Νέα

η οδοτριατροσ μ ειπε να μη καμω γλιφομονι χαλαει τα δοντια!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giasou
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 52
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

xronistiktak

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.509
Like
0
Πόντοι
16
παιδιά, σοβαρά τώρα, τα χύσια χαλάνε το σμάλτο των δοντιών? καταλαβαίνετε τί πρόβλημα υπάρχει ε? αν μπορεί κάποιος οδοντίατρος ειδικός να πει!
εχεις προβλημα με το σμαλτο σου?
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
166
παιδιά, σοβαρά τώρα, τα χύσια χαλάνε το σμάλτο των δοντιών? καταλαβαίνετε τί πρόβλημα υπάρχει ε? αν μπορεί κάποιος οδοντίατρος ειδικός να πει!
ΟΧΙ κουκλαρα μου !!!
 

arcans82

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.318
Like
20
Πόντοι
16
πηγα στην οδοντριαντρο μοθ για ενα καθαρισμα και μοθ ειπε αν καμω γλιφομονι σε κοπελεσ!
και μοθ ειπε να μην το καμω σηνηθωσ γιατι χαλανε τα δοντια και στο τελοσ θα πεσοθν!!
το εχετε ξανακοθσει αφτο ποθθενα ? ηπαρχει καμια ερεβνα για γλιφομονια? :think: :think: :helpplea:

επισησ με ειπε οτι εκεινη οταν καμει τριμοθκι στον αντρα τησ δεν πειραζει ποθ τα καμει γαργαρα μετα,μονο στο γλιφομονι γινεται ζημια!

το θεμα καλιπτεται απο μηστηριο!! :S :think: :think: :think:
καμια αγαμητη γεροντοκορη θα εχεις για οδοντιατρο ρε βλακα και θελει να την γαμησεις,γιαυτο στο ειπε.
για την μερεντα που τρως την ρωτησε να σου πει?
 

arcans82

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.318
Like
20
Πόντοι
16
Οχι, αλλά επειδή έχω  μανία με τα δόντια, εμφάνιση και υγεία, φοβάμαι μήπως θα έχω...γι' αυτό ρωτάω. αλλά ντρέπομαι να ρωτήσω τον γιατρό μου...
αν δεν καπνιζεις μαυρο δεν εχεις προβλημα.
 

xronistiktak

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.509
Like
0
Πόντοι
16
Οχι, αλλά επειδή έχω  μανία με τα δόντια, εμφάνιση και υγεία, φοβάμαι μήπως θα έχω...γι' αυτό ρωτάω. αλλά ντρέπομαι να ρωτήσω τον γιατρό μου...
ολα καλα λοιπον.μην ανησυχεις.. :)
 

Gamidis

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.134
Like
6
Πόντοι
16
Οχι, αλλά επειδή έχω  μανία με τα δόντια, εμφάνιση και υγεία, φοβάμαι μήπως θα έχω...γι' αυτό ρωτάω. αλλά ντρέπομαι να ρωτήσω τον γιατρό μου...

αυτο θα πει διασπορα ψευδων ειδησεων κουκλαρα μου.ειπε ενας μια παπαρια,και το αποτελεσμα θα ειναι τα κοριτσια να χρεωνουν μεγαλυτερη ταριφα για την συντηρηση και των δοντιων τους πλεον.δεν γινονται ετσι οι μπιζνες.αμα τα χυσια χαλαγαν τα δοντια σου,τοτε ολες οι πορνοσταρ θα ηταν φαφουτες!οποτε μην φοβασαι τιποτα μαναρι μου
 
OP
OP
giasou

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.866
Κριτικές
5
Like
150
Πόντοι
16
παιδιά, σοβαρά τώρα, τα χύσια χαλάνε το σμάλτο των δοντιών? καταλαβαίνετε τί πρόβλημα υπάρχει ε? αν μπορεί κάποιος οδοντίατρος ειδικός να πει!
παιδιά, σοβαρά τώρα, τα χύσια χαλάνε το σμάλτο των δοντιών? καταλαβαίνετε τί πρόβλημα υπάρχει ε? αν μπορεί κάποιος οδοντίατρος ειδικός να πει!

να ρωτα την δικια μοθ οδοτριατρο !!
πεσ τησ οτι σε στελνω εγω για να σε προσεξει!!
www.hardsextube.com/video/676755/e]http://www.hardsextube.com/video/676755/e[/url]
 

Gamidis

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.134
Like
6
Πόντοι
16
παντως οι οδοντιατρικοι συλλογοι ειναι πολυ πισω.τοσα χρονια πεφτουν πιπες και γλυφομουνια,και αυτοι ουτε μια ανακοινωση ακομα.και μετα σου λεει επιστημονες...
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
ναι ναι.. να κοψουμε το γλυφομουνι και να αρχησουμε να τρωμε φουλ σοκολατες και τσιχλες μπαμπαλου να υγιειανουν τα δοντια μας..


ρε αντε απο δω  :jerking: :jerking:
 

ralf11

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
Οχι, αλλά επειδή έχω  μανία με τα δόντια, εμφάνιση και υγεία, φοβάμαι μήπως θα έχω...γι' αυτό ρωτάω. αλλά ντρέπομαι να ρωτήσω τον γιατρό μου...

Το σπέρμα κάνει καλό στα δόντια, γιατί έχει ασβέστιο.
Παραθέτω: , και το έχω διαβάσει και σε πολλά άλλα άρθρα.

Keep... blowing λοιπόν ;-)
 

ΜrKavlopoulos

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.251
Κριτικές
81
Like
3.553
Πόντοι
12.986
Συμπέρασμα!!!

ΑΦΗΣΤΕ ΡΕ ΤΑ ΜΟΥΝΙΑ!!! δεν είναι για τα δόντια σας!!!!!!
:tooth: :tooth: :tooth:
 

ARISPEED

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
448
Κριτικές
25
Like
209
Πόντοι
31
Το μουνί βγάζει οξύ ? Δεν την γαμεί κανείς την οδοντίατρο κ εχει σκάσει.........
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom