Νέα

Η Ελληνίδα Top Model Λυδία Κυριακού σε σκληρό πορνό!! Στη νέα ταινία της Sirina.

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.616
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.310
Πόντοι
14.565
Είναι πολύ καλύτερη από Τζούλια πάντως στην ταινία.
 

Συνημμένα

  • l1.jpg
    l1.jpg
    106,1 KB · Εμφανίσεις: 193

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.782
Πόντοι
1.206
Είναι πολύ καλύτερη από Τζούλια πάντως στην ταινία.

Είναι όντως ωραία, αλλά μην λέμε και υπερβολές. Δεν έχουν περάσει και πολλές Τζούλιες!
Εκτός αν εννοείς από την Τζούλια όπως ήταν στην ταινία, που και πάλι δεν είμαι σίγουρος.

Το μαλλί όμως γιατί το έβαψε μαύρο και είναι σαν την Μάτζικα ντε Σπελ; Αφού τα χρώματά της είναι "ανοιχτά" γενικά.
Ποιά παλιοπουστάρα κομμωτής ή στυλίστας την πήρε στο λαιμό του;
 

palias4

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
675
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
για τον ιδιο λογω που τα κομαντο εχουν φουμο.
ειναι ντροπαλουλα δεν θα αντεξει το 'κοιτα μια πουτανα' στον δρομο. :huh:
 

thirio11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
3
Like
2.839
Πόντοι
456
Ενώ είχε μπροστά της καριέρα στην επιστήμη της, ή στην υποκριτική, το τραγούδι ή δεν ξέρω κι εγώ που αλλού;
Βιζιτάκι είναι η κοπέλα, προφανώς αλλοδαπής καταγωγής, η μάνα της θα δουλεύει λαντζέρισα σε χασαποταβέρνα κι αυτή είναι όμορφη (πολύ θα παραδεχθώ, μάλλον η πιο όμορφη από όσες άγνωστες έχουν περάσει από το Sirina) και το μόνο που θα μπορούσε να κάνει είναι βίζιτα ή πορνοστάρ.
Αν κάποια δεν έχει "αναστολές" λόγω οικογενειακού περιβάλοντος, προφανώς το πορνοστάρ καλύτερο είναι διότι εμπεριέχει και την έννοια της "Σταρ".

Εγώ δεν την ξέρω, δεν επεδίωξα να την γνωρίσω διότι την θεωρώ πολύ μικρή για μένα από κάθε άποψη, όμως γνωστός μου (από το σάιτ) που την ξέρει πολύ καλά μου είχε μιλήσει για το επικείμενο βίντεο και για το όνειρο της ζωής της, που ήταν να γίνει πορνοστάρ.
Και φυσικά τώρα θα αυξήσει την ταρίφα της για τη βίζιτα και πάλι θα έχει πελατεία, σίγουροι να είσαστε.

Αν καταφέρει να "διαχειριστεί" σωστά την δημοσιότητα που θα αποκτήσει (έστω με την βοήθεια κάποιου τρίτου), ενδέχεται να της μείνει και κάτι στην άκρη για τα επόμενα χρόνια.

Αλλά θα μου πει κανείς, εδώ ολόκληρη Τζούλια και κατάφερε στα 27 της να βρίσκεται 10 σκαλοπάτια από εκεί που ήταν στα 17...
ελληνιδα ειναι και η μαμα της δεν ειναι λανζερισσα-μοιαζουν και εμφανισιακα οταν εχει τα μαλλια της ξανθα!
 

kanon

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2013
Μηνύματα
102
Κριτικές
8
Like
8
Πόντοι
1
μουνάρα..δε λέω, αλλά τοπ μόντελ ??? απο πού? παρ όλα αυτά αν έχετε κανα τηλ. θα την τιμήσω.. ;)

top call girl μαλλον ηθελαν να γραψουν..
μονο τα call girl και οι στριπτιτζουδες γυριζουν πλεον τσοντες
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Ενώ είχε μπροστά της καριέρα στην επιστήμη της, ή στην υποκριτική, το τραγούδι ή δεν ξέρω κι εγώ που αλλού;
Βιζιτάκι είναι η κοπέλα, προφανώς αλλοδαπής καταγωγής, η μάνα της θα δουλεύει λαντζέρισα σε χασαποταβέρνα κι αυτή είναι όμορφη (πολύ θα παραδεχθώ, μάλλον η πιο όμορφη από όσες άγνωστες έχουν περάσει από το Sirina) και το μόνο που θα μπορούσε να κάνει είναι βίζιτα ή πορνοστάρ.
Αν κάποια δεν έχει "αναστολές" λόγω οικογενειακού περιβάλοντος, προφανώς το πορνοστάρ καλύτερο είναι διότι εμπεριέχει και την έννοια της "Σταρ".

Εγώ δεν την ξέρω, δεν επεδίωξα να την γνωρίσω διότι την θεωρώ πολύ μικρή για μένα από κάθε άποψη, όμως γνωστός μου (από το σάιτ) που την ξέρει πολύ καλά μου είχε μιλήσει για το επικείμενο βίντεο και για το όνειρο της ζωής της, που ήταν να γίνει πορνοστάρ.
Και φυσικά τώρα θα αυξήσει την ταρίφα της για τη βίζιτα και πάλι θα έχει πελατεία, σίγουροι να είσαστε.

Αν καταφέρει να "διαχειριστεί" σωστά την δημοσιότητα που θα αποκτήσει (έστω με την βοήθεια κάποιου τρίτου), ενδέχεται να της μείνει και κάτι στην άκρη για τα επόμενα χρόνια.

Αλλά θα μου πει κανείς, εδώ ολόκληρη Τζούλια και κατάφερε στα 27 της να βρίσκεται 10 σκαλοπάτια από εκεί που ήταν στα 17...
Aντε παλι με τους γνωστους. :headbang: :headbang:
 

gousgoun

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
614
Κριτικές
25
Like
932
Πόντοι
6.765
την ειδε την ταινια κανεισ?
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.782
Πόντοι
1.206
Aντε παλι με τους γνωστους. :headbang: :headbang:

Εσύ να μην ντρέπεσαι, ότι απορίες έχεις ρώτα με και θα σου απαντάω! :cheesy:

Αλλά που να έχεις εσύ απορίες;
Εξ άλλου εσύ (ή κάποιος δικός σου γνωστός) δίνατε 20.000 στη Τζούλια για μια γκεστ εμφάνιση στο μαγαζί σας! :grin:
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.782
Πόντοι
1.206
ελληνιδα ειναι και η μαμα της δεν ειναι λανζερισσα-μοιαζουν και εμφανισιακα οταν εχει τα μαλλια της ξανθα!

Είναι της "δουλειάς" η μαμά; Και αρκετά γνωστή; ;)
Διότι όντως υπάρχει μια πολύ γνωστή μιλφ της δουλειάς, που αλλάζει χρώμα μαλλιών, με πολύ ωραία κόρη. Μιλάμε για την ίδια;
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.782
Πόντοι
1.206
Να το θέσω αλλιώς! Η μικρή έχει λάβει μέρος σε κάποια καλλιστεία με διάκριση;  ;)
Όχι πρώτη θέση, πλασέ.
Εξ ού και το "μοντέλο" ίσως.
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
μηπως η γιαγια της ειναι η ζωζω σαπουντζακη?

αν ναι την ξερω
 

kanon

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2013
Μηνύματα
102
Κριτικές
8
Like
8
Πόντοι
1
Να το θέσω αλλιώς! Η μικρή έχει λάβει μέρος σε κάποια καλλιστεία με διάκριση;  ;)
Όχι πρώτη θέση, πλασέ.
Εξ ού και το "μοντέλο" ίσως.

ναι ελαβε το παρακατω βραβειο..

 

Συνημμένα

  • likelycox.jpg
    likelycox.jpg
    19,7 KB · Εμφανίσεις: 22

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Εσύ να μην ντρέπεσαι, ότι απορίες έχεις ρώτα με και θα σου απαντάω! :cheesy:

Αλλά που να έχεις εσύ απορίες;
Εξ άλλου εσύ (ή κάποιος δικός σου γνωστός) δίνατε 20.000 στη Τζούλια για μια γκεστ εμφάνιση στο μαγαζί σας! :grin:
Τυπε δεν ειπα οτι εδωσα εγω η καποιος γνωστος μου αυτα τα λεφτα,σε εφημεριδες γραφτηκαν.Αν ειναι ψεμα η οχι δεν γνωριζω και δεν με πολυενδιαφερει.Αυτο που ηθελα να τονισω ηταν απο την στιγμη που ειχε αυτη την δυνατοτητα για εξτραδακια τετοια,γιατι να πηγαινει με τον καθε τυχαρπαστο,απο την στιγμη που ειχε και πολυ πλουσιους γκομενους.
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
Αφού δε ζητάει τα λεφτά προκαταβολικά μέσω εμβάσματος/paypal κλπ,τι μας νοιάζει;Αυτή χάνει το μεροκάματο!!!
Πάντα έχω εναλλακτικές επιλογές όταν κλείνω κάποια κοπέλα,για να μη μείνω με το πουλί στο χέρι.Πέρσι μου την έκαναν από γραφείο,ενώ ήμουν σε ξενοδοχείο-όχι γαμηστρόνα,κανονικό 4αρων *  με ειδοποιούν ότι δεν μπορεί να έρθει η κοπέλα.Εκνευρίστηκα.Κατεβαίνω κάτω,πάω απέναντι σε ένα πρακτορείο του ΟΠΑΠ σκάω από τα 120€ που είχα για την γκόμενα,τα 50 στο ΚΙΝΟ,μου κάθεται ένα 6αρι με ποντάρισμα 5€,σύνολο 3500€ περίπου.Ποιος έχασε;Την επόμενη ημέρα με πήραν τηλ/νο να μου που ότι η κοπέλα μπορεί,αλλά δεν μπορούσα εγώ.Έκλεισα ένα C.T για 4 ώρες και πέρασα καλύτερα.Σιγά μην πεθάνω...

μάλλον ο τύπος στο προπο ήταν ο νταβάς και μυρίστηκε ψητό!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom