Νέα

Ηλία Ηλιού 82

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ELOXIM
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 875
  • Εμφανίσεις 137K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.565
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.076
Πόντοι
14.565
Σωστό. Αλλάχτηκε ο τίτλο.
 

MANTZIOS

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
19
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Λάουρα, μελαχρινή με ωραίο κορμί και τον καλύτερο κώλο που έχω δει ποτέ...  :rockon: :rockon: :rockon:

Δεν υπήρχε περίπτωση να αφήσω αυτό τον κώλο χωρίς να τον γαμήσω, πράγμα που κανονίστηκε με 100 ευρώ.  :dancing: :dancing:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Λάουρα, μελαχρινή με ωραίο κορμί και τον καλύτερο κώλο που έχω δει ποτέ...  :rockon: :rockon: :rockon:

Δεν υπήρχε περίπτωση να αφήσω αυτό τον κώλο χωρίς να τον γαμήσω, πράγμα που κανονίστηκε με 100 ευρώ.  :dancing: :dancing:
Φοβερος κωλος οντως!!! :rockon:
Γραψε κριτικη φιλε να παρουμε γευση και εμεις που δεν εχουμε δοκιμασει!
 

DarkEvil

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
56
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Τι εγινε ρε παιδια νεκρα; Κανα νεο εχουμε για σημερα;
 

petrrr

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
159
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
ρε μαγκρες? η λαουρα δεν ειναι λιγο υποπτη? η φωνη ειναι λιγο βαθια και τ  τριχωτο αιδοιον δεν θα ερπεπε να μας υποψιαζει?
 

silverviper

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2008
Μηνύματα
115
Like
0
Πόντοι
1
Παιδες η κριστιν κανει καλαη ποδοκαταστση γνωριζει κανεις? :lheel:
 

mikemeister

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
180
Like
0
Πόντοι
1
Λάουρα, μελαχρινή με ωραίο κορμί και τον καλύτερο κώλο που έχω δει ποτέ...  :rockon: :rockon: :rockon:

Δεν υπήρχε περίπτωση να αφήσω αυτό τον κώλο χωρίς να τον γαμήσω, πράγμα που κανονίστηκε με 100 ευρώ.  :dancing: :dancing:
Να σου πω.Μόνο κώλος 100.Τίποτα άλλο.Γιατί στατιστικά με τα άλλα στούντιο,το συγκεκριμένο είναι 2-3 φορές πάνω σχετικά σε θέμα τιμής - απόδοσης.Και δεν ξέρω αν λέει,γιατί διαφημίζεται  αρκετά!
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Αυτη η κριστιν δεν βλεπετε ρε παιδια...μια φορα τι γαμησα και το μετανιωσα. απο κοντα δεν μου αρεσε καθολου!  :crazy:

οχι και δε βλεπεται!μην ειμαστε υπερβολικοι και παραπληροφορουμε αθελα μας το κοσμο!Η γκομενα ειναι αρκετα σεξυ σε εμφανιση,αλλα οχι κατι αξιολογο αν το θεταμε ανατομικα.Θα ελεγα σε εμφανιση 5,5,αλλα σε σεξ διαθεση γυρω στο 7.
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
οχι και δε βλεπεται!μην ειμαστε υπερβολικοι και παραπληροφορουμε αθελα μας το κοσμο!Η γκομενα ειναι αρκετα σεξυ σε εμφανιση,αλλα οχι κατι αξιολογο αν το θεταμε ανατομικα.Θα ελεγα σε εμφανιση 5,5,αλλα σε σεξ διαθεση γυρω στο 7.
Χωρις να την εχω παρει κι ας την εχω δει να σαλοναρει καμια 30αρια φορες την ιδια βαθμολογια θα της εβαζα επακριβως!!
 

mikemeister

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
180
Like
0
Πόντοι
1
Να ρωτήσω,στο φουλ περιλαμβάνεται και ελεύθερο στοματικό ή τί άλλο γιατί στα στούντιο κάνω απλό . Πείτε τίποτα αν ξέρετε!
 

poutanogatos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Θυμαμαι στο 82 ειχα παρει την Λαουρα που εδνε και κωλο. τελικα μετανιωσα. ακομα και ο κωλος της δεν αξιζανε τα 100. σαν να μαμας σακι ηταν!
 

mikemeister

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
180
Like
0
Πόντοι
1
Θυμαμαι στο 82 ειχα παρει την Λαουρα που εδνε και κωλο. τελικα μετανιωσα. ακομα και ο κωλος της δεν αξιζανε τα 100. σαν να μαμας σακι ηταν!
ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ,ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΠΑΕΙ ΤΙ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΤΟ ΦΟΥΛ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ?
 

taz_s

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
49
Like
0
Πόντοι
0
Μια ερωτηση - Μια κοπελα γυρο στα 25, 1.70, μαυρο μαλλι πανω και κατω, λευκη επιδερμιδα, μικρο βηζι, μεγαλο ωραιο κολο,  που δουλευε εκει πριν 3 η 4 μηνες πως την λεγανε? Η Λαυρα ειναι? Διοτι στο σαιτ του μαγαζιου εχει καστανο μαλι?    :huh: :huh: :huh:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom