Νέα

Η αυθεντική Ελληνίδα Domina Lola

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

David

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
6
Ξαναβρέθηκα μαζί της μετά από 3 χρόνια. Πολύ ωραία γυναίκα η ρουφιάνα...πανέμορφη κ κορμαρα..
Έχει ενα βλέμμα που σε μαγνητίζει η καριόλααα..
Στο ρόλο της είναι σούπερ, απλά πρόσεχε μη φας κανα κόλλημα
 

johann1

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2017
Μηνύματα
17
Like
14
Πόντοι
0
Ξαναβρέθηκα μαζί της μετά από 3 χρόνια. Πολύ ωραία γυναίκα η ρουφιάνα...πανέμορφη κ κορμαρα..
Έχει ενα βλέμμα που σε μαγνητίζει η καριόλααα..
Στο ρόλο της είναι σούπερ, απλά πρόσεχε μη φας κανα κόλλημα

+1 ή μαλλον +1000, η κοπέλα ειναι αλλο επίπεδο απο κάθε αποψη
 

David

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
6
Οντως.. κ ενα αλλο θετικο οτι της λες 2 πραματα κ καταλαβαινει 10,
οποτε ολα ειναι τοσο ευκολοτερα..
Στα συν κ η προσθετικη βυζου που εκανε προσφατα κ την κανει πιο γκαυλωτικη
 

Reuzel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
476
Κριτικές
3
Like
1.326
Πόντοι
481
Οντως.. κ ενα αλλο θετικο οτι της λες 2 πραματα κ καταλαβαινει 10,
οποτε ολα ειναι τοσο ευκολοτερα..
Στα συν κ η προσθετικη βυζου που εκανε προσφατα κ την κανει πιο γκαυλωτικη
Οχι ρε γαμώτο, και απεχθάνομαι τις πλαστικές  :-(
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.935
Κριτικές
27
Like
4.242
Πόντοι
1.446
Πήγα πρόσφατα με Λόλα, είχα να την δώ κανα χρόνο. Αυτή η γυναίκα είναι σαν το κρασί γίνεται όλο και καλύτερη με τα χρόνια, σαν να σε διαβάζει ρε παιδί, έχει τερλή εμπειρία.
 

gatos57

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
18
Like
27
Πόντοι
0
120 ευρόπουλα για να σε ξεφτυλίσει, να την γλύψεις όπου θέλει, να σε κατουρήσει, να σε μαστιγώσει και να χύσεις στα πόδια της! Τι λε ρε; !!!
Παιδιά καλύτερα δώστε τα επί 10 και πα να γιατρευτείτε. Ξέρω πολύ καλά τι γράφω. ΑΡΡΩΣΤΙΑ  είναι. Όσο κι αν την θεωρούν ..."ιδεολογία" οι του χώρου του BDSM. Κι εγώ άρρωστος ήμουνα, μέχρι που το κατάλαβα. Δεν γράφω αφ' υψηλού.
Να μείνουν όλες αυτές οι "Κυρίες" (μη χέσω) στον άσσο και να πάνε να πηδιούνται στην Φυλής με 20 ευρώ (σαν τα άλλα τα κοριτσάκια που τους γίνεται το μουνί κάθε μέρα...υδρορροή) και να τις βαράει και ο νταβατζής αν δεν κάνουν καλή είσπραξη... 
120 ευρόπουλα για να σε ξεφτυλίσει, να την γλύψεις όπου θέλει, να σε κατουρήσει, να σε μαστιγώσει και να χύσεις στα πόδια της! Τι λε ρε; !!!
Παιδιά καλύτερα δώστε τα επί 10 και πα να γιατρευτείτε. Ξέρω πολύ καλά τι γράφω. ΑΡΡΩΣΤΙΑ  είναι. Όσο κι αν την θεωρούν ..."ιδεολογία" οι του χώρου του BDSM. Κι εγώ άρρωστος ήμουνα, μέχρι που το κατάλαβα. Δεν γράφω αφ' υψηλού.
Να μείνουν όλες αυτές οι "Κυρίες" (μη χέσω) στον άσσο και να πάνε να πηδιούνται στην Φυλής με 20 ευρώ (σαν τα άλλα τα κοριτσάκια που τους γίνεται το μουνί κάθε μέρα...υδρορροή) και να τις βαράει και ο νταβατζής αν δεν κάνουν καλή είσπραξη... 
ποια σε πονεσε φιλε μου και σταζεις πικρα και φαρμακι
 

snp21

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2015
Μηνύματα
74
Like
117
Πόντοι
0
Πρωτον, μην γαματε το thread με μαλακιες..
Δεύτερον, Γιωργαρα την επεσες σε καμια γνωστή του χωρου και έφαγες άκυρο και κατάλαβες οτι θελεις γιατρο;;
Σου ειπε ο γιατρος με τι θα σου σηκωνεται;; Get a life Χριστουγεννιατικα...
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
Το να πληρώνεται σε τιμές εκδιδόμενης, γυναίκα , που ΔΗΑΩΝΕΙ ΞΕΚΑΘΑΡΑ , ότι δεν παρέχει σεξ , ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΗΛΙΘΙΟΜΑΡΑ.
Να μην το πάρει κανείς για δικούς του λόγους, το δέχομαι.

Αλλά να μην παρέχεται , είναι μαλακία.
 

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.117
Like
4.738
Πόντοι
1.756
Το να πληρώνεται σε τιμές εκδιδόμενης, γυναίκα , που ΔΗΑΩΝΕΙ ΞΕΚΑΘΑΡΑ , ότι δεν παρέχει σεξ , ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΗΛΙΘΙΟΜΑΡΑ.
Να μην το πάρει κανείς για δικούς του λόγους, το δέχομαι.

Αλλά να μην παρέχεται , είναι μαλακία.
μα αυτοι που πανε εκει δε πανε να γαμησουν! και ουτε πουτανα μπορεις να πεις καποια αυτης της κατηγοριας!

 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
μα αυτοι που πανε εκει δε πανε να γαμησουν! και ουτε πουτανα μπορεις να πεις καποια αυτης της κατηγοριας!

Μπορείς να πεις μαλακία τη χρέωση.

Ας έπαιρναν αποκλειστική που παίρνει 50 τη βραδιά ή μπέημπι σίτερ που παίρνει 40 τη βραδιά.
Η ΤΑΡΙΦΑ ΠΟΥ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΑΚΙΑ.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Πρωτον, μην γαματε το thread με μαλακιες..
Δεύτερον, Γιωργαρα την επεσες σε καμια γνωστή του χωρου και έφαγες άκυρο και κατάλαβες οτι θελεις γιατρο;;
Σου ειπε ο γιατρος με τι θα σου σηκωνεται;; Get a life Χριστουγεννιατικα...
γιατι μονο οι γιατροι ξερουν ότι ο μαζοχισμος είναι ψυχασθενεια που χρηζει θεραπείας?
 

snp21

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2015
Μηνύματα
74
Like
117
Πόντοι
0
Μεγάλε, γράφω την άποψή μου για το bdsm και συ μου την πέφτεις προσωπικά με ψιλοειρωνείες. Αντἰ να γράψεις κάτι (αν έχεις να γράψεις) επί της ουσίας αυτών που γράφω, χαβαλεδιάζεις και προσβάλλεις χωρίς λόγο.


Μεγαλε, επι της οποιας ουσιας εχουν οι μαλακιες που γραφεις, εγραψα μη γαματε το thread με μαλακιες...το thread αφορα συγκεκριμενο ατομο που ειναι επαγγελματιας του χωρου και σωστο ειναι να γραφονται κριτικες/αποριες για το συγκεκριμενο ατομο, οπως και σε ολα τα παρομοια threads.

Αν εχεις να γραψεις, που δε χρηζεις χαβαλε αλλα μονο λυπησης, ανοιξε thread "BDSM-αρρωστια-γιατρειά" και μπορει να κονομησεις κιολας, γιατι μαλλον εσενα γινεται ο κωλος σου υδρορροη για 20 ευρω.
Το ποσα ζηταει και παιρνει ο καθε επαγγελματιας, του καθε χωρου, ειναι προσφορα και ζήτηση συναρτηση της ποιότητας των παρεχομενων υπηρεσιων.
Αλλα κατι μιζεροι, κομπλεξικοι αποτυχημενοι της ζωης, οσα δεν φτανουν τα κανουν κρεμασταρια (no offence αλλα ειμαι αρρωστος απο BDSM viruses, δειξε κατανοηση εσυ κηνσορα της ηθικης)...
 

tmkiria

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
281
Like
158
Πόντοι
1
Μεγαλε, επι της οποιας ουσιας εχουν οι μαλακιες που γραφεις, εγραψα μη γαματε το thread με μαλακιες...το thread αφορα συγκεκριμενο ατομο που ειναι επαγγελματιας του χωρου και σωστο ειναι να γραφονται κριτικες/αποριες για το συγκεκριμενο ατομο, οπως και σε ολα τα παρομοια threads.

Αν εχεις να γραψεις, που δε χρηζεις χαβαλε αλλα μονο λυπησης, ανοιξε thread "BDSM-αρρωστια-γιατρειά" και μπορει να κονομησεις κιολας, γιατι μαλλον εσενα γινεται ο κωλος σου υδρορροη για 20 ευρω.
Το ποσα ζηταει και παιρνει ο καθε επαγγελματιας, του καθε χωρου, ειναι προσφορα και ζήτηση συναρτηση της ποιότητας των παρεχομενων υπηρεσιων.
Αλλα κατι μιζεροι, κομπλεξικοι αποτυχημενοι της ζωης, οσα δεν φτανουν τα κανουν κρεμασταρια (no offence αλλα ειμαι αρρωστος απο BDSM viruses, δειξε κατανοηση εσυ κηνσορα της ηθικης)...
Άσε παππού,εσύ όλο ειρωνεία είσαι,κωλομπερδεύεις τα προφίλ λόγω άνοιας,επίσης γαμάς τα νήματα και σε έχουν πάρει χαμπάρι,πήγαινε δώσε εσύ τα 120,γιατί σε έχουν πάρει χαμπάρι και λέγεται ότι εκτός από μεγάλος σε ηλικία είσαι και τσιφούτης.
 

cutt3r

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2019
Μηνύματα
168
Like
2
Πόντοι
1
120 ευρόπουλα για να σε ξεφτυλίσει, να την γλύψεις όπου θέλει, να σε κατουρήσει, να σε μαστιγώσει και να χύσεις στα πόδια της! Τι λε ρε; !!!
Παιδιά καλύτερα δώστε τα επί 10 και πα να γιατρευτείτε. Ξέρω πολύ καλά τι γράφω. ΑΡΡΩΣΤΙΑ  είναι. Όσο κι αν την θεωρούν ..."ιδεολογία" οι του χώρου του BDSM. Κι εγώ άρρωστος ήμουνα, μέχρι που το κατάλαβα. Δεν γράφω αφ' υψηλού.
Να μείνουν όλες αυτές οι "Κυρίες" (μη χέσω) στον άσσο και να πάνε να πηδιούνται στην Φυλής με 20 ευρώ (σαν τα άλλα τα κοριτσάκια που τους γίνεται το μουνί κάθε μέρα...υδρορροή) και να τις βαράει και ο νταβατζής αν δεν κάνουν καλή είσπραξη...  
καλα μην νομιζεις .. καποια απο αυτες απο  το μεταξουργειο  ξεκινησε . :2funny:
 

Reuzel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
476
Κριτικές
3
Like
1.326
Πόντοι
481
Η Λόλα κάνει διάλλειμα αυτόν τον καιρό; Ποιός ξέρει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom