Νέα

Ιερόδουλες & callgirls που έχουν αποσυρθεί από την ενεργό δράση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gejgi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 36
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
13
Like
1.908
Πόντοι
3.425
Διαβάζοντας μερικά post από ένα παλιό θέμα του forum , "οι πουτάνες που μας μεγάλωσαν"

και ειδικότερα την αναφορά συναγωνιστή για ιερόδουλη , για την οποία έμαθε ότι έχει αποσυρθεί και έχει κάνει οικογένεια πλέον, αναρωτιέμαι κάποιος από εμάς έχει παραδείγματα γυναικών που ασκούσαν το επάγγελμα της ιερόδουλης ή του callgirl και πλέον έχει γυρίσει σελίδα στη ζωή.

Που έχει κάνει οικογένεια ή κάνει άλλη δουλειά πλέον.

Αν κάποιος έχει να καταθέσει κάτι θα είχα ενδιαφέρον να μαθαίναμε πώς είναι η ζωή μετά από μια τέτοια "επαγγελματική" εμπερία.

Θα είχε ενδιαφέρον αν κάποιοες κυρίες που μας διαβάζουν , μας ενημέρωναν.

ΥΓ: Θα ήθελα να τις ευχαριστήσω μέσα από την καρδιά μου για ότι μας έχουν προσφέρει
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
860
Κριτικές
33
Like
2.586
Πόντοι
5.345
Καλησπέρα σε όλους

Να αποσύρθηκε άραγε η Εβελίνα που ήταν στην Αχαρνών 85 και μετά στη Περγάμου 1? Γνωρίζει κάποιος, κάτι?
 

Km7699

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
614
Κριτικές
50
Like
4.803
Πόντοι
7.626
Προ κοβιντ εποχή στη πιάτσα στη Ομόνοια όταν δε είχε τραβελια και είχε ωραίες κοπέλες ντυμένες ωραία μέχρι μια δυο το βράδυ έπαιρνα χρόνια μια Άννα μελαχρινή αν θυμάμαι κοντό μαλλί . Ήταν η βουλγαρα η Ρουμάνα . Τη είχα πάρει για χρόνια άπειρες φορές . Είχε ένα παιδί έξω στη χώρα της . Όταν ξεκίνησε η πρώτη καραντίνα Ερχόταν στα κρυφά σπίτι μου με ηλεκτρικο περάσαμε όλη τη καραντίνα με ραντεβού σπίτι μου . Έμαθα ότι έφυγε Γερμανία ξαναπαντρεύτηκε και έκανε άλλο παιδί . Έχει αλλάξει τηλέφωνο θα δινα τα πάντα να τη ξαναβρώ
 

SEXTYPHOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2015
Μηνύματα
97
Κριτικές
19
Like
433
Πόντοι
290
Το Μαρινάκι το μελαχροινό άλογο με τις τορπίλες στην Ταντάλου της θεσνίκης να άλλαξε κι αυτή σελίδα??
Ελπίζω η θεά τύχη να την φέρει μια μερα γειτόνισσά μου
 

jaume

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2013
Μηνύματα
159
Κριτικές
7
Like
223
Πόντοι
281
Η μεγαλύτερη απώλεια είναι η Αφροδίτη 28.... Ακόμα κλαίω την απώλεια της και ελπίζω σε επιστροφή
 

kontos7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2016
Μηνύματα
510
Κριτικές
5
Like
1.349
Πόντοι
486
Καλησπέρα σε όλους

Να αποσύρθηκε άραγε η Εβελίνα που ήταν στην Αχαρνών 85 και μετά στη Περγάμου 1? Γνωρίζει κάποιος, κάτι?
Αυτή την περίοδο είναι εκτός.
Εάν είναι προσωρινό κανείς δεν το ξέρει.
 

listo

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
409
Κριτικές
4
Like
333
Πόντοι
21
Μεγάλη απώλεια για μένα ήταν η Λίνα Γιασμιν όταν σταμάτησε. Τη θυμάμαι στο βουρβαχη και μετά Συγγρού 108, στο μασάζ. Για 1-2 χρόνια ήταν το στανταρακι μου μέχρι που σταμάτησε. Πολύ εντάξει άτομο και στο σεξ αστέρι, αν έδειχνες τον ελάχιστο σεβασμό, πέρναγες υπέροχα. Νομίζω Ρουμάνα...
 

psikakos1980

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
175
Like
87
Πόντοι
1
Μεγάλη απώλεια για μένα ήταν η Λίνα Γιασμιν όταν σταμάτησε. Τη θυμάμαι στο βουρβαχη και μετά Συγγρού 108, στο μασάζ. Για 1-2 χρόνια ήταν το στανταρακι μου μέχρι που σταμάτησε. Πολύ εντάξει άτομο και στο σεξ αστέρι, αν έδειχνες τον ελάχιστο σεβασμό, πέρναγες υπέροχα. Νομίζω Ρουμάνα...
απο τις καλυτερες η λινα αλλα και η Αθηνά απο φωκαιας ...
 

_TELIS_

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2022
Μηνύματα
293
Like
514
Πόντοι
81
Δήμητρα cg από agn

Evita cg

Nagia cg

Valeria cg

Ζόζεφιν studio girl
 
Τελευταία τροποποίηση:

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
19.295
Κριτικές
8
Like
25.313
Πόντοι
6.336
Μια έχει λείψει πολύ.....
Η Katy.....

Γερμανοαλυσίδα

:sad2:
 

εξολοθρευτής

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Αυγ 2018
Μηνύματα
464
Κριτικές
24
Like
1.320
Πόντοι
1.071
Μεγάλη απώλεια για μένα ήταν η Λίνα Γιασμιν όταν σταμάτησε. Τη θυμάμαι στο βουρβαχη και μετά Συγγρού 108, στο μασάζ. Για 1-2 χρόνια ήταν το στανταρακι μου μέχρι που σταμάτησε. Πολύ εντάξει άτομο και στο σεξ αστέρι, αν έδειχνες τον ελάχιστο σεβασμό, πέρναγες υπέροχα. Νομίζω Ρουμάνα...
Που βρίσκεται αληθεια
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Για μένα μου έχει λείψει η χαρά Πολωνέζα η μαρίνα dreamolace Έλενα χατζη
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
20.027
Κριτικές
167
Like
84.154
Πόντοι
46.423
Μια έχει λείψει πολύ.....
Η Katy.....

Γερμανοαλυσίδα

:sad2:

Katy100.jpg
 

MrEco

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.157
Κριτικές
14
Like
2.100
Πόντοι
2.487
Για πολυ παλιους(20ετιας). Ρανυα-Μαριαν, ανεξαρτητη κοκκινομαλα, το καλυτερο τσιμπουκι που εχω απολαυσει μιλαμε για βεντουζα κανονικη.υπεροχο μωρακι, λιγα ραντεβου και καλα,ωραια τυπισα επισης για κουβεντα(κοινως ερωτευσιμη, παντα κινδυνευα να την πατησω) και ειχε και μπλογκ με τις εμπειριες της σαν CG.εξαφανιστηκε αποτομα και μυστηριωδως
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.946
Κριτικές
31
Like
25.926
Πόντοι
7.046
  • Ουάου
Αντιδράσεις: nzg

antep

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2013
Μηνύματα
175
Κριτικές
5
Like
194
Πόντοι
1
Για πολυ παλιους(20ετιας). Ρανυα-Μαριαν, ανεξαρτητη κοκκινομαλα, το καλυτερο τσιμπουκι που εχω απολαυσει μιλαμε για βεντουζα κανονικη.υπεροχο μωρακι, λιγα ραντεβου και καλα,ωραια τυπισα επισης για κουβεντα(κοινως ερωτευσιμη, παντα κινδυνευα να την πατησω) και ειχε και μπλογκ με τις εμπειριες της σαν CG.εξαφανιστηκε αποτομα και μυστηριωδως

Ναι την θυμαμαι !!! οπως τα λες ειναι, καταπληκτικο κοριτσι !!!
 

panos

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.651
Κριτικές
1
Like
5.177
Πόντοι
1.056
Έχω πολύ καιρό να πετύχω την Αφροδίτη με το τατού ζαρτιερα στο μπούτι,σκυλί του πολέμου κ μάλιστα ανορθωδοξου!
Τελευταία φορά τη πέτυχα σε στούντιο κάπου στης 3ης σεπτ..
Γνωρίζει κάποιος αν συνεχίζει κ που;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom