Νέα

Γυναίκες στο site

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Andras37Athina
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 139K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Υπάρχουν γυναίκες στο Forum? Κι αν ναι... να μείνουν?

  • ΝΑΙ (αλλά δεν έχω γνωρίσει καμία)...

    Ψήφοι: 75 35,9%
  • ΝΑΙ (κι έχουμε γνωριστεί)...

    Ψήφοι: 36 17,2%
  • ΟΧΙ!

    Ψήφοι: 4 1,9%
  • Μπααα (είναι κλώνοι-προφίλ αντρών)...

    Ψήφοι: 23 11,0%
  • Να πάρουν το πούλο! Αυτό είναι ανδρικό site...

    Ψήφοι: 21 10,0%
  • Ας μείνουν, αρκεί να μην μας τα πρήζουν...

    Ψήφοι: 52 24,9%
  • Να μείνουν ΜΟΝΟΝ όσες είναι της δουλειάς...

    Ψήφοι: 47 22,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    209

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
χαχαχα εισαι μικρος ακμ,θα τα μαθεις τα κολπα!για να παρακολουθεις μονο εσυ κ οχι αυτη!αλλα εφαρμογες υπαρχουν απειρες για να βρεις.
Ρε δεν πανε καλα η γκομενες, ξερεις τι με εκανε μια φορα που ελειπα (νομιζω τοτε ημουν γηπεδο,δλδ ελειπα πολλες ωρες) πηγε σπιτι μου και ανοιξε το πισι για να τσεκαρει και ευτυχως ηταν η αδερφη μου εκει και αυτη το εκλεισε αμεσως.. παλι καλα γιατι θα εβρισκε αρκετα τοτες  :grin: αλλα εχω και γατα αδερφη μετα τις ειπε μην ψαχουλευεις για τι θα παρω τον μικρο τηλ.  :grin:
 

block0

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.811
Like
2
Πόντοι
16
Ρε δεν πανε καλα η γκομενες, ξερεις τι με εκανε μια φορα που ελειπα (νομιζω τοτε ημουν γηπεδο,δλδ ελειπα πολλες ωρες) πηγε σπιτι μου και ανοιξε το πισι για να τσεκαρει και ευτυχως ηταν η αδερφη μου εκει και αυτη το εκλεισε αμεσως.. παλι καλα γιατι θα εβρισκε αρκετα τοτες  :grin: αλλα εχω και γατα αδερφη μετα τις ειπε μην ψαχουλευεις για τι θα παρω τον μικρο τηλ.  :grin:
της εχεις δωσει κωδικο κ τετοια?
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
της εχεις δωσει κωδικο κ τετοια?
οχι απο ολα για μλκ με εχεις
εκει δεν ηταν.ειχα την τιμη να την γνωρισω αλλου ομως :hi:
Εγω μια μερα της ζητησα το φβ της και αυτη εκανε τον κινεζο  :- δεν πειραζει και δεν επιμενω. :)
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.299
Like
5.082
Πόντοι
1.406
Εγω μια μερα της ζητησα το φβ της και αυτη εκανε τον κινεζο  :- δεν πειραζει και δεν επιμενω. :)
Mαλακια τυπε,τα Fb και skype ειναι για τους πιρφορους,την αλλη φορα παιξε πιο επιθετικα, ζητα να βγειτε για ποτο για καφε για ραντεβου θανατου οτιδηποτε
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
αμαν μ αυτο το φειστσιμπουκ :headbang:
χαχα και τι να κανουμε ρε φιλε...με αυτα ασχολουνται σημερα οι νεολερες  :grin: 30 αρις ειμαι και μεγαλωσα με πιο απλα πραγματα χωρις υπολογιστες και τετοια...αλλα πρεπει να παμε με την τεχνολογια κατα καποιο τροπο γιατι αλλιως θα μεινουμε πολυ πισω  :grin:
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.299
Like
5.082
Πόντοι
1.406
χαχα και τι να κανουμε ρε φιλε...με αυτα ασχολουνται σημερα οι νεολερες  :grin: 30 αρις ειμαι και μεγαλωσα με πιο απλα πραγματα χωρις υπολογιστες και τετοια...αλλα πρεπει να παμε με την τεχνολογια κατα καποιο τροπο γιατι αλλιως θα μεινουμε πολυ πισω  :grin:
Σορυ τυπε νομιζα μιλαγες για την Ερι  :rolleyes:
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Mαλακια τυπε,τα Fb και skype ειναι για τους πιρφορους,την αλλη φορα παιξε πιο επιθετικα, ζητα να βγειτε για ποτο για καφε για ραντεβου θανατου οτιδηποτε
χαχα μην κοροιδευετε ρε ενα φβ ζητησα δεν εκανα καμια μλκ  :grin:
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
νταξ ρε 30 εισαι οχι 50 για να σε τεχνολογικα αναλφαβητος  :2funny:
Ε μην νομιζεις οτι ασχολουμε με αυτα...αν δεν ειχα φβ και να παιξω στοιχημα αντε και να τσεκαρω και καποια μαιλ 9κανω συχνα παραγγελιες απο ιντερνετ δεν θα ειχα ουτε υπολογιστη πιστευω. :grin:
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.675
Κριτικές
1
Like
2.007
Πόντοι
366
ρε μποι μου αμα τα πεις/δεις ολα στο φειστσιμπουκακι,χαθηκε η μαγεια.
ειναι σα τα στουντιο που απο τοτε που βγηκαν στο ιντερνετ,ανοιγεις,βλεπεις σαρκα-σαρκα-σαρκα,στο τελος βαρας μια πηχτη και πεφτεις για υπνο  :dunno:
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
ρε μποι μου αμα τα πεις/δεις ολα στο φειστσιμπουκακι,χαθηκε η μαγεια.
ειναι σα τα στουντιο που απο τοτε που βγηκαν στο ιντερνετ,ανοιγεις,βλεπεις σαρκα-σαρκα-σαρκα,στο τελος βαρας μια πηχτη και πεφτεις για υπνο  :dunno:
Τυπε εγω το φεις το θεωρω φοβερο εργαλειο (για καμακι)  :grin: ξερεις τωρα δεν ειμαστε 18 για να τρεχουμε απο δω και απο κει για καμακι ασε που λογο δουλειας και αλλον υποχρεωσεων δεν υπαρχει και ο χρονος. Και τελος η νεα γενια τωρα να πω μεχρι 25 το εχουν για αυτη τι δουλεια δλδ πεφτει πολυ γνωριμια μεσο φβ. ;)
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.675
Κριτικές
1
Like
2.007
Πόντοι
366
Τυπε εγω το φεις το θεωρω φοβερο εργαλειο (για καμακι)  :grin: ξερεις τωρα δεν ειμαστε 18 για να τρεχουμε απο δω και απο κει για καμακι ασε που λογο δουλειας και αλλον υποχρεωσεων δεν υπαρχει και ο χρονος. Και τελος η νεα γενια τωρα να πω μεχρι 25 το εχουν για αυτη τι δουλεια δλδ πεφτει πολυ γνωριμια μεσο φβ. ;)
τι να σου πω.ειχα για 2 χρονια,το πεταξα και ησυχασα απο καταιγισμο αχρηστων πληροφοριων.
το παιχνιδι συνεχιζεται να ξερεις ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom