Νέα

Η πρώτη σας φορά σε οίκο ανοχής «σπιτάκι»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nzg
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 106
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
355
Like
1.361
Πόντοι
201
πρώτη φορά ήταν το 2006 στην οδό ξανθίπης στη πλατεία αττικής τώρα έχει κλείση ήταν μια ξανθιά που δεν θυμάμαι το όνομα
Μάλλον η Λίλιαν που μερικά χρόνια πριν ήταν στο Διδύμου 8 ισόγειο.
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
355
Like
1.361
Πόντοι
201
Μεσα δεκαετιας 90 ... Με ρωσιδα 25+ , με κατάλλαβε και με προσεξε πολυ. Mother Russia. Μετά ο τριανταφυλοπουλος τα γάμησε τα μπουρδέλα.. αλλα η καυλα του γαμησιου είχε πλέον περάσει μέσα μου.
Τα μπουρδέλα τα γάμησε ο γερμανοτσολιάς ο Σημίτης όταν έγινε πρωθυπουργός!
Ο Τριανταφυλλόπουλος ήταν το εκτελεστικό όργανο.
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
355
Like
1.361
Πόντοι
201
Δεκαετία του 80 προς το τέλος της είμαι 17 Χ καλοκαίρι έχουμε μάθει με έναν φίλο ίδια ηλικία για την φυλής....από το Καρέα να φτάσουμε εκεί ολόκληρη περιπέτεια ούτε ξέραμε που ήταν ...για να μην λέω πολλά φτάνουμε μπαίνουμε μέσα μια κοπέλα ήταν ούτε την θυμάμαι..σε ένα δωμάτιο εγώ σε ένα ο φίλος ...η κορασίδα δεν ήταν επαγγελματίας....δύο μπουμπούκια που της είπαμε ότι ήταν και πρώτη φορά δεν έκανε σχεδόν τίποτα στο τέλος μας λέει στον καθένα ξεχωριστά ...οκ φτάνει τώρα φύγετε....ούτε χύσαμε ...αααα το καλό είναι όταν μπήκαμε ο Τσάτσος μας λέει τσιμπούκι πισωκολητο στα γόνατα 1.500 δρχ.....εγώ δεν άκουσα καλά και ρωτάω τον φίλο ....τι ουισκακι λέει θα πιούμε κιόλας χαχαχα ....δεν ξαναπήγα ποτέ στην φυλής ...και επειδή δούλευα τα καλοκαίρια και είχα λεφτά ....μόνο μασατζαδικα ποιο κυριλε....
Και μετά βράδι μετά το μοναδικό Έβερεστ στην Αθήνα πεινιρλι εκεί Πινδάρου και τσουπ Βουκουρεστίου που εκεί είχε μουναρες

Την Αντωνία με την κωλάρα που έκανε πιάτσα στη Βουκουρεστίου μεταξύ Πανεπιστημίου και Ακαδημίας την θυμάσαι;
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
355
Like
1.361
Πόντοι
201
Μπορεί να είναι και έτσι. Αλλά και πάλι μου φαίνεται λίγο περίεργο να είναι μοντέλα και να κάνουν σεξ με όλους για 20-30 ευρώ

Τότε η ταρίφα ήταν 5.000 δραχμές που άξιζαν όσο 30 ευρώ σήμερα!
 

koursaros66

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Δεκ 2006
Μηνύματα
579
Κριτικές
60
Like
3.530
Πόντοι
10.335
Ήταν 2000 στο Φυλής 67 πρωινή βάρδια, κόστος 10000 δραχμές! Την έλεγαν Νατάσα, τώρα δεν έχω ΙΔΕΑ τι εθνικότητα ήταν Ελληνικά μιλούσε φαρσί! Έμοιαζε κάπως με Ιβάνα Κνολ (το τονίζω έμοιαζε, μην το χέσουμε όμως)
Την έβαλα στα 4 μετά από πίπα που μου πήρε, ήμουν ατσούμπαλος και την γράπωσα από τα καπούλια κάπως άγαρμπα, τέλειωσα κανονικά ούτε γρήγορα ούτε αργά! Με χαιρέτησε και αυτό ήταν
Ιβάνα Κνολ: Θέλει να γίνει πρέσβειρα της FIFA αλλά «φλερτάρει» με το OnlyFans
Η περίφημη Νατσσα Πεταλούδα Ρωσίδα με το καταπληκτικο αργό τσιμπουκι και την κωλαρα
 
Εγγρ.
18 Αυγ 2023
Μηνύματα
23
Like
52
Πόντοι
0

koursaros66

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Δεκ 2006
Μηνύματα
579
Κριτικές
60
Like
3.530
Πόντοι
10.335
Κρίμα και ήταν δυνατό. Θυμάμαι κάπου εκει ήταν και μια Μαρίνα μελαχρινή με ωραία βυζιά. Δεν υπάρχουν τέτοια κορίτσια πλέον.
Η Μαρίνα η μελαχρινή με τα βυζια τορπίλες ήταν Πολωνέζα και δούλευε στο Φωκαίας 19 αν θυμάμαι καλά
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
355
Like
1.361
Πόντοι
201
Και μετά βράδι μετά το μοναδικό Έβερεστ στην Αθήνα πεινιρλι εκεί Πινδάρου και τσουπ Βουκουρεστίου που εκεί είχε μουναρες

Το καλοκαίρι του 1986 μαζί με μερικές ακόμα Ελληνίδες η Τόνια (Αντωνία) έκανε πιάτσα στη Βουκουρεστίου κοντά στην Πανεπιστημίου και έδινε την κωλάρα της σε κοντινό ξενοδοχείο με 5.000 δραχμές όταν στα μπουρδέλα γαμούσες με 2.000. Της είχα σκίσει την κωλάρα 3 φορές. Και γαμώ τους κώλους !!!

Τέτοιες δεν υπάρχουν πια στην Ελλάδα ούτε στα στούντιο!
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
786
Like
1.301
Πόντοι
206
Ηλικία : Λίγο πριν τα 30.
Έτος : 2023
Κόστος : 150 (ήθελα και φουλ πρόγραμμα τρομάρα μου.
Τόπος : Ένα απο τα μπουρδέλα. της Θεσσαλονίκης Ήμουν τύφλα δε θυμάμαι ποιο.
Κοπέλα : 35 Ρουμάνα. Κλασσική καθηγήτρια της πουτανορουμάνικης σχολής.
Γιατί άργησα : Δεν ήθελα να πάω σε μπουρδέλο.
Τι με έπιασε και πήγα : Δε ξέρω απλά γύρισε κάποια βίδα. Έβγαλα αρκετό μπουρμπουάρ ήμουν και αρκετά πιωμένος. Πήγα σε ένα ταξί και τον είπα "στα μπουρδέλα". Μπήκα κυριολεκτικά στο πρώτο.
Εμπειρία : Κακιά.
Επόμενες εμπειρίες : Πλάκα είχαν , μπουρδελιάρης μια ζωή θα μείνω.
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
354
Κριτικές
43
Like
1.747
Πόντοι
1.011
Φυλής 54 το κάτω(δίπλα είχε πιτσαρία)
1995 Οκτώβρης
Ήταν ξανθιά γύρω στα 30
Πολύ ευγενική
Όταν ξεκίνησε να μου παίρνει πίπα ένοιωσα πολύ παράξενα
Ενώ όταν μπήκα μέσα της ιεραποστολικά δεν ένοιωσα και πολλά
Τη γύρισα στα τέσσερα και κάποια στιγμή το άγχος έφυγε και ήρθε το ένστικτο να αναλάβει δράση!
Οπότε την πιστονιασα λυσασμενα μέχρι να τελειώσω και το αίσθημα ότι πλέον έγινα άνδρας κυρίευσε το είναι μου!
Σειρά είχε σουβλάκι με από όλα μέσα!
Μετά από μια βδομάδα ξαναπήγα και μπορώ να πω πως το απόλαυσα πολύ αυτή τη φορά!
Έκτοτε άρχισα να πηγαίνω μια στο τόσο...
Ηλεκτρικός από τον Πειραιά κατεβαινα στάση Βικτώρια και ξεχυνομουν στο δρόμο της ηδονής!
Κι εγω φυλης 54 1η μερα στο οανω 2η στο κατωτελη ...τελη ιουλιου 2007..περνω απ εξω..παντα απο κει..και ακομη καπως μου ρχεται..περιεργο συναισθημα
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
354
Κριτικές
43
Like
1.747
Πόντοι
1.011
Ηλικία : Λίγο πριν τα 30.
Έτος : 2023
Κόστος : 150 (ήθελα και φουλ πρόγραμμα τρομάρα μου.
Τόπος : Ένα απο τα μπουρδέλα. της Θεσσαλονίκης Ήμουν τύφλα δε θυμάμαι ποιο.
Κοπέλα : 35 Ρουμάνα. Κλασσική καθηγήτρια της πουτανορουμάνικης σχολής.
Γιατί άργησα : Δεν ήθελα να πάω σε μπουρδέλο.
Τι με έπιασε και πήγα : Δε ξέρω απλά γύρισε κάποια βίδα. Έβγαλα αρκετό μπουρμπουάρ ήμουν και αρκετά πιωμένος. Πήγα σε ένα ταξί και τον είπα "στα μπουρδέλα". Μπήκα κυριολεκτικά στο πρώτο.
Εμπειρία : Κακιά.
Επόμενες εμπειρίες : Πλάκα είχαν , μπουρδελιάρης μια ζωή θα μείνω.
Νομιζω οποιος παει πρωτη φορα σε μπουρδελο..η πορεια του καπως σφραγιζεται..νομιζω πως το..μπουρδελο κατα καποιον τροπο..το παντρευεσαι.
 

typhoon71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2017
Μηνύματα
502
Like
1.064
Πόντοι
206
Το καλοκαίρι του 1986 μαζί με μερικές ακόμα Ελληνίδες η Τόνια (Αντωνία) έκανε πιάτσα στη Βουκουρεστίου κοντά στην Πανεπιστημίου και έδινε την κωλάρα της σε κοντινό ξενοδοχείο με 5.000 δραχμές όταν στα μπουρδέλα γαμούσες με 2.000. Της είχα σκίσει την κωλάρα 3 φορές. Και γαμώ τους κώλους !!!

Τέτοιες δεν υπάρχουν πια στην Ελλάδα ούτε στα στούντιο!
Εκείνη την εποχή με πέντε χιλιάρικα έδινε τον μαγικό κωλο της συμμαθήτρια της Δευτέρας γυμνασίου. Η συγκεκριμένη κωλαρα με έκανε από απουσιολόγο μετεξεταστέο!!!!!
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
786
Like
1.301
Πόντοι
206
Νομιζω οποιος παει πρωτη φορα σε μπουρδελο..η πορεια του καπως σφραγιζεται..νομιζω πως το..μπουρδελο κατα καποιον τροπο..το παντρευεσαι.
Δεν ήμουν πολύ τυχερός με τις γυναίκες αδερφέ.

Άμα πήγαινα πιο νωρίς ίσως κάτι γίνονταν. Τώρα απλά αποδέχομαι ως δεδομένο.

Δε πειράζει. Πάμε παρακάτω.
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
354
Κριτικές
43
Like
1.747
Πόντοι
1.011
Νομιζω οποιος παει πρωτη φορα σε μπουρδελο..η πορεια του καπως σφραγιζεται..νομιζω πως το..μπουρδελο κατα καποιον τροπο..το παντρευεσαι.
1η εμπειρια..θα λεγα θετικη! Επομενες απο αδιαφορες εως και...απιθανες! Συλλεκτης εμπειριων ...απο τα ορια του αδιαφορου..εως και του τρελλα απιθανου ερωτικου ανεξηγητου...
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
354
Κριτικές
43
Like
1.747
Πόντοι
1.011
1η εμπειρια..θα λεγα θετικη! Επομενες απο αδιαφορες εως και...απιθανες! Συλλεκτης εμπειριων ...απο τα ορια του αδιαφορου..εως και του τρελλα απιθανου ερωτικου ανεξηγητου...
Μονο που αργησα πολυ να ξεκινησω και κακως..25 ετων η 1η φορα..στη..φυλης.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom