Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για χέσιμο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ΠΥΡΑΥΛΟΣ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 188K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.756
Κριτικές
35
Like
5.047
Πόντοι
5.595
Ενώ ρε γαμωτο η εκκένωση μου είναι γρήγορη πολλές φορές στο τέλος τρέχει αίμα από κάτω και βάζω πόσα κομμάτια χαρτί για να σταματήσω την αιμορραγία...Το παθαίνει άλλος να γδερνεται ο πρωκτός κατά τη διαδικασία;
Αν σου το βγάζει μία στο τόσο, μην ανησυχείς. Πρέπει να είναι κάποια φλεγμονή στιγμιαία στο έντερο...Αν όμως, σου τυχαίνει πολύ συχνά, καλύτερα να επισκεφτείς έναν γιατρό...
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.756
Κριτικές
35
Like
5.047
Πόντοι
5.595
Μετά την φασολάδα χτύπησα ένα ωραιότατο ακτινίδιο ....δυόμιση ώρες μετά η Φύση με κάλεσε και εγώ έσπευσα σχεδόν τρέχοντας για να ανταποκριθώ στην ευγενική της πρόσκληση.
Κατέθεσα την προσφορά μου υπέρ των Τουρκικών Ενόπλων Δυνάμεων με το χαμόγελο στα χείλη ξέροντας ότι γέμισα με βιταμίνες τον οργανισμό μου...
Λεκάνη χωρίς ίχνος φρεναρίσματος....βελούδινο άδειασμα!
"Άντεξε" η λεκάνη στον "βομβαρδισμό";
 
  • Like
Αντιδράσεις: cool11

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.756
Κριτικές
35
Like
5.047
Πόντοι
5.595
  • Like
Αντιδράσεις: cool11

unknowndark

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.425
Like
4.870
Πόντοι
456
Εξαιτιας της εργασιας μου κανω διαλλειματικη νηστεια περιπου 15 χρονια.
Δεν εχει να κανει με διαιτα κλπ απλως μου χει γινει τροπος ζωης να κανω 2 γευματα στη μερα μεσα σε 5-6 ωριτσες και μετα τιποτα απολυτως εκτος απο κανα σκετο καφεδακι και σπανιως πλεον κανα ποτο.

Ειτε τρωω τελειως υγιεινα τυπου βρωμη/φρουτα/ρυζια κοτοπουλα ειτε μονο βρωμιες σουβλακια/πιτσες κλπ υπαρχουν διαστηματα πολλων μηνων που μπορει να μην ενεργηθω ακομα και για 2-3 μερες σερι ενω εχω φαει και τεραστιες ποσοτητες φαγητου.
Δεν αντιμετωπιζω καποιο προβλημα ευτυχως αλλα δεν ξερω κανα ποσο μπορει να δημιουργησει προβλημα μελλοντικα ολο αυτο. Υπαρχει καποιος γνωστης να δωσει τα φωτα του ?

άπλα εισαι δυσκοίλιος.....διαλλειματικη νηστεία κάνω και εγω για παρόμοιο λόγο!

Αν εντάξεις σε ενα απο τα γεύματα σου που τρως καθημερινά τα συκα ή την βρώμη θα πηγαίνεις τουαλέτα καθε μερα!
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
13.999
Πόντοι
3.936
Ενώ ρε γαμωτο η εκκένωση μου είναι γρήγορη πολλές φορές στο τέλος τρέχει αίμα από κάτω και βάζω πόσα κομμάτια χαρτί για να σταματήσω την αιμορραγία...Το παθαίνει άλλος να γδερνεται ο πρωκτός κατά τη διαδικασία;

Πας για αλλαγή εξάτμισης τύπε.

Ποτέ έκανες τελευταία φορά service στον πρωκτό σου;
 
  • Like
Αντιδράσεις: cool11
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
13.999
Πόντοι
3.936
Η διατροφή που κάνω κάθε μέρα είναι.. 1ο γεύμα: 1 μήλο,1 αυγό,13 ωμά αμύγδαλα,7 καρύδια και ένα μπολ που βάζω μέσα: 100γρ Κουακερ (του έχω ρίξει πρώτα ζεστό νερό για να μαλακώσει λίγο),1 μπανάνα,2 γρ κανέλα Κεϋλάνης,μισό κιλό γιαούρτι 2%(τοταλ)


Μετά από κάνα 12ωρο περίπου το 2ο γεύμα που έχει ένα τάπερ που βάζω μέσα: 735γρ βρασμένο καστανό ρύζι (uncle's Ben),200-240 γρ νερό βραστό στήθος φιλέτο κοτόπουλο (μόνο λίγη ρίγανη έχει από πάνω),2 μεγάλες πιπεριές Φλωρίνης ωμές,μισό κιλό σπανάκι κατεψυγμένο που το βράζω για περίπου 2-3 λεπτά (μπάρμπα Στάθης) και μια κουταλιά της σούπας λάδι από πάνω και 6γρ αλατι


Στο τέλος παίρνω δύο κάψουλες mollers,1 κάψουλα βιταμίνη d,και μια κάψουλα πολυβιταμινη solgar vm-2000


Τι λέτε,φταίει κάτι από απ' τη διατροφή;
Τώρα τις τελευταίες 3 μέρες που άρχισα να πίνω νερό πρόσεξα ότι εκτός από αίμα που έβγαλα στη προσπάθεια μου να βγει το σκατό βγαίνει και πολύ στενόμακρη σε βαθμό να βουλώνει η λεκάνη..πάντως ζοριζομαι ελάχιστα σε δευτερόλεπτα γίνεται η δουλειά...

Να πω κιόλας ότι δε μου έρχεται να πάω κάθε μέρα τουαλέτα συνήθως μέρα παρά μέρα

Όταν αλλάζεις τρόπο διατροφής αυτό γίνεται.
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
19.734
Κριτικές
164
Like
81.852
Πόντοι
46.223
 

0x0

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2020
Μηνύματα
90
Like
263
Πόντοι
20
Μετά από ένα σουβλακ στο Καμπούλ και 69 πιπεριές επικαλυμμένες με τριμμένη καγιέν πιπεριά.
 

Συνημμένα

  • IMG_20231113_121623.jpg
    IMG_20231113_121623.jpg
    150,4 KB · Εμφανίσεις: 51

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.800
Like
1.250
Πόντοι
216
Δηλαδη αυτο το νημα δεν το ξεκινησε ο Δημητρακης;
 
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
43
Like
16
Πόντοι
0
Να ρωτήσω παιδιά γιατί κάτι που με ξενερώνει... κάποιες φορές τελευταία μετά τη πράξη προσέχω έχουν κολλήσει τα κόπρανα στην λεκάνη Παρ ότι έχω τραβήξει το καζανάκι αρκετές φορές και μετά αναγκάζομαι να σπρώχνω με το πιγκάλ....τι φταίει; η τουαλέτα που έχω;έχει συμβεί ποτέ σε σας;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom