Νέα

Η καλύτερη πουτάνα που έχετε πάει τί εθνικότητας ήταν;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gl
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 539
  • Εμφανίσεις 60K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

greeksexyboy

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2012
Μηνύματα
130
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Γενικά από την μέχρι τώρα εμπειρία μου με πουτάνες πιστεύω ότι οι καλύτερες είναι οι Ρουμάνες
 

kazanas

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
341
Like
4
Πόντοι
1


  Πολωνέζα!  ημιεπαγγελματίας αλλά φοβερή..
 

Dimex Black

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
18
Like
174
Πόντοι
26
Αχ ρε φίλε τι μου θύμισες. Άπαιχτη

Αφήνω μια πιθανότητα να ήταν Γεωργιανή και να δήλωνε Ρωσίδα. Δεν είμαι σίγουρος 100%
Η Zανα ειναι απο καυκασο και ειμαι σιγουρος
 

Ολλανδός

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
7.971
Like
9
Πόντοι
66
Όνομα δεν θυμάμαι, αλλά Τσέχα, κοντά στο 1,80, κορμάρα (δεν ορκίζομαι οτι ήταν όλα φυσικά) με φοβερό πρόσωπο.Αμστερνταμ, πλατεία με κόκκινα φωτάκια για όσους ξέρουν  ;)
 

Dimex Black

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
18
Like
174
Πόντοι
26
Oι ρωσίδες είναι oi καλύτερες
 

Vergara

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2012
Μηνύματα
193
Like
0
Πόντοι
1
       Ολλανδέζα  

***** Κ Ο Ρ Μ Α Ρ Α *****
 
   (((( 1, 86 m ))))

E X T R E M E L Y  S E X Y

**** Ατελείωτα Πόδια *****

    1,86m Dutch Doll









 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
Συνηθως αλλη εθνικοτητα δηλωνουν απο τη δικη τους..
Προσωπικα θεωρω τις Ουκρανεζες...
 

KOSTAS_23

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
841
Like
0
Πόντοι
6
Για μένα οι Γερμανίδες είναι τοπ..Ήταν μιλάμε κάπου τέλη 2001 μια ξανθιά μουνάρα σχετικά ψηλή και αδύνατη με ωραία βυζιά στο Φυλής 80 που μαζεύοταν ουρές για να γαμήσουν.Η ίδια δούλευε και σε άλλα σπίτια κατα καιρούς.Τη είχα πετύχει 4 χρόνια μετά στο Φυλής 65.Η κοπέλα άπαιχτη..Άλλη Γερμανίδα θυμάμαι ήταν μια γκομενάρα μελαχροινή στα 21 της στο Φυλής 59 ένα καλοκαίρι κάπου 2003 και είχε τρελάνει κόσμο..Μετά άρχισε η εποχή των στούντιο και όσες μείναν Ελλάδα σιγά μην κάθονταν σε κάτι βρώμικα σπίτια να παίρνουν 20 και 30 ευρώ..
 

Vagelis_20

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2009
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Δίκιο έχεις φίλε Κώστα!Αν και όπως είπες πολλές Γερμανίδες χάθηκαν από τα μπουρδέλα.Μια μουνάρα που την τίμησα 2 φορές ήταν η Λίλη στο στούντιο στην Πειραιώς,μια γυναικάρα με τα όλα της...
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
δυστυχως ρουμανα....
 

Vergara

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2012
Μηνύματα
193
Like
0
Πόντοι
1
και πού την πέτυχες αυτή τη θεά;

Γεια σου φίλε ! Αυτή την ΑΠOΛΥΤΗ ΘEΑ την είχα πετύχει καλοκαίρι 2004 εν όψη Ολυμπιακών όταν είμουνα φαντάρος. Τότε έπαιρνα άδειες κι έφτανα σταθμό Λαρίσσης και μετά συνεχίζοντας με τον ηλεκτρικό, σταματαγα πρώτα Βικτώρια για την ΚΟΥΚΛAΡΑ και ύστερα έφτανα Κηφισιά για να δω τους δικούς μου !

Ήταν μισή Ολλανδέζα και μισή Γερμανίδα για να είμαι ακριβής και ήταν η τελευταία ιερόδουλη που πήγα :

1)Γιατί μετά από τη συγκεκριμένη, όλες οι υπόλοιπες μου φενοντούσαν οδοντόβουρτσες.

2)Γιατί ο έρωτας είναι για χόρταση με τiς ώρες και όχι αγώνας ταχύτητας ώπου πρέπει να εκσπερματώσεις σε διάστημα λιγότερο των 15 λεπτών.

Πάντως με τη συγκεκριμένη είχα τρελαθεί !
Ήταν ακριβώς ο τύπος της ΓΥΝΑΙΚΑΡΑΣ που θα μπορούσε να υποτάξει ακόμα κι εμένα τον ανυπότακτο που δεν σηκώνω μύγα στο σπαθί μου !
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
δυστυχως ρουμανα....
και γω τα ιδια!
και μην λες δυστυχως!! :cheesy:

Απλα επειδη εγω εχω γαμησει μονο  Ρουμανες δεν μπορω να πω ποια ηταν η καλυτερη γιατι δεν εχω παει με αλλες εθνιοκοτητες!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom