Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 48 άτομα (2 μέλη και 46 επισκέπτες)

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.783
Στον Οίκο Ελευσινίων, την πόρτα άνοιξε μια αλλόκοτη ημεδαπή, βραχύσωμη, με τα βυζιά να κρέμονται, με πλούσια ξανθή κόμη, μάλλον περούκα.
Πολύ ευγενική και φιλόξενη: «Περάστε, καθίστε, σαν στο σπίτι σας…»
Πιθανόν να ήταν λάμια.
Ενώ το ράδιο έπαιζε Στέλιο Καζαντζίδη «…κι αν αλλάξαμε λόγια βαριά, γύρνα πίσω και ξέχνα τα πια, θα σου κλείσω το στόμα με χίλια φιλιά και ας παν στην ευχή τα παλιά…», εμφανίστηκε δεύτερη ημεδαπή, η οποία συνήθως εργάζεται ως βοηθός στο πορνείο στην οδό Κων/πόλεως, στο οποίο εκδίδονται νοτιοαμερικανές.
Ήταν ημίγυμνη, εξερχομένη του δωματίου συνουσιών, προφανώς άρτι συνουσιασθείσα.
Μου πρότεινε να γαμήσω την άλλη (!), αλλά απήλθα.
Δίπλα από το μπουρδέλο, προ ημερών κατέρρευσε ένα παλιό σπίτι. Τα μπάζα έχουν σωριαστεί στο δρόμο.  Αι Αρχαί, αντί να καθαρίσουν το δρόμο και να απομακρύνουν τα χαλάσματα που έχουν μείνει όρθια, αποφάσισαν να κλείσουν το δρόμο με κάγκελα…
Ανήκομεν εις την Δύσιν, ωστόσο είμεθα Αφρικανική χώρα με λευκούς κατοίκους.

Κων/πόλεως 166 άνω: υπέρβαρη, αλλοδαπή, ξανθομαλλούσα.

Κων/πόλεως 166 κάτω, η Άννα: Αλλοδαπή, λεπτή, με ευμεγέθεις μαστούς, πεοθηλασμός άνευ περικαυλίδος, σοδόμηση.

Αλκαμένους 117, η Βαλέρια πάλευε με ψωλές ποικίλες. Ευμεγέθεις μαστοί, δεκτική, πεοθηλασμός άνευ περικαυλίδος.
Μια κλασική επιλογή…

Περγάμου 27 ισόγειο, αι γραίαι θεία Όλγα και Εύα.

Ρεμούνδου 20, ξεμπούκωμα στην Τάνια.
Καλή, δεκτική, προσεκτική, κλείνει τα μάτια όταν τον έχει μέσα.
Η Τάνια γοητεύει, γιατί παρά το ελαφρά παρατημένο σώμα της, διαθέτει θεσπέσια κεφαλή.
 

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
την κατερινα την ρωσιδα μιλφ με το κοντο μαλι την εντοπισε κανεισ παιδεσ;
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
γύρισε Καλύμνου την είχα πάρει πριν 10 μέρες!
 

nas0s

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2007
Μηνύματα
179
Like
0
Πόντοι
1
Πριν από λιγο στη φυλης
54β κωνσταντινα από θεσσαλονικη η’ αλλιως η τζοβανα που ειδα τη κυριακη,ιδια κοπελα είναι.Λεπτη ψηλη,αρκετα ελκυστικη αλλα δεν εχει βρεθει καποιος να της πει να μη φορα αυτά τα λευκα μποτινια που χαλουν ολο το συνολο
56 η ντιανα του kokolongou και του Quasimodo,αλλα κυριως του billy 13,του πρωτου παιδιου που την επισημανε
66Α νικολετα,η μικρογραφια  της παμελα αντερσον σε νεαρη ηλικια και προ πλαστικων ,για να ειμαι ακριβης
86α η τζουλια του τσαροπροεδρου sotirof
Φωκαιας 24 λαβυρινθος,η καρολινα,νεοmlf με κοντη μαυρη περουκα,μηπως είναι η καρολινα του Πυραυλου από αλκιβιαδου?Μελαγχροινο μπαμπατσικο νταρντανομωρο με καταπληκτικες βυζαρες,τις πιο εντυπωσιακες που εχω δει,οι βυζολαγνοι πρεπει ωποσδηποτε να την χαρουν.Τα ματια με δυσκολια κινηθηκαν προς τα κατω,διαπιστωνοντας ότι το μωρο εχει ωραια πιασιματακια,που δεν ζημιωνουν αισθητικα το πληθωρικο αυτό συνολο
Πολυ σωστα φιλε xilnik! Η καρολινα δουλευε Αλκιβιαδου. Απιστευτες βυζαρες πραγματι και φυσικες ανευ σιλικονεως!
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.119
Κριτικές
148
Like
2.734
Πόντοι
6.925
Σήμερα 1η πρωινή Μετάξι

Ιάσωνος 37Α μία προgilf (ή μετάmilf) κολάζ, κεφάλι 50-55αρας με κορμί αψεγάδιαστο 25αρας ... δεν την έχω ξαναδεί αφού κοιτούσα και δεν πίστευα ότι δεν βλέπω ταινιάκι μονταρισμένο αλλά Λαζόπουλο
Ιάσωνος 30Β ένα καλό μελαχρινό μικρούλι με όμορφο στηθάκι
Ιάσωνος 20Γ (πρώτη φορά το βρήκα ανοιχτό δεν το ήξερα με τα δωμάτια πάνω και το ασανσεράκι) δεμένη με ξανθομελιά μαλλιά και στήθος στητό αλλά κιλάκια στην κοιλιά

Κολωνού 30Α η γνωστές
Κολωνού 32Γ (υπόγειο) μελαχρινή με συμπαθητικό σώμα αλλά ξεπέτα ύφος
Κολωνού 32Β η πολύ λεπτή Ρομά καστανή Μαρία (κατάθεση βλ. κριτική)
Κολωνού 27Β πολύ γλυκό πλάσμα μικρούλα με στητό στήθος 1,5
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Σήμερα 1η πρωινή Μετάξι

Ιάσωνος 37Α μία προgilf (ή μετάmilf) κολάζ, κεφάλι 50-55αρας με κορμί αψεγάδιαστο 25αρας ... δεν την έχω ξαναδεί αφού κοιτούσα και δεν πίστευα ότι δεν βλέπω ταινιάκι μονταρισμένο αλλά Λαζόπουλο
Ιάσωνος 30Β ένα καλό μελαχρινό μικρούλι με όμορφο στηθάκι
Ιάσωνος 20Γ (πρώτη φορά το βρήκα ανοιχτό δεν το ήξερα με τα δωμάτια πάνω και το ασανσεράκι) δεμένη με ξανθομελιά μαλλιά και στήθος στητό αλλά κιλάκια στην κοιλιά

Κολωνού 30Α η γνωστές
Κολωνού 32Γ (υπόγειο) μελαχρινή με συμπαθητικό σώμα αλλά ξεπέτα ύφος
Κολωνού 32Β η πολύ λεπτή Ρομά καστανή Μαρία (κατάθεση βλ. κριτική)
Κολωνού 27Β πολύ γλυκό πλάσμα μικρούλα με στητό στήθος 1,5
αυτη που ειδες στο κολωνου 27β ειναι μαλλον η χριστινα.οντως ειναι παρα πολυ γλυκο πλασμα.την ειχα παρει πριν απο 20 μερες με θετικες εντυπωσεις
 

mpourdeli@ris

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2007
Μηνύματα
378
Κριτικές
1
Like
22
Πόντοι
1
Γνωριζει κανεις ποια ειναι αυτη τις μεταμεσονυχτιες βαρδιες στο Ιασωνος 30Α, μια ξανθια με ωραιο βυζι ;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.133
Κριτικές
1.245
Like
194.046
Πόντοι
45.465
την εχω δει αυτη που λες,αλλα δεν τη θυμαμαι για να σου πω :think: δε μου λεει κατι παντως

η ιρις,αν θυμαμαι καλα ειχε γλυκια ομορφια και οχι σκουρο δερμα.η κιτυ(ακου κιτυ :2funny: ) ειχε αγρια καυλοομορφια και σκουρο δερμα

παντως εχει ενα μεγαλο τατου απ το συκωτι μεχρι τα κοκαλα της λεκανης κι ενα κατω απ το σβερκο,που κατι γραφει

και της λειπει (ο αριστερος νομιζω) κυνοδοντας :rockon:

στο τελος ειχαμε και τον εξης διαλογο

-απο ρουμανια εισαι?
-οχι,απο τσεχια.ξερεις που ειναι?
-εγω ξερω,εσυ ξερεις?
-απο κει ειμαι λες να μην ξερω?γερμανια και ουγγαρια ειναι κοντα
-πρωτευουσα ποια ειναι?
μετα τα μασαγε...
αυτή είναι και έχει κάνει solarium...
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.064
Πόντοι
8.175
Απογευματινή βόλτα στα σοκάκια του έρωτα.
Συνήθως, παρκάρω το αμάξι στα μεγάλα νούμερα της Φυλής και αν δεν έχω ήδη λοκάρει τους στόχους μου, ξεκινάω την βόλτα μου από τα μεγάλα προς τα μικρά νούμερα.
Σήμερα, ελέω πληροφοριών για νέο αίμα στα μικρά, είπα να ξεκινήσω ανάποδα.

Εεεε, εκεί έμεινα. . . .

Λοιπόν,

Φυλ. 54: μια Κωνσταντίνα (& καλά Ελληνίδα) ψηλή, 1.80+ m, αδύνατη, με μακρύ μαλλί, μικρό στήθος.
Απορία: σε αυτό το μπουρδέλο δεν παίζει βάρδια στις τσα2? Χρόνια τώρα, κάθε μέρα, πρωί-βράδυ η ίδια υπηρεσία είναι. Δεν βαρέθηκε ?   :think:

Φυλ. 56: Εμφανίστηκε ένα αγγελάκι, η Ντιάνα. Με το που το είδα, μου έπεσαν τα σαγόνια. Λυγερόκορμο πορνίδιο, έκφυλη φατσούλα, μακριά μαύρα σπαστά μαλλιά, λευκό δερματάκι, στητό νεανικό βυζάκι, κωλαράκι  για δάγκωμα! Αν και νωρίς (κατά τις 18:00) ήταν ήδη σε ένα δωμάτιο, όταν μπήκα, είχε μετά άλλον και μετά εγώ. Τα δωμάτια καθαρά, αλλά καλά χτισμένα με καλή ηχομόνωση, οπότε κατά την διάρκεια της αναμονής μου δεν άκουγα τι γινόταν δίπλα. Τα λεπτά φάνταζαν αιώνες. Περίμενα πως και πως να βεβηλώσω αυτήν την ιέρεια της θεάς Αφροδίτης. Σας άλλος Πάνας θα προσπαθούσα να την αποπλανήσω και να την κάνω μαριονέτα στα χέρια μου.
Φεύ ! ! Όταν μπήκε μέσα, γκρεμίστηκαν όλα. Ανέλαβε αυτή τα ινία και με μάγεψε. Από Πάνας , έγινα γουρουνάκι στα χέρια της Κίρκης. Ήρθε από πάνω μου και άρχισε να με φιλά αργά, αισθησιακά σε όλο μου το κορμί. Πέρασμα καπότας και λυσσασμένα με πήρε στο στόμα της, με συνεχές deep-throat, λες και ήμουν ο Οδυσσέας. Αν πρόσφερε ακά, θα τέλειωνa σε 3 picosecond. . . . Την σταματάω , την ξαπλώνω και αρχίζω το ταξίδι μου, την Οδύσσεια , πάνω σε αυτό το αλαβάστρινο κορμί. Το τί συνάντησα, δεν λέγεται: Σειρήνες, Σκύλες, Χάρυβδη, Τρικυμίες, θαλασσοταραχές, . . . . . . .
Επιτέλους, έφτασα στην Ιθάκη μου και τέλειωσα. Ταλαιπωρημένος, αλλά δικαιωμένος.

Κάπου εκεί σηκώθηκα με μια ζάλη με μια σκοτοδίνη. Δεν μπορούσα να συνεχίσω άλλο. Τελείωσαν τα ταξίδια μου για σήμερα. Βρήκα το δικό μου λιμάνι.
Ας αράξω να ξαποστάσω και πάλι προς την δόξα θα τραβήξω . . . . .

Το τραγούδι αφιερωμένο στην μικρή μάγισσα:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Απογευματινή βόλτα στα σοκάκια του έρωτα.
Συνήθως, παρκάρω το αμάξι στα μεγάλα νούμερα της Φυλής και αν δεν έχω ήδη λοκάρει τους στόχους μου, ξεκινάω την βόλτα μου από τα μεγάλα προς τα μικρά νούμερα.
Σήμερα, ελέω πληροφοριών για νέο αίμα στα μικρά, είπα να ξεκινήσω ανάποδα.

Εεεε, εκεί έμεινα. . . .

Λοιπόν,

Φυλ. 54: μια Κωνσταντίνα (& καλά Ελληνίδα) ψηλή, 1.80+ m, αδύνατη, με μακρύ μαλλί, μικρό στήθος.
Απορία: σε αυτό το μπουρδέλο δεν παίζει βάρδια στις τσα2? Χρόνια τώρα, κάθε μέρα, πρωί-βράδυ η ίδια υπηρεσία είναι. Δεν βαρέθηκε ?   :think:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
Απογευματινή βόλτα στα σοκάκια του έρωτα.
Συνήθως, παρκάρω το αμάξι στα μεγάλα νούμερα της Φυλής και αν δεν έχω ήδη λοκάρει τους στόχους μου, ξεκινάω την βόλτα μου από τα μεγάλα προς τα μικρά νούμερα.
Σήμερα, ελέω πληροφοριών για νέο αίμα στα μικρά, είπα να ξεκινήσω ανάποδα.

Εεεε, εκεί έμεινα. . . .

Λοιπόν,

Φυλ. 54: μια Κωνσταντίνα (& καλά Ελληνίδα) ψηλή, 1.80+ m, αδύνατη, με μακρύ μαλλί, μικρό στήθος.
Απορία: σε αυτό το μπουρδέλο δεν παίζει βάρδια στις τσα2? Χρόνια τώρα, κάθε μέρα, πρωί-βράδυ η ίδια υπηρεσία είναι. Δεν βαρέθηκε ?   :think:

Φυλ. 56: Εμφανίστηκε ένα αγγελάκι, η Ντιάνα. Με το που το είδα, μου έπεσαν τα σαγόνια. Λυγερόκορμο πορνίδιο, έκφυλη φατσούλα, μακριά μαύρα σπαστά μαλλιά, λευκό δερματάκι, στητό νεανικό βυζάκι, κωλαράκι  για δάγκωμα! Αν και νωρίς (κατά τις 18:00) ήταν ήδη σε ένα δωμάτιο, όταν μπήκα, είχε μετά άλλον και μετά εγώ. Τα δωμάτια καθαρά, αλλά καλά χτισμένα με καλή ηχομόνωση, οπότε κατά την διάρκεια της αναμονής μου δεν άκουγα τι γινόταν δίπλα. Τα λεπτά φάνταζαν αιώνες. Περίμενα πως και πως να βεβηλώσω αυτήν την ιέρεια της θεάς Αφροδίτης. Σας άλλος Πάνας θα προσπαθούσα να την αποπλανήσω και να την κάνω μαριονέτα στα χέρια μου.
Φεύ ! ! Όταν μπήκε μέσα, γκρεμίστηκαν όλα. Ανέλαβε αυτή τα ινία και με μάγεψε. Από Πάνας , έγινα γουρουνάκι στα χέρια της Κίρκης. Ήρθε από πάνω μου και άρχισε να με φιλά αργά, αισθησιακά σε όλο μου το κορμί. Πέρασμα καπότας και λυσσασμένα με πήρε στο στόμα της, με συνεχές deep-throat, λες και ήμουν ο Οδυσσέας. Αν πρόσφερε ακά, θα τέλειωνa σε 3 picosecond. . . . Την σταματάω , την ξαπλώνω και αρχίζω το ταξίδι μου, την Οδύσσεια , πάνω σε αυτό το αλαβάστρινο κορμί. Το τί συνάντησα, δεν λέγεται: Σειρήνες, Σκύλες, Χάρυβδη, Τρικυμίες, θαλασσοταραχές, . . . . . . .
Επιτέλους, έφτασα στην Ιθάκη μου και τέλειωσα. Ταλαιπωρημένος, αλλά δικαιωμένος.

Κάπου εκεί σηκώθηκα με μια ζάλη με μια σκοτοδίνη. Δεν μπορούσα να συνεχίσω άλλο. Τελείωσαν τα ταξίδια μου για σήμερα. Βρήκα το δικό μου λιμάνι.
Ας αράξω να ξαποστάσω και πάλι προς την δόξα θα τραβήξω . . . . .

Το τραγούδι αφιερωμένο στην μικρή μάγισσα:
μηπως το εχει κανει σπιτι;;και διαμένει εκει;
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
αυτή είναι και έχει κάνει solarium...
καλα ρε τυπε,πως το καταλαβες οτι ηταν αυτη? :think: εχει ξαναναφερθει?

τι ειναι αυτες οι ρουμανες παντως ρε πουστη μου...σολαριουμ και τατου ξερουν να κανουν και να δινουν λεφτα...τα δοντια που τους λειπουν δεν πανε να τα φτιαξουν :S :idiot:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.192
Κριτικές
496
Like
62.597
Πόντοι
39.662
επιστροφη στην δραση για την μαρια την αλβανιδα που ελειπε επι 20ημερου απο ιασ 33 πρωινη βαρδια  , πληρωθηκε/καταγαμηθηκε  :rockon:  :rockon:
το απογευμα εχει σειρα η δεσποινις ντιανα απο φ56 που διαβασα καλα για αυτην,ελπιζω να περασω και εγω καλα οπως ο συναγωνιστης amadeus_gr ...
 

Φανούρης Τζούρας

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
526
Like
3.685
Πόντοι
14.156
[size=11pt]Τσάρκα πρωινή[/size]


9:41-11:14 π.μ

Κολοκυνθούς 63 αριστερά (υπερυψωμένο ισόγειο): Εκεί συνάντησα δύο κοπέλες: Την 26χρονη αλβανίδα Μαρία˙ με σπαστό κοκκινωπό μαλλί μέχρι τους ώμους, ενδιαφέρον πρόσωπο, μεγάλο κρεμασμένο στήθος, βαρύ κορμί με κωλάρα και μπουτάρες, η οποία φορούσε μαύρο μεσοφόρι, και την Στέλλα, μία επίσης υπέρβαρη νεαρή, με ίσιο καστανό μαλλί μέχρι τους ώμους και μεγάλο στήθος. Εκείνη φορούσε μπλε μεσοφόρι. Απλό στα 10 ευρώ. Πληρώθηκε η πρώτη...

8645234294_281ffbb476_c.jpg


8645236286_ae2bf06c2a_c.jpg


8644139601_b36601408c_c.jpg


Κολοκυνθούς 38 αριστερά (ισόγειο): Η βουλγάρα Μαρία , απ' το διπλανό Κολοκυνθούς 38 και πρόσφατα απ' το Αχιλλέως 40. Επρόκειτο για milf με άσχημο αλλά χαμογελαστό πρόσωπο, μαύρο μαλλί λίγο κάτω απ' τους ώμους, μεγάλο στήθος. Φορούσε μαύρο κομπινεζόν. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ και ΚΩΛΟΣ στα 10.
Κολοκυνθούς 38 δεξιά (όροφος): Η 22χρονη βουλγάρα Αντζελα˙ με κοντό ίσιο ξανθο μαλλί, μεσαίο στήθος, ευμεγέθη κώλο και χοντρά μπούτια. Φορούσε μεσοφόρι και αυτή. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ, ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ στο στόμα στα 10.
Περδίκκα 3 αριστερά: Η Μαρία˙ μία νεαρή με μαύρο μαλλί κάτω απ' τους ώμους, μικρά μάτια, λεπτά χαμογελαστά χείλη, small breast, αδύνατη, μ' ένα τατουάζ γύρω από το αριστερό της μπράτσο. Απλό στα 10.
Ιάσονος 44 αριστερά (ισόγειο): Σταθερά η Αλεξία˙ μία νέα κοπέλα με γλυκό πρόσωπο, ίσιο μαύρο μαλλί κάτω απ' τους ώμους, μικρό στήθος, σώμα με πιασιματάκια. Απλό στα 10.
Ιάσονος 44 δεξιά (υπερυψωμένο ισόγειο): Κλασικά η ξανθιά Αλεξάνδρα˙ με το βαρύ κορμί, το μικρό στήθος και τις έντονες θηλές. Απλό στα 10.
Ιάσονος 46 αριστερά (υπερυψωμένο ισόγειο): Η Μαίρη˙ με μαύρο ίσιο μαλλί κάτω απ' τους ώμους, μεσαίο στήθος, γεμάτο κορμί. Φορούσε ένα σκούρο εφαρμοστό μεσοφόρι. Απλό στα 10 και ΚΩΛΟΣ στα 15.
Ιάσονος 46 μεσαίο (υπερυψωμένο ισόγειο): Μία καυλωτική milf υπηρεσία με κοντό ξανθό μαλλί, μου παρουσίασε τη ρουμάνα Αλίνα˙ με ίσιο μαύρο μαλλί κάτω απ' τους ώμους, μεγάλο στήθος, γεματούτσικο κορμί. Απλό (ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ ΙΣΠΑΝΙΚΟ στα βυζιά) στα 10.
Ιάσονος 46 δεξιά (όροφος): Μία επίσης σταθερή παρουσία˙ η αλβανίδα Αλεξάνδρα ή Σάντρα˙ με μαύρα μακριά μαλλιά και κάποιες ανταύγειες, φιλήδονο στόμα, μεσαίο στήθος, κορμί με πιασιματάκια. Απλό στα 10.
Ιάσονος 43: Δούλευαν δύο κοπέλες: Η «ελληνίδα» Αριστέα˙ με ξανθό ίσιο μαλλί μέχρι τους ώμους, μεσαίο στήθος, γεμάτο κορμί με χοντρουλά μπούτια, και η «βουλγάρα» Μαρία˙ με ίσιο καστανό μαλλί έως τους ώμους, μικρό στήθος, πανομοιότυπης σωματοδομής. ΚΩΛΟΣ στα 10.
Ιάσονος 37 δεξιά (ισόγειο): Η milf Σοφία, από το ισόγειο της Κολωνού 47, με μαύρο σγουρό μαλλί μέχρι τη μέση, αδύνατη, με μικρό στηθος. Επρόκειτο για τη λευκή Βραζιλιάνα που την είχα δει και σε κάποιο σπιτάκι της Λιοσίων. Απλό στα 10.
Ιάσονος 36: Η Μαρίνα, από το ισόγειο του Ιάσονος 46. Νεαρή μελαχρινή κοπέλα χαμηλού αναστήματος, πιθανόν αθιγγανίδα, με καστανόξανθο μαλλί πιασμένο σε μακριά κοτσίδα, φιλήδονο πρόσωπο, ωραίο μεγάλο κρεμασμένο στήθος με ευμεγέθεις θηλές, κανονικό σώμα με τρεις δερματοστιξίες: μία στο δεξιό βουβώνα, μία στη δεξιά ωμοπλάτη και μία τρίτη στη μέση. Απλό στα 10, και η ξανθιά milfogilf Ερικα, από Ιουλιανού 71. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ στα 10.
Ιάσονος 33: Η Μαρία˙ με ίσιο ξανθό μαλλί μέχρι τους ώμους, συμπαθητικό πρόσωπο, μεσαίο στήθος, αδύνατο κορμί, μ' ένα ταττού στο αριστερό αντιβράχιο και άλλο ένα στη λεκάνη (δεξιά), ωραίο κωλαράκι. Απλό στα 10.
Ιάσονος 31 δεξιά (ημιυπόγειο): Εκεί συναντησα μία μαυρούλα με περίτεχνη κόμμωση, καμπύλες, κωλάρα και μικρό στήθος˙ τη Νάνσυ. Απλό στα 10.
Ιάσονος 30 αριστερά (ημιυπόγειο): Η αλβανίδα Κατερίνα˙ μία αρκετά αδύνατη και "ζωντανή" κοπέλα, με καρέ ξανθό μαλλί, μικρό στήθος. Μου χίμιξε και με τραβούσε να περάσω στο δωμάτιο. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ στα 10.
Ιάσονος 30 δεξιά (όροφος): Η Αλίνα, σε προηγούμενες τσάρκες την έβλεπα στο διπλανό ημιυπόγειο, ήταν μία νεαρή με ίσια καστανόξανθα μαλλιά έως τους ώμους, μικρό στήθος, μονοκόμματο σώμα, κοντούλα. Απλό στα 10.
Ιάσονος 27: Η Ρωσίδα Ναταλία, απ' το υπερυψωμένο ισόγειο στην Κωνσταντινουπόλεως 166 αριστερά. Μία συμπαθητική κοπέλα με ίσιο καστανό μαλλί μ' ανταύγειες μέχρι τους ώμους, μεσαίο προς μεγάλο στήθος, σώμα με πιασιματάκια. Απλό στα 10.
Λεωνίδου 28 δεξιά (υπερυψωμένο ισόγειο): Αλλη μία Μαρία˙ με καστανά ίσια μακριά μαλλιά κάτω απ' τους ώμους, όμορφο πρόσωπο, μεσαίο στήθος, ωραίο κορμί. Ψηλή πάνω στους κοθόρνους. Απλό στα 10.
Ιάσονος 20 αριστερά (υπερυψωμένο ισόγειο): Η Στεφανία˙ με κοκκινοπορτοκαλί ίσια κάτω απ' τους ώμους μαλλιά, γλυκό προσωπάκι, μεσαίο στήθος, ψηλή και άσπρη. Απλό στα 10.
Ιάσονος 20 δεξιά (ισόγειο): Η Κορίνα˙ μία νεαρή με μαύρο ίσιο μαλλί κάτω απ' τους ώμους, όμορφο πρόσωπο, μεσαίο στήθος, ωραίο κορμί με λίγα πιασίματάκια στους γοφούς. Απλό στα 10.
Ιάσονος 19 όροφος: Η Αλίνα από Ρουμανία˙ με μαύρο ίσιο μαλλί πιασμένο πίσω στο κεφάλι, όμορφο πρόσωπο, μικρό στήθος, κανονικό κορμί και ωραίο κωλαράκι. Μου έκανε ασφυκτικό πρέσινγκ. ΚΩΛΟΣ στα 10.
Ιάσονος 1 μεσαίο (δεξιός όροφος): Η παχουλή ρωσίδα Σοφία, απ' το διπλανό ισόγειο, με μελαχρινό καρέ μαλλί και ένα ζεύγος βυζάρες, και η νταρντάνα Νικόλ˙ μελαχρινή με μαύρο μαλλί πιασμένο πίσω στο κεφάλι, πρόστυχο πρόσωπο, μεσαίο προς μεγάλο στήθος, κωλάρα και μπουτάρες. Απλό στα 10.
Ιάσονος 1 μεσαίο (αριστερός όροφος): Ακόμα μία Μαρία, σε απλό πρόγραμμα στα 10. Αυτή ήταν ξανθιά με ίσιο μαλλί έως τους ώμους, μέτριο πρόσωπο, μεσαίο στήθος, σώμα με πιασιματάκια.
Κολωνού 11 δεξιά (υπερυψωμένο ισόγειο): Μία νεαρή μελαχρινή με μέτριο πρόσωπο, ίσια μαύρα μαλλιά έως τους ώμους, μικρό στήθος, ωραίο κανονικό κορμί. Απλό στα 10.
Κολωνού 11 (ημιυπόγειο): Κλασική παρουσία˙ η πληθωρική νεαρή μελαχρινή Μαίρη. Απλό στα 15.
Κολωνού 15 αριστερά: Η Νάντια˙ μία καστανόξανθη κοπέλα με γυαλάκια, μεγάλα βυζιά, κορμί με αρκετά πιασίματα. Απλό (ΙΣΠΑΝΙΚΗ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΗ) στα 10.
Κολωνού 15 δεξιά: Η Μανταλένα˙ μία νεαρή ξανθιά με το μαλλί της να φτάνει έως τους ώμους, μέτριο πρόσωπο, με μία μικρή κρεατοελιά πάνω απ' το χείλος, μεσαίο στήθος, σώμα με πιασίματα και γεμάτα μπούτια. Απλό στα 10.
Κολωνού 27 δεξιά (υπερυψωμένο ισόγειο): Η Χριστίνα˙ με καστανό ίσιο μαλλί έως τους ώμους, γλυκό πρόσωπο, μικρό προς μεσαίο στήθος, κανονικό σώμα, ωραίος κώλος. Απλό στα 10.
Κολωνού 30 δεξιά (υπερυψωμένο ισόγειο): Η ρουμάνα Ντάρια και η ξανθιά Αννα. Ομορφες και οι δύο. Απλό στα 10.
Κολωνού 30 αριστερά (όροφος): Η επίσης ρουμάνα Ιωάννα. Απλο στα 10.
Κολωνού 32 αριστερά (ισόγειο): Η νεαρή αδυνατούλα Μαρία˙ που ήταν και την Τετάρτη το πρωί. Απλό στα 10.
Κολωνού 47 αριστερά (ισόγειο): Η Χρύσα˙ με ίσια μαύρα μαλλιά λίγο κάτω απ' τους ώμους, μέτριο πρόσωπο, κοντούλα με γεμάτο κορμί. Απλό στα 10.
Κολωνού 47 δεξιά (όροφος): Η Τζένη˙ μία ερωτική νέγρα με μεσαίο στήθος, και η ρωσίδα milfogilf Γκαλένα˙ μ' ένα τεράστιο κρεμασμένο στήθος. Απλό στα 10.
Κολωνού 48: Κλασικά η milf Τάνια, σε απλό στα 10. Είχε αρκετό κόσμο σε αναμονή.
Κολωνού 53: Η Φωτεινή και η Ελένη˙ νταρντάνα με μεγάλο στήθος. Απλό στα 10.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 15: Δύο κοπέλες: Η σταθερή τα πρωινά ρωσίδα Βίκυ, σε απλό στα 10, και η milf Γιάννα, από Κολωνού 48, με ξανθό κοντό μαλλί, μεσαίο προς μεγάλο στήθος, ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ στα 10.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 17: Η 27χρονη μολδαβή Σάρρα˙ ψηλή κοπέλα με καστανό μαλλί μέχρι τους ώμους, μεσαίο στήθος. Απλό στα 10.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 28: Οι δύο αδελφές: Βερόνικα και Πάολα. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ στα 10.

Οπως και η φωτογραφία σου!...


μπράβο αγαπητέ Φανούρη. Δεν ξέρω αν πρέπει να σε ευχηθώ να τα εκατοστήσεις, αλλά σίγουρα θα σε ευχηθώ να περνάς πάντα καλά και να πιάνουν τόπο το πορνοευρώ σου!  :rockon: :rockon: :rockon:
Να 'σαι καλά φίλε μου.

μπραβο φανουρη....εισαι θεος δικε μου...συνεχισε τις εξαιρετικες ενημερωσεις σου  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Μετά τον «δέκατο τρίτ...ωσε» (13ος μήνας) μπήκα στον «δέκατο τε...ράστιο» (14ος μήνας) και συνεχίζω. Με το «απολελέ και τρελελέ» ν' αργεί ακόμα. ;)
 

MaximusChris

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2006
Μηνύματα
144
Κριτικές
13
Like
333
Πόντοι
31
Ιάσωνος 30Α, μεσανυκτα Πέμπτης, μπήκα κ τίμησα το Μαράκι, μωρο απο Τσεχία με πλαστικό βυζάκι κ αναλογίες μοντελου. τιμημενο 10ευρο.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom