Νέα

Η ζωή των Call Girls

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pokahonontas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 52
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Μαρκέλλα

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2014
Μηνύματα
282
Like
0
Πόντοι
1
Οι γυναικες που απλά γουστάρουν το σεξ δε γινονται πουτάνες, ημαρτον! Αν γουσταρεις το σεξ το κάνεις με γκόμενο της επιλογής ΣΟΥ και οχι με τον καθε γέρο, χοντρό, άσχημο, βρωμίλο και γενικώς ο,τι "κληρωσει". Απο'κει και πέρα ειλικρινα δεν ξερω αν μπορειτε να μπειτε στην ψυχολογία μιας γυναικας, αλλά για να φτασεις σε αυτό το σημείο πρέπει να εχεις πολλά προβλήματα πάσης φύσεος. Δεν ειναι τυχαίο που οι Ελληνίδες που εκδιδονται ειναι λίγες. Στην Ελλάδα ο δεσμός της οικογένειας, της φιλιας κλπ ειναι πολύ πιο δυνατός και σε συγκρατει απο αυτη την κατάντια. Γιατι ειναι πραγματικά κατάντια για μια γυναικα κατι τετοιο. Και δεν το λέω καθόλου αφ'υψηλού ή με απαξιωση. Εννοώ οτι αυτό το επαγγελμα δεν το κάνει όποια κι όποια. Πρεπει να ειναι πολύ χαμηλα καποια για να καταφυγει εκει. Για να μη σχολιάσω τις πάμπολλες περιπτωσεις κατεστρεμενων κοριτσιων που τις εχουν μπάσει με το ζόρι απο μικρές σ'αυτο το σκηνικό. Το πόσο στα καλά τους μπορει να ειναι ψυχολογικά δε, ασ'το. Το γιατι το συνεχιζουν και δεν παρατανε αυτη τη δουλειά στη συνέχεια επισης ειναι πολύ μεγαλη συζητηση.
 

Επισκέπτης
Οι γυναικες που απλά γουστάρουν το σεξ δε γινονται πουτάνες, ημαρτον! Αν γουσταρεις το σεξ το κάνεις με γκόμενο της επιλογής ΣΟΥ και οχι με τον καθε γέρο, χοντρό, άσχημο, βρωμίλο και γενικώς ο,τι "κληρωσει". Απο'κει και πέρα ειλικρινα δεν ξερω αν μπορειτε να μπειτε στην ψυχολογία μιας γυναικας, αλλά για να φτασεις σε αυτό το σημείο πρέπει να εχεις πολλά προβλήματα πάσης φύσεος. Δεν ειναι τυχαίο που οι Ελληνίδες που εκδιδονται ειναι λίγες. Στην Ελλάδα ο δεσμός της οικογένειας, της φιλιας κλπ ειναι πολύ πιο δυνατός και σε συγκρατει απο αυτη την κατάντια. Γιατι ειναι πραγματικά κατάντια για μια γυναικα κατι τετοιο. Και δεν το λέω καθόλου αφ'υψηλού ή με απαξιωση. Εννοώ οτι αυτό το επαγγελμα δεν το κάνει όποια κι όποια. Πρεπει να ειναι πολύ χαμηλα καποια για να καταφυγει εκει. Για να μη σχολιάσω τις πάμπολλες περιπτωσεις κατεστρεμενων κοριτσιων που τις εχουν μπάσει με το ζόρι απο μικρές σ'αυτο το σκηνικό. Το πόσο στα καλά τους μπορει να ειναι ψυχολογικά δε, ασ'το. Το γιατι το συνεχιζουν και δεν παρατανε αυτη τη δουλειά στη συνέχεια επισης ειναι πολύ μεγαλη συζητηση.
Μετα τον δευτερο παγκοσμιο πολεμο ο αριθμος ηταν πολυ μεγαλος.
 

daredevil12345

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2013
Μηνύματα
996
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
6
Οι γυναικες που απλά γουστάρουν το σεξ δε γινονται πουτάνες, ημαρτον! Αν γουσταρεις το σεξ το κάνεις με γκόμενο της επιλογής ΣΟΥ και οχι με τον καθε γέρο, χοντρό, άσχημο, βρωμίλο και γενικώς ο,τι "κληρωσει". Απο'κει και πέρα ειλικρινα δεν ξερω αν μπορειτε να μπειτε στην ψυχολογία μιας γυναικας, αλλά για να φτασεις σε αυτό το σημείο πρέπει να εχεις πολλά προβλήματα πάσης φύσεος. Δεν ειναι τυχαίο που οι Ελληνίδες που εκδιδονται ειναι λίγες. Στην Ελλάδα ο δεσμός της οικογένειας, της φιλιας κλπ ειναι πολύ πιο δυνατός και σε συγκρατει απο αυτη την κατάντια. Γιατι ειναι πραγματικά κατάντια για μια γυναικα κατι τετοιο. Και δεν το λέω καθόλου αφ'υψηλού ή με απαξιωση. Εννοώ οτι αυτό το επαγγελμα δεν το κάνει όποια κι όποια. Πρεπει να ειναι πολύ χαμηλα καποια για να καταφυγει εκει. Για να μη σχολιάσω τις πάμπολλες περιπτωσεις κατεστρεμενων κοριτσιων που τις εχουν μπάσει με το ζόρι απο μικρές σ'αυτο το σκηνικό. Το πόσο στα καλά τους μπορει να ειναι ψυχολογικά δε, ασ'το. Το γιατι το συνεχιζουν και δεν παρατανε αυτη τη δουλειά στη συνέχεια επισης ειναι πολύ μεγαλη συζητηση.

Για το πρωτο θα συμφωνησω  100%

Για το δευτερο - δεν μπορούμε να μπουμε στη ψυχολογια οντως και για να είμαι ειλικρινης ευτυχως ... πολύ μπερδεμένος κοσμος

δεν ισχυει για ολες αλλα οντως ισχυει σε πολλες - γνωριζω κοπελες που δεν το θεωρουν καταντια ... εχουν τον λογο τους που το κανουν και εχουν τις δουλίτσες στους τις πρωινες μια χαρα !!
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.900
Κριτικές
38
Like
4.931
Πόντοι
2.696
Οι γυναικες που απλά γουστάρουν το σεξ δε γινονται πουτάνες, ημαρτον! Αν γουσταρεις το σεξ το κάνεις με γκόμενο της επιλογής ΣΟΥ και οχι με τον καθε γέρο, χοντρό, άσχημο, βρωμίλο και γενικώς ο,τι "κληρωσει". Απο'κει και πέρα ειλικρινα δεν ξερω αν μπορειτε να μπειτε στην ψυχολογία μιας γυναικας, αλλά για να φτασεις σε αυτό το σημείο πρέπει να εχεις πολλά προβλήματα πάσης φύσεος. Δεν ειναι τυχαίο που οι Ελληνίδες που εκδιδονται ειναι λίγες. Στην Ελλάδα ο δεσμός της οικογένειας, της φιλιας κλπ ειναι πολύ πιο δυνατός και σε συγκρατει απο αυτη την κατάντια. Γιατι ειναι πραγματικά κατάντια για μια γυναικα κατι τετοιο. Και δεν το λέω καθόλου αφ'υψηλού ή με απαξιωση. Εννοώ οτι αυτό το επαγγελμα δεν το κάνει όποια κι όποια. Πρεπει να ειναι πολύ χαμηλα καποια για να καταφυγει εκει. Για να μη σχολιάσω τις πάμπολλες περιπτωσεις κατεστρεμενων κοριτσιων που τις εχουν μπάσει με το ζόρι απο μικρές σ'αυτο το σκηνικό. Το πόσο στα καλά τους μπορει να ειναι ψυχολογικά δε, ασ'το. Το γιατι το συνεχιζουν και δεν παρατανε αυτη τη δουλειά στη συνέχεια επισης ειναι πολύ μεγαλη συζητηση.

Γράφεις μπούρδες...

Όταν η άλλη βρίσκει γκόμενο με κριτήριο τι αμάξι και τι δουλειά έχει,και πόσα μπορεί να χαλάσει για πάρτι της,πόρνη είναι.Και αυτές που είναι ψηλά από χαμηλά ξεκίνησαν,εξαιρούνται οι κόρες βιομηχάνων/εφοπλιστών κλπ.Και για να ανέβουν μεταχειρίζονται πολλούς τρόπους.Σε μια δουλειά που ήμουν,συνάδελφος,ωραία γκόμενα,από εκεί που ήταν υφισταμένη μου,βρέθηκε προϊσταμένη του τμήματος.Όχι λόγω ικανότητας,αλλά επειδή πηδιόταν με τον χοντρό γιο του δ/ντη.Πόσο διαφέρει αυτή από τις πόρνες;Εξάλλου πολλές κοπέλες που κάνουν αυτή τη δουλειά,και δεν είναι εθισμένες σε ουσίες,κάποια στιγμή σταματούν.Άλλες μαζεύουν λεφτά για σπουδές,και άλλες,οι περισσότερες για να ικανοποιήσουν τη ματαιοδοξία τους για πλούτο.
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.380
Πόντοι
33.988
Γράφεις μπούρδες...

Όταν η άλλη βρίσκει γκόμενο με κριτήριο τι αμάξι και τι δουλειά έχει,και πόσα μπορεί να χαλάσει για πάρτι της,πόρνη είναι.Και αυτές που είναι ψηλά από χαμηλά ξεκίνησαν,εξαιρούνται οι κόρες βιομηχάνων/εφοπλιστών κλπ.Και για να ανέβουν μεταχειρίζονται πολλούς τρόπους.Σε μια δουλειά που ήμουν,συνάδελφος,ωραία γκόμενα,από εκεί που ήταν υφισταμένη μου,βρέθηκε προϊσταμένη του τμήματος.Όχι λόγω ικανότητας,αλλά επειδή πηδιόταν με τον χοντρό γιο του δ/ντη.Πόσο διαφέρει αυτή από τις πόρνες;Εξάλλου πολλές κοπέλες που κάνουν αυτή τη δουλειά,και δεν είναι εθισμένες σε ουσίες,κάποια στιγμή σταματούν.Άλλες μαζεύουν λεφτά για σπουδές,και άλλες,οι περισσότερες για να ικανοποιήσουν τη ματαιοδοξία τους για πλούτο.

σοφα λογια
 

daredevil12345

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2013
Μηνύματα
996
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
6
Γράφεις μπούρδες...

Όταν η άλλη βρίσκει γκόμενο με κριτήριο τι αμάξι και τι δουλειά έχει,και πόσα μπορεί να χαλάσει για πάρτι της,πόρνη είναι.Και αυτές που είναι ψηλά από χαμηλά ξεκίνησαν,εξαιρούνται οι κόρες βιομηχάνων/εφοπλιστών κλπ.Και για να ανέβουν μεταχειρίζονται πολλούς τρόπους.Σε μια δουλειά που ήμουν,συνάδελφος,ωραία γκόμενα,από εκεί που ήταν υφισταμένη μου,βρέθηκε προϊσταμένη του τμήματος.Όχι λόγω ικανότητας,αλλά επειδή πηδιόταν με τον χοντρό γιο του δ/ντη.Πόσο διαφέρει αυτή από τις πόρνες;Εξάλλου πολλές κοπέλες που κάνουν αυτή τη δουλειά,και δεν είναι εθισμένες σε ουσίες,κάποια στιγμή σταματούν.Άλλες μαζεύουν λεφτά για σπουδές,και άλλες,οι περισσότερες για να ικανοποιήσουν τη ματαιοδοξία τους για πλούτο.

:thumbsup: :thumbsup: :s&m_2:
 

Μαρκέλλα

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2014
Μηνύματα
282
Like
0
Πόντοι
1
Γράφεις μπούρδες...

Όταν η άλλη βρίσκει γκόμενο με κριτήριο τι αμάξι και τι δουλειά έχει,και πόσα μπορεί να χαλάσει για πάρτι της,πόρνη είναι.Και αυτές που είναι ψηλά από χαμηλά ξεκίνησαν,εξαιρούνται οι κόρες βιομηχάνων/εφοπλιστών κλπ.Και για να ανέβουν μεταχειρίζονται πολλούς τρόπους.Σε μια δουλειά που ήμουν,συνάδελφος,ωραία γκόμενα,από εκεί που ήταν υφισταμένη μου,βρέθηκε προϊσταμένη του τμήματος.Όχι λόγω ικανότητας,αλλά επειδή πηδιόταν με τον χοντρό γιο του δ/ντη.Πόσο διαφέρει αυτή από τις πόρνες;Εξάλλου πολλές κοπέλες που κάνουν αυτή τη δουλειά,και δεν είναι εθισμένες σε ουσίες,κάποια στιγμή σταματούν.Άλλες μαζεύουν λεφτά για σπουδές,και άλλες,οι περισσότερες για να ικανοποιήσουν τη ματαιοδοξία τους για πλούτο.

Συγκρινεις τελείως διαφορετικά πράγματα! Το ίδιο ειναι "βρισκω πλούσιο γκόμενο" και το ιδιο "γινομαι πουτανα"? Seriously? Πρακτικά δεν εχουν καμια σχέση. Στην πρωτη συμβιβαζεσαι μεν με εναν γκομενο που δεν πολυθες , εχεις να κανεις με εναν ανθρωπο ομως, τον οποίο γνωριζεις , τον συνηθιζεις και με τον οποίο μπορεις και να δεθεις ενδεχομένως. Πολλές κιόλας μπορει να ψαρώνουν και με την εξουσια-χρήμα και να τον βρισκουν γοητευτικό. Εν πάσει περιπτώσει, δεν εξεταζουμε την ηθική πλευρα του θέματος. Το ιδιο ειναι αυτο με το να τσιμπουκωνεις και να γαμιεσαι με κάμποσους αγνωστους καθε μερα?!


@Φαλλοκράτης, στα λόγια μου ερχεσαι! Μετα το Β παγκόσμιο που ειχε χασει η μανα το παιδι και το παιδι τη μάνα, και υπηρχε εξαθλίωση σε πολλές οικογένειες.


Παιδια αν ηταν τοσο ευκολο οσο το λέτε και ειδικα τωρα με την κριση θα γίνονταν όλες call girls! Δε σου λέω πολλά-πολλά κιόλας, 50-60 ευρω τη φορά να παίρνεις , που ειναι η minimum ταριφα απ'οτι εχω δει , με 3 μονο ραντεβου την εβδομαδα βγαζεις ενα 600άρι-700άρι το μηνα! Αν εισαι και ομορφη παίρνεις 100 ευρω και 6 ραντεβού τη βδομαδα....2400 το μηνα! Μεσ'την κριση, και γαμώ τα λεφτά με ελάχιστο κόπο. Γιατι δεν το κάνουν όλες, ή εστω πολλές? Φυσικά γιατι για μια φυσιολογικη κοπελα που ειναι στα καλά της αυτο το πράγμα ειναι αδιανόητο!
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.367
Κριτικές
13
Like
1.888
Πόντοι
2.487
Επειδή μου έχει τύχει να γνωρίσω από πολύ κοντά μια κοπέλα στα 30+ που κάποια στιγμή της ζωής της έκανε βίζιτες , σε πολύ κλειστό κύκλο είναι αλήθεια , εννοώ των 15 ατόμων περίπου (ο καλός φίλος που μου την είχε γνωρίσει μπορεί να μου το επιβεβαιώσει ή όχι σε pm) , συμπέρασμα δεν έχω βγάλει.

Επειδή το έχω κουβεντιάσει μαζί του , νομίζω ότι οι απόψεις μας για τον λόγο που την οδήγησε στην βίζιτα, έχουν κάποια απόσταση.

Για να μιλήσω πιο συγκεκριμένα , η κοινή παράμετρος σχεδόν πάντα είναι το χρήμα.
Μετά μπαίνουν πολλές ακόμα παράμετροι που έχουν να κάνουν με το χαρακτήρα και τις ειδικές συνθήκες στη ζωή της γυναίκας.

Για την συγκεκριμένη η οποία ήταν και είναι πλούσια!!!!!!!!!! , εγώ πιστεύω ότι οι λόγοι ήταν το πήδημα , το οποίο της άρεσε υπερβολικά !!!!!!!! και τ ότι ήθελε να μετρήσει το πόσο άξιζε σαν γυναίκα. Όμως το χρήμα δεν ΄ταν ο λόγος.
Έτσι νομίζω τελικά και σίγουρος δεν είμαι. Προσπάθησα πολλές φορές να την κάνω να μου ανοίξει την καρδιά της αλλά δεν το κατάφερα. Οι λόγοι που μου έδινε δε μ έπεισαν.

Τώρα το πώς αντιπαρέρχονταν το γεγονός ότι πηδήχτηκε με γέρους και κακάσχημους άντρες , πώς άντεχε να τους τσιμπουκώνει και να ανοίγει τα πόδια... τί να πω....μεγάλη άβυσσος η ανθρώπινη ψυχή.


 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Συγκρινεις τελείως διαφορετικά πράγματα! Το ίδιο ειναι "βρισκω πλούσιο γκόμενο" και το ιδιο "γινομαι πουτανα"? Seriously? Πρακτικά δεν εχουν καμια σχέση. Στην πρωτη συμβιβαζεσαι μεν με εναν γκομενο που δεν πολυθες , εχεις να κανεις με εναν ανθρωπο ομως, τον οποίο γνωριζεις , τον συνηθιζεις και με τον οποίο μπορεις και να δεθεις ενδεχομένως. Πολλές κιόλας μπορει να ψαρώνουν και με την εξουσια-χρήμα και να τον βρισκουν γοητευτικό. Εν πάσει περιπτώσει, δεν εξεταζουμε την ηθική πλευρα του θέματος. Το ιδιο ειναι αυτο με το να τσιμπουκωνεις και να γαμιεσαι με κάμποσους αγνωστους καθε μερα?!


@Φαλλοκράτης, στα λόγια μου ερχεσαι! Μετα το Β παγκόσμιο που ειχε χασει η μανα το παιδι και το παιδι τη μάνα, και υπηρχε εξαθλίωση σε πολλές οικογένειες.


Παιδια αν ηταν τοσο ευκολο οσο το λέτε και ειδικα τωρα με την κριση θα γίνονταν όλες call girls! Δε σου λέω πολλά-πολλά κιόλας, 50-60 ευρω τη φορά να παίρνεις , που ειναι η minimum ταριφα απ'οτι εχω δει , με 3 μονο ραντεβου την εβδομαδα βγαζεις ενα 600άρι-700άρι το μηνα! Αν εισαι και ομορφη παίρνεις 100 ευρω και 6 ραντεβού τη βδομαδα....2400 το μηνα! Μεσ'την κριση, και γαμώ τα λεφτά με ελάχιστο κόπο. Γιατι δεν το κάνουν όλες, ή εστω πολλές? Φυσικά γιατι για μια φυσιολογικη κοπελα που ειναι στα καλά της αυτο το πράγμα ειναι αδιανόητο!
Ποσο δικιο εχεις κοπελα μου  :rockon:
 

nikos519

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
311
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Πρώτα από όλα χαιρετίζω όλους εδώ μέσα! Θα ήθελα να ρωτήσω πως μία ιεροδουλος, cg, συνοδός πολυτελειας και τα συναφή, σε οίκο ανοχής, studio, ξενοδοχείο κτλ. περνει την απόφαση να ασχοληθεί με το επάγγελμα αυτό? Πόσο εύκολη είναι η απόφαση αυτή? Τι ακριβώς παίζει στην ζωή της πίσω από αυτή την απόφαση? Εθισμός στο χρήμα? Στο σεξ? Εξαπάτηση και εξαναγκαστικη εργασια? Ρωτάω για να έχω μια ιδέα με το θέμα. Πολλές φορές πού εχω περασει με κοπέλα δεν υπήρχε η διάθεση εκ μέρους της κοπέλας με αποτέλεσμα να αναρωτιέμαι γιατί το κάνει αυτο τότε? Υπήρχαν όμως πολλές περιπτώσεις που έχω περάσει τέλεια. Θα παρακαλούσα αυτούς που έχουν γνώση επί του θέματος ή απο εκμυστηρευσεις απο τις ίδιες τις κοπέλες να απαντήσουν όσο πιο ειλικρινά γίνεται και αν υπάρχει κάποιο λινκ στο διαδίκτυο να του ρίξουμε μια ματιά. Για αυτούς που θέλουν να κάνουν πλάκα, σε ελεύθερη χώρα ζούμε, οπότε ελεύθερα. Με εκτίμηση!

Έχουν γραφτεί βιβλία για το θέμα!

Γενικότερα, τα λεφτά είναι το μεγαλύτερο κίνητρο. Είτε λόγω οικονομικών δυσχερειών είτε λόγω ματαιοδοξίας για πλούτο.

Οι Ελληνίδες, τα τελευταία χρόνια μπαίνουν στο επάγγελμα λόγω οικονομικών θεμάτων (ανεργία, δάνεια, έξοδα παιδιών, κλπ). Με όσες συνάντησα και κουβέντιασα μαζί τους ήταν πολύ φοβισμένες στο ξεκίνημά τους αλλά μαθαίνουν τα κόλπα και αποφεύγουν τις κακοτοπιές. Με την πάροδο του χρόνου ή συνεχίζουν και σταματούν μέχρι να λύσουν το οικονομικό τους πρόβλημα ή γλυκαίνονται/εθίζονται στο εύκολο χρήμα και συνεχίζουν για να ικανοποιήσουν πιο πολυτελής τους ανάγκες. Λόγω μονομερούς (προς τις γυναίκες) πουριτανισμού της ελληνικής κοινωνίας αλλά και λόγω υποκόσμου που παίρνει μερίδιο για "προστασία", οι περισσότερες Ελληνίδες κινούνται σε κλειστούς κύκλους.

Οι Ελληνίδες που ήταν στο επάγγελμα για τον "πλούτο" - έφυγαν απο τη χώρα μόλις μπήκαμε στην κρίση και φυσικά δουλεύουν στο εξωτερικό (απο CG εως μασατζούδες). Μόνο μία περίπτωση θυμάμαι μιας φοιτήτριας που την έβγαλε στο κλαρί ο δικός της για να κονομήσουν γρήγορα λεφτά και να βγουν σε σύνταξη απο τα 30  :uglystupid: Επίσης μερικά αματούρια (πιτσιρίκια κυρίως αλλά και 30άρες)  παρατήρησα ότι κάνουν αρπαχτές για να ικανοποιήσουν καταναλωτικές ανάγκες (κινητά, ρούχα, διακοπές, κλπ). Σαν κομήτες είναι.

Οι ξένες έχουν παρόμοια κίνητρα σε διαφορετικές διαβαθμίσεις αναλόγως της κουλτούρας της χώρας τους. Π.χ. πολλές Ρωσσίδες και Ουκρανές επαγγέλλονται χωρίς ενοχές λόγω δίψας για καταναλωτισμό (όχι όλες) ενώ οι Βουλγάρες με πολλές ενοχές λόγω φτώχειας.

Είναι πολυδιάστατο το θέμα
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.623
Like
14.587
Πόντοι
3.656
Οι γυναικες που απλά γουστάρουν το σεξ δε γινονται πουτάνες, ημαρτον! Αν γουσταρεις το σεξ το κάνεις με γκόμενο της επιλογής ΣΟΥ και οχι με τον καθε γέρο, χοντρό, άσχημο, βρωμίλο και γενικώς ο,τι "κληρωσει". Απο'κει και πέρα ειλικρινα δεν ξερω αν μπορειτε να μπειτε στην ψυχολογία μιας γυναικας, αλλά για να φτασεις σε αυτό το σημείο πρέπει να εχεις πολλά προβλήματα πάσης φύσεος. Δεν ειναι τυχαίο που οι Ελληνίδες που εκδιδονται ειναι λίγες. Στην Ελλάδα ο δεσμός της οικογένειας, της φιλιας κλπ ειναι πολύ πιο δυνατός και σε συγκρατει απο αυτη την κατάντια. Γιατι ειναι πραγματικά κατάντια για μια γυναικα κατι τετοιο. Και δεν το λέω καθόλου αφ'υψηλού ή με απαξιωση. Εννοώ οτι αυτό το επαγγελμα δεν το κάνει όποια κι όποια. Πρεπει να ειναι πολύ χαμηλα καποια για να καταφυγει εκει. Για να μη σχολιάσω τις πάμπολλες περιπτωσεις κατεστρεμενων κοριτσιων που τις εχουν μπάσει με το ζόρι απο μικρές σ'αυτο το σκηνικό. Το πόσο στα καλά τους μπορει να ειναι ψυχολογικά δε, ασ'το. Το γιατι το συνεχιζουν και δεν παρατανε αυτη τη δουλειά στη συνέχεια επισης ειναι πολύ μεγαλη συζητηση.

δηλαδη οι ελληνιδες δεν εχουν ψυχολογικα προβληματα;  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Elvira23

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2014
Μηνύματα
363
Like
0
Πόντοι
1
So... εχουνε κ λεμε απο προσωπικη εμπειρια.. τα λεφτά,  το σεξ, ισως κ ενας  σκοπος να καταφερουν κατι που χρειάζεται  λεφτα (σοβαρος σκοπος) μεταπτυχιακά , σπιτια επιχειρησεις κτλ κ η ματαιοδοξία  μαζι με επιβεβαίωση. Μιλαω για τις κοπελες που ξέρουν  τι κανουν κ γιατι το κανουν κ οχι αρπακτες για να βγαλουν gucci τσαντες κ ακριβα αμαξια. Ενα κομποδεμα για να εχουν στο μελλον κ γιατι οχι. Αν προσέχουν  την υγεια τους, το αντεχουν κ δεν επηρεαζονται στο τελος ψυχολογικά  απο ολο αυτο δεν ειναι δυσκολη δουλεια. Το δυσκολο ειναι να σεβεσαι τα λεφτα που παίρνεις  κ να κανεις τον αλλον να περναει καλα την ωρα που ειναι μαζι σου κ φυσικα το ξαναλεω οταν ξερεις τι θες κ οταν σ αρεσει γενικα το σεξ κ το ολο το παιχνιδι να περνας κ εσυ καλα σε αυτο. Βρισκεις τροπους, δεν ειναι δυσκολο. ΑΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΑ ΛΕΦΤΑ.
 

Elvira23

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2014
Μηνύματα
363
Like
0
Πόντοι
1
Επισης, να σας πω πως με εναν "παππου" μεγαλο η ευσωμο μπορει να περασεις πολυ πολυ καλυτερα απο εναν πιτσιρικα με γυμναστηρια κ δεν ξερω κ εγω τι.... απλητοι βρωμιαριδες κτλ μπορεις να τους αποφυγεις κ να φυγεις ( αν δεν σε αναγκαζει κανεις απο πισω)  αλλα δεν τυχαινουν μονο σα πελατες κ σαν one night stand  μπορεις να πας με καππιον που φαινεται οκ... κ μολις τα κατεβασει να βρωμαει κτλ. Θεωρω πολυ πιο λογικο αν μια γυναικα θελει χρημα κ πλουτο να δουλέψει  γι αυτο με οποιο μεσω διαθετει... να ειναι ξεκαθαρη κ οκ με το εαυτο της... παρα να καταστρέφει  τη ζωη της με εναν πλούσιο  που μισει να ξαπλωνει διπλα του κ του κανει κ 2 παιδια για να πηγαινει βολτες το καλοκαιρι με το σκαφος.... αν αφηνει ψυχολογικα το επαγγελμα της συνηδειτοποιημενης πουτανας τοτε τι ψυχολογικά  θα αφηνει της κρυφοπουτανας που καταστρεφει τα νιατα τα γερατια της κ μπορει κ τις ζωές  των παιδιων της για να ειναι με καποιον που δεν θελει κ απλα κολλησε για τα φραγκα... εγω παντως προτιμω να ειμαι ξεκαθαρη με τον εαυτο μου κ ας παιρνω τα ρισκα μου..
 

artemismatsas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2013
Μηνύματα
5.867
Κριτικές
1
Like
120
Πόντοι
66
Επισης, να σας πω πως με εναν "παππου" μεγαλο η ευσωμο μπορει να περασεις πολυ πολυ καλυτερα απο εναν πιτσιρικα με γυμναστηρια κ δεν ξερω κ εγω τι.... απλητοι βρωμιαριδες κτλ μπορεις να τους αποφυγεις κ να φυγεις ( αν δεν σε αναγκαζει κανεις απο πισω)  αλλα δεν τυχαινουν μονο σα πελατες κ σαν one night stand   μπορεις να πας με καππιον που φαινεται οκ... κ μολις τα κατεβασει να βρωμαει κτλ. Θεωρω πολυ πιο λογικο αν μια γυναικα θελει χρημα κ πλουτο να δουλέψει  γι αυτο με οποιο μεσω διαθετει... να ειναι ξεκαθαρη κ οκ με το εαυτο της... παρα να καταστρέφει  τη ζωη της με εναν πλούσιο  που μισει να ξαπλωνει διπλα του κ του κανει κ 2 παιδια για να πηγαινει βολτες το καλοκαιρι με το σκαφος.... αν αφηνει ψυχολογικα το επαγγελμα της συνηδειτοποιημενης πουτανας τοτε τι ψυχολογικά  θα αφηνει της κρυφοπουτανας που καταστρεφει τα νιατα τα γερατια της κ μπορει κ τις ζωές  των παιδιων της για να ειναι με καποιον που δεν θελει κ απλα κολλησε για τα φραγκα... εγω παντως προτιμω να ειμαι ξεκαθαρη με τον εαυτο μου κ ας παιρνω τα ρισκα μου..

δηλαδη σωνει κ καλα πρεπει να "πουληθεις" ? ... οπως μας τα λες οποια δεν εκδιδεται στο πεζοδρομιο εκδιδεται στο κρεβατι της...
 

Tonny Cat

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2014
Μηνύματα
60
Like
0
Πόντοι
0
Επειδή μου έχει τύχει να γνωρίσω από πολύ κοντά μια κοπέλα στα 30+ που κάποια στιγμή της ζωής της έκανε βίζιτες , σε πολύ κλειστό κύκλο είναι αλήθεια , εννοώ των 15 ατόμων περίπου (ο καλός φίλος που μου την είχε γνωρίσει μπορεί να μου το επιβεβαιώσει ή όχι σε pm) , συμπέρασμα δεν έχω βγάλει.

Επειδή το έχω κουβεντιάσει μαζί του , νομίζω ότι οι απόψεις μας για τον λόγο που την οδήγησε στην βίζιτα, έχουν κάποια απόσταση.

Για να μιλήσω πιο συγκεκριμένα , η κοινή παράμετρος σχεδόν πάντα είναι το χρήμα.
Μετά μπαίνουν πολλές ακόμα παράμετροι που έχουν να κάνουν με το χαρακτήρα και τις ειδικές συνθήκες στη ζωή της γυναίκας.

Για την συγκεκριμένη η οποία ήταν και είναι πλούσια!!!!!!!!!! , εγώ πιστεύω ότι οι λόγοι ήταν το πήδημα , το οποίο της άρεσε υπερβολικά !!!!!!!! και τ ότι ήθελε να μετρήσει το πόσο άξιζε σαν γυναίκα. Όμως το χρήμα δεν ΄ταν ο λόγος.
Έτσι νομίζω τελικά και σίγουρος δεν είμαι. Προσπάθησα πολλές φορές να την κάνω να μου ανοίξει την καρδιά της αλλά δεν το κατάφερα. Οι λόγοι που μου έδινε δε μ έπεισαν.

Τώρα το πώς αντιπαρέρχονταν το γεγονός ότι πηδήχτηκε με γέρους και κακάσχημους άντρες , πώς άντεχε να τους τσιμπουκώνει και να ανοίγει τα πόδια... τί να πω....μεγάλη άβυσσος η ανθρώπινη ψυχή.
Η περίπτωση αυτή μου είναι γνωστή. Συμφωνώ απόλυτα με ότι γράφεις και συμβαίνει να ξέρω και τον  λόγο.
Όταν ξεκίνησε είχε πρόσφατη πολύ σοβαρή τραυματική περιπέτεια  τόσο σωματική όσο και συναισθηματική. Ο δεσμός που δημιούργησε αμέσως μετά  αντί να μειώσει τα φαινόμενα τα αύξησε. Αποτέλεσμα : είχε δημιουργηθεί στον εαυτό της μεγάλο «συναισθηματικό κενό» το οποίο και την κατεύθυνε σε αυτήν την υπό όρους «λύση».  Αυτός ήταν και ο λόγος που είχε και αλλοπρόσαλλη συμπεριφορά με μερικούς από τους πελάτες της – κάτι λιγότερο από 30 – και που τελικά αυτή η συμπεριφορά της  την  εξέθεσε και στο προσωπικό της περιβάλλον. Συμπέρασμα : Άτυχη.( Μεγάλη η Αγγλοσαξονική ευχή  : “Good Luck”).
 

faidraguru

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2014
Μηνύματα
719
Like
0
Πόντοι
6
υπερβολες και ακραια παραδειγματα πιασατε βρε παιδια!Γιατι πρεπει να σχετιζονται ολα με την ηθικη?δε βρησκω το λογο των χαρακτηρισμων μια δουλεια ειναι που ολοι την αφοριζουν αλλα πολλοι θα γουσταραν να τη κανουν.....αν μπορουσαν...

 

Μαρκέλλα

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2014
Μηνύματα
282
Like
0
Πόντοι
1
Εγω Ελβιρα δεν κατακρινω κανεναν για τις επιλογες της ζωης του απ'τη στιμγη που δεν παιρνει άλλους ανθρωπους στο λαιμό του. Απλά λέω οτι για μια φυσιολογικη γυναικα δεν ειναι "ευκολη λυση" να μπει σ'αυτο το τρυπάκι. Μιλάμε για πάρα πολλά λεφτά με ελάχιστες ωρες εργασιας. Αν ηταν ετσι ευκολο θα το κανανε όλες. Για να σκεφτεί καποια να καταφυγει εκει πρεπει να παιζει ενας ασχημος συνδυασμός απο πισω. Δεν ειναι ετσι απλα "μ'αρσει το σεξ (και σε ποια δεν αρεσει δηλαδη? Δεν καταλαβαινω καν γιατι το αναφερουμε αυτο, αλλα τελος παντων), χρειαζομαι και χρηματα αρα ας γινω πουτανα".  Χέσε το ηθικο κομμάτι! Το ηθικό κομματι πολλες θα το ξεπερνουσαν! Καθαρα για το πρακτικό μιλάω εγω: για μια νορμαλ γυναικα ειναι αδιανοητο να τσιμπουκωνει αγνωστους που δεν της αρεσουν καν. Ειναι πολύ απλό αυτο που λέω. Απο κει και περα δε διαφωνω, ναι οκ, η δουλειά συνηθιζεται, απο καποια στιμγη κι επειτα γινεσαι αναιθητη.
 

Elvira23

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2014
Μηνύματα
363
Like
0
Πόντοι
1
δηλαδη σωνει κ καλα πρεπει να "πουληθεις" ? ... οπως μας τα λες οποια δεν εκδιδεται στο πεζοδρομιο εκδιδεται στο κρεβατι της...
Μα καμια σχεση.. δεν υπαρχει λογος καν να αναδιατυπωσω.  Εινα ξεκάθαρο  το τι θελω να πω πιστευω.


 

Elvira23

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2014
Μηνύματα
363
Like
0
Πόντοι
1
Εγω Ελβιρα δεν κατακρινω κανεναν για τις επιλογες της ζωης του απ'τη στιμγη που δεν παιρνει άλλους ανθρωπους στο λαιμό του. Απλά λέω οτι για μια φυσιολογικη γυναικα δεν ειναι "ευκολη λυση" να μπει σ'αυτο το τρυπάκι. Μιλάμε για πάρα πολλά λεφτά με ελάχιστες ωρες εργασιας. Αν ηταν ετσι ευκολο θα το κανανε όλες. Για να σκεφτεί καποια να καταφυγει εκει πρεπει να παιζει ενας ασχημος συνδυασμός απο πισω. Δεν ειναι ετσι απλα "μ'αρσει το σεξ (και σε ποια δεν αρεσει δηλαδη? Δεν καταλαβαινω καν γιατι το αναφερουμε αυτο, αλλα τελος παντων), χρειαζομαι και χρηματα αρα ας γινω πουτανα".  Χέσε το ηθικο κομμάτι! Το ηθικό κομματι πολλες θα το ξεπερνουσαν! Καθαρα για το πρακτικό μιλάω εγω: για μια νορμαλ γυναικα ειναι αδιανοητο να τσιμπουκωνει αγνωστους που δεν της αρεσουν καν. Ειναι πολύ απλό αυτο που λέω. Απο κει και περα δε διαφωνω, ναι οκ, η δουλειά συνηθιζεται, απο καποια στιμγη κι επειτα γινεσαι αναιθητη.
Μαρκελλα μου δεν μπορω να αποριψω καμια αποψη ουτε να τη δεχτω .  Αλλα ας μην ειμαστε απολυτοι  Δεν μπορουμε να ειμαστε σιγουροι γι τιποτα στη ζωη ποσο μάλλον  για την ψυχολογία  ενος ανθρώπου  κ το το τι εχει στο μυαλό  του...δεν μπορει να μπει σε νορμες ουτε να αναλυθεί  συμφωνα με τα δικα μας προτυπα κ δεδομένα. ...
 

faidraguru

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2014
Μηνύματα
719
Like
0
Πόντοι
6
Μαρκελλα μου δεν μπορω να αποριψω καμια αποψη ουτε να τη δεχτω .  Αλλα ας μην ειμαστε απολυτοι  Δεν μπορουμε να ειμαστε σιγουροι γι τιποτα στη ζωη ποσο μάλλον  για την ψυχολογία  ενος ανθρώπου  κ το το τι εχει στο μυαλό  του...δεν μπορει να μπει σε νορμες ουτε να αναλυθεί  συμφωνα με τα δικα μας προτυπα κ δεδομένα. ...
αυτα μου λες και δε μπορω να σε ξεχασω! :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

Stories

Νέο!

Stories

Δείτε τα όλα τα  escorts  στον κατάλογο
Top Bottom