Νέα

Η άτακτη Αννούλα μας!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CD_ANNA
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 283K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.528
Κριτικές
26
Like
262
Πόντοι
4.195
Έχει κανείς εμπειρία με την αννούλα?να μάθουμε και για σέρβις πριν την επισκεφθούμε?λέω για βράδυ απόψε κάθε γνώμη δεκτή...πάντως ακούγεται καυλιάρα στο τηλ...
καβλιαρα οχι μονο στο τηλεφωνο αλλα και στην πραγματικοτητα
 
OP
OP
CD_ANNA

CD_ANNA

Trans
Εγγρ.
20 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.356
Like
4
καβλιαρα οχι μονο στο τηλεφωνο αλλα και στην πραγματικοτητα
Εισαι πολυ γλυκος αντρας ..πως να μη κανω τα παντα για σενα ? οθτε με εστισες, οπως κανουν συνηθως, οθτε τιποτα... σ ευχαριστω γλυκαααα ...αντρες σαν εσενα αξιζουν πολλα .
 
OP
OP
CD_ANNA

CD_ANNA

Trans
Εγγρ.
20 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.356
Like
4
αγορια θελει καποιος να μου κανει παρεα σημερα... μου ακυρωσαν ξαφνικα ενα ραντεβου και εμεινα μονη και διψασμενη ..ενδιαφερεστε ?
 

Συνημμένα

  • ANNA6.jpg
    ANNA6.jpg
    30,7 KB · Εμφανίσεις: 54
OP
OP
CD_ANNA

CD_ANNA

Trans
Εγγρ.
20 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.356
Like
4
μια χαρη μονο ρε αγαρια μη με κλεινεται και εξαφανιζεσται ,,,.....ειναι ασχημο να περιμενω ... μονο οσοι ειναι αποφασισμενοι ,....σε σας που με γνωρισατε πολλα φιλια ..και την επομενη εχετε εξτρα προγραμμα...καλο βραδυ σε ολα τα αγοριααααααα .
 
OP
OP
CD_ANNA

CD_ANNA

Trans
Εγγρ.
20 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.356
Like
4
Αποχαιρετω την ωραια παρεα σας αγορια μου... δεν καταφερα να πεισω κανεναν ...οποτε μαλλον πρεπει να αποτραβηχτω...με οσους επικοινωνισα και χαρικα πολυ και περιμενω να συνεχισουμε ...στους υπολοιπους καλη συνεχεια ...πολλα φιλια και καλα να περνατε . προσπαθησα να απαντησω σε ολους και ευχαριστω για το ενδιαφερον...σας αποχαιρετω οριστικα, ειστε πολυ σεξυ αγορια (ηλεκτρονικα) ...φιλακιααααααα ..Αννα
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Αποχαιρετω την ωραια παρεα σας αγορια μου... δεν καταφερα να πεισω κανεναν ...οποτε μαλλον πρεπει να αποτραβηχτω...με οσους επικοινωνισα και χαρικα πολυ και περιμενω να συνεχισουμε ...στους υπολοιπους καλη συνεχεια ...πολλα φιλια και καλα να περνατε . προσπαθησα να απαντησω σε ολους και ευχαριστω για το ενδιαφερον...σας αποχαιρετω οριστικα, ειστε πολυ σεξυ αγορια (ηλεκτρονικα) ...φιλακιααααααα ..Αννα
Εγώ που μπήκα τώρα και δεν πρόλαβα τι φταίω να βγώ χαμένος????
Μωρό μου κολάρα μου δώσε και σε μένα μια ευκαιρία!!! Please!!!
 

Επισκέπτης
ονομα cd¦αννα
θα τιν αναζιτισετε sto bourdela.tv χεχε!

χαιρετο τουσ χιστεσ τισ μεταλαγμενισ ιδονισ!

αργισα να γραψο λογο πορνοιποχρεοσεον αλλα ειμαι και παλι εδο για να βαλο και εγο τιν δικια μου πινελια για τιν διψασμενι κορασιδα  για σπερμα anna!

ξεκινισα σαν πιονεροσ κατακτιτισ,σαν ιποτισ που με το κρεατινοο ξιφοσ μου και τισ λαστιχενιεσ ασπιδες μου βρεθικα στιν αρενα τισ γκαυλασ αντιμετοπιζοντασ τιν αγρια τιγρι αννα!
γκαυλοιδεσ και πορνοδιαστροφικο πορνιο διψασμενο για μεγατονουσ σπερματοσ
ετιμι να ιπιρετισι το αντρικο μοριο!
ιπακουο πορνιδιο ετοιμο να καταπραινι τισ σεσιμασμενε σκαι αροστιμενεσ ορεξεισ του αφεντι τισ.
ετιμι να ιπακουσι σε καθε διαταγι του γενεου τισ φαντασιασ επιβιτορα τισ.

γενιθικε για να ιπιρετει το καυλοδρεπανο τον απανταχου μπουρδελιαριδον!
γενιθικε για να σκορπαι απλοχερα τιν ιδονι,το παθοσ και τιν εντασι του πιτσιλισματοσ!

ι εν λογο κορασιδα τιμοριθικε παραυτα και ιπακουσε σε καθε εντολι...
και εκπλιροσε καθε αροστιμενο επιθιμια μου.

εγινε ορεο παιχνιδι.περναο το κατοφλι τισ ατακτισ πορτασ και με καλοσοριζει με ’πιασμαν’ στι πουτσα μου ι οποια καυλοσε αμεσοσ και σικοθικε σαν τιν σιμεα στο στρατοπεδο σε προινι αναφορα!
αρχειζει να με ξεντινι μανιοδοσ χαιδευοντασ παραλιλα τιν ατσαλινι κρεατοβεργα  μου θελοντασ κατευθειαν να τον αρπαξει στο στομα σαν τισ ιενεσ που παρακολουθουν το θιραμα τουσ και το αρπαζουν μολισ βρουνε ευκολι λεια.μου βγαζει το παντελονι και αρχιζει να περιτριγιριζι το κρεατινο θιραμα δαγκονο ντασ το εξο απο το σλιπακι...
ι γκαυλα τισ βαλανου ομοσ δεν αντεχε και ιθελε να βγει...μου βγαζει το σλιπακι και αρχιζει ενα τσιμπουκοδρομιο σπεσιαλ με μανια να το ρουφαει ολο μεσα να τερματιζει!!!το λεοφοριο εφτανε στον τερματικο πορνοσταθμο!
δινατο καυλοιδεσ τρομπονι ενο παραλιλα ο αμαρτολοσ αυτοσ αυνανασ αγγελοσ μου  παλινδρομουσε το τσουτσουνι.

ι μαχι ειχε αρκετεσ εναλαγεσ απο κολο σε στομα και ετσι αναγκαστικα να χρισιμοποιοισο και τισ 3 λαστιχενιεσ ασπιδεσ μου!!!
διενισα τοιν προκτικι τισ διοδο με μανια και γουσταρε αλλα σιναμα πονουσε απο τιν αδεσμευτι καυλα που ξεβραζε το κονικο μου ιφεστιο.

ι τελινι αναμετρισι ιταν το καυτο μου μαγμα που οπλιμιρισε το βελουδινο στοματακι τισ!
ιπιε ολο το μαγικο προτεινουχο ιγρο πιρ!!!!!εισ ιγειαν!
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
και ποσα σου εδωσε τιτανα?
 

ta

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
761
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
6
Από στήθος, πρόσωπο λέει τίποτα ή αντράκι???
 

Επισκέπτης
Από στήθος, πρόσωπο λέει τίποτα ή αντράκι???
γεια σου αρχοντα σιναγονιστι ta!για περετερο πορνοπλιροφορισ μποριτε να ροτισετε εκινι...ασ μασ απαντισει ι ιδια....
απο κορμι ειναι πιραυλοσ...απο στιθοσ δεν διαθετει...μιασ και ι ορολογια cd σιμβαδιζει με τιν μιδενικι ιπαρξει στιθουσ.
στιθοσ εχουν τα τραβεστι και τα τρανσεξουαλ... ;) :rockon:
 

ta

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
761
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
6
Οκ άρχοντα ευχαριστώ...
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.528
Κριτικές
26
Like
262
Πόντοι
4.195
το μωρο μας γιατι αλλαξε το avatar της??? βαλε ρε κουκλα καμια sexy φωτο
 
OP
OP
CD_ANNA

CD_ANNA

Trans
Εγγρ.
20 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.356
Like
4
το μωρο μας γιατι αλλαξε το avatar της??? βαλε ρε κουκλα καμια sexy φωτο
μαστερακο εξηγω τον λογο στην προηγουμενη σελιδα κουκλε και εξηγω τον λογο που αποχωρω... εμεις αλλοστε δε χανομαστε
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.528
Κριτικές
26
Like
262
Πόντοι
4.195
μαστερακο εξηγω τον λογο στην προηγουμενη σελιδα κουκλε και εξηγω τον λογο που αποχωρω... εμεις αλλοστε δε χανομαστε
ε καλα ρε αννουλα τωρα. απλα καποιοι δεν ειναι παιχνιδια ρηδες σεξουαλικως αλλα ειναι παιχνιδια ρηδες μαλακοειδος. αλλα το να μεινεις εδω δινεις ευκαιριες και σε αλλους να σε γνωρισουν
 
OP
OP
CD_ANNA

CD_ANNA

Trans
Εγγρ.
20 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.356
Like
4
ε καλα ρε αννουλα τωρα. απλα καποιοι δεν ειναι παιχνιδια ρηδες σεξουαλικως αλλα ειναι παιχνιδια ρηδες μαλακοειδος. αλλα το να μεινεις εδω δινεις ευκαιριες και σε αλλους να σε γνωρισουν
δεν συμφωνω...ολοι ειναι καλα παιδια και πολυ καλοι συνομιλιτες ...εχω περασει πολυ ωραια εδω μεσα και εκτιμω ολα τα αγορια μας ... οπως ειδες στη σελιδα 4 , οπως και εσυ, εβαλαν και καταχωρηση εξαιρετικα θετικη .... αλλα δεν μπορω να αντεξω ... καλυτερα θα σου πω σε πμ ειναι ασχημο να μιλησω αρνητικα δε το κανω ποτε ...αλλοστε ξαναλεω οσους γνωρισα περασα  ΥΠΕΡΟΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
δεν συμφωνω...ολοι ειναι καλα παιδια και πολυ καλοι συνομιλιτες ...εχω περασει πολυ ωραια εδω μεσα και εκτιμω ολα τα αγορια μας ... οπως ειδες στη σελιδα 4 , οπως και εσυ, εβαλαν και καταχωρηση εξαιρετικα θετικη .... αλλα δεν μπορω να αντεξω ... καλυτερα θα σου πω σε πμ ειναι ασχημο να μιλησω αρνητικα δε το κανω ποτε ...αλλοστε ξαναλεω οσους γνωρισα περασα  ΥΠΕΡΟΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
Συγνωμη βρε Αννα εχεις 10 ημερες εδω τοσα πολλα ειναι αυτα και δεν μπορης να αντεξης,θα  ακουσης θετικα και αρνητικα ετσι ειναι η ζωη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom