Νέα

Η Κατάληξη των εργαζομένων στο χώρο του ΣΕΞ.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mindreader
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 63
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.850
Πόντοι
25.056
Πρόσφατα σε ταξίδι μου στην κεντρική Ευρώπη συνάντησα εντελώς τυχαία στο δρόμο μια κοπέλα που δούλευε πριν λίγα χρόνια σε κάποιο μπουρδέλο στη Φυλής.Δε θα πω όμως όνομα,δεν έχει σημασία.Παντρεμένη,με 3 παιδάκια έκανε βόλτα στο πάρκο.Πριν τη δω ρώτησα τον άντρα της αν μιλάει Αγγλικά,μου απάντησε ότι μιλούσε,τον ρώτησα κάτι που ήθελα,και όταν του απάντησα σε σχετική ερώτησή του ότι είμαι από την Ελλάδα,μου είπε "η γυναίκα μου δούλευε ως babysitter και οικιακή βοηθός στην Ελλάδα.Μόλις την είδα μου έκλεισε το μάτι!!!Με γνώρισε μιας και ήμουν τακτικός πελάτης της!
Μια ιεροδουλη που δουλευει μονο τα Σαββατοκυριακα μου ειπε οτι τις καθημερινες δουλευει σε νηπιαγωγειο!
 

69nikos69

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2011
Μηνύματα
13
Κριτικές
4
Like
45
Πόντοι
0
ε αφού κάνουν καλά τα μεγάλα παιδιά δλδ εμάς τα μικρά είναι παιχνίδι.
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
770
Πόντοι
96
Μια ιεροδουλη που δουλευει μονο τα Σαββατοκυριακα μου ειπε οτι τις καθημερινες δουλευει σε νηπιαγωγειο!

:2funny:

οταν ανοιξα θεμα να πουμε ιστοριες ζωης που λένε τα κοριτσια δεν απάντησε κανεις


  Τεσπα η ερωτηση του νηματος ειναι ηλίθια . Δεν υπάρχει συγκεκριμενη απάντηση . Ειναι συναρτηση ικανότητας της κοπέλας αλλα και τυχης .


Ψυχολογικα δεν ξερω πως αντιμετωπιζουν τα γηρατεια τα (πρωην) κοριτσια . Ξαφνικα από εκει που κάνουν ουρα οι αντρες να δουν  :tits: δεν θα γυρνα αντρας να σε κοιτά στο δρόμο.
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
:2funny:

οταν ανοιξα θεμα να πουμε ιστοριες ζωης που λένε τα κοριτσια δεν απάντησε κανεις


  Τεσπα η ερωτηση του νηματος ειναι ηλίθια . Δεν υπάρχει συγκεκριμενη απάντηση . Ειναι συναρτηση ικανότητας της κοπέλας αλλα και τυχης .


Ψυχολογικα δεν ξερω πως αντιμετωπιζουν τα γηρατεια τα (πρωην) κοριτσια . Ξαφνικα από εκει που κάνουν ουρα οι αντρες να δουν  :tits: δεν θα γυρνα αντρας να σε κοιτά στο δρόμο.

Φιλαράκο αν διαβάσεις ακριβώς πως θέτω το θέμσ θα δεις ότι δεν είνσι ηλίθιες οι ερωτήσεις που βάζει.

Στο τέλος της απάντησής σου περιγράφεις μια κατάσταση που απσντά ( τμηματικά ) κσποιες απο τις ερωτήσεις του thread.

Σε κάθε περίπτωση οι ιστορίες των κοριτσιών που εσύ έβσλες σαν thread είναι αρκετά συναφές θέμα με το παρόν. Ξεκίνα λοιπόν αν θες και πες μας κάποιες από αυτές.
 

GEORGE G

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.337
Κριτικές
48
Like
1.798
Πόντοι
2.426
Συχνά οι περισσότεροι από εμάς θεωρούμε ότι οι Ιερόδουλοες είναι πλάσματα ενός κατώτερου Θεού και γενικά β' κατηγορίας ζώα :idiot:

Τα πραγματικά ζώα είμαστε εμείς που από την μιά τους δίνουμε δουλειά, και από την άλλη τις υποτιμάμε  :idiot:

Οι περισσότερες είναι απελπισμένοι άνθρωποι, φτωχές και αμόρφωτες! Εμείς αν είμασταν στη θέση τους κατά πάσα πιθανότητα δεν θα πετυχαίναμε (γενικώς) περισσότερα πράγματα στη ζωή μας :S

Γιατί δεν ρωτάμε λοιπόν τον χτίστη και τον μπογιατζή που αν βρουν μεροκάματο τα τελευταία 5 χρόνια (και μάλιστα μαύρο, χωρίς ένσημα) πως θα ζήσουν όταν δεν θα μπορούν να σκαρφαλώνουν στις σκαλωσιές και δεν θα'χουν μαζέψει μέχρι τα 70φεύγα τους ένσημα για σύνταξη??? :huh:
 

filimoonas

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2014
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Πρόσφατα σε ταξίδι μου στην κεντρική Ευρώπη συνάντησα εντελώς τυχαία στο δρόμο μια κοπέλα που δούλευε πριν λίγα χρόνια σε κάποιο μπουρδέλο στη Φυλής.Δε θα πω όμως όνομα,δεν έχει σημασία.Παντρεμένη,με 3 παιδάκια έκανε βόλτα στο πάρκο.Πριν τη δω ρώτησα τον άντρα της αν μιλάει Αγγλικά,μου απάντησε ότι μιλούσε,τον ρώτησα κάτι που ήθελα,και όταν του απάντησα σε σχετική ερώτησή του ότι είμαι από την Ελλάδα,μου είπε "η γυναίκα μου δούλευε ως babysitter και οικιακή βοηθός στην Ελλάδα.Μόλις την είδα μου έκλεισε το μάτι!!!Με γνώρισε μιας και ήμουν τακτικός πελάτης της!
Και στην Ελλάδα πιστεύω θα έχει τύχει σε πολλούς κάτι ανάλογο.
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Μια και μιλάμε για πρώην του χώρου. Μου έτυχε να δώ στη Νέα Σμύρνη πριν από 4-5 μήνες μια πρώην στριπτιζού  ρουμάνα που δούλευε προ πενταετίας ( και βάλε ) στα Princess και Ρασπούτιν. Οι παλιοί μπορεί να τη θυμούνται.Την εποχή εκείνη ήταν αναμφισβήτητα μια απο τις ποιο εντυπωσιακές κοπέλες τοθ χώρου για όσους θυμούνται. Ψηλή μελαχρινή με άσπρο βελούδινο δέρμα ίσια μακριά μαλλία 2,5- 3 στήθος παρότι λεπτή. Αν και τακτικός στο χώρο των strip δύσκολα βρίσκω σήμερα κοπέλα εφάμιλή της. Το όνομα δεν αναφέρεται για ευνόητους λόγους.

Τέλος πάντων την είδα με ένα μικρό παιδάκι 4 ετών και τρόμαξα να την γνωρίσω. Περόλο που δεν είναι τόσο μεγάλη σε ηλικία τόσο το σώμα της όσο και το πρόσωπό της έχει χαλάσει πολύ περισσότερο απο ότι θα περίμενε κανεις για την  ηλικία της. Της μίλησα και με θυμήθηκε, από τα λίγα που είπαμε κατάλαβα ότι δεν έχει παντρευτεί γιατί δεν θέλει να παντρευτεί και δουλεύει τώρα κάπου σερβιτόρα.

Οσο και αν φαίνεται παράξενο μου είπε ότι επέλεξε να μην παντρευτεί γιατί φοβόταν με τη δουλειά που έκανε ότι σε περίπτωση που τα έσπαγε με το σύζυγο θα έβρισκε εκείνος πάτημα να της πάρει το παιδί. Εχει καποια βάση αυτό που είπε αλλά κρατάω και επιφυλάξεις. 
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Η Μαρίνα που δούλευε τελευταία Βέργας, Καλύμνου, Αλκαμένους και ένα τελευταίο πέρασμα από Μεταξουργείο στο τέλος, μου είπε ότι θα πήγαινε στην Ουκρανία στην πατρίδα της όπου έχει χτίσει 4 σπίτια και θα άνοιγε κομμωτήριο. Μία που πέτυχα στην περιοχή Λιοσίων πριν κάτι μήνες, δούλευε στον ίδιο χώρο εργασίας με εμένα παλιά ως καθαρίστρια και τώρα αποφάσισε να δουλέψει στα μπουρδέλα γιατί σαν καθαρίστρια έβγαζε λίγα και την είχαν απλήρωτη μήνες απ'ότι μου είπε...

Σημεία των καιρών φίλε. Ξέρω και εγώ μια κοπέλα που δουελύει στρπτιζάδικο παρασκευή σάββατο και σε διανομές catering όλη την εβδομάδα. Ολες να επιβιώσουν παλέυουν.
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Συχνά οι περισσότεροι από εμάς θεωρούμε ότι οι Ιερόδουλοες είναι πλάσματα ενός κατώτερου Θεού και γενικά β' κατηγορίας ζώα :idiot:

Τα πραγματικά ζώα είμαστε εμείς που από την μιά τους δίνουμε δουλειά, και από την άλλη τις υποτιμάμε  :idiot:

Οι περισσότερες είναι απελπισμένοι άνθρωποι, φτωχές και αμόρφωτες! Εμείς αν είμασταν στη θέση τους κατά πάσα πιθανότητα δεν θα πετυχαίναμε (γενικώς) περισσότερα πράγματα στη ζωή μας :S

Γιατί δεν ρωτάμε λοιπόν τον χτίστη και τον μπογιατζή που αν βρουν μεροκάματο τα τελευταία 5 χρόνια (και μάλιστα μαύρο, χωρίς ένσημα) πως θα ζήσουν όταν δεν θα μπορούν να σκαρφαλώνουν στις σκαλωσιές και δεν θα'χουν μαζέψει μέχρι τα 70φεύγα τους ένσημα για σύνταξη??? :huh:
Συμφωνώ με το παραπάνω φίλε. Να συμπληρώσω ότι όλοι αυτοί που περιφρονούν σφόδρα τις πουτάνες ( και δεν είναι λίγοι ) όλως τυχαίως τις χρησιμοποιούν και περισσότερο. Τις κατηγορούν, τις περιφρονούν, σε πολλές περιπτώσεις τις κακομεταχειρίζονται σε επίπεδα σαδιστικά αλλά εξακολουθούν να τις χρησιμοποιούν. Η απόλυτη υποκρισία, ο σπόλυτος κανιβαλισμός.

Προσωπικά πιστεύω ότι ορισμένοι απο εμάς πανω στις πουτάνες βγάζουν εκδικητικά ένστικτα απέναντι στις γυναίκες γενικότερα. Επειδή δηλαδή γενικα οι γκόμενες δεν τους κάθονται καιξέρουν ότι αν δεν υπήρχαν οι πουτάνες μόνο κατσίκες θα πήδαγαν, τιμωρούν και καλά στα πρόσωπα των πουτάνων όλες τις γυναίκες. Λίγη αυτογνωσία δεν βλάπτει.


 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Είναι μεγάλη η γκάμα: Καμένα Τζάνκι που θα παραμείνουν καμένα τζάνκι. Αλλοδαπές θύματα τράφικινγκ που θα παραμείνουν θύματα, φρι λανς αλλοδαπές που αζεύουν σκληρό νόμισμα, ελληνίδες φρι λανς που επίσης κάνουν κομπόδεμα εκτός κι αν αρχίσουν σπατάλες, επαγγελματίες με ΙΚΑ, ακριβά μοντέλα που κάποιον θα τυλίξουν αν δεν καούν επίσης. ΑΠό μεμονωμένες περιπτώσεις που γνωρίζω, συνήθως κάποια στιγμή παντρεύονται (καθώς έχουν λεφτά στην άκρη) και τα παρατάνε. Σπανιότερα (ιδίως παλιότερα), άνοιγαν κάποιο μαγαζί.

Σωστός φιλαράκο. Και εγώ πιστεύω πως από όλα έχει ο μπαξές. Θα είχε ενδιαφέρον ίσως πέρα από τη ποιοτική κατηγοριοποίηση που βάζεις παραπάνω, αν μπορούσαμε να δούμε και χοντρικά τα ποσοστά της κάθε παραπάνω κατηγορίας που περιγράφεις. Αλλα καταλαβαίνω ότι ζητάω πολλά. Σίγουρα δεν υπάρχουν πορνοστατιστικές και πορνοαναλυτές.
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.218
Κριτικές
8
Like
1.887
Πόντοι
266
Συμφωνώ με το παραπάνω φίλε. Να συμπληρώσω ότι όλοι αυτοί που περιφρονούν σφόδρα τις πουτάνες ( και δεν είναι λίγοι ) όλως τυχαίως τις χρησιμοποιούν και περισσότερο. Τις κατηγορούν, τις περιφρονούν, σε πολλές περιπτώσεις τις κακομεταχειρίζονται σε επίπεδα σαδιστικά αλλά εξακολουθούν να τις χρησιμοποιούν. Η απόλυτη υποκρισία, ο σπόλυτος κανιβαλισμός.

Προσωπικά πιστεύω ότι ορισμένοι απο εμάς πανω στις πουτάνες βγάζουν εκδικητικά ένστικτα απέναντι στις γυναίκες γενικότερα. Επειδή δηλαδή γενικα οι γκόμενες δεν τους κάθονται καιξέρουν ότι αν δεν υπήρχαν οι πουτάνες μόνο κατσίκες θα πήδαγαν, τιμωρούν και καλά στα πρόσωπα των πουτάνων όλες τις γυναίκες. Λίγη αυτογνωσία δεν βλάπτει.
+1000  :thumbsup:
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
H καταληξη ειναι να πηγαινουν στη διδυμου, αφου εχουν μεινει αφραγκες απο τους αγαπητικους τους.

Πράγματι φίλε η κατάληξη που περιγράφεις είναι αρκετά συχνή για αρκετές κοπέλες του χώρου. Οπως και να το σκεφθώ δεν μπορώ να καταλάβω πως κολάει μια γυναίκα και χοντροκαψουρεύεται ένα νταβά που της πουλάει αγάπη, εν γνώση της ότι ο νταβάς εκμεταλεύεται άλλες 5-6 τουλάχιστον εκτός από την ίδια. Δεν αναφέρομαι στις περιπτώσεις trafficking όπου παίζουν εκβιασμοί για την οικογένεια της κοπέλας η χοντρό ξύλο κλπ. Αναφέρομαι στις πολύ συχνες περιπτώσεις χοντροκαψούρας γυναικών του χώρου με το νταβά τους. Είναι θέμα βλακείας ?? Είναι θέμα συναισθηματικής εξάρτησης ?? Δεν μπορώ να καταλάβω. Τείνω να πιστεύω ότι αυτές οι γυναίκες λόγω επαγγέλματος μισούν γενικά τους άντρες αλλά όταν κάποιον το καψουρεύονται κολάνε πολύ άσχημα σε παθολογικό σημείο μαζί του. Ας μας πεί και κανένας αλλος συνάδελφος τη γνώμη του.
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Συμφωνώ με το παραπάνω φίλε. Να συμπληρώσω ότι όλοι αυτοί που περιφρονούν σφόδρα τις πουτάνες ( και δεν είναι λίγοι ) όλως τυχαίως τις χρησιμοποιούν και περισσότερο. Τις κατηγορούν, τις περιφρονούν, σε πολλές περιπτώσεις τις κακομεταχειρίζονται σε επίπεδα σαδιστικά αλλά εξακολουθούν να τις χρησιμοποιούν. Η απόλυτη υποκρισία, ο σπόλυτος κανιβαλισμός.

Προσωπικά πιστεύω ότι ορισμένοι απο εμάς πανω στις πουτάνες βγάζουν εκδικητικά ένστικτα απέναντι στις γυναίκες γενικότερα. Επειδή δηλαδή γενικα οι γκόμενες δεν τους κάθονται καιξέρουν ότι αν δεν υπήρχαν οι πουτάνες μόνο κατσίκες θα πήδαγαν, τιμωρούν και καλά στα πρόσωπα των πουτάνων όλες τις γυναίκες. Λίγη αυτογνωσία δεν βλάπτει.
ελαχιστοι ειναι αυτοι που λες.οι περισσοτεροι αγαπανε και σεβονται τις πορνες.εγω προσωπικα εχω παει με πολυ ασχημη γυναικα μονο και μονο για να βγαλει και αυτη λεφτα.θυσιαστηκα για αυτην.αν αυτο δεν λεγεται αγαπη τοτε τι λεγεται?
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
ελαχιστοι ειναι αυτοι που λες.οι περισσοτεροι αγαπανε και σεβονται τις πορνες.
Ναι ?? Και τότε γιατί η λέξη πουτάνα είναι βρισιά για τη γυναίκα ?? Ξανασκεψου το. Επιπλέον μόνο σχόλεια μέσα στο συγκεκριμμένο site nνα δείς θα καταλάβεις την απόλυτη αγάπη και σεβασμό των μελών προς τις πουτάνες.



εγω προσωπικα εχω παει με πολυ ασχημη γυναικα μονο και μονο για να βγαλει και αυτη λεφτα.θυσιαστηκα για αυτην.αν αυτο δεν λεγεται αγαπη τοτε τι λεγεται?
[/quote]
Λέγεται Μαλακία. Η Μαλακοθυσία αν προτιμάς. Η μαλακοθυσία μετά αγάπης.

Ξέρω ότι σου φαίνεται δύσκολο αλλα μη γαμάς το thread

Επειδή έχω δει και άλλες  σου  απαντήσεις σε άλλα thread εντελώς φιλικά και πραγματικά χωρίς διάθεση ειρωνίας θα σου πρότεινα ότι  καλό θα ήταν να δείς κάποιο ειδικό ψυχολόγο.

 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Ναι ?? Και τότε γιατί η λέξη πουτάνα είναι βρισιά για τη γυναίκα ?? Ξανασκεψου το. Επιπλέον μόνο σχόλεια μέσα στο συγκεκριμμένο site nνα δείς θα καταλάβεις την απόλυτη αγάπη και σεβασμό των μελών προς τις πουτάνες.



εγω προσωπικα εχω παει με πολυ ασχημη γυναικα μονο και μονο για να βγαλει και αυτη λεφτα.θυσιαστηκα για αυτην.αν αυτο δεν λεγεται αγαπη τοτε τι λεγεται?

Λέγεται Μαλακία. Η Μαλακοθυσία αν προτιμάς. Η μαλακοθυσία μετά αγάπης.

Ξέρω ότι σου φαίνεται δύσκολο αλλα μη γαμάς το thread

Επειδή έχω δει και άλλες  σου  απαντήσεις σε άλλα thread εντελώς φιλικά και πραγματικά χωρίς διάθεση ειρωνίας θα σου πρότεινα ότι  καλό θα ήταν να δείς κάποιο ειδικό ψυχολόγο.
καλυτερα να παω σε ψυχιατρο να πιασουν και τοπο τα λεφτα μου.
 

foibos_22

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
ξερω αρκετες που παντρευτηκαν και εφυγαν πισω στη πατριδα τους...και μια περιπτωση που παντρευτηκε Εληηνα και σταματησε επισης..
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Τρελαδικο,καταθλιψη,ψυχοση στην καλυτερη...στην χειροτερη πολλα αλλα.... :rockon: 1 στο ενα εκατομυριο 8α παντρευτη και θα ειναι υγιεις,οσο επιτρεπετε φυσικα.. :rockon:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
να πλενει πιατα σε ρεστωραν στην γερμανια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom