Νέα

Η Χρυσή Αυγή στο Δήμο της Αθήνας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pipinomaniac
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 39K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
μας έχουν γαμήσει ρε φίλε ψάχνουμε βραδιάτικα την κάθε πορταλιού να πάνε να γαμηθούνε βγήκε και ο κικιλιας αμπαλος ήταν μια ζωή άμπαλος παραμένει....
τυπε τον ειχα πετυχει σε ενα μεσημεριανο μετην στεφανιδου και του ειχαν βαλει μια μπασκετα και εριξε 2 σουτακια
ρε τι ζωον ηταν αυτο,εριχνε σαν κοριτσακι,ασε που η μια πηγε αιρ μπολ και η αλλη βρηκε μονο ταμπλο
τι μαλακας ειναι αυτος
:2funny: :2funny: :2funny:
 

norton13

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
525
Κριτικές
4
Like
1
Πόντοι
6
τυπε τον ειχα πετυχει σε ενα μεσημεριανο μετην στεφανιδου και του ειχαν βαλει μια μπασκετα και εριξε 2 σουτακια
ρε τι ζωον ηταν αυτο,εριχνε σαν κοριτσακι,ασε που η μια πηγε αιρ μπολ και η αλλη βρηκε μονο ταμπλο
τι μαλακας ειναι αυτος
:2funny: :2funny: :2funny:
το κλασσικό μοντέλο του άμπαλου-άτεχνου μπασκετμπολίστα...σκύλος στην  άμυνα αλλιώς σπίτι
 
OP
OP
P

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
142
Πόντοι
16
Εγκο ψηφισει Κρυση Αυγκη... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • psifos.jpg
    psifos.jpg
    19,8 KB · Εμφανίσεις: 20

alphonso

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
17.687
Κριτικές
3
Like
4.289
Πόντοι
606
τυπε τον ειχα πετυχει σε ενα μεσημεριανο μετην στεφανιδου και του ειχαν βαλει μια μπασκετα και εριξε 2 σουτακια
ρε τι ζωον ηταν αυτο,εριχνε σαν κοριτσακι,ασε που η μια πηγε αιρ μπολ και η αλλη βρηκε μονο ταμπλο
τι μαλακας ειναι αυτος
:2funny: :2funny: :2funny:
ο ορισμος του ασχετου ξυλοκοπου

θεωρουταν κι"εξολοθρευτης"στην αμυνα  :2funny:
 

ding-dong

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2007
Μηνύματα
805
Like
0
Πόντοι
6
Είμαστε στο 5,3% άντε και θα έχουμε 2 έδρες!!!

Δημιουργουμε σημερα εναν αυθεντικο πολιτισμο της ηλιθιοτητας. Οχι μια υποκουλτουρα της ηλιθιοτητας οπως αυτες που υπηρχαν σε ολες τις κοινωνιες..ολες τις εποχες, αφου τωρα η ηλιθιοτητα και ο εκχυδαϊσμος αναδειχθηκαν βασικα πολιτισμικα και πολιτικα ιδεωδη. Mεταμορφωνουμε την κοινωνια των πολιτων σε κοπαδι ηλιθιων ετοιμο να πιστεψει και να ακολουθησει ξανα... ηλιθιες υποσχεσεις «μεγαλων ανδρων», ηλιθιες περιπετειες «εθνοσωτηρων»...
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
νικησα λεει ο κικιλιας,εσπασα τα στεγανα,εδωσα διεξοδο,ζητω........ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΑΙΡΝΟΝΤΑΣ......20%!!!!!!!! ουτε οι νεοδημοκρατες δεν τον ψηφισαν.....
 

SOUTZ

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
1.743
Κριτικές
16
Like
21
Πόντοι
5.775

Καλως τα αρχιδια μας τα δυο!!!
μου αρεσαν οι πορειες που κανανε τα φασιστακια τις προηγουμενες ημερες το βραδυ απο γειτονιες και τις γιουχες που εφαγαν :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
μιλαμε για πολλες κλωτσιες!!!
με 1 εδρα θα μας  :kissass:
 

SOUTZ

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
1.743
Κριτικές
16
Like
21
Πόντοι
5.775
Αυτος ο μαλακοπιτουρας ο Μιχαλολιακος της Αυγης τι δουλεια κανει ρε????
 

Επισκέπτης
Toν παίζει, αλλά περιοδικά πάει και για χέσιμο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
Αυτος ο μαλακοπιτουρας ο Μιχαλολιακος της Αυγης τι δουλεια κανει ρε????
τρομαζει παιδακια να τρωνε το φαι τους.....ενιοτε με ξανθεια περουκα στηνεται στη λ.καβαλας και παιρνει πιπες με 5 ευρω....
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
ετσι μπραβο .αρχιζουμε και σοβαρευομαστε στο ελλαδισταν
 

FanisChristo

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2010
Μηνύματα
691
Like
6
Πόντοι
6
Δημιουργουμε σημερα εναν αυθεντικο πολιτισμο της ηλιθιοτητας. Οχι μια υποκουλτουρα της ηλιθιοτητας οπως αυτες που υπηρχαν σε ολες τις κοινωνιες..ολες τις εποχες, αφου τωρα η ηλιθιοτητα και ο εκχυδαϊσμος αναδειχθηκαν βασικα πολιτισμικα και πολιτικα ιδεωδη. Mεταμορφωνουμε την κοινωνια των πολιτων σε κοπαδι ηλιθιων ετοιμο να πιστεψει και να ακολουθησει ξανα... ηλιθιες υποσχεσεις «μεγαλων ανδρων», ηλιθιες περιπετειες «εθνοσωτηρων»...

Αυτό που λες δεν ξέρω πως απευθύνεται σε εμένα. Εγώ είμαι με τη Χρυσή Αυγή γιατί δεν θέλω κανένα παράνομο στη χώρα μου.Δεν θέλω όλους τους λαθρέμπορους στην Ερμού,δεν θέλω τους Αλβανούς και πακιστανούς που μου χουν κάνει γκ΄ςτο την Αθήνα,δεν θέλω αυτούς που ναι βαποράκια σε όλο το κέντρο και δεν θέλω τις μαυρες πρεζούδες που κάνουν πιάτσα στην Αθηνάς.

Υπάρχει κανένας άλλος που μίλησε ποτέ για όλα αυτά;Κανένας που πρότεινε μια λύση;

Και όχι δεν πολέμησαν οι προγονοί μας να αποφύγουμε απο τη μια τη σκλαβιά του Μουσολίνι και του Χιτλερ αλλά να ζούμε στη σκλαβιά των παρασίτων που με το έτσι θέλω γκετοποιούν πόλεις και χωριά.Δεν είμαστε εμείς ρε γαμώτο ξένοι στον τόπο μας ούτε θα πρέπει να καταπίνουμε όλους αυτούς τους τρισάθλιους.

 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
Αυτό που λες δεν ξέρω πως απευθύνεται σε εμένα. Εγώ είμαι με τη Χρυσή Αυγή γιατί δεν θέλω κανένα παράνομο στη χώρα μου.Δεν θέλω όλους τους λαθρέμπορους στην Ερμού,δεν θέλω τους Αλβανούς και πακιστανούς που μου χουν κάνει γκ΄ςτο την Αθήνα,δεν θέλω αυτούς που ναι βαποράκια σε όλο το κέντρο και δεν θέλω τις μαυρες πρεζούδες που κάνουν πιάτσα στην Αθηνάς.

Υπάρχει κανένας άλλος που μίλησε ποτέ για όλα αυτά;Κανένας που πρότεινε μια λύση;

Και όχι δεν πολέμησαν οι προγονοί μας να αποφύγουμε απο τη μια τη σκλαβιά του Μουσολίνι και του Χιτλερ αλλά να ζούμε στη σκλαβιά των παρασίτων που με το έτσι θέλω γκετοποιούν πόλεις και χωριά.Δεν είμαστε εμείς ρε γαμώτο ξένοι στον τόπο μας ούτε θα πρέπει να καταπίνουμε όλους αυτούς τους τρισάθλιους.
σε εσενα ενα μονο μπορει να απευθυνει καποιος......ΣΑΛΤΑ ΓΑΜΗΣΟΥ....
 

FanisChristo

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2010
Μηνύματα
691
Like
6
Πόντοι
6
σε εσενα ενα μονο μπορει να απευθυνει καποιος......ΣΑΛΤΑ ΓΑΜΗΣΟΥ....

Αυτό το λες στα ίσια σαν άντρας πρόσωπο με πρόσωπο;;ή μόνο στο Internet??Όταν βρίζεις αν θες οι βρισιές να έχουν νόημα θα πρέπει να δείχνεις τη φάτσα σου.Αλλά που να καταλάβεις εσύ από τετοια;Φαντάζομαι σορτσάκι φοράς γιατί το παντελόνι είναι πολύ βαρύ για σένα.
 

broytos

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2010
Μηνύματα
334
Like
0
Πόντοι
1
Εντελη η χρυση αυγη ειναι Φασιστες η Ναζιστες ?
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Αυτό το λες στα ίσια σαν άντρας πρόσωπο με πρόσωπο;;ή μόνο στο Internet??Όταν βρίζεις αν θες οι βρισιές να έχουν νόημα θα πρέπει να δείχνεις τη φάτσα σου.Αλλά που να καταλάβεις εσύ από τετοια;Φαντάζομαι σορτσάκι φοράς γιατί το παντελόνι είναι πολύ βαρύ για σένα.

Καλά, εσύ ούτε άβαταρ δεν τόλμησες να βάλεις.
Μιλάς και απο πάνω;

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
στο καυλι σου φανη
για καποιους τα επιχειρηματα αυτα δεν ειναι σωστα
κατσε ρε φιλε μπορει ο αλλος να του γαμιεται η θεια με κανενα πακι
που να σε ψηφησει και χασει το κελεπουρι???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom