Νέα

Η πιο όμορφη πουτάνα που έχετε πηδήξει ποτέ.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas21d
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 184
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
ΦΙΛΕ μου αυτη η ΚΑΤΕ μαλον ηταν η ιδια πουεμενε στα Χανια για αρκετο καιρο και καποια στιγμη πριν 3 χρονια εφυγε απο εδω και πηγε Αθηνα...... ηταν οντως το ποιο θειικο πλασμα που ειχα δει... χαρακτιριστικο της τα πολυ μεγαλα κρεμαστα μουνοχειλα.. αν λεμε την ιδια τοτε εχω απιστευτες φασεις να σας πω με αυτην....
Δεν ξερω αν λεμε την ιδια αυτη πιο πολυ Κυπρο επαιζε.
 

on92

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.529
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Τσεχα επιπεδου Σκλεναρικοβα πριν 10 χρονια στην Πραγα  :headbaning2:
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.750
Κριτικές
10
Like
2.133
Πόντοι
3.187
1997 θεσ/νικη Λουμπρίνα. Ουκρανή μελαχρινή με τέλειο πρόσωπο. Από τότε όλες οι άλλες απλώς υπάρχουν.
 

kelenor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2015
Μηνύματα
61
Κριτικές
12
Like
564
Πόντοι
290
Katy στην γερμανικη αλυσίδα Στούντιο, Ισμηνης, Τριγγετα, Αριστοτελους κτλ
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.261
Κριτικές
112
Like
17.938
Πόντοι
20.686

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.241
Κριτικές
90
Like
10.247
Πόντοι
17.885
Δεν θέλω να πω όνομα, έτσι και αλλιώς έχει φύγει. Ηταν μια μικρή Ρωσσιδούλα κάπου στο Μετάξι. Εγινε μια περίοδο που δεν ήμουν ΚΑΘΟΛΟΥ καλά. Ηταν σχεδόν μεσσημέρι, είχα κουραστεί, είχα ψιλοιδρώσει, είχα απαγοητευτεί από τη βόλτα και τότε την είδα. Μ άρεσε και πέρασα. Ηρθε μέσα αλλά το γαμήδι το πουλί μου δεν ήταν στα καλά του (που να τανε με τέτοια ψυχολογία άλλωστε). Δεν με παράτησε. Κάθησε, μου μίλησε, με χάιδεψε, τη χούφτωσα και τότε ένοιωσα την ανάγκη: ΟΧΙ ρε πούστη εσένα θα σου κάνω έρωτα. Την έβαλα κάτω και με μισό πουλί μπήκα μέσα της, μέσα της "μεγάλωσε" και ο μικρός μου φίλος. Και εγώ εκανά το ΠΑΝ να το κάνουμε σαν να ταν όχι απλά ένα πουτανάκι. Ανταποκρίθηκε και μετά από κανά τέταρτο (και ας χτύπησε η τσατσά) καθόταν με μένα ανάμεσα στα πόδια της, με κομμένη την ανάσα, να με κοιτάζει κατάματα και οι δύο ιδρωμένοι με λίγα χάδια και φιλάκια, να μου πεί: σ ευχαριστώ που πέρασες μαζί μου. Και γω έφυγα από κει ξερετε πώς? Πως σε κάτι video games ένας χαρακτήρας είναι έτοιμος να τα κακαρώσει και ένας άλλος τον θεραπέυει στο παρατσακ, κάπως έτσι. Ολο αυτό το γραψα ως ένα ευχαριστώ σ εκείνο το κορίτσι για εκείνη τη στιγμή. Ποιά είναι η πιο όμορφη? πλάκα κάνετε? Αυτή που κάθε φορά μιλάει στο κορμί μας τις καύλες μας και τις ανάγκες μας.
 

Geopasas

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2011
Μηνύματα
122
Κριτικές
20
Like
164
Πόντοι
11
:heavymetalbig:Veronica(χαθηκε η κοπελα χαθηκε και η κριτικη μου) δεν θυμάμαι από πιο γραφείο πανε και 10 χρόνια με μαύρο καρέ μαλι μιλάμε για θάνατος ή κοπέλα και βέβαια Valeria ind......
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.390
Κριτικές
3
Like
3.230
Πόντοι
786
ναι αυτή λέω αν και υστερεί στο ύψος είναι πολύ ψηλά για τα δικά μου γούστα στο εμφανισιακό κομμάτι

Και εμένα μου αρέσει, είναι πολύ σεξογκόμενα εμφανισιακά, και κάνει και ωραία πίπα. Απλά δεν την βάζω με τις τύπου καλλιστεία κλάσης που λέμε εδώ.
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.390
Κριτικές
3
Like
3.230
Πόντοι
786
Ηταν μια μικρή Ρωσσιδούλα κάπου στο Μετάξι.

Μιας και αναφέρθηκε Μετάξι ήταν μια κούκλα στο Ιάσωνος 19 κάποτε που είχε κάνει πάταγο. Ξανθιά τέλεια. Χαρακτηριστικό είχε ένα μονόχρωμο τατού στο μπούτι, απεικόνιζε μια κοπέλα με μπικίνι. Όλοι την έλεγαν η ξανθιά με την κοπελίτσα.
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.390
Κριτικές
3
Like
3.230
Πόντοι
786
:heavymetalbig:Veronica(χαθηκε η κοπελα χαθηκε και η κριτικη μου) δεν θυμάμαι από πιο γραφείο πανε και 10 χρόνια με μαύρο καρέ μαλι μιλάμε για θάνατος ή κοπέλα και βέβαια Valeria ind......

YourAngels το γραφείο μάλλον
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.390
Κριτικές
3
Like
3.230
Πόντοι
786
Πριν από κάποια χρόνια ερχόταν κατά διαστήματα από Πολωνία στη Γερμανοαλυσιδα. Μετα εξαφανίστηκε.

Ωραίο μίλφ και δεν ήταν έπιπλο μέσα. Αν θυμάμαι καλά ο βύζος ήταν φτιαχτός.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.759
Κριτικές
61
Like
40.406
Πόντοι
22.785
:rose: :rose:

.. εν ετοι 2010 Την ιέρεια της Σπύρου Πάτση.. ΔΕΝ μέτρησα πόσες φορές πήγα μέ την ΑΜΆΝΤΑ..Τα μυαλά στα κάγκελα.
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.618
Πόντοι
4.546
Δεν θέλω να πω όνομα, έτσι και αλλιώς έχει φύγει. Ηταν μια μικρή Ρωσσιδούλα κάπου στο Μετάξι. Εγινε μια περίοδο που δεν ήμουν ΚΑΘΟΛΟΥ καλά. Ηταν σχεδόν μεσσημέρι, είχα κουραστεί, είχα ψιλοιδρώσει, είχα απαγοητευτεί από τη βόλτα και τότε την είδα. Μ άρεσε και πέρασα. Ηρθε μέσα αλλά το γαμήδι το πουλί μου δεν ήταν στα καλά του (που να τανε με τέτοια ψυχολογία άλλωστε). Δεν με παράτησε. Κάθησε, μου μίλησε, με χάιδεψε, τη χούφτωσα και τότε ένοιωσα την ανάγκη: ΟΧΙ ρε πούστη εσένα θα σου κάνω έρωτα. Την έβαλα κάτω και με μισό πουλί μπήκα μέσα της, μέσα της "μεγάλωσε" και ο μικρός μου φίλος. Και εγώ εκανά το ΠΑΝ να το κάνουμε σαν να ταν όχι απλά ένα πουτανάκι. Ανταποκρίθηκε και μετά από κανά τέταρτο (και ας χτύπησε η τσατσά) καθόταν με μένα ανάμεσα στα πόδια της, με κομμένη την ανάσα, να με κοιτάζει κατάματα και οι δύο ιδρωμένοι με λίγα χάδια και φιλάκια, να μου πεί: σ ευχαριστώ που πέρασες μαζί μου. Και γω έφυγα από κει ξερετε πώς? Πως σε κάτι video games ένας χαρακτήρας είναι έτοιμος να τα κακαρώσει και ένας άλλος τον θεραπέυει στο παρατσακ, κάπως έτσι. Ολο αυτό το γραψα ως ένα ευχαριστώ σ εκείνο το κορίτσι για εκείνη τη στιγμή. Ποιά είναι η πιο όμορφη? πλάκα κάνετε? Αυτή που κάθε φορά μιλάει στο κορμί μας τις καύλες μας και τις ανάγκες μας.

:respect:
 

escoman

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
638
Κριτικές
1
Like
272
Πόντοι
26
Και εμένα μου αρέσει, είναι πολύ σεξογκόμενα εμφανισιακά, και κάνει και ωραία πίπα. Απλά δεν την βάζω με τις τύπου καλλιστεία κλάσης που λέμε εδώ.

την έχω βάλει να μου κάνει και σπαγκάτο και να μπαίνω μέσα της. Το θέμα είναι ότι συνήθως στον αγώνα βγάζει μια ξυνίλα που δε σε φτιάχνει.
 

va_dinci_55555

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2014
Μηνύματα
232
Like
6
Πόντοι
1
Lolita, τσεχα, city tour πριν απο 10 χρόνια και βαλε. Πραγματικό μοντελο, προσωπο, σωμα, ολα
 

escoman

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
638
Κριτικές
1
Like
272
Πόντοι
26
νομίζω είναι πάντως πιο χρήσιμο να αναφερόμαστε σε αυτές που είναι ακόμα ενεργές... οι άλλες είναι απλά αναμνήσεις

π.χ. μια εποχή το AGN είχε μία κοπέλα που δούλευε ως Καρολίνα που επίσης έσκιζε από εμφάνιση. Η τριγγετοαλυσίδα είχε Μορένα, Αντρέα που εμφανισιακά επίσης ήτανε πολύ ψηλά. Αλλά δε βλέπω το νόημα να μιλάμε για κοπέλες που έχουν σταματήσει το σπορ
 

mits72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2019
Μηνύματα
11
Like
2
Πόντοι
0
Veronica (απο τα παλιά, στο yours angels)
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.949
Πόντοι
206
Απρίλιο του 1993 έχω πάει με φίλο ρωσόφωνο στη Μόσχα προς αναζήτηση επιχειρηματικών ευκαιριών. Στο ξενοδοχείο μπελγκραντ που μέναμε, το βράδυ στο μπαρ του ημιορόφου μαζευόταν διάφορες κοπέλες για να βγάλουν χαρτζιλίκι. Η Ναντιέζντα σίγουρα ήταν η ομορφότερη (αθλήτρια του βόλεϊ δήλωνε) ένας άγγελος επί γης, μια οπτασία, ένα όνειρο. Για ολόκληρο το βράδυ της έδωσα 100 δολάρια συν το πρωινό στο δωμάτιο. Ακολούθησαν 4-5 βράδια ακόμα. Πάντα την σκέφτομαι με νοσταλγία και εύχομαι να είναι καλά.Πρόσφατα έμαθα από αξιόπιστη πηγή ότι παντρεύτηκε έναν Ιταλό αρχιτέκτονα και ζει στο Μιλάνο, μακάρι να είναι αλήθεια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom