Νέα

Η ιδανική πουτάνα (έστω του καθενός)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Donald-Duck
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 19
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
Αααα, εγώ την θέλω γυναίκα. Απλά θηλυκό όπως της βγαίνει χωρίς να σφίγγεται, ώστε να μου σηκωθεί.
Όμορφη ή καλούλα αλλά όχι ξινή και μαλάκο. Μελαχρινή νούμερο ένα προτίμηση αλλά δεν χάλασε κι ο κόσμος
αν είναι ξανθιά, κσστανομελί, ακαζού κτλ, μην σκάσει όμως τίποτα ροζ και μαλακίες. Με ωραίο φυσικό βυζί.
Θα έλεγα ότι 2,5 - 3 είναι πάρα πολύ καλά.
Γοητευτικές καμπύλες τόσο όσο, δεν θα την περάσω κι από οντισιόν. Αν έχει πεταχτό κώλο είναι στα συν
γιατί ποιος δεν θέλει να βλέπει σε καθρέφτη δυο κωλομέρια να χωνεύουν την ψωλή του; κι ας μην δινει κώλο
παρά μόνο μουνί, δεν γαμιέται; πολύ κρέμα μην βάζει γιατί δεν μπορώ το πλίτσι πλίτσι, μου χαλάει το πλατς πλουτς
των αρχιδιών(ε) που χτυπάνε στα μουνόχειλα. Ακριβώς! Οι άνδρες είμαστε όλοι οπτικοακουστικοί τύποι.
Βάψιμο γήινο και δεν σηκώνω λάθος. Ποτέ έντονα ταυτόχρονα μάτια και στόμα γιατί θα βλέπω έναν κλόουν.
Κάπου να γείρει. Συμπεριφορά θέλω προφέσιοναλ. Εντάξει, πλήρωσα οπότε ο εγκέφαλος κλείδωσε
ότι είναι στημένο, άρα πάμε απλά να γαμηθούμε. Εύκολος είμαι. Ας μου παρουσιάσει το ψέμα όμορφα
και λειτουργικά χωρίς αγγαρεία ώστε να φύγω με χαρά ότι γάμησα επαγγελματία να έχω να το λέω με καμάρι.
Σταθερή απόδοση δηλαδή. Tα προκάτ τα θέλω χυτά κι αέρινα όπως κάτσουν.
Δnε βαθμολογώ, να καυλώσω πάω. Η πίπα θέλει την α-συμμετρία της. Μια στοιχειώδη φυσικότητα
με σωστή υγρασία κι όχι μπάνιο με σάλια. Τις μπάλες; εννοείται. Το σύστημα είναι ολόκληρο
κι όχι συναρμολογούμενο. Χύνω μόνο στα 4. Ιεραποστολικά και καβάλα γαμάω ξυρισμένος και χύνω αξύριστος.
Δεν την συμφέρει. 4 λοιπόν για να μην την ζαλίσω και με ζαλίσει. Πρόσωπο πάτωμα και κώλος ταβάνι
η κλίση του σώματος. Αν δεν ανοίξει τέντα η μουνάρα να την θαυμάσω, που πάμε;
να ξηγούμαστε. Ανθρώπινος παράγοντας και βέβαια υπάρχει. Γνωρίζω ότι πρέπει να καλλιεργήσει προσδοκίες
ως ρόλος. Ας το κάνει τουλάχιστον καλά. Στην περίπτωση που συμβεί κάτι άλλο στην ροή, ξαναέρχεται το...ακριβώς!
Οι άνδρες είμαστε όλοι "και" εγκεφαλικοί τύποι. Έτσι σερβίρεται διότι έτσι και είναι.
Αν πεισθώ ότι είναι όντως τυχαίο, μπορεί να γίνει, μπορεί και όχι. Είναι ανθρώπινο και πιθανό.
Σίγουρα βέβαια ως εξαίρεση. Αυτά τα ολίγα από μένα. Nα περάσει ο επόμενος!

:rockon:
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
13.999
Πόντοι
3.936
Ο @Νίο

Καλό παιδί.




Και στενό!


1702798867865.jpeg
 
Τελευταία τροποποίηση:

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.379
Κριτικές
2
Like
5.550
Πόντοι
2.356
Άσχετο - σχετικο: Πάντως για να λέμε και του στραβού το δίκιο στους περισσότερους αρέσουν οι πατσές και οι βυζαρούδες - και όταν τους λέω ότι εγώ γουστάρω φιτ και αδύνατες (αλλά φιτ - όχι ξερακιανές απλά) με κοιτάνε λες και "ζητάω" κάτι παράλογο.
Φυσικά τέτοιες ιερόδουλες δεν υπάρχουν.
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.087
Κριτικές
10
Like
1.430
Πόντοι
2.357
Άσχετο - σχετικο: Πάντως για να λέμε και του στραβού το δίκιο στους περισσότερους αρέσουν οι πατσές και οι βυζαρούδες - και όταν τους λέω ότι εγώ γουστάρω φιτ και αδύνατες (αλλά φιτ - όχι ξερακιανές απλά) με κοιτάνε λες και "ζητάω" κάτι παράλογο.
Φυσικά τέτοιες ιερόδουλες δεν υπάρχουν.
Για μενα το ιδανικο ειναι αδυνατη βυζαρου :upsidedown:
 

ypotaktikos97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
1.198
Κριτικές
21
Like
5.902
Πόντοι
2.846
Ωραίο θέμα. Ας πω τα ''λίγα'' χαρακτηριστικά που θα θελα να έχει..
1. Να ειναι ομορφη, σέξυ και να έρχεται με ωραίο ντύσιμο.
2. Υψος γυρω στο 1,70( αν φοράει ψηλά τακούνια ήδη θα ανεβει αρκετά, το 1,70 το θεωρώ ιδανικο ύψος για μια γυναικα)
, ηλικία να ειναι πιτσιρίκα ( αυτό δεν ειναι must)
3. Σωματότυπος γυμνασμένος
4. Στήθος 2-3
5.Μακρύ μαύρο μαλλί
6. Να δίνει φιλιά με γλώσσα, να συμμετέχει σε ολα, να μην κλέβει κάπου
7. Να προσφέρει gfe πρόγραμμα
8. Να έχει ωραία συμπεριφορά, να ειναι ευγενική και με τρόπους
9 Να ειναι συζητήσιμη σε φετίχ
10 Να ειναι καλή στο στοματικό, να κάνει deepthroat, να μην χρησιμοποιεί πολύ χέρι και να περιποιείται και τα @@@.
11. Να ειναι καθαρή, να έχει κάνει μπάνιο, να μυρίζει όμορφα
12 . Να προσφέρει τελείωμα στο στομα
13. Να έχει μια λογική τιμή, χωρις έξτρα χρεώσεις.

Αυτά τα λίγα θέλω μονο. Ειμαι πολύ ολιγαρκής άνθρωπος..:buck2:
 

Fet_jim

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2019
Μηνύματα
291
Like
447
Πόντοι
21
Εγώ τις έζησα δεν είναι ιδεατές ! Πρώτη η Εύα (ξανθιά ρουμάνα )απο το παλιό Φραντζή 42
δεύτερη θέση Σαμάνθα πάλι απο το Φραντζή 42 , Τρίτη θέση Σόνια απο Αγ. Μελετίου (αν θυμάμαι καλά )
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.679
Like
2.722
Πόντοι
456
Άσχετο - σχετικο: Πάντως για να λέμε και του στραβού το δίκιο στους περισσότερους αρέσουν οι πατσές και οι βυζαρούδες - και όταν τους λέω ότι εγώ γουστάρω φιτ και αδύνατες (αλλά φιτ - όχι ξερακιανές απλά) με κοιτάνε λες και "ζητάω" κάτι παράλογο.
Φυσικά τέτοιες ιερόδουλες δεν υπάρχουν.
Σε λάθος χώρα είμαστε. Βαλκάνια έχει πολλές αδύνατες. Ελλαδα αδύνατες είναι μόνο οι πολύ μικρές 16,18.οι ελλεινιδες από τα 22 και μετά χοντρένουνε.. Άσε που δε γυμναζοντε. Στο γυμναστήριο είμαστε ψωλαρία. Δεν υπάρχει ούτε ένα μουνι.. Μονο καμία θεία έρχεται που και που..
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
786
Like
1.301
Πόντοι
206
It's my time.
1 - Σώμα , λεπτή με μικρά βυζάκια.
2 - Χρώμα δέρματος όσο λευκό δε πάει.
3 - Μαλλί , μακρύ να είναι και ότι να ναι.
4 - Μάτια. Δε με νοιάζει το χρώμα. Είμαι λίγο ανώμαλος , γουστάρω να τις κοιτάζω βαθιά μέσα στα μάτια. Να βλέπω τα συναισθήματα τους εκεί μέσα.
5 - Τρίχες. Ξυρισμένες παντού. Άντε με μισή καρδιά ίσως καμιά γραμμούλα στο μουνί.
6 - Ηλικία. 20 με 30. Οι πιο μεγάλες ( αυτές που έχω εμπειρία εγώ ) δε το γουστάρουν και το κάνουν από αγγαρεία.
7 - Συμπεριφορά. Ευγενική να είναι. Όπως λέει ο λαός " μας τι λένε όλοι μας τι λένε και οι πουτάνες ".
8 - Τατουάζ / Πίρσινγκ αδιάφορα άμα με καυλώνει η άλλη δε με νοιάζει άμα έχει αλλά θα ήθελα μια φορά να κάνω κάτι ανώμαλο τύπου να πληρώσω κάποια να κάνει πίρσινγκ στο στήθος και να το βλέπω.
9 - Εθνικότητα. Είμαι κλασσικός , αγαπάμε Ρωσίδες. Τις έχω και άχτι λόγο πληθώρας στη περιοχή που μεγάλωσα. Μου αρέσουν και οι Αγγλίδες αλλά Αγγλίδα εσκορτ λίγο δύσκολα.
10 - Αν και καταλαβαίνω τις δυσκολίες του επαγγέλματος αλλά δε μπορώ να είναι η άλλη μεθυσμένη / μαστουρωμένη. Πιες ότι θες και όσο θες αλλά όταν τελειώσει η βάρδια. Άντε καλά η μυρωδιά του αλκοόλ κάπως αντέχετε αλλά όχι να βρωμάει χόρτο.
 

j_thess

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2023
Μηνύματα
156
Like
331
Πόντοι
1
Να είναι πουτάνα. Σε όλα, ντύσιμο συμπεριφορά. Αν ήθελα σεμνή θα παντρευόμουν την γκόμενα μου.
Το κακό με τις πουτάνες είναι πως επειδή γαμιούνται κάθε μέρα το έχουν χορτάσει και δεν το απολαμβάνουν όπως μια regular γυναίκα.
Αυτό το "γάμα τη πουτάνα σου" και το χέρι στο μουνί για να μη μπεις τερμα μέσα το βαρεθήκαμε.
 

aunanisths

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2023
Μηνύματα
368
Like
854
Πόντοι
81
1. Σώμα - διαφορετικές ορέξεις κάθε φορά όπως και στο φαΐ, δεν μπορώ να τρώω ίδιο πράγμα συνέχεια. Πότε θέλω βυζαρού, πότε θέλω φλατ. Πότε μικρό κώλο, πότε μεγάλο.
2. Ηλικία - Max 33-35, όχι παραπάνω.
3. Συμπεριφορά - Να μιλάει όσο λιγότερο γίνεται χωρίς να είναι εμφανώς ξινή και είμαστε οκ.
4. Tattoo piercing ανάλογα τη μέρα και τις ορέξεις. Πότε αδιάφορο, πότε καυλωτικό, δεν το'χω στάνταρ.
5. Εθνικότητα - Αδιάφορη, ανάλογα με τα κέφια της ημέρας.
6. Υπηρεσίες - Πάλι αναλόγως τα κέφια και τα ταλέντα, αλλά να μην είναι κάθετα κατά του πρωκτικού.
 

Km7699

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
589
Κριτικές
49
Like
4.590
Πόντοι
5.636
Ωραίο θέμα. Ας πω τα ''λίγα'' χαρακτηριστικά που θα θελα να έχει..
1. Να ειναι ομορφη, σέξυ και να έρχεται με ωραίο ντύσιμο.
2. Υψος γυρω στο 1,70( αν φοράει ψηλά τακούνια ήδη θα ανεβει αρκετά, το 1,70 το θεωρώ ιδανικο ύψος για μια γυναικα)
, ηλικία να ειναι πιτσιρίκα ( αυτό δεν ειναι must)
3. Σωματότυπος γυμνασμένος
4. Στήθος 2-3
5.Μακρύ μαύρο μαλλί
6. Να δίνει φιλιά με γλώσσα, να συμμετέχει σε ολα, να μην κλέβει κάπου
7. Να προσφέρει gfe πρόγραμμα
8. Να έχει ωραία συμπεριφορά, να ειναι ευγενική και με τρόπους
9 Να ειναι συζητήσιμη σε φετίχ
10 Να ειναι καλή στο στοματικό, να κάνει deepthroat, να μην χρησιμοποιεί πολύ χέρι και να περιποιείται και τα @@@.
11. Να ειναι καθαρή, να έχει κάνει μπάνιο, να μυρίζει όμορφα
12 . Να προσφέρει τελείωμα στο στομα
13. Να έχει μια λογική τιμή, χωρις έξτρα χρεώσεις.

Αυτά τα λίγα θέλω μονο. Ειμαι πολύ ολιγαρκής άνθρωπος..:buck2:
Συγνώμη αλλά επειδή και θέλω και εγώ τα ίδια τα έχω βρει στο πρόσωπο της mia από angels όλα αυτά . Πολλοί θα μου τη πέσουν που το λέω αλλά γούστα είναι αυτά .. σε μένα πάντως προσφερει όλα όσα λες . Όχι από τη πρβτη συνάντηση βέβαια αλλά όπως έχει εξελιχθεί
 

Yiannis888

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
751
Like
3.975
Πόντοι
446
Ενδιαφέρον τοπικ εάν και τώρα το είδα. Λοιπόν
Ύψος 170 και πάνω
Κιλά όχι πετιτ αλλά χωρίς περιττά,
Σε ύψος 170 μέχρι 60 κιλά
Λευκή επιδερμίδα
Κοκκινομαλλα εάν έχει φακίδες ακόμα καλύτερα
Σκίστο μάτι
Βυζί 3 νούμερο και πάνω
Κώλο γυμνασμενο, κοιλιά επίπεδη
Εάν είναι γυμνασμενη είναι συν
Ευγενική
CIM anal προαπαιτουμενα
Ρουφηγμα @@
Τριγωνικό πρόσωπο περίπου σαν την Τζέιμι Λι Κέρτις
Και ύστερα ξύπνησα!!
 

Johnny Red2

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
4 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.367
Κριτικές
72
Like
12.808
Πόντοι
25.036
-Απαλό μεταξένιο δέρμα
-Όμορφο πρόσωπο
-Γλυκό χαμόγελο
-Όμορφα μάτια
-Μαλλιά αδιάφορα (όχι κοντά)
-Σώμα αδιαφορο αρκεί να μην είναι πολύ παχιά η πολύ ξερακιανη.
-Γλυκο πεντακάθαρο μουνάκι
-Θετικη ενέργεια
-Να αγαπάει το σεξ και τη δουλειά της.
-Οχι απαραίτητο αλλά πολύ σημαντικό η Χημεία. Με όλα τα παραπάνω περνάω 9/10, όταν υπάρχει χημεία 10/10

Ευτυχώς με έχει ευλογήσει ο Θεός και τα έχω βρει αυτά σε αρκετές γυναίκες εκ των οποίων με τις 4 έχω και φοβερή χημεία. Το μόνο που παρακαλώ είναι να μην συμπίπτουν τα τουρ τους....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom