  :2funny:

το λεει με σοβαρο δηθεν υφος..

και οταν βγηκα στο σαλονι να φυγω ειχε ερθει ενας πακις να πουλαει την πραματεια του ,μιλαμε ουτε γεια δεν ειπε η σιμονα...

ρε για χτεσινο με περασανε?  :s&m_3:


αιντε αγαπουληδες, εσεις που ψαχνετε γκομενα στα μπουρδελα, ευκαιρια ζωης ειναι

(περα απο τα πουτανιστικα της, ειναι καλη στο δωμτιο,ουτε κακια ουτε τελεια,απλα καλη με μεγαλη προσποιηση)
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
τι ψευτοερωτες πουλανε αυτες η ρουμανες ρε τυποι?  :2funny:

πηγα σιμονα μεταξουργειο κολωνου 30 πανω σημερα το πρωι.. την εχω παρει και 2-3 φορες αλλες..

αλλα οταν κανουμε λιγο gfe μιλαμε τι σε θελω μου λεει, τι σαγαπω στα ρουμανιστικα,τι τρελενομαι για σενα  :2funny:

το λεει με σοβαρο δηθεν υφος..

και οταν βγηκα στο σαλονι να φυγω ειχε ερθει ενας πακις να πουλαει την πραματεια του ,μιλαμε ουτε γεια δεν ειπε η σιμονα...

ρε για χτεσινο με περασανε?  :s&m_3:


αιντε αγαπουληδες, εσεις που ψαχνετε γκομενα στα μπουρδελα, ευκαιρια ζωης ειναι

(περα απο τα πουτανιστικα της, ειναι καλη στο δωμτιο,ουτε κακια ουτε τελεια,απλα καλη με μεγαλη προσποιηση)
τυπε οπως εχουμε πει οι ρουμανες ειναι πολυ αγαπησιαρες :grin:
το νου σου δικε μου
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
τι ψευτοερωτες πουλανε αυτες η ρουμανες ρε τυποι?  :2funny:

πηγα σιμονα μεταξουργειο κολωνου 30 πανω σημερα το πρωι.. την εχω παρει και 2-3 φορες αλλες..

αλλα οταν κανουμε λιγο gfe μιλαμε τι σε θελω μου λεει, τι σαγαπω στα ρουμανιστικα,τι τρελενομαι για σενα  :2funny:

το λεει με σοβαρο δηθεν υφος..

και οταν βγηκα στο σαλονι να φυγω ειχε ερθει ενας πακις να πουλαει την πραματεια του ,μιλαμε ουτε γεια δεν ειπε η σιμονα...

ρε για χτεσινο με περασανε?  :s&m_3:


αιντε αγαπουληδες, εσεις που ψαχνετε γκομενα στα μπουρδελα, ευκαιρια ζωης ειναι

(περα απο τα πουτανιστικα της, ειναι καλη στο δωμτιο,ουτε κακια ουτε τελεια,απλα καλη με μεγαλη προσποιηση)
την πηρα κι εγω αυτη την πονηρη ρουμανα σημερα

καλουλα τη βρηκα,ξαναμπαινα ανετα...

οντως εχει πουτανιστικο στυλ και μιλαει πολυ

 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
την πηρα κι εγω αυτη την πονηρη ρουμανα σημερα

καλουλα τη βρηκα,ξαναμπαινα ανετα...

οντως εχει πουτανιστικο στυλ και μιλαει πολυ
και η ξανθια τσατσα ακομα ποιο πονηρη.. ειπε γεια σου κουκλε καλο μεσημερι και βλεπω να βγαινει απο μεσα ενας πακιστανος  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ενω εμενα δεν με εχει πει ποτε κουκλο.. και παω ντυμενος καλα, μπαναρισμενος παντα  >:(
ε αφου παω συνεχεια εκει, με εχει δεδομενο..ποιος ο λογος να με ψαρεψει  :grin:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.415
Πόντοι
45.465
μιας και αναφερθηκε η αλιονα ,αυτα που κανει ειναι εγκληματα...γλυφει κωλοτρυπιδες και μετα παει και σε φιλαει στο στομα και στα δαχτυλα των ποδιων δηλαδη ελεος πια

μια φορα ειχα παει και δεν ξαναπατησα,πολυ καλη μεν αλλα τη θελω την υγεια μου...
μάλιστα....τα γλωσσόφιλα, το 69 και δάχτυλα σε μουνί και κώλο τα έχει  κόψει...
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
ενω εμενα δεν με εχει πει ποτε κουκλο.. και παω ντυμενος καλα, μπαναρισμενος παντα  >:(
φορας και κοστουμι τυπε? :grin:

δικε μου κανεις μπανιο πριν πας στο μπουρδελο? :S
γιαυτο εχεις τρελανει το ρουμανακι
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.415
Πόντοι
45.465
η συλβια ακαποτο κανει
δεν κατάλαβα αν το ποστ σου ήταν ερώτηση ή ενημέρωση...
θα απαντήσω όπως νομίζω....δεν ανακοινώνεται στο σαλόνι ούτε γι αυτήν ούτε για την Βικτορία αλλά μέσα όταν ζητήσεις κάνουν.
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
και η ξανθια τσατσα ακομα ποιο πονηρη.. ειπε γεια σου κουκλε καλο μεσημερι και βλεπω να βγαινει απο μεσα ενας πακιστανος  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ενω εμενα δεν με εχει πει ποτε κουκλο.. και παω ντυμενος καλα, μπαναρισμενος παντα  >:(
ε αφου παω συνεχεια εκει, με εχει δεδομενο..ποιος ο λογος να με ψαρεψει  :grin:
ποτε λες να γυρισει η ιωαννα?εχει αρχισει και μου λειπει :headbang:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
ποτε λες να γυρισει η ιωαννα?εχει αρχισει και μου λειπει :headbang:
εμενα εχει αρχησει και μου λειπει το ποδι της.. με οσες εχω προσπαθησει απο την μερα που εχει φυγει η ειναι βρωμοποδαρες,η εχουν καθαρα αλλα κακασχημα ποδια...

δεν ξερω λαστ  :birdman: πραγματικα, την σποντα την πεταξε στο τελος  ;) την ρωτησα αν φευγει οριστικα και μου ειπε δεν μπορει να λεει τιποτα με σιγουρια... οποτε εχε ελπιδες  :birdman:
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
δεν κατάλαβα αν το ποστ σου ήταν ερώτηση ή ενημέρωση...
θα απαντήσω όπως νομίζω....δεν ανακοινώνεται στο σαλόνι ούτε γι αυτήν ούτε για την Βικτορία αλλά μέσα όταν ζητήσεις κάνουν.
ρε τυπε να πετυχεις πουτανα στα τσιμπουκαδικα να κανει απλο προγραμμα ειναι πιο απιθανο κι απ το να πετυχεις 19χρονο πιπινι στα περγαμου 27 :grin:



 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
εμενα εχει αρχησει και μου λειπει το ποδι της.. με οσες εχω προσπαθησει απο την μερα που εχει φυγει η ειναι βρωμοποδαρες,η εχουν καθαρα αλλα κακασχημα ποδια...

δεν ξερω λαστ  :birdman: πραγματικα, την σποντα την πεταξε στο τελος  ;) την ρωτησα αν φευγει οριστικα και μου ειπε δεν μπορει να λεει τιποτα με σιγουρια... οποτε εχε ελπιδες  :birdman:
κι η τσατσα μου λεγε οτι ολες οταν φευγουν λενε οτι δε θα ξαναγυρισουν και μολις τελειωσει το μαρουλι(1-2 μηνες) ,επιστρεφουν
 

Melancholy Angel

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2012
Μηνύματα
113
Κριτικές
3
Like
122
Πόντοι
1
μάλιστα....τα γλωσσόφιλα, το 69 και δάχτυλα σε μουνί και κώλο τα έχει  κόψει...
βρε νεα σμηρνη την παρακολουθεις 24 ωρες το 24ωρο η μηπως στο ειπε και απλα το πιστεψες...χτεσινος δεν εισαι,ουτε αγαθος για να πιστευεις και εσυ ο ιδιος αυτα που λες,ημαρτον

εισαι απο τους λιγους εδω μεσα που παρακολουθω αποκλειστικα και μονο τις ενημερωσεις γτ πολυ απλα ξηγιεσαι ομορφα ωραια και εισαι σε μεγαλο βαθμο αντικειμενικος στις ενημερωσεις σου....με αλλα λογια εισαι ενα απο τα 3-4 ατομα εδω μεσα που βοηθανε εμενα καθως και αρκετους ακομα με τις ενημερωσεις τους...
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
[quote author=Melancholy Angel  link=topic=26.msg4536095#msg4536095 date=1367964653]
βρε νεα σμηρνη την παρακολουθεις 24 ωρες το 24ωρο η μηπως στο ειπε και απλα το πιστεψες...χτεσινος δεν εισαι,ουτε αγαθος για να πιστευεις και εσυ ο ιδιος αυτα που λες,ημαρτον

εισαι απο τους λιγους εδω μεσα που παρακολουθω αποκλειστικα και μονο τις ενημερωσεις γτ πολυ απλα ξηγιεσαι ομορφα ωραια και εισαι σε μεγαλο βαθμο αντικειμενικος στις ενημερωσεις σου....με αλλα λογια εισαι ενα απο τα 3-4 ατομα εδω μεσα που βοηθανε εμενα καθως και αρκετους ακομα με τις ενημερωσεις τους...
[/quote]ποιοι αλλοι βοηθανε κατα την γνωμη σου;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.415
Πόντοι
45.465
[quote author=Melancholy Angel  link=topic=26.msg4536095#msg4536095 date=1367964653]
βρε νεα σμηρνη την παρακολουθεις 24 ωρες το 24ωρο η μηπως στο ειπε και απλα το πιστεψες...χτεσινος δεν εισαι,ουτε αγαθος για να πιστευεις και εσυ ο ιδιος αυτα που λες,ημαρτον

εισαι απο τους λιγους εδω μεσα που παρακολουθω αποκλειστικα και μονο τις ενημερωσεις γτ πολυ απλα ξηγιεσαι ομορφα ωραια και εισαι σε μεγαλο βαθμο αντικειμενικος στις ενημερωσεις σου....με αλλα λογια εισαι ενα απο τα 3-4 ατομα εδω μεσα που βοηθανε εμενα καθως και αρκετους ακομα με τις ενημερωσεις τους...
[/quote]
όχι βέβαια αλλά γράφω σύμφωνα μέ όσα έκανα τις 3 τελευταίες φορές που την πήρα και απο λεγόμενα συναγωνιστών....
τις πρώτες φορές που την είχα πάρει τα έκανε όλα...
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.064
Πόντοι
8.175
κι η τσατσα μου λεγε οτι ολες οταν φευγουν λενε οτι δε θα ξαναγυρισουν και μολις τελειωσει το μαρουλι(1-2 μηνες) ,επιστρεφουν

Το ίδιο και για την Τζωρτζιάνα . . . .. . .  ..  :'(

Υ.Γ.: Πάντως η ξανθούλα από το Λεων. 28 που τις αντικαθιστά τα βραδινά, όσο γλύκα είναι στο σαλόνι τόσο Speedy Gonzales είναι στο δωμάτιο.
speedy_gonzales_running_in_color_round_sticker-r119b0b2ee014480aa38cc1818a000b64_v9waf_8byvr_512.jpg

Χασμουριέται, δεν τις αρέσουν τα φιλάκια στο σώμα, είναι άγαρμπη, βιάζεται  . . . . . . 
Από μένα έχει  :referee:
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.783
...
..."γιατι η Βίκη είναι σε αυτό το μαγαζί 30 χρονια (!!!!!) λέει με περιφάνεια η τσατσα...
...
Φαίνεται ότι έχει καταλάβει ότι όσο περνάν τα χρόνια, τόσο περισσότερο σας αρέσουν τα χούφταλα...

...
Οσο για την Βικτώρια,επειδή την είδα και εγω επιτέλους σημερα, ειναι οντως πολυ εκφυλο και σεξι μωρο με στεγνο γυμνασμενο σωμα.
Μοιάζει πάρα πολύ και πρέπει να είναι κατά πάσα πιθανότητα η "Τανια" του Δροσοπουλου 98 για την οποια είχε γινει λιγος ντόρος προ 2-3 μηνών...ακους ΠΥΡΑΥΛΕ?????
Θαρρώ ότι εκείνη στη Δροσοπούλου λεγόταν Καίτη, που σιγά - σιγά χάνεται στην αχλή του παρελθόντος...
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.783
Τζούλια, Βέργας 3

Για όσους κυρίους δεν χορταίνουν να γαμάνε τη Τζούλια, μπορούν να συμπληρώνουν αυνανιζόμενοι, βλέποντάς την εδώ...

[xhamster]
]
 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
738
Κριτικές
123
Like
1.679
Πόντοι
8.445
ποια είναι αυτή η Τζούλια ρε πύραυλε;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom