Νέα

Η Μαρία Αλεξάνδρου στο νοσοκομείο;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.649
Κριτικές
178
Like
39.124
Πόντοι
21.896
η κορασιδα θελει να γινει κυρια πια
και λεει μπαρουφες
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.819
Πόντοι
9.295
αντι να τη ρωτησει ο μαλακας αν εκανε βιζιτες συν το ταξι καθεται και ακουει ενα σωρο πιπες..
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.290
Κριτικές
1
Like
759
Πόντοι
96
αυτη ειναι ????

http://[URL unfurl="true"]www.sirina.tv/sites/default/files/imagecache/gallery_larger/galleryitem/2011_04/mpouzoukia_28.jpg[/img[/URL]]


ΥΓ δεν ηθελε να κανει βιζιτες ως μοντελό . Ως πορνοσταρ όμως δεν εχει προβλημα να κάνει βίζιτες

 

Επισκέπτης
αραγε θα υπαρξουν πυρφοροι αγαπουληδες που θα τα χαψουν ολα αυτα? :grin: :grin:

Μπορεί να βρεθεί κανένας "γόνος" πλουσίων & ΠΟΥΣΤΑΡΑ
και να την παντρευτεί για ΓΑΜΟ ΚΑΛΥΨΗΣ (της πουστιάς)
και με τους αράπηδες που θα πληρώνει για τον δικό του κώλο,
να βολεύονται και  οι δύο.
Και να της πάρει δώρο και κανένα σκαφάκι των 10 μύριων ....
 

dimitris999

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2012
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
16
Μαρία Λιαγουροπούλου:Έπαιξα πορνό γιατί δε γούσταρα να κάνω Βίζιτες ως μοντέλο
Μισή αλήθεια!
Η άλλη μισή:
Έπαιξα πορνό για να ανεβάσω την τιμή στην Βίζιτα γιατί ως μοντέλο δεν με ήξερε κανένας!
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Μπορεί να βρεθεί κανένας "γόνος" πλουσίων & ΠΟΥΣΤΑΡΑ
και να την παντρευτεί για ΓΑΜΟ ΚΑΛΥΨΗΣ (της πουστιάς)
και με τους αράπηδες που θα πληρώνει για τον δικό του κώλο,
να βολεύονται και  οι δύο.
Και να της πάρει δώρο και κανένα σκαφάκι των 10 μύριων ....
γεια σου ρε λακη τυπε. :grin:
Η Λυδια δεν ειναι αυτή
Λυδία Κυριακου  :think:
ναι ρε τυπε.δες απο την αρχη τα ποστ. :grin:
 

Επισκέπτης
Μαρία Λιαγουροπούλου:Έπαιξα πορνό γιατί δε γούσταρα να κάνω Βίζιτες ως μοντέλο
Μισή αλήθεια!
Η άλλη μισή:
Έπαιξα πορνό για να ανεβάσω την τιμή στην Βίζιτα γιατί ως μοντέλο δεν με ήξερε κανένας!
Να μια ωραια αλλη αποψη και αρκετα πιστευτη  :thumbsup:
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Μαρία Λιαγουροπούλου:Έπαιξα πορνό γιατί δε γούσταρα να κάνω Βίζιτες ως μοντέλο
Μισή αλήθεια!
Η άλλη μισή:
Έπαιξα πορνό για να ανεβάσω την τιμή στην Βίζιτα γιατί ως μοντέλο δεν με ήξερε κανένας!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

gmakro

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2012
Μηνύματα
1.197
Like
10
Πόντοι
16
Αξιογάμητη,αλλά ως εκεί...Μάλλον έχει πάρει και λίγο ψιλά τον αμανέ!!
 

Cr9

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
6.061
Κριτικές
10
Like
408
Πόντοι
96
:thumbsup: :thumbsup: thanks φίλος! Βιάστηκα να το βάλω και ενώ μου θύμιζε κάτι είπα ας ανεβάσω το θέμα και βλέπουμε.

Την είχες στο μυαλό σου χυμένη από τον Ζαφείρη τύπε για αυτό μπερδεύτηκες! :2funny:

URL]]
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Την είχες στο μυαλό σου χυμένη από τον Απολλώνιο τύπε για αυτό μπερδεύτηκες! :2funny:

http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/images/stories/jreviews/8026_04_1363276351.jpg[/img[/URL]]
[/quote]ο ζαφειρης την εχυσε.εκτος αν εχασα επεισοδια η το μπερδεμα ηταν σχετικα με τον πρωταγωνιστη και οχι με την πρωταγωνιστρια. :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Ρε καριόληδες
ΜΕ 170€ ΠΙΤΣΙΛΑΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΕΤΟΙΑ ΕΓΧΩΡΙΑ ΜΟΥΝΑΚΙΑ
ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ;;;;;;;;

Γαμιέστε όλοι πουστρόνια .........

Μονοφαγάδες ........
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.737
Κριτικές
183
Like
3.094
Πόντοι
7.305
Την είχες στο μυαλό σου χυμένη από τον Ζαφείρη τύπε για αυτό μπερδεύτηκες! :2funny:

http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/images/stories/jreviews/8026_04_1363276351.jpg[/img[/URL]]
[/quote]
παντως ετσι χυμενη σαν κλαμενο μουνι ειναι....χανει τον αμανε της... :tooth:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.649
Κριτικές
178
Like
39.124
Πόντοι
21.896
IMG-20130410-02171-300x225.jpg


Η Μαρία Λιαγουροπούλου είναι ένα κορίτσι που έσκασε ως κομήτης στην εγχώρια showbiz. Απο μικρό παιδί από τα 16 της χρόνια μπήκε στον χώρο του modeling.

«Ξεκίνησα στην Κρίστυ στα 16 μου χρόνια. Ήμουν στην αρχή ρομαντική και φιλόδοξη. Όμως δεν πίστευα ποτέ τι θ΄ακολουθούσε». Την συνάντησα σε γνωστό στέκι στο Παλαιό Φάληρο ν΄απολαμβάνει Κρητικές νοστιμιές και για περίπου δύο ώρες προσπάθησα να την σκιαγραφήσω. Αν και μόλις 20 ετών με έπεισε για πολλά.

Είναι ειλικρινής. Είναι έξω καρδιά. Eίναι συνειδητοποιημένη. Είναι απόλυτη. «Στα 19 μου διαπίστωσα ότι δεν υπάρχει modeling στην Ελλάδα. Υπάρχει ένα καλά στημένο εργοστάσιο Βίζιτας. Όσες πετυχαίνουν δεν είναι στην Ελλάδα αλλά στο εξωτερικό. Κι αυτές που κάνουν κάτι εντός των συνόρων ή έχουν χορηγό ή έχουν συγγένεια με κάποιους με επιρροή. Εγώ δεν είχα ούτε το ένα ούτε το άλλο. Επέλεξα λοιπόν να κάνω κάτι που γουστάρω, να παίξω σε ταινία του Δημήτρη Σειρηνάκη από το να πουλάω το κορμί μου στις βίζιτες. Και μη νομίζετε ότι αυτό που λέμε μόδα στην Ελλάδα είναι κολέγιο. Είναι απλά βιτρίνα. Πίσω από την βιτρίνα κινείται ένα σύστημα που διοχετεύει κορίτσια σε ισχυρούς. Κι εγώ αυτό δε το γουστάρω. Γουστάρω να δίνω το κορμί μου εκεί που θέλω εγώ! »

Στην Ελλάδα των ταμπού. Στην Ελλάδα της υπέρμετρης υποκρισίας. Στην Ελλάδα που οι περισσότεροι βάζουν ταμπέλες σε κορίτσια που παίζουν σε ταινίες πορνό και μετά οι ίδιοι άνθρωποι απολαμβάνουν τα βράδια τις ταινίες τους…άκουσα σήμερα πολλές αλήθειες. Από ένα κορίτσι μόλις 20 ετών…



(Σε ποιο έχει παίξει ρε παιδιά; Δεν κατάφερα να την εντοπίσω, αν υπάρχει ήδη θέμα για αυτήν ζητώ προκαταβολικά συγγνώμη)
εννοιται πως αλλος της εγραψε το κειμενο :grin: :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom