Νέα

Γυμνό τσιμπούκι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arxidoulis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 119
  • Εμφανίσεις 31K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
Η Ντάρια αλύγιστη στην πολιορκία! Σαν το Στάλινγκραντ!  :o
 

foot_hunter

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2006
Μηνύματα
125
Like
1
Πόντοι
1
Παντως μπραβο στην Νταρια, φαινεται κοπελα με αρχες! Νταρια οσο πιο πολυ αντιστεκεσαι, τοσο περισσοτερο σε συμπαθω... Κρατα γερα!
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Πάντως εγώ και μόνο για την δήλωσή της αυτή θα την προτιμούσα.
 

braveheart_thess

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
41
Like
6
Πόντοι
0
Καλημέρα σας,
Διάβασα μία περιγραφή του φίλου Vanzel για 1 40αρα CG στην Θεσσαλονίκη! Μήπως μπορεί να επικοινωνήσει μαζί μου ο φίλος;
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Καλημέρα σας,
Διάβασα μία περιγραφή του φίλου Vanzel για 1 40αρα CG στην Θεσσαλονίκη! Μήπως μπορεί να επικοινωνήσει μαζί μου ο φίλος;

Μπορείς να επικοινωνήσεις άμεσα μαζί του στέλνοντας ΡΜ από το προφίλ του.
 

Λιλα

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
5.322
Κριτικές
3
Like
51
Πόντοι
66
Εγω παντως τρελαινομαι να πινω σπερμα οσο για τον κωλο μου δεν υπαρχει ψωλη που να μην την χωραει.
 

Συνημμένα

  • untitled1ewr.jpg
    untitled1ewr.jpg
    55,6 KB · Εμφανίσεις: 83

homan

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2005
Μηνύματα
727
Κριτικές
6
Like
267
Πόντοι
6
Εγω παντως τρελαινομαι να πινω σπερμα οσο για τον κωλο μου δεν υπαρχει ψωλη που να μην την χωραει.
ΟΥΣΤ παλιοπουστρα πρωι πρωι σκετο σιχαμα εισαι επινα καφε και τον παρατησα
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 36125

Επισκέπτης
Αν ειναι δυνατον ρε παιδια ξυπνηστε λιγο!Μου ειπε πως για να προφυλαχθει τις εχουν πει να τρωει LISTERINES καραμελες μετα την πιπα!Ακουσον ακουσον!
Αυτο με το λιστεριν με ετυχε και εμενα στην Ταυλανδη οταν εκανα body massage...
η γκομενα πριν αρχισουμε οτιδηποτε επλενε το στομα της με λιστεριν και με εδωσε το ιδιο να κανω και εγω.Παντως οσο και ξενερωτα ειναι με προφυλακτικο ΜΑΚΡΙΑ απο τα ακαποτα
 

matrix21

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
27
Like
1.755
Πόντοι
5.235
Ρε μαγκες μαλλον ειμαι πολυ αφελης  :jerking: αφου πιστευα οτι το ακαποτο εγκυμονει κινδυνους κυριως για την γυναικα που το βαζει στο στομα της,ιδιως αμα τελειωσεις μεσα,οποτε η επαφη της με το σπερμα θα μπορουσε να την μολυνει απο κατι. Θεωρουσα οτι εγω που δινω ακαποτο αν δεν εχω πληγη δεν κινδυνευω απο κατι  :idiot:.
Μπορει καποιος να εξηγησει τον μηχανισμο μεσω του οποιου θα κολησω κατι και εγω απο ενα ακαποτο αν δεν εχω πληγη στο εργαλειο μου  :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

greedyboy

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2007
Μηνύματα
46
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Κάλλιο αργά, παρά ποτέ, απαντώ στην ερώτηση, αφού είναι πολυ σημαντική, επειδή αφορά θέμα υγείας....
Αν δεν εχεις πληγές, οι πιθανότητες να μολυνθείς είναι μάλλον ανύπαρκτες και μιλάω βασικά για το χειρότερο που μπορεί να μας συμβεί, κούφια η ώρα... Ακόμη και αυτός που... εισπράττει στο στόμα, που σαφώς έχει περισσότερες πιθανότητες λόγω σπέρματος, για να κολλήσει θα πρέπει να έχει κάποια ανοιχτή πληγή, και ΦΥΣΙΚΑ ο "δωρητής" να είναι μολυσμένος... Άρα, μην "τρελαίνεστε με το παραμικρό". Αυτό, δε σημαίνει βέβαια μη φυλλάγεστε, κάθε άλλο! Πάντα η προφύλαξη είναι θεμιτή. Αλλά ενημερωθείτε για να ξέρετε ;-)
Από την άλλη, μάλλον ξέρετε ότι η ουρήθρα είναι το πλέον ευάλωτο σημείο μας για να αρπάξουμε μολύνσεις, ιούς κλπ. Είναι μία αρκετά ευάλωτη πύλη προς τον οργανισμό μας, οπότε φυλάτε την!
Συγγνώμη που δεν παραθέτω πηγές, είναι πρωί, είμαι άυπνος και δεν έχω κουράγιο να ψάξω αυτή τη στιγμή... Είναι πάντως εύκολο να βρείτε και να διαβάσετε για τους κινδύνους του στοματικού σεξ, πώς και υπό ποιες συνθήκες κολλάει και τι...
 

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.106
Κριτικές
16
Like
1.725
Πόντοι
3.425
Το ακαποτο στοματικο εγκυμονει κινδυνους κυριως για αυτον που πιπωνει. Πολυ χαμηλους ομως. Γενικοτερα κανεις δεν εχει κολλησει HIV απο ακαποτο και αν παιζει πληγη, πρεπει να παιζει και απο τους δυο. Η ουρηθρα ειναι θεωρητικα ενας ευκολος τροπος προσβασης του ιου αλλα δεν ειναι αποδεδειγμενο. Ερπητας, πρεπει να τον εχει η κοπελα (η' ο αντρας) στο στομα του σε εξαρση για να κολλησεις. Χλαμυδια κλπ κολλας πιο ευκολα αλλα και παλι δυσκολα.

Επισης θελω να πω οτι οι ιεροδουλες τσεκαρονται πιο συχνα απο τις κοινες κοπελες, οποτε το οτι παει με 40-50 αντρες την εβδομαδα, στατιστικα δεν μεγαλωνει την πιθανοτητα. Η ουσια ειναι καθε ποτε τσεκαρονται για αφροδισια. Απο τις κοπελες που γνωριζω (φιλες, ερωμενες κλπ) παρα πολυ λιγες εχουν εξεταστει για αφροδισια. Απο ιεροδουλες και σι-τι κλπ ΟΛΕΣ τσεκαρονται. Οσο περιεργο και να φαινεται, οι ιεροδουλες ειναι μια πιο ασφαλης λυση εφοσον δεν ειναι πρεζακια και τσεκαρονται συχνα.

Π
 

ninis1982

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2007
Μηνύματα
29
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
0
Το ακαποτο στοματικο εγκυμονει κινδυνους κυριως για αυτον που πιπωνει. Πολυ χαμηλους ομως. Γενικοτερα κανεις δεν εχει κολλησει HIV απο ακαποτο και αν παιζει πληγη, πρεπει να παιζει και απο τους δυο. Η ουρηθρα ειναι θεωρητικα ενας ευκολος τροπος προσβασης του ιου αλλα δεν ειναι αποδεδειγμενο. Ερπητας, πρεπει να τον εχει η κοπελα (η' ο αντρας) στο στομα του σε εξαρση για να κολλησεις. Χλαμυδια κλπ κολλας πιο ευκολα αλλα και παλι δυσκολα.

Επισης θελω να πω οτι οι ιεροδουλες τσεκαρονται πιο συχνα απο τις κοινες κοπελες, οποτε το οτι παει με 40-50 αντρες την εβδομαδα, στατιστικα δεν μεγαλωνει την πιθανοτητα. Η ουσια ειναι καθε ποτε τσεκαρονται για αφροδισια. Απο τις κοπελες που γνωριζω (φιλες, ερωμενες κλπ) παρα πολυ λιγες εχουν εξεταστει για αφροδισια. Απο ιεροδουλες και σι-τι κλπ ΟΛΕΣ τσεκαρονται. Οσο περιεργο και να φαινεται, οι ιεροδουλες ειναι μια πιο ασφαλης λυση εφοσον δεν ειναι πρεζακια και τσεκαρονται συχνα.

Π

Φίλε μου ωραία τα λες αλλά φαντάζομαι ότι τα κορίτσια δεν πηγαίνουν κάθε μέρα στο γιατρό οπότε όλο και κάτι μπορεί να ξεφύγει...το AIDS δεν κολλάει μέσω στοματίκου στατιστικά τώρα λέμε, αν και δεν το αποκλείουν κάποιοι γιατροί ότι μπορεί να συμβεί. Με τις ηπατίτιδες τι γίνεται όμως; κάποιες γλείφουν στα γυμνά "μπουμπούκια" και πιο χαμήλα (στοματοεντερική, δεν θυμάμαι ποία ηπατίτιδα είναι που μεταδίδεται έτσι).Με τα κονδυλώματα; Τα θέμα είναι άμα έχεις σχέση δύσκολό να ρισκάρεις να το κάνεις.Άμα είσαι μόνος παίρνεις τα ρίσκα σου και ότι έπαθες έπαθες.
 

Wonderful

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
66
από ακάπωτο μπορεί να κολλήσεις βλενόρροια
ή να πάθεις λοίμωξη
αυτά είναι τα πλέον πιθανά
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
17
Πόντοι
16
Επισης θελω να πω οτι οι ιεροδουλες τσεκαρονται πιο συχνα απο τις κοινες κοπελες, οποτε το οτι παει με 40-50 αντρες την εβδομαδα, στατιστικα δεν μεγαλωνει την πιθανοτητα. Η ουσια ειναι καθε ποτε τσεκαρονται για αφροδισια. Απο τις κοπελες που γνωριζω (φιλες, ερωμενες κλπ) παρα πολυ λιγες εχουν εξεταστει για αφροδισια. Απο ιεροδουλες και σι-τι κλπ ΟΛΕΣ τσεκαρονται. Οσο περιεργο και να φαινεται, οι ιεροδουλες ειναι μια πιο ασφαλης λυση εφοσον δεν ειναι πρεζακια και τσεκαρονται συχνα.

Αρχιδια τσεκαρονται, πριν καιρο (δυο χρονια περιπου) ειχα δει πουτανα με κονδυλωματα στο μπουρδ στην οδο Καλυμνου.
 

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.106
Κριτικές
16
Like
1.725
Πόντοι
3.425
ΟΚ, οπως νομιζετε, κυριοι, εγω μιλαω με πραγματα που εχω διαβασει και οχι με μαλακιες, αυτη ειχε κονδυλωματα κλπ κλπ, η αλλη γλυφει κωλους κλπ. Οι εππαγγελματιες τσεκαρονται. Επισης Ηπαττιτιδα Α κολλας απο αυτο αλλα δεν ειναι επικινδυνη. εμβολιο για την Β υπαρχει και η Γ δεν κολλαει απο το σεξ, πολυ δυσκολο. Βλενοροια κολλας αμα γλυφεις μουνακι, διοτι δεν υπαρχει στο στομα, δυσκολο και αυτο. Στατιστικα, για το ΗΙV, εννοω οτι ποτε δεν εχει κολλησει καποιος αντρας απο το να λαμβανει τσιμπουκι. Καποιοι ομοφυλοφιλοι κολλησαν ενω επαιρναν αλλα ειχαν σοβαρα στοματικα προβληματα. Οποτε πιο πιθανο ειναι να ταξιδευεις με αεροπλανο και να πεσει. Τωρα, αν καποιοι γιατροι σας λενε αυτο τοτε να αποφευγετε να ταξιδευετε με αεροπλανα. Απο ακαποτο τσιμπουκι μπορει να κολλησεις ερπητα και αλλα αφροδισια ναι αλλα παρα πολυ δυσκολα και πρεπει η ασθενεια στο στομα της να ειναι σε εξαρση. Κονδυλωματα ναι μπορει να κολλησεις ομως αυτα κολλανε και με επαφη με δερμα εφοσον αυτη η περιοχη του δερματος ειναι μολυσμενη, πραγμα που φαινεται. το ιδιο ισχυει και για τη στοματικη κοιλοτητα. επισης τα κονδυλωματα, τα εχουν αρκετες γυναικες και μη πουτανες και δε σημαινει οτι δε τσεκαρονται, απλα εχουν εξαρση οπως και ο ερπητας. αμα σιχαινεστε μη πατε ρε παιδια με πουτανες, τι μας τα πρηζετε? για να μην πηγαινουμε και εμεις? Αμα αρχιζετε τις μαλακιες σας, τουλαχιστον να μπορειτε να τις υποστηριξετε με στοιχεια και οχι με τι εχετε ακουσει απο τη σαρα και τη Μαρα.

Π
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
το πρόβλημα για μένα δεν είναι αν θα κολλήσω, αφού αλλωστε τις κοπέλες μέχρι ενός σημείου τις εμπιστευομαι (αν δεν τις εμπιστευόμουν δεν θα πήγαινα καθόλου) αλλα σιχαίνομαι με την ιδέα οτι πρίν απο εμένα είχε πάρει στο στόμα της το πουλί άλλων δέκα, πόσο μάλλον το χύσι τους.
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
16
Ένα σας λέω..προσοχή από "σαμπάνια"...
χαχαχαχαχ...
Όλα τα άλλα...επιτρέπονται...!!!!
 

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
mιασ και αναπτυξατε το θεμα θελω να πω κατι.ενασ ξαδερφοσ μου μικροσ εχει μια φιλη πιτσιρικα 19 χρονων εδω κοντα στη γειτονια μενει ξερω και τον πατερα τησ και του εχει πει οτι με γουσταρει.ρωτησα οτι μικρο ξαδερφουλη και μου ειπε οτι ειναι πολυ ξεκωλακι και τισ αρεσουν οι πιπεσ και να τα πινει κιολασ.εγω τωρα ρε μαγκεσ τι να κανω να μην το ταισω λιγο σπερμα το μικρο;μηπωσ αυτο το μικρο που αμα το δεισ θα ξερωχυσεισ ειναι ποιο επικυνδυνο οπωσ και πολλα αλλα και απο τισ πουτανεσ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom