Νέα

humiliated cuckold εμπειρία από εδώ!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα takis cuckold
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 123
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
759
Πόντοι
146
αυτό δεν το λες φετιχ αλλά πουστάκι φούστα μπλούζα.
 
OP
OP
T

takis cuckold

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2014
Μηνύματα
47
Like
14
Πόντοι
0
Καλημέρα! Μετά από καιρό σε αναζήτηση νέου φίλου από εδώ για συμμετοχή σε κάτι αντίστοιχο με τα παραπάνω σκηνικά που περιγράφω όπως τα έχουμε κάνει ως τώρα με 3 τύπους από εδώ. Απρίλη-Μάη δεν έχω κάνει ανάλογο σκηνικό και έτσι τρίτη απόγευμα ή αλλιώς σ/κ 12-6 μεσημέροαπόγευμα όποιος μπορεί ας στείλει μήνυμα να κανονίσουμε.
 
OP
OP
T

takis cuckold

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2014
Μηνύματα
47
Like
14
Πόντοι
0
με εικόνες κάτι από τα παρακάτω
 

Συνημμένα

  • 3494895_14_i.jpg
    3494895_14_i.jpg
    16,6 KB · Εμφανίσεις: 107
  • img_1222185118_14881_1303550715_mod_368_237.jpg
    img_1222185118_14881_1303550715_mod_368_237.jpg
    54,2 KB · Εμφανίσεις: 203
  • img_1222339115_14955_1336897990_mod_674_449.jpg
    img_1222339115_14955_1336897990_mod_674_449.jpg
    194,8 KB · Εμφανίσεις: 180
  • Small-Penis-Humiliation-Cuckold-1.jpg
    Small-Penis-Humiliation-Cuckold-1.jpg
    90,6 KB · Εμφανίσεις: 103
  • 7afdf2bba48b89dc3d09c823f659f4c3.jpeg
    7afdf2bba48b89dc3d09c823f659f4c3.jpeg
    19,7 KB · Εμφανίσεις: 110

xxxniner

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
1.655
Like
158
Πόντοι
16
όποιος γαμιάς (str8 ή bi master)ενδιαφέρεται για παρόμοια εμπειρία(με λιγότερες ή περισσότερες επιλογές) αύριο τετάρτη από 11 πρωί ως 6 απόγευμα από αθήνα ας μου στείλει να κανονίσουμε
πριν λίγες μέρες υλοποίησα με 1 φίλο από εδώ μια φαντασίωση σπάνια και extreme για πολλούς αλλά σπέσιαλ!κανονίσαμε λοιπόν να πάμε φυλής και ενώ είχα πρώτα κανονίσει με την κοπέλα (που είχα πάει άλλες 2 φορές και ήξερε τι ζητούσα) να παίξουμε τους εξής ρόλους. εγώ θα ήμουν ο άντρας της και εκείνος ο κρυφός εραστής της που θα με ξεφτίλιζαν και θα με έκαναν σκλάβο τους! κλείνουμε λοιπόν για 20' το δωμάτιο με 60€ συνολικά μπαίνω μέσα αράζω, μετά από 2' ήρθε ημίγυμνη η ξανθιά θεογκόμενα του μπουρδέλου με το φίλο από πίσω να τη χουφτώνει και να τη φιλάει! σηκώνομαι και καλά ξαφνιασμένος της λέω τι είναι αυτά μωρό μου ποιος είναι αυτός κλπ? μου λέει "σκάσε σκλάβε βρήκα έναν γκόμενο που ξέρει να με γαμάει καλά με μεγάλο πούτσο (όντως είχε 20 πόντους ο τυπάς) όχι σα το δικό σου και τον έφερα να με γαμάει και μπροστά σου!" μα αφέντρα μου γιατί εγώ δε σου φτάνω? "σκάσε (σκαμπίλι) καριολάκι εσύ είσαι λίγος. από δω και μπρος θάσαι το σκλαβάκι μας και θα τον πληρώνεις κιόλας και θα λες και ευχαριστώ" και πετάει έξω το καυλί του και αρχίζει την πίπα μπροστά μου στο μισό μέτρο. "γλείφε μου τα πόδια ταυτόχρονα" μάλιστα αφέντρα της απαντάω. μετά από 1' "έλα εδώ σαν καλό πουτανάκι και πάρε τον πούτσο του στο στόμα σου πριν με γαμήσει"!!! ο πούτσος μου κόντεψε να σπάσει! συμπλήρωνε κι αυτός διάφορα όπως "ρούφα το καυλί μου μαλάκα κερατά θα σε ξεφτιλίσουμε απόψε" κλπ. μου γάμησε με δύναμη το στόμα και το απολάμβανε! μετά με διέταξε να οδηγήσω τον πούτσο του στο μουνί της και άρχισε το γαμήσι επί 10' ενώ με διέταξε να του γλείφω τα αρχίδια ενώ την είχε στα 4 και εγώ από κάτω τα έβλεπα όλα από απόσταση λίγων εκατοστών! σφαλιάρες στον πούτσο και τα αρχίδια μου που κόντευα να χύσω χωρίς να τον έχω αγγίξει! έπειτα λίγο πριν χύσει τον βγάζει και του το παίζει με τα θεικά πατουσάκια της ενώ με διατάζει να του γλείφω το πουτσοκέφαλο!!! με καπότα φυσικά με έχυσε στο στόμα μετά από 1 λεπτό. έπειτα έκατσε πάνω μου και μου έλεγε να της γλείφω το μουνί που της γάμησε ο γκόμενος και να τον παίζω. τελικά μετά με πάταγαν με τα πόδια τους και τους τα έγλειφα ενώ με διέταξε να χύσω μετρώντας ως το δέκα αλλιώς θα πλήρωνα άλλα 10€ για να συνεχίσει για άλλα 10'' ειδάλλως δε θα με άφηνε να χύσω!!! στο 9 ή στο 10 έχυσα σα συντριβάνι στη 1 της πατούσα και μου την έδωσε να την καθαρίσω με τη γλώσσα! φυσικά τα πλήρωσα όλα (αν και ο φίλος μετά επειδή πέρασε υπέροχα φιλοτιμήθηκε και αφού βγήκαμε έξω μου έδωσε 20€). θα ήθελα να την επαναλάβω περίπου την ίδια με λιγότερες ή περισσότερες επιλογές.
ωραία φάση, καυλωσα που την διάβασα
 
OP
OP
T

takis cuckold

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2014
Μηνύματα
47
Like
14
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας! Έπειτα από 5 μήνες ξαναγράφω μια απίστευτη εμπειρία με ζευγάρι (σεβόμενος την επιθυμία ενός άλλου το προηγούμενο διάστημα που πήγαμε 3 φορές ιούλη-αύγουστο και περάσαμε υπέροχα εξελίσσοντας το αρχικό σκηνικό να μην αναφέρω λεπτομέρειες). Χθες λοιπόν απόγευμα επισκεφθήκαμε στούντιο με έμπειρες αφέντρες... με την κοπέλα του τύπου bi να γουστάρει να παίζει το ρόλο της σκλάβας-ερωμένης του τύπου (που είναι πραγματικό ζευγάρι) που της γνώρισε ως "έκπληξη" τη "γυναίκα μου" και αφέντρα μου με την οποία και καλά είχε κρυφή σχέση εδώ και λίγο καιρό και με εμένα στο γνωστό ρόλο υποταγμένου σκλάβου-κερατά που θα τα μάθαινα όλα με άγριο τρόπο και θα με εξευτέλιζαν όλοι μαζί! μπαίνουν μέσα και μετά από 3-4΄ μπήκα κι εγώ πιάνοντάς τους και καλά στα πράσα ενώ είχα απορία ποια ήταν η κοπέλα που εκείνη την ώρα μαζί με την αφέντρα μου έπαιρναν πίπα στο τύπο! "Είναι η κοπέλα του εραστή μου σκλάβε, από εδώ και πέρα όποτε γουστάρουμε θα βρισκόμαστε και θα κάνουμε τρίο μπροστά σου, θα μας υπηρετείς και τους 3 και μόνο αν είσαι απόλυτα υπάκουος θα σε αφήνουμε να χύνεις." είπε η αφέντρα μου. Και με μια κίνηση με αρπάζει και με βάζει κάτω από τα αρχίδια του να τα γλείφω ενώ τον ρούφαγαν εναλλάξ και με έφτυναν. έπειτα ακολούθησε ένα μισάωρο πρωτόγνωρης καύλας για μένα και κόντευα να κλάψω εκλιπαρώντας να συμμετέχω κι εγώ (τελικά με άφησαν να γλείψω τις πατούσες των 2 γυναικών ενώ ο τύπος γάμησε σε 2 στάσεις την αφέντρα μου και οι 2 κοπέλες αλληλογλείφονταν! Η φίλη του τύπου είχε κατακαυλώσει και έχυσε 2 φορές τη 1 με γλειφομούνι του τύπου, τη 2η με δονητή που με διέταξαν να της τον βάζω εγώ. Απίστευτο βασανιστήριο να μη μπορώ να γλείψω καμία από τις 2 επί 25'. Αφού έχυσε ο τύπος στα βυζάκια και των 2 γυναικών, η αφέντρα μου με άφησε να χύσω αν προλάβαινα όσο θα με κατουρούσε αυτή και αν ήθελε και κάποιος από το ζευγάρι. Τελικά ο γαμιάς και η κοπέλα του συννενοήθηκαν επί τόπου με την αφέντρα μου να με πατάει η κοπέλα του στα αρχίδια και να με κλωτσάει όσο θα τον παίζω. και μόνο που με διέταξαν και οι 3 να χύσω ενώ άρχισε να με κατουράει στο στόμα η θεά-αφέντρα μου και η κοπέλα μου έριξε 2 σιγανές κλωτσιές και με πάτησε στα αρχίδια, έχυσα με ασυγκράτητα μουγκρητά και σπασμούς για μισό λεπτό (μου είχαν απαγορέψει να φωνάξω ή να μιλήσω) στα πρώτα 15 δεύτερα ενώ τους έλεγα ευχαριστώ που μου επέτρεψαν τέτοιο δώρο!Παιδιά είσασταν απίστευτοι και έμεινε ενθουσιασμένη πολύ και η αφέντρα του στούντιο από ότι μου έλεγε ήταν 1η φορά που της συνέβη κάτι τέτοιο! ελπίζω να συνεχίσουμε να παίζουμε και να το προχωρήσουμε όσο γουστάρουμε όλοι όπως την 1η φορά!
 

Λιλα

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
5.322
Κριτικές
3
Like
51
Πόντοι
66
Καλησπέρα σας! Έπειτα από 5 μήνες ξαναγράφω μια απίστευτη εμπειρία με ζευγάρι (σεβόμενος την επιθυμία ενός άλλου το προηγούμενο διάστημα που πήγαμε 3 φορές ιούλη-αύγουστο και περάσαμε υπέροχα εξελίσσοντας το αρχικό σκηνικό να μην αναφέρω λεπτομέρειες). Χθες λοιπόν απόγευμα επισκεφθήκαμε στούντιο με έμπειρες αφέντρες... με την κοπέλα του τύπου bi να γουστάρει να παίζει το ρόλο της σκλάβας-ερωμένης του τύπου (που είναι πραγματικό ζευγάρι) που της γνώρισε ως "έκπληξη" τη "γυναίκα μου" και αφέντρα μου με την οποία και καλά είχε κρυφή σχέση εδώ και λίγο καιρό και με εμένα στο γνωστό ρόλο υποταγμένου σκλάβου-κερατά που θα τα μάθαινα όλα με άγριο τρόπο και θα με εξευτέλιζαν όλοι μαζί! μπαίνουν μέσα και μετά από 3-4΄ μπήκα κι εγώ πιάνοντάς τους και καλά στα πράσα ενώ είχα απορία ποια ήταν η κοπέλα που εκείνη την ώρα μαζί με την αφέντρα μου έπαιρναν πίπα στο τύπο! "Είναι η κοπέλα του εραστή μου σκλάβε, από εδώ και πέρα όποτε γουστάρουμε θα βρισκόμαστε και θα κάνουμε τρίο μπροστά σου, θα μας υπηρετείς και τους 3 και μόνο αν είσαι απόλυτα υπάκουος θα σε αφήνουμε να χύνεις." είπε η αφέντρα μου. Και με μια κίνηση με αρπάζει και με βάζει κάτω από τα αρχίδια του να τα γλείφω ενώ τον ρούφαγαν εναλλάξ και με έφτυναν. έπειτα ακολούθησε ένα μισάωρο πρωτόγνωρης καύλας για μένα και κόντευα να κλάψω εκλιπαρώντας να συμμετέχω κι εγώ (τελικά με άφησαν να γλείψω τις πατούσες των 2 γυναικών ενώ ο τύπος γάμησε σε 2 στάσεις την αφέντρα μου και οι 2 κοπέλες αλληλογλείφονταν! Η φίλη του τύπου είχε κατακαυλώσει και έχυσε 2 φορές τη 1 με γλειφομούνι του τύπου, τη 2η με δονητή που με διέταξαν να της τον βάζω εγώ. Απίστευτο βασανιστήριο να μη μπορώ να γλείψω καμία από τις 2 επί 25'. Αφού έχυσε ο τύπος στα βυζάκια και των 2 γυναικών, η αφέντρα μου με άφησε να χύσω αν προλάβαινα όσο θα με κατουρούσε αυτή και αν ήθελε και κάποιος από το ζευγάρι. Τελικά ο γαμιάς και η κοπέλα του συννενοήθηκαν επί τόπου με την αφέντρα μου να με πατάει η κοπέλα του στα αρχίδια και να με κλωτσάει όσο θα τον παίζω. και μόνο που με διέταξαν και οι 3 να χύσω ενώ άρχισε να με κατουράει στο στόμα η θεά-αφέντρα μου και η κοπέλα μου έριξε 2 σιγανές κλωτσιές και με πάτησε στα αρχίδια, έχυσα με ασυγκράτητα μουγκρητά και σπασμούς για μισό λεπτό (μου είχαν απαγορέψει να φωνάξω ή να μιλήσω) στα πρώτα 15 δεύτερα ενώ τους έλεγα ευχαριστώ που μου επέτρεψαν τέτοιο δώρο!Παιδιά είσασταν απίστευτοι και έμεινε ενθουσιασμένη πολύ και η αφέντρα του στούντιο από ότι μου έλεγε ήταν 1η φορά που της συνέβη κάτι τέτοιο! ελπίζω να συνεχίσουμε να παίζουμε και να το προχωρήσουμε όσο γουστάρουμε όλοι όπως την 1η φορά!
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :boobies:
 

sierra

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
41
Like
8
Πόντοι
0
Το βρισκω ντροπιαστικο και εξευτελιστικο. Επισης απολυτως ανθυγιεινο και επικινδυνο. Αλλα αφου το γουσταρεις κανε το κεφι σου. Φοβαμαι . μονο , οτι εισαι ...διακινητης , φορεας , ξενιστης διαφορων μικροβιων επικινδυνων για τις μελλουσες ερωμενες σου και τον κοινωνικο σου περιγυρο. Ολα αυτα με ιερόδουλες ; Μήπως να το ξανασκεφτεις ;
 
OP
OP
T

takis cuckold

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2014
Μηνύματα
47
Like
14
Πόντοι
0
Καλημέρα! Νέα εμπειρία μετά από 2 μήνες σχεδόν, με φίλο 37 ετών από εδώ που γούσταρε role-playing μετά από 2 μήνες σχεδόν! Αυτός ήθελε νάναι στο ρόλο του αφεντικού της "κοπέλας-αφέντρας" μου και η κοπέλα να με εξευτέλιζε και διέταζε τι να κάνω. Μπαίνει μέσα πρώτος, ακολουθώ μετά από 1' τους βρίσκω να του παίρνει πίπα ρωτώ τι συμβαίνει και μου λέει ρίχνοντας μου σφαλιάρα η κοπέλα "Ό,τι γουστάρω συμβαίνει, από εδώ ο εραστής μου που είναι και αφεντικό μου στη δουλειά και ξέρει να γαμάει όπως κανείς, εις το εξής αν θές νάσαι μαζί μου και να μη χωρίσουμε, θα μου αγοράζεις κάθε μήνα σέξι εσώρουχα και ρούχα και θα γαμιόμαστε μπροστά σου όποτε θέλουμε, θα μας υπηρετείς, θα βγαίνουμε έξω και θα σε ξεφτιλίζω μπροστά σε κόσμο ή φίλους σου, θα φέρω φίλες μου να βλέπουν ή να συμμετέχουν και θα μας έχει όλες κι εσύ καμία, μόνο τις πατούσες μας θα γλείφεις, θα σε γαμάω με δονητή, θα του γλείφεις τα αρχίδια ενώ με γαμάει ή τον τσιμπουκώνω και αν είσαι καλό και υπάκουο χωρίς καμία αντίρρηση τότε θα σε αφήνω να χύνεις στις πατούσες μου και θα τις καθαρίζεις με τη γλώσσα!" και συμπληρώνει ο τύπος "αν γουστάρουμε μέσα στη δουλειά μετά τη δουλειά σου θα περνάς να κρατάς το μαγαζί και να σερβίρεις κι εγώ θα πηγαίνω πίσω με την κοπέλα σου και θα γαμιόμαστε κάτι που θα αφήνουμε να καταλάβουν οι πελάτες, θα σε χαιρετάει ως τον άντρα της, αλλά θα χαιδεύεται μαζί μου και συ θα μας σερβίρεις και θα μας τα πληρώνεις κιόλας!" κόντευα να χύσω μόνο από το σενάριο έτσι όπως έπαιζαν τους ρόλους τους, με είχε δέσει όμως και δε μπορούσα να αγγίξω το καυλί μου. μου έριξε και 2-3 πατημασιές και με έβαλε σε μαξιλάρι από κάτω της όταν τη γάμαγε άγρια στα 4 να βλέπω και να γλείφω τα αρχίδια του και την κλειτορίδα της ενώ την έσκιζε! παράλληλα με γαμούσε με δονητή η Θεά-Αφέντρα μου! Απίστευτο ξέσπασμα μετά από 15' και καθάρισμα από τις πατούσες της όπως μούχε τάξει! Ήταν ένα απολαυστικό για όλους απόγευμα!
 
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
ρωτώ τι συμβαίνει και μου λέει ρίχνοντας μου σφαλιάρα η κοπέλα "Ό,τι γουστάρω συμβαίνει, από εδώ ο εραστής μου που είναι και αφεντικό μου στη δουλειά και ξέρει να γαμάει όπως κανείς, εις το εξής αν θές νάσαι μαζί μου και να μη χωρίσουμε, θα μου αγοράζεις κάθε μήνα σέξι εσώρουχα και ρούχα

τυπε κουραγιο επεσες σε ελλεινιδα  :S :S :S
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.329
Κριτικές
124
Like
6.428
Πόντοι
5.097
Μύστη τάκη βίλα το είχες τεράστια ανάγκη το ξεφτιλίκι σου  :wanker: :wanker: :happy: :happy: :orchestra:.Πάντα ξεροχύνω με τις ρομαντικές ιστορίες σου  :cum: :cum:
 

Dynamics

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.630
Like
141
Πόντοι
16
Μύστη τάκη βίλα το είχες τεράστια ανάγκη το ξεφτιλίκι σου  :wanker: :wanker: :happy: :happy: :orchestra:.Πάντα ξεροχύνω με τις ρομαντικές ιστορίες σου  :cum: :cum:
τυπε και εμεις ξεροχυνουμε με το δυνατο come back σου το μπου εχει αναγκη την παρουσια σου :headbaning2: :headbaning1:
 

Yuma

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.125
Like
42
Πόντοι
16
Καλησπέρα σας! Έπειτα από 5 μήνες ξαναγράφω μια απίστευτη εμπειρία με ζευγάρι (σεβόμενος την επιθυμία ενός άλλου το προηγούμενο διάστημα που πήγαμε 3 φορές ιούλη-αύγουστο και περάσαμε υπέροχα εξελίσσοντας το αρχικό σκηνικό να μην αναφέρω λεπτομέρειες). Χθες λοιπόν απόγευμα επισκεφθήκαμε στούντιο με έμπειρες αφέντρες... με την κοπέλα του τύπου bi να γουστάρει να παίζει το ρόλο της σκλάβας-ερωμένης του τύπου (που είναι πραγματικό ζευγάρι) που της γνώρισε ως "έκπληξη" τη "γυναίκα μου" και αφέντρα μου με την οποία και καλά είχε κρυφή σχέση εδώ και λίγο καιρό και με εμένα στο γνωστό ρόλο υποταγμένου σκλάβου-κερατά που θα τα μάθαινα όλα με άγριο τρόπο και θα με εξευτέλιζαν όλοι μαζί! μπαίνουν μέσα και μετά από 3-4΄ μπήκα κι εγώ πιάνοντάς τους και καλά στα πράσα ενώ είχα απορία ποια ήταν η κοπέλα που εκείνη την ώρα μαζί με την αφέντρα μου έπαιρναν πίπα στο τύπο! "Είναι η κοπέλα του εραστή μου σκλάβε, από εδώ και πέρα όποτε γουστάρουμε θα βρισκόμαστε και θα κάνουμε τρίο μπροστά σου, θα μας υπηρετείς και τους 3 και μόνο αν είσαι απόλυτα υπάκουος θα σε αφήνουμε να χύνεις." είπε η αφέντρα μου. Και με μια κίνηση με αρπάζει και με βάζει κάτω από τα αρχίδια του να τα γλείφω ενώ τον ρούφαγαν εναλλάξ και με έφτυναν. έπειτα ακολούθησε ένα μισάωρο πρωτόγνωρης καύλας για μένα και κόντευα να κλάψω εκλιπαρώντας να συμμετέχω κι εγώ (τελικά με άφησαν να γλείψω τις πατούσες των 2 γυναικών ενώ ο τύπος γάμησε σε 2 στάσεις την αφέντρα μου και οι 2 κοπέλες αλληλογλείφονταν! Η φίλη του τύπου είχε κατακαυλώσει και έχυσε 2 φορές τη 1 με γλειφομούνι του τύπου, τη 2η με δονητή που με διέταξαν να της τον βάζω εγώ. Απίστευτο βασανιστήριο να μη μπορώ να γλείψω καμία από τις 2 επί 25'. Αφού έχυσε ο τύπος στα βυζάκια και των 2 γυναικών, η αφέντρα μου με άφησε να χύσω αν προλάβαινα όσο θα με κατουρούσε αυτή και αν ήθελε και κάποιος από το ζευγάρι. Τελικά ο γαμιάς και η κοπέλα του συννενοήθηκαν επί τόπου με την αφέντρα μου να με πατάει η κοπέλα του στα αρχίδια και να με κλωτσάει όσο θα τον παίζω. και μόνο που με διέταξαν και οι 3 να χύσω ενώ άρχισε να με κατουράει στο στόμα η θεά-αφέντρα μου και η κοπέλα μου έριξε 2 σιγανές κλωτσιές και με πάτησε στα αρχίδια, έχυσα με ασυγκράτητα μουγκρητά και σπασμούς για μισό λεπτό (μου είχαν απαγορέψει να φωνάξω ή να μιλήσω) στα πρώτα 15 δεύτερα ενώ τους έλεγα ευχαριστώ που μου επέτρεψαν τέτοιο δώρο!Παιδιά είσασταν απίστευτοι και έμεινε ενθουσιασμένη πολύ και η αφέντρα του στούντιο από ότι μου έλεγε ήταν 1η φορά που της συνέβη κάτι τέτοιο! ελπίζω να συνεχίσουμε να παίζουμε και να το προχωρήσουμε όσο γουστάρουμε όλοι όπως την 1η φορά!

Ή τρόϊκα καί ό ΣΥΡΙΖΑ τά ξέρουν αύτά τά όργια πού κάνετε;

Προσοχή μήν σάς φορολογήσουν τήν άνωμαλία.
 

smallbig12

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2017
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
να ρωτησω κατι ? το εχει δοκιμασει κανενας σε σχεση ?  
ειναι ωραια αισθηση? με ενδιαφερει παρα πολυ τελευταια
 
OP
OP
T

takis cuckold

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2014
Μηνύματα
47
Like
14
Πόντοι
0
Tο έκανα 2 φορές μόνο με μια προχώ πρώην μου σε λάιτ εκδοχή όμως... ψάχτο σιγά σιγά είναι τέλειο και θα σε κάνει να τη θες ακόμα περισσότερο μετά σεξουαλικά.
Αλλά είπα μετά από καιρό να γράψω άλλη μια φοβερή φάση που έτυχε στη φυλής. Αυτή τη φορά πήγα μόνος μου σε γνωστή μου (έχουμε κάνει άλλα 3 σκηνικά με τύπους από εδώ) και της ζήτησα το εξής: ή θα κάνουμε μόνοι μας σκηνικό αν δεν κάτσει όπου θάρθει και θα μου περιγράφει τι έκανε με τον εραστή της και θα με βασανίζει-ξεφτιλίζει, είτε αυτό που θα περιγράψω παρακάτω και τελικά έκατσε!
Με έντυσε με τα γυναικεία εσώρουχα πούχα πάρει μαζί μου, με έδεσε με λουράκι και με βγάζει έξω όταν ήρθαν 2 άτομα κάνοντάς με βόλτα στο σαλόνι σα σκυλάκι της! "Αυτός είναι ο σκλάβος μου, θέλει κάποιος να περάσει να κάνουμε σεξ και αυτός απλά να βλέπει και να τον βρίζω, κάποιος πραγματικός άντρας να με σκίσει μπροστά του? Και αν έχετε θέμα με τα χρήματα μπορεί να τα πληρώσει αυτός τα δικά σας! Εγώ με το κεφάλι κάτω δεν κοίταζα, αλλά ενώ πήγαν να φύγουν το συζήταγαν και γέλαγαν (τεράστια καύλα εγώ φυσικά...) και τελικά μπαίνει ο ένας!!! πιτσιρικάς γύρω στα 25-27 σχετικά καλό σώμα γύρω στα 19-20 εκατοστά πούτσο! με έβαλε να βλέπω να τον τσιμπουκώνει από κοντά, τον ρώτησε αν ήθελε να του γλείψω τα αρχίδια, αυτός αρνήθηκε, και έτσι με έβαλε να της γλείφω τα πατουσάκια της! την πήρε σε 2 στάσεις πάνω του και μετά στα 4 με μένα από κάτω να βλέπω αλλά να μην τη γλείφω. έχυσε πάνω στο κωλαράκι της και με διέταξε με αυτό το θεάμα να χύσω για τις πατούσες της και φυσικά να τα καθαρίσω με γλώσσα τα δικά μου... Τέλεια φάση για τον εξευτελισμό κυρίως δημόσια (έστω και σε 2 άτομα). Με διέταξε ο τύπος που ψιλομπήκε στο κόλπο να τον πληρώσω κιόλας για να μου ξαναγαμήσει την αφέντρα σύντομα! μετά αλλάξαμε τηλ και είπε στο φίλο του ότι έχασε και άλλη φορά θα μπουν και οι 2 ή θα πουν και σε άλλον ένα φίλο τους που πάνε παρέα για τρελά σκηνικά.
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.624
Like
14.597
Πόντοι
3.656
Tο έκανα 2 φορές μόνο με μια προχώ πρώην μου σε λάιτ εκδοχή όμως... ψάχτο σιγά σιγά είναι τέλειο και θα σε κάνει να τη θες ακόμα περισσότερο μετά σεξουαλικά.
Αλλά είπα μετά από καιρό να γράψω άλλη μια φοβερή φάση που έτυχε στη φυλής. Αυτή τη φορά πήγα μόνος μου σε γνωστή μου (έχουμε κάνει άλλα 3 σκηνικά με τύπους από εδώ) και της ζήτησα το εξής: ή θα κάνουμε μόνοι μας σκηνικό αν δεν κάτσει όπου θάρθει και θα μου περιγράφει τι έκανε με τον εραστή της και θα με βασανίζει-ξεφτιλίζει, είτε αυτό που θα περιγράψω παρακάτω και τελικά έκατσε!
Με έντυσε με τα γυναικεία εσώρουχα πούχα πάρει μαζί μου, με έδεσε με λουράκι και με βγάζει έξω όταν ήρθαν 2 άτομα κάνοντάς με βόλτα στο σαλόνι σα σκυλάκι της! "Αυτός είναι ο σκλάβος μου, θέλει κάποιος να περάσει να κάνουμε σεξ και αυτός απλά να βλέπει και να τον βρίζω, κάποιος πραγματικός άντρας να με σκίσει μπροστά του? Και αν έχετε θέμα με τα χρήματα μπορεί να τα πληρώσει αυτός τα δικά σας! Εγώ με το κεφάλι κάτω δεν κοίταζα, αλλά ενώ πήγαν να φύγουν το συζήταγαν και γέλαγαν (τεράστια καύλα εγώ φυσικά...) και τελικά μπαίνει ο ένας!!! πιτσιρικάς γύρω στα 25-27 σχετικά καλό σώμα γύρω στα 19-20 εκατοστά πούτσο! με έβαλε να βλέπω να τον τσιμπουκώνει από κοντά, τον ρώτησε αν ήθελε να του γλείψω τα αρχίδια, αυτός αρνήθηκε, και έτσι με έβαλε να της γλείφω τα πατουσάκια της! την πήρε σε 2 στάσεις πάνω του και μετά στα 4 με μένα από κάτω να βλέπω αλλά να μην τη γλείφω. έχυσε πάνω στο κωλαράκι της και με διέταξε με αυτό το θεάμα να χύσω για τις πατούσες της και φυσικά να τα καθαρίσω με γλώσσα τα δικά μου... Τέλεια φάση για τον εξευτελισμό κυρίως δημόσια (έστω και σε 2 άτομα). Με διέταξε ο τύπος που ψιλομπήκε στο κόλπο να τον πληρώσω κιόλας για να μου ξαναγαμήσει την αφέντρα σύντομα! μετά αλλάξαμε τηλ και είπε στο φίλο του ότι έχασε και άλλη φορά θα μπουν και οι 2 ή θα πουν και σε άλλον ένα φίλο τους που πάνε παρέα για τρελά σκηνικά.



τυπε αμα θες ενα καλο σκηνικο γελοιοποιησης και απαξιωσης πηγαινε στην τουμπα σε ματς παοκ ολυμπιακου και φωναξε γαμιεται ο ιβαν σαββιδης    :S :S :S
θα φας και ξυλο αν το εχεις τεραστια αναγκη    :S :S :S
 

ntinosspa14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2014
Μηνύματα
1.193
Κριτικές
17
Like
655
Πόντοι
326
τυπε αμα θες ενα καλο σκηνικο γελοιοποιησης και απαξιωσης πηγαινε στην τουμπα σε ματς παοκ ολυμπιακου και φωναξε γαμιεται ο ιβαν σαββιδης    :S :S :S
θα φας και ξυλο αν το εχεις τεραστια αναγκη    :S :S :S
χαχαχαχαχα
 

Επισκέπτης
Οι bull συχναζουμε στο νομο του Πικερ. Μεγαλη εμπειρια στο γκαστρωμα παντρεμενω γυναικων.
 

xamilontonon

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2006
Μηνύματα
165
Κριτικές
1
Like
67
Πόντοι
1
Tο έκανα 2 φορές μόνο με μια προχώ πρώην μου σε λάιτ εκδοχή όμως... ψάχτο σιγά σιγά είναι τέλειο και θα σε κάνει να τη θες ακόμα περισσότερο μετά σεξουαλικά.
Αλλά είπα μετά από καιρό να γράψω άλλη μια φοβερή φάση που έτυχε στη φυλής. Αυτή τη φορά πήγα μόνος μου σε γνωστή μου (έχουμε κάνει άλλα 3 σκηνικά με τύπους από εδώ) και της ζήτησα το εξής: ή θα κάνουμε μόνοι μας σκηνικό αν δεν κάτσει όπου θάρθει και θα μου περιγράφει τι έκανε με τον εραστή της και θα με βασανίζει-ξεφτιλίζει, είτε αυτό που θα περιγράψω παρακάτω και τελικά έκατσε!
Με έντυσε με τα γυναικεία εσώρουχα πούχα πάρει μαζί μου, με έδεσε με λουράκι και με βγάζει έξω όταν ήρθαν 2 άτομα κάνοντάς με βόλτα στο σαλόνι σα σκυλάκι της! "Αυτός είναι ο σκλάβος μου, θέλει κάποιος να περάσει να κάνουμε σεξ και αυτός απλά να βλέπει και να τον βρίζω, κάποιος πραγματικός άντρας να με σκίσει μπροστά του? Και αν έχετε θέμα με τα χρήματα μπορεί να τα πληρώσει αυτός τα δικά σας! Εγώ με το κεφάλι κάτω δεν κοίταζα, αλλά ενώ πήγαν να φύγουν το συζήταγαν και γέλαγαν (τεράστια καύλα εγώ φυσικά...) και τελικά μπαίνει ο ένας!!! πιτσιρικάς γύρω στα 25-27 σχετικά καλό σώμα γύρω στα 19-20 εκατοστά πούτσο! με έβαλε να βλέπω να τον τσιμπουκώνει από κοντά, τον ρώτησε αν ήθελε να του γλείψω τα αρχίδια, αυτός αρνήθηκε, και έτσι με έβαλε να της γλείφω τα πατουσάκια της! την πήρε σε 2 στάσεις πάνω του και μετά στα 4 με μένα από κάτω να βλέπω αλλά να μην τη γλείφω. έχυσε πάνω στο κωλαράκι της και με διέταξε με αυτό το θεάμα να χύσω για τις πατούσες της και φυσικά να τα καθαρίσω με γλώσσα τα δικά μου... Τέλεια φάση για τον εξευτελισμό κυρίως δημόσια (έστω και σε 2 άτομα). Με διέταξε ο τύπος που ψιλομπήκε στο κόλπο να τον πληρώσω κιόλας για να μου ξαναγαμήσει την αφέντρα σύντομα! μετά αλλάξαμε τηλ και είπε στο φίλο του ότι έχασε και άλλη φορά θα μπουν και οι 2 ή θα πουν και σε άλλον ένα φίλο τους που πάνε παρέα για τρελά σκηνικά.

Πολύ καλό!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom