Νέα

Ιδού η Ρόδος... το πήδημα πού είναι;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pappas(1)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 214
  • Εμφανίσεις 59K
  • Ετικέτες
    ρόδος
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Foogy

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2007
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Μάγκες υπάρχει ένα μαγαζί απ΄ότι ήξερα πριν 3 περίπου μήνες πριν το Φαληράκι απο το δρόμο της Καλλιθέας το οποίο λέγεται <<ΚΟΥΝΕΛΑΚΙΑ>> στο οποία με 80 γιούρια π....ς εντός του καταστήματος.Ρίξτε μια ματιά.Περιέχει μαυρούλες και ενίοτε κάποιες Ρωσίδες και Βουλγάρες.Απλά μην κεράσετε πολλά ποτά στο πρώτο ποτό προχωρήστε στο παρασύνθημα!!!

Αστο μεγαλε πηγα μια φορα και ακομα τρεχω. Ειχε κατι μαυρες χαλια. Και απο τι ξερω το ειχανε κλεισει οι μπατσοι. Τωρα δεν ξερω εαν ξανανοιξε. Οπως ειχε καποιο αλλο εκει κοντα  ;) που ειχε απο πισω δωματιακια για τους "καλους" πελατες ;) Εμαθα οτι ξανα ανοιξε.

Τωρα οσο αφορα τα μπουρδελα χαλια ειναι. Της περισσοτερες φορες ειναι τραβελια. Δεν αξιζει ο κοπος. Βεβαια υπαρχουνε πολλες κρυφες αλλα θελεις γνωριμιες για να φτασεις.
 

sirion

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2006
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Σε ποιο σπιτι ηταν η τζενη?
 

Prho

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
H τζενη εχει επιστρεψει στην Ροδο, αλλα δεν βλεπεται εχει παχυνει αρκετα...ειναι στο ιδιο σπιτι, ενα που εχει καμερα στην πορτα στην οδο Τιμαχιδας το 2ο σπιτι κατεβαινωντας με μια μπλε πορτα, απεναντι απο την Ελενη . Οσον αφορα τα κουνελακια στο φαληρακι οντως τελικα λεει το μαγαζι σαν λειτουργια εχει ανεξαρτητες καμπινες με μια μικρη σχετικα πορτουλα και μεσα κανεις οτι θες ακομα και απο το πρωτο ποτο χωρις να ψαχνεσαι γαι δωματιακια κλπ αλλα απο προιον χαλια εχει 2 ρωσιδακια νεαρα που βλεπονται και απο εκει και περα το χαος
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.512
Κριτικές
4
Like
1.692
Πόντοι
266
H τζενη εχει επιστρεψει στην Ροδο, αλλα δεν βλεπεται εχει παχυνει αρκετα...ειναι στο ιδιο σπιτι, ενα που εχει καμερα στην πορτα στην οδο Τιμαχιδας το 2ο σπιτι κατεβαινωντας με μια μπλε πορτα, απεναντι απο την Ελενη . Οσον αφορα τα κουνελακια στο φαληρακι οντως τελικα λεει το μαγαζι σαν λειτουργια εχει ανεξαρτητες καμπινες με μια μικρη σχετικα πορτουλα και μεσα κανεις οτι θες ακομα και απο το πρωτο ποτο χωρις να ψαχνεσαι γαι δωματιακια κλπ αλλα απο προιον χαλια εχει 2 ρωσιδακια νεαρα που βλεπονται και απο εκει και περα το χαος
Τόσο πολύ ξέπεσε η Τζένη να ξαναγυρίσει στην πουτανιά; Την είχα δει πριν κάτι μήνες στην ΤΒ και ήταν 800 κιλά, νομίζω το μπουρδέλο στη Ρόδο είναι ιδιοκτησία της, όταν ήμουν `αστυφύλακας' στο νησί (το 92) το είχε ανοίξει και γινόταν της τάνας, εγώ δεν την είχα τιμήσει γιατί έτρωγα όλο φυλακές και με είχαν σε φυλάκια στου διαόλου τη μάνα.
Είχα την ευκαιρία κάτι χρόνια μετά στην Πάτρα, είχε έρθει για ένα μήνα, τότε ήταν πολύ στα πάνω της, έπαιρνε τα διπλά από τις άλλες και διάλεγε πελάτες με πολύ αυστηρά κριτήρια, ταμπέλα στην πόρτα `Τζένη Μοντέλο - Ηθοποιός'. Ενα βράδυ πέρναγα από έξω από μπουρδέλο της και την πέτυχα σε τσακωμό με την απέναντι τάνα, μιλάμε για πολύ γιέλιο, το τι λέγανε, το στόμα τους, είχε βγει στο δρόμο με το κυλοτάκι και βριζότανε και την πήρα και λίγο μάτι,  αλλά πάλι δεν την τίμησα γιατί ήμουν φρεσκοαραβωνιασμένος  και δεν γούσταρα...
Τώρα δεν την γαμώ ούτε τσάμπα :grin:
 

analprison

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2.221
Κριτικές
15
Like
3
Πόντοι
616
μαγκες τωρα εσκασα στην ροδο αλλα ξεραΐλα.τπτ δεν παιζει εκτος απο γιαγιαδες ξενες.ξερει κανεις τπτ καλο εδω? μεχρι να ανεβουν οι ρυθμοί  :headbang:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
μαγκες τωρα εσκασα στην ροδο αλλα ξεραΐλα.τπτ δεν παιζει εκτος απο γιαγιαδες ξενες.ξερει κανεις τπτ καλο εδω? μεχρι να ανεβουν οι ρυθμοί  :headbang:
ευχαριστω για της πληροφωριες!και μου λεγανε φιλοι μου οτι γαμανε στη Ροδο!!!!!!!
 

mixalaki18

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπον φιλε ακου.
Καταρχην λεγομαι Μιχαλης ειμαι 18 και ειμαι απο Ροδο.
Οπως καθε εφηβος ετσι και εγω στα 16 μου μια φορα το τριμηνο τουλαχιστον επιστεπτομουν τον αη φανουρη.
Αποφασισα λοιπον απο περιεργια να παω. (Επιδη δουλευω ομως πηγα μεσημερι) Πηγα σε 5 σπιτια κσεκινοντας απο το 3ο στενο
(της Τζενης Οπου παρεπιπτοντος την τελευτεα φορα ηταν ανοιχτη σημερα ηταν κλιστη..)
Και ξεκινησα κατεβενοντας κατω να χτυπαω ολες τις πορτες. Συναντησα μονο μια ειπιρετρια οπου μαζευε ενα απο τα σπιτια και μου ειπε οτι ανοιγει στις 7 το βραδυ. Τελικα προχοροντας και ειχα αρχισει να βαριεμε και λιγο Βρηκα μια που μου ειπε οτι την λενε Αννα. Ειμαι 1.90 και ηταν λιγο πιο κοντη απο εμενα. Γυρο στο 1.85 υψος αδυνατη με ωραιο σωμα το μονο που εχει κανει πολες πλαστικες (χειλη και ετσι) Καμια σχεση με τα αλλα "σπιτια" Αυρο απο εξω μιριζε αρωμα με το που εμπενες μεσα Aircondition Σαλονακι με περιοδικα τα παντα. Την ρωτησα ποσα περνει και μου ειπε 50 αλλα Foul περιποιιση.
Αξιζει να την επισκευτητε.

P.s εδω σας εχω μια φοτογραφια ενως χαρτη για βοηθεια
330vdvr.jpg


Εδω μια φοτογραφια μιας πανσιον οπου αν την συναντισεται ξερετε οτι ειστε στον σωστο δρομο. Παρτε σβαρνα ολες τις πορτες και συγουρα θα βρειτε μια.. Η πανσιον λεγετε Pink Ελεφαντας.
2yjzsp3.jpg
 

mixalaki18

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
H τζενη εχει επιστρεψει στην Ροδο, αλλα δεν βλεπεται εχει παχυνει αρκετα...ειναι στο ιδιο σπιτι, ενα που εχει καμερα στην πορτα στην οδο Τιμαχιδας το 2ο σπιτι κατεβαινωντας με μια μπλε πορτα, απεναντι απο την Ελενη . Οσον αφορα τα κουνελακια στο φαληρακι οντως τελικα λεει το μαγαζι σαν λειτουργια εχει ανεξαρτητες καμπινες με μια μικρη σχετικα πορτουλα και μεσα κανεις οτι θες ακομα και απο το πρωτο ποτο χωρις να ψαχνεσαι γαι δωματιακια κλπ αλλα απο προιον χαλια εχει 2 ρωσιδακια νεαρα που βλεπονται και απο εκει και περα το χαος

Απεναντι απο την Τζενη ειναι η Κατερινα και οχι η Ελενη..
 

liger

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
ektos palias polis paizei tipota? eixa akousei kati gia konta sto limani
 

Prho

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Τωρα το καλοκαιρι καντε μια βολτα Φαληρακι, με τοσες Αγγλιδες φθηνοτερα σας ερχεται...
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Λοιπον φιλε ακου.
Καταρχην λεγομαι Μιχαλης ειμαι 18 και ειμαι απο Ροδο.

Υπαρχει καποιο μαγαζι που λεγεται Βαλεντινο ? Πιθανως να ειναι συνδυασμος κωλομαρου/στριπτηζαδικου..

Αν το ξερεις ( η' οποιος αλλος ξερει ας μας πει plz) τι παιζει εκει ??
 

lionheart74

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2006
Μηνύματα
11
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
0
Παιδες σχετικα με τις αγγελιες που κυκλοφορουν στη Ροδιακη εχει δοκιμασει κανεις κατι?Προσφατα εμφανιστηκε αγγελια με καποιο ζευγαρι.
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Το κωλόμπαρο, "Οι 4 Άσσοι" αριστερά από το λιμανι, υπάρχει ακόμα ? έχει περάσει βέβαια και μια 10ετία από τότε που είχα πάει εγώ ...
 

Alex2211

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
141
Like
0
Πόντοι
1
Δουλεύε στη Ρόδο και ακόμα πηγαινοέρχεται στο νησί μια Γιούλια (μαζι με την αδερφή της Ελένα), 1.65, ξανθια, Ρωσοπόντια, ήταν εκει το 2006. Οποιος ξέρει κατί απο την πιάτσα ας μου κάνει ενα μήνυμα.
 

maximq1

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2008
Μηνύματα
39
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Μία βδομάδα στη Ρόδο για δουλειά και είπα να ρίξω μια ματιά στον τοπικό τύπο. Αποτέλεσμα, στις περισσότερες αγγελίες να μην σηκώνουν το τηλέφωνο και πήρα αρκετές φορές και σε κάποιες που απαντήσανε μου μιλούσαν λες και τους χρωστούσα, στα σπίτια δεν πήγα αν και πέρασα από την περιοχή γιατί δεν ήξερα πώς να τα εντοπίσω. Τελικά άκουσα την άποψη ταξιτζή ότι σε αγγελία δύσκολα παίζει κάτι καλό και θα κλαίω τα ευρά μου και μου είπε να πάω σε συγκεκριμένο stripshow γιατί εκεί σίγουρα κάτι παίζει και θα δω και τι θα πάρω. Μιας και έμενα κοντά στο μαγαζί, στο ξενοδοχείο cosmopolitan, πήγα με την παρέα μου και μετά τα άκουσα τα μπινελίκια μου από τους συναδέρφους μου, γιατί το είχα σίγουρο ο μαλάκας ότι θα γαμούσαμε. Ούτε το μπούτι δεν μας αφήνανε να πιάσουμε. Κουφάλα ταρίφα!!!
 

dimos13

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
139
Like
0
Πόντοι
1
κατεβαινω για μετεκπαιδευση κατω σε κανα μηνα.πειτε ρε καμια καλη καβατζα να δουμε πως θα περασουμε τις μερες μας.το 95 παντως που ειμουνα φανταρος εκει στο μαντρακι επαιζαν κανα 2 κολομπαρα.τωρα ποιος ξερει?
 

Prho

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Παντως το ζευγαρι που αναφερθηκε πιο πανω, δεν πρεπει να λεει και πολλα. Στο τηλ η γκομενα ηθελε 100 για μια πιπα και ενα γαμησι χωρις να την αγγιζουν. Α και επειδη το σηκωνει ο αντρας εχει πολυ πλακα που λεει οτι ειναι και αραβωνιασμενοι και καλα... Επισης υπηρξε επικοινωνια με την λεγομενη 18 χρονη φοιτητρια, που ζητησε στο ραντεβου γνωριμιας να εχει και ενα φιλο μαζι για υποστηριξη και τελικα εμφανιστηκε μαι 30αρα χοντρη με εναν βλακα και ηθελε 80...Στις αρχες της χρονιας ειχε πεξει ενα καλο μικρο ρωσιδακι (Κατερινα την λεγαν) με 100 ευρω εκανε τα παντα και χωρις ορια χρονου αλλα εξαφανιστηκε. Γενικοτερα που και που παιζουν 2-3 καλα αλλα μονο στην "Ροδιτικες Αγγελιες" στην Ροδιακη ειναι ολα "μπαζα". Τωρα στα μαγαζια για να γαμησεις δυσκολο εκτος και αν εισαι με καποιον απο εδω και εχει καλες ακρες...
 

bourdeliaris400

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
αν μπης απο την πισο εισοδο ειναι πιο ευκολο.βρες οδο τυμαχιδου :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom