Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για CD!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.516
Κριτικές
37
Like
1.457
Πόντοι
1.096
ΑΝ δεν κάνω λάθος η βασική εκπαίδευση είναι στην Τρίπολη !!!
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16

ένα από τα στάδια της εκπαίδευσης

URL]]
 

cazzone

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
:2funny: ρε παιδιά το ανάποδο δεν παίζει;
 

ststory

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
136
Like
12
Πόντοι
1
Να πω και εγώ με τη σειρά μου πως πριν ενα μηνα περιπου πηγα με τη Νίνα. Ηταν η πρωτη μου επαφη με αντιστοιχη κοπελα. Το δωρακι 50. Πολυ καλη εμπειρια, ανεση χρονου, καμια βιασυνη, κουβεντα, ολα με προφυλαξη. Φαινεται γενικα πολυ καλο παιδι και γουσταρει πολυ αυτο που κανει.
 

uricom

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2010
Μηνύματα
179
Like
0
Πόντοι
1
Να πω και εγώ με τη σειρά μου πως πριν ενα μηνα περιπου πηγα με τη Νίνα. Ηταν η πρωτη μου επαφη με αντιστοιχη κοπελα. Το δωρακι 50. Πολυ καλη εμπειρια, ανεση χρονου, καμια βιασυνη, κουβεντα, ολα με προφυλαξη. Φαινεται γενικα πολυ καλο παιδι και γουσταρει πολυ αυτο που κανει.

Ποια Νίνα εννοείς ?
 

xristos35

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Αυτή φίλε είναι η Ελίνα από το Γκάζι!Δεν είναι τόσο εντυπωσιακή από κοντά,ξέρει να κάνει τρομερό ρετουδάρισμα στις φωτό τις αλλά είναι εμφανίσιμη και πολύ καλό παιδί!Ευγενέστατη και πολύ περιποιητική στο κρεββάτι!Μην ψάχνεις όμως πλέον να τη βρεις γιατί σταμάτησε το crossdressing!
 

ststory

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
136
Like
12
Πόντοι
1
Αυτή φίλε είναι η Ελίνα από το Γκάζι!Δεν είναι τόσο εντυπωσιακή από κοντά,ξέρει να κάνει τρομερό ρετουδάρισμα στις φωτό τις αλλά είναι εμφανίσιμη και πολύ καλό παιδί!Ευγενέστατη και πολύ περιποιητική στο κρεββάτι!Μην ψάχνεις όμως πλέον να τη βρεις γιατί σταμάτησε το crossdressing!

Μάλλον μπερδεύεσαι. Νίνα είναι σίγουρα αυτή που λέω εγώ και δεν έχει σταματήσει. Μπορεί να υπάρχουν και οι δύο φυσικά  ;)
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.388
Πόντοι
456
Μάλλον μπερδεύεσαι. Νίνα είναι σίγουρα αυτή που λέω εγώ και δεν έχει σταματήσει. Μπορεί να υπάρχουν και οι δύο φυσικά  ;)
σου ειναι ευκολο να μας δωσεις καποιο λινκ απο αγγελια της ?
 

ormes35

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2012
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
oti einai apo ta pio wraia cd , mikrokamomeno thylliko kai poly naziara ! to thema einai den vrisko tropo epikoinwnias !

Edit_ Γραφουμε ελληνικα


Παιδιά αυτή η cd λέγεται Ελίνα κ μένει στο Γκάζι!Δυστχώς πλέον σταμάτησε να κάνει crossdressing!Οπότε μην την ψάχνετε άλλο!
 

ststory

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
136
Like
12
Πόντοι
1

mitsios

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2008
Μηνύματα
395
Κριτικές
1
Like
63
Πόντοι
1
Αυτη τη Νινα την ειχα παρει Κυψελη κοντα στα δικαστηρια πριν μια 4ετια.Τσαμπα τοτε και καυλιαρα!
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.516
Κριτικές
37
Like
1.457
Πόντοι
1.096
ωραίες εποχές, έ ?
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.516
Κριτικές
37
Like
1.457
Πόντοι
1.096
τρομερό βίντεο, με τρελό γέλιο !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom