Νέα

Ηλεκτρικό ποδήλατο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα krotalias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 19
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
Λοιπον αφου εχω να γυμνασω την κορμαρα μου εδω και πολλα χρονια ειπα να κανω κατι που θα ειναι ουσιαστικο αλλα δεν θα ειναι και ιδιαιτερα επιπονο . Σκεφτηκα να αγορασω ενα ηλεκτρικο ποδηλατο . Ο λογος που θελω ηλεκτρικο ποδηλατο ειναι οτι οταν θα τα φτυνω και δεν θα εχω δυναμεις θα βαζω το μοτερι και θα πηγαινω σπιτι .
Εχετε καποια ιδεα?
Αξιζει τον κοπο,εχει κανεις εμπειρια?
Απο τιμες?
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
Λοιπον αφου εχω να γυμνασω την κορμαρα μου εδω και πολλα χρονια ειπα να κανω κατι που θα ειναι ουσιαστικο αλλα δεν θα ειναι και ιδιαιτερα επιπονο . Σκεφτηκα να αγορασω ενα ηλεκτρικο ποδηλατο . Ο λογος που θελω ηλεκτρικο ποδηλατο ειναι οτι οταν θα τα φτυνω και δεν θα εχω δυναμεις θα βαζω το μοτερι και θα πηγαινω σπιτι .
Εχετε καποια ιδεα?
Αξιζει τον κοπο,εχει κανεις εμπειρια?
Απο τιμες?

:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
Λοιπον αφου εχω να γυμνασω την κορμαρα μου εδω και πολλα χρονια ειπα να κανω κατι που θα ειναι ουσιαστικο αλλα δεν θα ειναι και ιδιαιτερα επιπονο . Σκεφτηκα να αγορασω ενα ηλεκτρικο ποδηλατο . Ο λογος που θελω ηλεκτρικο ποδηλατο ειναι οτι οταν θα τα φτυνω και δεν θα εχω δυναμεις θα βαζω το μοτερι και θα πηγαινω σπιτι .
Εχετε καποια ιδεα?
Αξιζει τον κοπο,εχει κανεις εμπειρια?
Απο τιμες?

Ωραία η ιδέα σου φίλε μου. Εγώ πρόσφατα αγόρασα ένα IDEAL και είδα την υγειά μου. Μόνο που νομίζω ότι τα ηλεκτροκίνητα είναι ακριβά..Αν έχεις να διαθέσεις είναι μια χαρά, θα λυτρωθείς κι από το βραχνά της αμόλυβδης ;)
 
OP
OP
K

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
Πρεπει να θελει κανα χιλιαρικο ευρω και βαλε απο οτι ειδα στο νετ
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
καλά είναι  :sunglasses:
 

condo

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2009
Μηνύματα
2.324
Κριτικές
15
Like
110
Πόντοι
2.007
ναι με το ηλεκτρικο ποδήλατο θα διατηρήσεις οτι γύμνασες.  :headbang: :headbang: :thumbsup:
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
Λοιπον αφου εχω να γυμνασω την κορμαρα μου εδω και πολλα χρονια ειπα να κανω κατι που θα ειναι ουσιαστικο αλλα δεν θα ειναι και ιδιαιτερα επιπονο . Σκεφτηκα να αγορασω ενα ηλεκτρικο ποδηλατο . Ο λογος που θελω ηλεκτρικο ποδηλατο ειναι οτι οταν θα τα φτυνω και δεν θα εχω δυναμεις θα βαζω το μοτερι και θα πηγαινω σπιτι .
Εχετε καποια ιδεα?
Αξιζει τον κοπο,εχει κανεις εμπειρια?
Απο τιμες?
εναλλακτικά μπορείς να πάρεις μηχανάκι για να πηγαίνεις στο γυμναστήριο.
ρε τι διαβάζουμε εδώ μέσα ώρες ώρες
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Φιλάρα - καλύτερα να πουλήσεις το αυτοκίνητο και να πάρεις μια γουρούνα που πάει παντού και μια μαλακία για το σπίτι για να κάνεις ποδηλατάκι μπροστά στην TV. Μ' ένα σμπάρο - 3 τρυγόνια. ;)

Σώμα μ' αυτά μόνο ο Chuck Norris στη διαφήμιση κάνει, αλλά δε γαμιέται - θα βάλεις 5 φράγκα στην άκρη απ΄ την πώληση του αυτοκινήτου και επίσης θα μπορώ να βγάλω εγώ ένα δεύτερο στην κίνηση που το σκέφτομαι καιρό. :boobies:

Fuck the enviroment. :rolleyes:
 

Επισκέπτης
Καλη φαση το ποδηλατακι, ηλεκτρικο ή μη

Ποιος τα γαμει τα μηχανακια και τα αυτοκινητα
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Πρεπει να θελει κανα χιλιαρικο ευρω και βαλε απο οτι ειδα στο νετ
Οχι βρε παιδια οι τιμες ξεκινανε απο 400 και κατι Ευρω.ολα φυσικα ειναι Κινεζικα και δεν ξερω πόσα χλμ. κανεις μεχρι να ξεφωρτισουν οι μπαταριες?λενε 25 αλλα φοβαμαι οτι πολυ λιγοτερα ειδεικα αν πηγαινεις σε ανηφορες.παντος σαν ηδεα ειναι πολυ καλη.οταν κουραστεις βαζεις το μοτερακι.το μονο αρνητικο ειναι οτι ειναι λιγακι πιο βαρυ απο ενα απλο ποδηλατο υπολογιζε 10 κιλα παραπανω.γυρω στα 20-25 κιλα εξαρταται απ'το μοντελο.
 

Teleftaios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
425
Κριτικές
16
Like
9
Πόντοι
231
εγω οταν βλεπω τους μαλακες με τα ποδηλατα μου σπανε τα νευρα. Που πας ρε καραμητρο με το ποδηλατακι σου στην Αλεξανδρας και στην Κηφησιας και εχεις και την απαιτηση να σε προσεχω κιολας? Η δεξια λωριδα ειναι δικια μου για να προσπερναω ολους τους μαλακες οχι για να βγεις εσυ βολτα με το ποδηλατακι σου. Ημαρτον δηλαδη πια.
 

adando

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2009
Μηνύματα
110
Like
0
Πόντοι
1
εγω οταν βλεπω τους μαλακες με τα ποδηλατα μου σπανε τα νευρα. Που πας ρε καραμητρο με το ποδηλατακι σου στην Αλεξανδρας και στην Κηφησιας και εχεις και την απαιτηση να σε προσεχω κιολας? Η δεξια λωριδα ειναι δικια μου για να προσπερναω ολους τους μαλακες οχι για να βγεις εσυ βολτα με το ποδηλατακι σου. Ημαρτον δηλαδη πια.
:d-spam: :d-spam: :d-spam: :d-spam: :d-spam: :d-spam: :d-spam:
 

Alberto2

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2023
Μηνύματα
226
Like
236
Πόντοι
21
ένα σούπερ ανεβαστικό θέμα για μοντέρνους τύπους!! Για να ξεκολλήσουμε λίγο απ τη μιζέρια! Έχει αγοράσει κανείς Ηλεκτρικό ποδήλατο να μας πει σχετικά ???
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.752
Κριτικές
6
Like
3.411
Πόντοι
736
Είχα πετύχει πριν χρόνια έναν τύπο που είχε κάνει πατέντα το ποδήλατό του , το είχε κάνει μετατροπή σε ηλεκτρικό. Απο οτι θυμάμαι έπαιρνε 2 η 4 μπαταρίες ίδιες με αυτές των ηλεκτρικών εργαλείων. Για μοτέρ δεν ξέρω τι είχε βάλει.

Πάντως αν κάποιος έχει ήδη ποδήλατο μάλλον θα συμφέρει πιο πολύ η μετατροπή παρά να πάρει καινούργιο , δεν ξέρω πόσο του βγήκε του τύπου η αν το έκανε μόνος του.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom