Νέα

Η βίζιτα ήταν η θεία μου!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ENKAVLOS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 68
  • Εμφανίσεις 37K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
E

ENKAVLOS

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
                              (  ...συνέχεια ...)

Η ωρα της αναμονής δεν κυλούσε με ανησυχία όπως θα περίμενα,αλλα μάλλον με χαλαρότητα και έντονο ερεθισμό.

Το μόνο μικρό μου άγχος, ηταν το κατα ποσο θα ήταν διακριτική η πρόσβαση της βίζιτας στο διαμέρισμα, αν μας πάρουν χαμπάρι απο την πολυκατοικία ή αν θα τη δει κανείς να ανεβαίνει.

«Αλήθεια πως αναγνωρίζει κανείς ένα call girl αν το συναντήσει στο δρομο ?» αναρωτήθηκα.   

Καθιστός στον καναπέ του καθιστικού του διαμερίσματος υπό τον διακριτικό ήχο του κλιματιστικού, συνέχιζα τις φαντασιώσεις μου κανοντας υποθέσεις για το πως θα ήταν η ώριμη κυρία της οποίας το κορμί θα απολάμβανα.Το οργανο μου ηταν σε μεγάλες πιένες.

Ειχα αποφασίσει  να παραμείνω με το μποξεράκι χωρίς παντελόνι και έτσι να υποδεχθώ την Ράνια, απελευθερομένος επιτέλους απο καθωςπρεπισμό που δεν θεωρούσα οτι ταίριαζε με την περίσταση - την πληρωνα για την γαμήσω και θα την περίμενα με το κοντάρι όρθιο και ετοιμοπόλεμο.

Ετσι καθώς καθόμουν και με τον ιδιόρυθμο τρόπο που λειτουργεί καμμιά φορά το ανθρωπινο μυαλό σε στιγμές φόρτισης, μου πέρασε αστραπίαια ( αλλα αισθητά ) η σκέψη :

“Φαντάσου λέει η βίζιτα να είναι η θεία Μαίρη”

Η σκέψη οσο αστραπίαια ήρθε αλλο τοσο γρήγορα έφυγε, οταν ο αλλος μου εαυτός με επανέφερε στην πραγματικότητα, επισημαίνοντας μου οτι απόψε θα πραγματοποιούσα μια φαντασίωση μου, το σεξ με 40άρα και θα έπρεπε να το απολαύσω οσο το δυνατόν περισσοτερο.
“Mόλις μπει η γκόμενα θα της χουφτώσω κατευθείαν τον κώλο”
“ Θα γόυσταρα να την χύσω στη μούρη.Θα το δεχθεί  ?”
“Ακάποτο τσιμπούκι παιζει αραγε?”

Ο ήχος του κινητού διέκοψε το τραίνο των σκέψεων μου.

- Η κοπέλα είναι απο κάτω θα της ανοίξεις σε παρακαλώ? με ρώτησε η παιχνιδιάρικη φωνή της τηλεφωνήτριας.
- Σε ευχαριστω κούκλα.
- Καλά να περάσεις.

Ολα τα υπόλοιπα έγιναν σε απροσδιοριστο χρόνο.Ετρεξα στο θυροτηλέφωνο, ετρεξα με εντονο καρδιοχτύπι να ανοιξω την εξωπορτα, παρακολουθούσα τη φωτεινή ένδειξη του ασανσερ που εδειχνε οτι ανεβαίνει,η πόρτα άνοιξε.... και βρεθηκα στο καθιστικό ορθιος απέναντι απο την θεία Μαίρη.

Τα παντα ειχαν παγωσει και γύριζαν γύρω μου.Δεν ήξερα αν αυτό που ζούσα ήταν πραγματικοτητα ή αν πρωταγωνιστουσα σε ταινία με αντικείμενο τις σεξουαλικές μου φαντασιώσεις.

Η Μαίρη έκρυψε επιδέξια ενα φευγαλέο ξάφνιασμα που έδειξε να εχει αρχικά και έμεινε ορθια να με κοιτάζει με ενα βλέμμα επιδοκιμασίας μαζι με ενα απροσδιόριστα προκλητικό χαμόγελο.

- Πάντα χαίρεσαι όταν με βλέπεις αγορίνα μου! είπε με τα ματια
  καρφωμένα στο φουσκωμένο μποξεράκι μου.

-.................( είχα καταπιεί τη γλώσσα μου )

Φορούσε ενα ολόσωμο καλοκαιρινο κόκκινο φόρεμα αρκετά πανω απο το γόνατο, εκείνα τα πέδιλα με τις διαφανείς μπριτέλες και τα δάκτυλα των περιποιημένων ποδιών της με νύχια σε εντονο κόκκινο χρώμα.

- Μου επιτρέπεις βέβαια να καθίσω! συνέχισε και καθησε χαριζοντας μου ενα ακόμα απο τα υπέροχα σταυροπόδια της - αυτά που με εκαναν τουρμπο.

Το φορεμα ειχε ανασηκωθεί και πανω απο το ηλιοκαμμενο μπουτι της φαινόταν η μαυρη γραμμή απο το κυλοτάκι.

- Τι θα γίνει δεν θα μιλήσεις? με κοιταζε στα μάτια

- Δεν ξερω τι και αν πρεπει να πω.. ψέλλισα

Εβγαλε απο την τσαντα της ενα slimline και τό άναψε με την περίσσεια αυτοπεποιήθηση που εχει συνηθως αυτός ο τύπος των γυναικών.

-Χα..χα, μα μην κάθεσαι εκει, ελα εδω δίπλα μου για αυτό δεν με έφερες εδω?

Χτυπησε με το κατω μέρος της παλάμης της τη θεση διπλα της στον καναπέ.

Χωρις δεύτερη σκεψη πήγα και κόλλησα το σωμα μου δίπλα της περιμένοντας απο εκείνη την επόμενη κίνηση.

Εσκυψε και πλησιασε το στομα της στο αυτί μου ψυθιριζοντας :

- H θεία πουτάνα και ο ανηψιός πουτανιάρης.Ενδιαφέρον ακούγεται!

Ταυτόχρονα σχεδόν πέρασε το χερι της πανω απο το μποξεράκι και με αποφασιστικότητα μου χούφτωσε τον πούτσο.

- Νομίζω ότι έτσι είναι αρκετά καλύτερα.....ειναι πιο ξεκάθαρα τα πράγματα μεταξύ μας.

Με ανυπομονησία πέρασα το ένα χερι μου στο πλαι της προς την πλάτη αρχικά και κατεβαίνα προς τα κατω προς τους γλουτούς.
Με το αλλο χάιδεψα τον λαιμό της προπαθωντας να κατεβάσω την μπριτέλα του φορέματος της.

-Καλύτερα απο τι εννοείς?

Τα εμπειρα δακτυλα της μου ανέβαζαν το T-shirt αφηνοντας με ημίγυμνο και έτοιμο να εκραγώ απο καύλα.

-Εννοώ οτι είναι προτιμότερο να με «πάρεις» ως πουτάνα, παρα να έρχεσαι σπιτι μου και μου ασπρίζεις  τα εσώρουχα και τα καλσόν με το υπέροχο χύσι σου, καυλιάρικο αγοράκι μου.

-Ωστε.. ώστε έιχες καταλάβει ?

Ειχα ανέβει επανω της και φιλούσα με παθος και έγλυφα ολο το τμημα του κορμιού της απο τον λαιμο μεχρι τα tanlines του επάνω μέρους του στηθους.Το φόρεμα είχε κατέβει ως την μέση και το
Bra ανοιξε  αφήνοντας τα μπαλκονάτα στήθη  της ακριβώς σε αποσταση αναπνοής απο την γλώσσα μου.

-Ναι τεκναρα μου, και κολακευόμουν ιδιαίτερα οταν συνηδειτοποιούσα οτι με παίρνεις μάτι.Εξάλλου αυτη είναι η δουλειά μου. Θελω όμως το σπέρμα σου να το νιώσω και επάνω μου και μέσα μου.

Με μανία ρούφηξα την μία ρωγα ή οποία σκλήρυνε σχεδόν αμέσως και στην συνέχεια κατευθύνθηκα για να ρουφήξω και την επόμενη γλύφοντας το ενδιάμεσο «έδαφος».
Ταυτόχρονα ένιωσα τα δακτυλά της να μου αγκαλιάζουν το περήφανο δόρι, και τοτε άκουσα και την ανάσα της να γίνεσται πιο αργή και πιο βαριά.

                        (...συνεχίζεται...)

 
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
36
Πόντοι
66

vr6

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2013
Μηνύματα
167
Like
4
Πόντοι
1
Επειδή  όντως  είμαι  μεγάλος  αλλά  δεν  την  έχω  κόψει,
αυτό  τώρα  τι  είναι  και  σε  πόσες  συνέχειες  βγαίνει ;
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.290
Κριτικές
1
Like
759
Πόντοι
96
  Ποσα εδωσες για την Ρανια ???


  ΥΓ Βασικα επρεπε να την διωξεις και να κανονίσετε να  :knockinb: σπίτι . Ετσι θα γλύτωνες την προμήθεια του γραφείου .

  ΥΓ1 εννοειτε TLDR για το μυθιστόρημα .
 

novas98

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.061
Like
46
Πόντοι
16
Η βίζιτα ήταν η θεία μου!!  :headbang:  :headbang:  :headbang:
 

vr6

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2013
Μηνύματα
167
Like
4
Πόντοι
1
Τον  παίζω  τώρα  ή  έχει  και  συνέχεια ;  :s&m_3:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.696
Κριτικές
1
Like
29.399
Πόντοι
8.006
Ξαδερφες, θείες, πολλη αγαμια εχει πεσει μαλλον...
 

vr6

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2013
Μηνύματα
167
Like
4
Πόντοι
1
Η  μαλακία  πάει  σύννεφο  :rolleyes:
 
OP
OP
E

ENKAVLOS

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
                              (  ...συνέχεια ...)


Hμουν πλέον ολόγυμνος με μια τρανταχτή στύση, επανω στην 45χρονη κακκινομάλα μουνάρα θεία μου, την οποία μπορουσα πια να απολαύσω όπως στα τρελά υγρα μου όνειρα είχα φανταστεί.

Η αλλη ρόγα του στήθους της συναγωνιζόταν σε σκληρότητα την προηγούμενη, και τα τυλιγμένα γυρω απο το κεφάλι μου χέρια της σφίκτηκαν αρκετά και στην συνέχεια με έσυραν στο στόμα της οπου τα φιλήδονα χείλη και η γλώσσα της μου εδειξαν το μαγικό δρόμο της απόλαυσης του γλωσόφιλου ( αργότερα αναπολώντας δεν μπόρεσα να μη συγκρίνω αυτό το καυτό ατέλειωτο ρουφηχτό φιλί με τα ξενερωτα τσιχλόφιλα που μου έδιναν οι ψόφιες 20αρες πρωην μου ).

Αμεσως κατεβασα τα χέρια μου στη μέση της και αργά της έβγαλα το φόρεμα αφηνοντας την με το μαυρο κυλοτακι.

Τα ματια μου σάρωσαν την οψη του κορμιού της απο πάνω ως κάτω.

Το σώμα αυτής της γυναίκας ήταν ένας ναός και τώρα εγω έπρεπε να το προσκυνήσω με λατρεία και πάθος.

Με ρουφηκτά γλυψίματα συνέχισα τη δουλειά απο εκεί που την έιχα αφήσει – αρχισα να κατεβαίνω απο τα στηθη προς την κοιλια οπου και ασχολήθηκα για αρκετά λεπτά ενω το πυροδοτημένο καυλί μου ακουμπούσε τις γαμπες και τα γόνατα της.

Τα ρίγη που της διαπερνούσαν το κορμί γίνονταν έκδηλα απο τους αναστεναγμούς που έβγαζε.

-ααχχ...μανάρι μου.....ααα.....οοοο καυλάντρα μου... μη σταματάς
όργωσε μου το κορμί...

Κατεβαίνοντας προς το απόκρυφα και ανεξερεύνητα σημεία, αρπαξα στα δόντια το μαυρο ευωδιαστό κυλοτάκι και με μια αργη διαδικασία που εδειχνε ιεροτελεστία το κατέβασα  βγάζοντας το τελείως.

-Θεα μου τωρα θελω....να γλειψω τον υπέροχο κώλο σου!
  ουρλιαξα σχεδόν

- Ολος δικός σου παίδαρε.! απαντησε φωνάζοντας.

Με μια επιδέξια και αποτομη κίνηση σηκώθηκε ορθια γυρίζοντας ταυτόχρονα και αφήνοντας ακριβώς εμπρος απο το κεφάλι μου τους δίδυμους θησαυρούς των γλουτών της.   
Με πάθος ξεχύθηκα να γλύφω να φιλώ και να ρουφάω τα μαυρισμένα κωλομάγουλα εναλλάξ το ενα μετα το αλλο και απο κατω στη συμβολή με τα μπουτια.Ηδη τα πρωτα υγρα αρχισαν να εκκρινονται απο την ακρη του οργάνου μου.

Χωρις να το πολυκαταλάβω βρεθηκα με τη θεια ανάσκελα και τη γλώσσα μου να πηγαινοέρχεται στη γειτονιά του μουνιού της.

Η περιοχή ηταν ξυρισμένη και οι χυμοι που ξεχείλιζαν ανακατεύονταν σε ενα πολυ αισθησιακό cocktail με το άρωμα first που φορούσε σχεδον σε ολο το σωμα της.

Τα χέρια της είχαν αρχίσει να τυλίγονται σε γροθιές αρπάζοντας το καλυμα  του καναπέ.Αποτομα με άρπαξε απο τα μαλλια και με εφερε μπροστά στο προσωπο της.

- Καυλωμένο αγόρι μου σκίσε το μουνί της πουτάνας της θειας σου!
  με διέταξε σχεδον, κοιτάζοντας με εντονα στα ματια.

Ευθύς αμέσως, η σκληρη σαν πετρα πλεον ψωλή μου μπήκε με ορμή στο εσωτερικό της Μαιρης και η αγρια παλινδρομική κίνηση των κορμιών μας έκανε τον καναπέ να κουνιέται συθέμελα.

Η θεια ηταν σε κατάσταση παροξυσμού :

- Γαμα με, ξεσκισε με, μη με λυπάσαι !!

- Παρτον, παρτον μωρή καυλιάρα, χυνω πουτάνα ...χύνω στη μουνάρα σου.... χυυυνωωω..αααα.

- Οοοο..αγορι μουυ..οοοο

Ο ιδρώτας που την είχε περιλούσει, οι σπασμοί στο κορμί της και η ασταθής χροια της φωνής έδειχναν οτι η μουναρα και επαγγελματίας βίζιτα θεια Μαιρη ειχε μόλις βιωσει εναν μοναδικό ξεχωριστό οργασμό.

Ιδρωμένος και εγω και σχετικά εξαντλημένος ακουμπησα το κεφάλι μου επάνω στο στηθος της.Αρχισε να μου χαιδεύει με στοργή τα μαλλια.

-τετοιο κελεπουρι ανηψακι πως δεν το ειχα τοσο καιρό δοκιμάσει?
Τι πάθος και ορμή ειναι αυτή! Εχεις κάνει σεμινάρια στο γαμίσι
καυλαγορο μου? Ποια σε έμαθε να γαμάς τόσο καλά μαναρι ?

-Η καύλα και οι ατέλειωτες ωρες που φαντασιωνόμουν το να οργωνω και να θερίζω το υπεροχο κορμί σου σε ολες τις πιθανές και απίθανες φασεις και στασεις .Αυτο ειναι που με οδηγουσε ολα αυτα τα χρονια να ξεπεταω τοννους σπέρματος, αυτο ειναι που με εκανε και σημερα να ζησω το πιο αξεχαστο πήδημα της ζωής μου.

- Θα παρω αλλη μια δοση του ανδρικού σου υγρού ΤΩΡΑ.

Με γύρισε ανάσκελα και με τη γλώσσα εστίασε κατω απο τα μπαλάκια μου Για τουλαχιστον 10 λεπτα επαιρνε στο στομα γλυφωντας τα καρυδια μου ενω στη συνεχεια η γλωσσα της ανεβοκατεβαινε στο μηκος της ορθωμένης πουτσας μου.

Οταν τον πηρε στο στομα (ολον μεχρι το βαθος )ένιωσα για πρωτη φορά τι σημαινει τσιμπούκι.

Κοιτωντας με στα ματια αρχισε να τον ρουφαει και ενω εγω εβγαζα ακαταληπτες μικρες κραυγές με αναφορες στην κωλάρα τις μπουτάρες και την μουναρα της, ο ποταμός του πηχτου μου σπερματος ξεχείλσε απο το μπουκωμένο στόμα της ενω ειχε ηδη καταπιει σημαντική ποσότητα.

-Ααααχ υ-πε-ρο-χο πραγματικά το χρειαζόμουν! μου ειπε με νοημα.

Σηκωθηκε να παρει το κινητό της που αρχισε να χτυπά επίμονα.

Μετά απο μια σύντομη συνομιλία, ηρθε προς το μερος μου και μαζεύοντας τα εσωρουχα απο κατω μου είπε :

- Τελος η απόλαυση, πισω στη δουλειά.

Αποσυρθηκε στο μπανιο, απο οπου βγήκε λιγο αργοτερα φρεσκαρισμενη και καυλωτική as always.

Καθως της ανοιξα την πορτα αγκαλιαστήκαμε.Εσκυψε στο αυτί μου

- Δεν σε ..χάλασε που είμαι...ε μαναρι μου? ρωτησε με ειλικρινή
τρυφερότητα αγωνία και αβεβαιότητα.

Το βλέμμα της ικέτευε μια καθησυχαστική απαντηση μου.
Κινηθηκε προς το ασανσερ.

Οταν συναντήθηκαν ξανά οι ματιές μας, της είπα :

- Οχι, υπέροχη γυναικάρα μου.Σε ευχαριστώ που είσαι πουτάνα.




 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.696
Κριτικές
1
Like
29.399
Πόντοι
8.006

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom