Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για κωλόμπαρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 251
  • Εμφανίσεις 91K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Deltafox

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2009
Μηνύματα
133
Κριτικές
1
Like
241
Πόντοι
21
Συναγωνιστες γεια σας.Σε κωλομπαρο δεν εχω ξαναπαει θα ειναι πρωτη φορα εχετε να μου προτεινετε καποιο? γιατι αν εξαιρεσουμε μπουρδελα και στριπτητζαδικα δεν εχω ιδεα απο κωλομπαρα.Σκεφτομαι επισης να παω με ενα ατομο ακομα.Τι λετε να παω μονος μου η με φιλο τι ειναι καλυτερο?.

Βασικά ρε φιλε, το πας πολύ αόριστα. Όχι οτι είμαι κανένας περπατημένος στα κωλομπαρα όπως είναι οι άλλοι εδώ, αλλά πρέπει να γίνεις πιο συγκεκριμένος. Τι ακριβώς θες να πας να κάνεις στο κωλόμπαρο; Να χουφτώσεις, να γαμησεις, καμια πίπα, να πετάξεις 50-60-80-100 ευρώ και μετά να πας σπιτι να τον παίξεις;;
 

darktranquillity

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
23
Κριτικές
30
Like
521
Πόντοι
290
Για χαβαλε περισσοτερο ενταξει δεν εχω την απαιτηση να γαμησω σε τουαλετες υποαρχουν και τα μπουρδελα για την πλακα εννοω και βεβαια χουφτωματα.
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.624
Πόντοι
216
Πηγαινε με φιλο
 

Deltafox

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2009
Μηνύματα
133
Κριτικές
1
Like
241
Πόντοι
21
Για χαβαλε περισσοτερο ενταξει δεν εχω την απαιτηση να γαμησω σε τουαλετες υποαρχουν και τα μπουρδελα για την πλακα εννοω και βεβαια χουφτωματα.

Κοίτα, αρχηγέ.. Εγώ στην Αθηνα, έχω πάει σε ένα κωλόμπαρο, τον Πρίγκιπα. Η φάση αγγίζει τα όρια του τρομακτικού. Εξαρτάται πόσο έτοιμος είσαι να τα δεις ολα. Πχ, εγώ πήγα πριν 2 χρόνια, μπαίνω μέσα, 5-6 γκομενες, περίπου στο μέτριο θα έλεγα, αλλά ανάλογα το γούστο. Εγώ πχ, έψαχνα βυζαρού γκόμενα. Και βρήκα, μια που ήρθε πάνω μου και τις πασπάτευα τα βυζιά κανά μισάωρο. Απ' οτι κατάλαβα, εκεί οι γκόμενες λειτουργούν σε φάση "λύσσας". Δηλαδή αν πληρώσεις, τα κάνουν όλα. Και εννοούμε όλα! Είτε στο τραπέζι, είτε στα ενδότερα.

Σκέψου οτι απέναντί μου, καθόταν ένα τυπάκι, καπου στα 60, άσπρο κοστουμι, άσπρο πουκάμισο, μαύρη ζώνη, ηλιοκαμένος με καπελάκι μαφία 70s ξέρω γω και μια γκόμενα-άλογο-καπλάνι-2 μέτρα πρέπει να ηταν, καθόταν στη καρέκλα δίπλα του. Κατά διαστήματα, με την άκρη του ματιού μου, έβλεπα την γκομενα κι έσκυβε για πολυ ώρα. Μετά απο αρκετή ωρα, συνειδητοποίησα οτι η τυπισσσα έσκυβε και τον τσιμπούκωνε στην ψύχρα. Και το καταδιασκέδαζαν κιόλας!

Παίξτο σκληρός.. Εγώ την άρχισα στα ξερά, "θα μου πάρεις καμια πίπα, τι θα γίνει" και άρχισε τα δικά της "ε αμα με κεράσεις 6 ποτά..".. Μην στα πολυλογώ, κάποια φάση ξενέρωσα (με κάτι δικά μου) και της λέω άστο, δε θέλω, πάω να φύγω, κι έπεσε στα 2 ποτά για μια πιπα. Ενταξει, έφυγα, έτσι κι αλλιώς.

Όσον αφορά τον "μονος ή με φιλο", εγώ φιλε θα πήγαινα μόνος μου. Και τότε μονος μου πηγα και αν ξαναπάω, μόνος μου θα πάω. Άλλο να πας με φιλαράκια να καυλαντίσεις, άλλο να πας να βγάλεις γούστα. Τα γούστα είναι προσωπικά και πρέπει να τα κρατάς για πάρτη σου. Πήγαινε εκεί και κάνε πράγματα που δε θες να τα έχουν δει μάτια δικών σου ανθρώπων.

Αλήθεια ειναι οτι θα γούσταρα να ξαναπάω τώρα που θα ξανακατέβω απο επαρχία, αλλά με χαλάει λίγο η φάση του κορονοιου ρε γαμώτο.. Δε ξερω τι παίζιε απο ασφάλεια σε τέτοια μερη αυτη τη στιγμη, οπότε μάλλον θα το αφησω για φέτος
 

darktranquillity

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
23
Κριτικές
30
Like
521
Πόντοι
290
ευχαριστω πολυ για τις συμβουλες παιδια
 

darktranquillity

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
23
Κριτικές
30
Like
521
Πόντοι
290
παιδια καλημερα ευχαριστω πολυ για τα προσωπικα μηνυματα αλλα δεν μπορω να απαντησω μου γραφει απο κατω το σαιτ οτι ως νεο μελος πρεπει να συμπληρωσω 10 ποστ για να στειλω προσωπικο μηνυμα.Ευχαριστω παντως.
 

vasilis2500

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2017
Μηνύματα
68
Like
286
Πόντοι
20
Καλησπέρα σε όλους που ακριβώς είναι το κιςς στο Περιστέρι και επειδή θέλω να πάω πρώτη φορά οποίος μπορεί να μου πει μερικές λεπτομέρειες θα είναι πολύτιμες ευχαριστώ
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.624
Πόντοι
216
Καλησπέρα σε όλους που ακριβώς είναι το κιςς στο Περιστέρι και επειδή θέλω να πάω πρώτη φορά οποίος μπορεί να μου πει μερικές λεπτομέρειες θα είναι πολύτιμες ευχαριστώ

Φιλε εχουμε χαρτη στο νημα ψαχτο λιγο. Ειναι κοντα στην Πλατεια δεγλερη στο Περιστερι
 

billinio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2010
Μηνύματα
285
Κριτικές
12
Like
28
Πόντοι
601
Εχει δεί κανείς κανένα μπαράκι ανοιχτό τώρα με τα μετρα του κορωναιου μετα τις 12 στην Αθήνα αν είναι στείλτε μου κάποιος PM
 

dsino

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2006
Μηνύματα
21
Κριτικές
11
Like
39
Πόντοι
10
:) καλή ενημέρωση.
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.624
Πόντοι
216
Εχει δεί κανείς κανένα μπαράκι ανοιχτό τώρα με τα μετρα του κορωναιου μετα τις 12 στην Αθήνα αν είναι στείλτε μου κάποιος PM

Το χαλαρα σιγουρα και υπαρχει ακομα
 

ANDREIOS

Μέγας
Εγγρ.
22 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.146
Κριτικές
13
Like
1.681
Πόντοι
4.655
συναδελφοι ξερει κανεις να μου δωσει πληροφοριες για αυτο το μπαρ τι σοι μπαρ ειναι εαν πηδας μεσα και τι τιμες παιζουν η αν ειναι μονο ποτο και κουβεντα
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.624
Πόντοι
216
συναδελφοι ξερει κανεις να μου δωσει πληροφοριες για αυτο το μπαρ τι σοι μπαρ ειναι εαν πηδας μεσα και τι τιμες παιζουν η αν ειναι μονο ποτο και κουβεντα

Ρωτησα Κυρ βαγγελη που πηγε δοκιμαστικα. μονο πιρφοροκουβεντα 10/20 το ποτο αντρικο/γυναικειο. Θυμιζει γουαναμπι στριπ
 
  • Like
Αντιδράσεις: SKEF

Nikos73b

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2021
Μηνύματα
9
Like
6
Πόντοι
0
Ανοίξανε και μας περιμένουν....
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.206
Κριτικές
94
Like
46.513
Πόντοι
17.311
Για να μη τα πάρω στην κράνα βραδυάτικα όταν δεις τον σκούμπυ ρώτα τον πρώτον,αν ήξερε την τύφλα του απ'όλα αυτά τα κωλόμπαρα,δεύτερον,ποιος τον πήγε στο καθένα από αυτά και τρίτον,μαζί με ποιον τα φωτογράφιζε μέσα στα μεσάνυχτα.

Μού έγιναν όλοι Πορνορεπόρτερ επάνω σε ένα(ν) Beverly!
:tooth:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom