Νέα

Η ομορφότερη ιερόδουλη αυτήν την περίοδο σε Φυλής / Μεταξουργείο ?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα cuckold
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 32
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
:priest:  Μπηκε νοσοκομειο τυπε.. κανε τον σταυρο σου 


Εμένα πάλι αυτό μου κάνει τη σακατέψανε στο ξύλο επειδή μάλλον δεν τα έφερνε....Ρε μηπως ήταν θύμα trafficking τελικά η κοπελίτσα κι όχι απλά φόλα;;; :S :S :S :S
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.844
Πόντοι
6.796
Εμένα πάλι αυτό μου κάνει τη σακατέψανε στο ξύλο επειδή μάλλον δεν τα έφερνε....Ρε μηπως ήταν θύμα trafficking τελικά η κοπελίτσα κι όχι απλά φόλα;;; :S :S :S :S

Η τελευταια κριτικη του μελους info123 κατι νομιζω αναφερει για πεσιμο στον οικο   :police:

Το νοσοκομειο δε ξερω πως προεκυψε, μπορει να ναι απλα μια δικαιολογια/απαντηση επειδη σταματησε..

Για το τραφικινγ ποιος ξερει.. μπορει να παιζε και αυτο  :knuppel:
 

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Η τελευταια κριτικη του μελους info123 κατι νομιζω αναφερει για πεσιμο στον οικο   :police:

Το νοσοκομειο δε ξερω πως προεκυψε, μπορει να ναι απλα μια δικαιολογια/απαντηση επειδη σταματησε..

Για το τραφικινγ ποιος ξερει.. μπορει να παιζε και αυτο


Κοίτα μέσα στο μπουρδέλο δεν είμαι αλλά η Μπιάνκα και η Ειρήνη ήρθαν μαζί.Άρα δε μπορεί  η μια να έχει χαρτιά και η άλλη όχι.Τώρα την ενημέρωση του φίλου τη διάβασα και εγώ .Το πέσιμο αστυνομίας μάλλον μου κάνει κάτι σε τέτοιο:

-Μωρή καριόλα έχεις 3 μέρες και ούτε τα τζάζ δεν βγάζεις θα δουλέψεις καθόλου με το καλό ή να φωνάξω τον Ιβαν;
-Στο μουνί μου φώναξε τον Ιβάν!!!Δεν είμαι πουτάνα!!!

Και εγέννετο ...Ιβάν!!!! :S :S :S

Black humor βέβαια αλλά κάπως έτσι μου βγαίνει το σκηνικό....!!! :think: :think: :think:
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.844
Πόντοι
6.796
Κοίτα μέσα στο μπουρδέλο δεν είμαι αλλά η Μπιάνκα και η Ειρήνη ήρθαν μαζί.Άρα δε μπορεί  η μια να έχει χαρτιά και η άλλη όχι.Τώρα την ενημέρωση του φίλου τη διάβασα και εγώ .Το πέσιμο αστυνομίας μάλλον μου κάνει κάτι σε τέτοιο:

-Μωρή καριόλα έχεις 3 μέρες και ούτε τα τζάζ δεν βγάζεις θα δουλέψεις καθόλου με το καλό ή να φωνάξω τον Ιβαν;
-Στο μουνί μου φώναξε τον Ιβάν!!!Δεν είμαι πουτάνα!!!

Και εγέννετο ...Ιβάν!!!! :S :

Black humor βέβαια αλλά κάπως έτσι μου βγαίνει το σκηνικό....!!! :think: :think: :think:

Τα εβγαζε τα λεφτα της και η Ειρηνη.. οχι σαν τη Μπιανκα αλλα ειχε δωματια λογο εμφανισης.. λογο αρνησης να δουλεψει μπορει να γινε αυτο που λες (αν ισχυει βεβαια) οχι ομως οτι δεν εβγαζε.. Και οι νταβαδες δινουν χρονο σε καποια καινουργια οταν τσιναει στην αρχη γιατι ξερουν οτι με το πρεσινγκ θα ισιωσει.. οι περισσοτερες το παιρνουν αποφαση οτι θα ναι τανες μετα απο λιγες μπατσες και μετα δεν αλλαζουν δουλεια ουτε οι ιδιες.

Αν ειναι ετσι βεβαια με τη συγκεκριμενη.. μπορει οντως να μπηκε νοσοκομειο.. αν σε ενα μηνα δεν επιστρεψει τοτε κατι αλλο συνεβη. Χαρτια/τραφικινγκ/μεταθεση κτλ
 

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Τα εβγαζε τα λεφτα της και η Ειρηνη.. οχι σαν τη Μπιανκα αλλα ειχε δωματια λογο εμφανισης.. λογο αρνησης να δουλεψει μπορει να γινε αυτο που λες (αν ισχυει βεβαια) οχι ομως οτι δεν εβγαζε.. Και οι νταβαδες δινουν χρονο σε καποια καινουργια οταν τσιναει στην αρχη γιατι ξερουν οτι με το πρεσινγκ θα ισιωσει.. οι περισσοτερες το παιρνουν αποφαση οτι θα ναι τανες μετα απο λιγες μπατσες και μετα δεν αλλαζουν δουλεια ουτε οι ιδιες.

Αν ειναι ετσι βεβαια με τη συγκεκριμενη.. μπορει οντως να μπηκε νοσοκομειο.. αν σε ενα μηνα δεν επιστρεψει τοτε κατι αλλο συνεβη. Χαρτια/τραφικινγκ/μεταθεση κτλ


Γάμησέ τα αδερφέ....Χάος η ρημάδα η κοινωνία τελικά.Από όπου και να την πιάσεις λερώνεσαι.... :S :S :S


Περαστικά στην κοπέλα να πούμε!!!!
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.844
Πόντοι
6.796
Γάμησέ τα αδερφέ....Χάος η ρημάδα η κοινωνία τελικά.Από όπου και να την πιάσεις λερώνεσαι.... :S :S :S


Περαστικά στην κοπέλα να πούμε!!!!

Τι να πεις τυπε.. και γω που με στον ιδ.τομεα κοντα στα 10 χρονια πιο πολυ πουτσα κι απο τανα εχω φαει (σου λεω τον πονο μου τωρα  :blahblah1: ) Ωρες ωρες σκεφτομαι πιο ευκολη η δουλεια της πουτανας και καλυτερα να μουν πουτανα και γω (σχημα λογου) παρα σε εταιριες μεσα.. τεσπα, καλο ξημερωμα τυπε.  :sleeping:
 

sparkling_water

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
11
Like
171
Πόντοι
1.520
Συγγνώμη για το άσχετο εμβόλιμο, αλλά παίζει να υπάρχουν θύματα trafficking στα μπουρντέλα;

Νόμιζα πως αυτά είναι πολύ πιο δύσκολα θέματα, δηλαδή να τις έχουν κλεισμένες σε διαμερίσματα.

Αν οι νταβάδες τις αφήναν ελεύθερες τότε αυτές σίγουρα θα κάναν τα γλυκά μάτια σε κάποιον, μέχρι να καταλάβουν πως μπορούν να τον εμπιστευτούν και μετά από λίγο θα τα έλεγαν όλα.

Όσο για το αν η δουλειά της πουτάνας είναι καλή (εννοείτε αν δεν είναι θύμα trafficking) τότε ρε παίδες, αν είναι του 20 ρικου, δηλαδή 10 ευρώ ανά πελάτη, και δυο πελάτες στην ώρα να έχει, βγαίνει 160 στο 8ωρο = 3520 ΚΑΘΑΡΑ με 22 εργάσιμες (βγάλε μερικές ημέρες περιόδου).

Φυσικά και είναι καλή δουλειά.
 

Εκλεκτικός

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.154
Κριτικές
12
Like
6.278
Πόντοι
2.046
Αυτή την περίοδο, σε μπουρδέλο, τρεις κοπέλες είναι με εμφάνιση άνω του μέσου όρου:
Φυλής 65Α: Σόνια
Φυλής 54Β: Χριστίνα
Διδύμου 22: Ειρήνη
Συμφωνω απολυτα με τη τριαδα αυτή, προσθετοντας βεβαια, και το πρωην στουντιοκοριτσο, τη Ντιανα, στο Φυλης 65β.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom