Νέα

Γυμνισμό κάνετε;;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tromeros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 621
  • Εμφανίσεις 117K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.897
Κριτικές
38
Like
4.924
Πόντοι
2.696
Και οι τρεις νέες ήταν και ωραίες κοπέλες νομίζω και οι τρεις. Για αυτό και όρμησε. Τώρα μαλλιά και χαρακτηριστικά μην περιμένεις να θυμάμαι. Απλά ήμουν καμιά δεκαριά μέτρα πιο δίπλα και άκουσα τη μανούρα και πήρα χαμπάρι ότι τις ενοχλούσε.Η μια ήταν όλη την ώρα γυμνή. Η μια ήταν μόνο τόπλες όλη την ώρα. Η τρίτη ήταν γυμνή αρχικά αλλά μετά τον τρομπα, μόνο τόπλες έμεινε.
Πρόπερσι δεν είχε γίνει;Το θυμάμαι διότι μου έστειλε μήνυμα άμεσα!
 

CrazyPussyLicker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
570
Like
1.796
Πόντοι
206
Μέχρι πέρυσι δεν το έλεγες και δύσβατο μονοπάτι. Πιο πολύ μου έσπαγαν τα νευρα με τα σκαλοπάτια στο φεύγα :cheesy:
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.897
Κριτικές
38
Like
4.924
Πόντοι
2.696
Αυτό λέω,μέχρι πέρσι καλά ήταν.Φέτος να δούμε.Μέχρι πέρσι ερχόταν άνετα δεν είχε πρόβλημα εκτός στο τέλος που γλιστρούσε λίγο.
 

CrazyPussyLicker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
570
Like
1.796
Πόντοι
206
Πρόπερσι δεν είχε γίνει;Το θυμάμαι διότι μου έστειλε μήνυμα άμεσα!
Δεν θυμάμαι πότε. Θυμάμαι απλά το σκηνικό επειδή είπες για το τσίπουρο καθώς συνήθως κουβαλάει μπύρες. Και θυμήθηκα που πήγε να γίνει ψιλομανούρα. Η μια, ίσως η πλήρως γυμνίστρια, πρέπει να ήταν και πιο έμπειρη. Δε μάσαγε να του πετάξει τίποτα στη μάπα.
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.897
Κριτικές
38
Like
4.924
Πόντοι
2.696
Σε κάθε περίπτωση ο τύπος είναι για κλωτσιές.Κι έχουν και άλλοι παράπονα γι΄αυτόν.Νομίζει ότι είναι τσιφλίκι του η παραλία.
 

CrazyPussyLicker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
570
Like
1.796
Πόντοι
206
Αν κάθεται ήρεμος και δε βαράει βόλτες πέρα δώθε να σου σπάει τα νευρα, πραγματικά το μέρος είναι υπέροχο και σαν μέρος και σαν νερά και σαν τοπίο και για να ηρεμείς.
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.897
Κριτικές
38
Like
4.924
Πόντοι
2.696
Αν δεν ενοχλεί ας κάθεται εκεί δε θα του πει κανείς τίποτα.Αλλά μου έβαλε την άλλη φορά μουσική...Μου λέει η δικιά μου "την επόμενη φορά θα φέρω την μπάρα να βάλω Slayer να τον κάνω να φύγει"!!!Έχει ένα JBL πάρει και τα σπάει!!!
 

james tiberius kirk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.173
Κριτικές
5
Like
5.131
Πόντοι
456
Αν δεν ενοχλεί ας κάθεται εκεί δε θα του πει κανείς τίποτα.Αλλά μου έβαλε την άλλη φορά μουσική...Μου λέει η δικιά μου "την επόμενη φορά θα φέρω την μπάρα να βάλω Slayer να τον κάνω να φύγει"!!!Έχει ένα JBL πάρει και τα σπάει!!!
 

Συνημμένα

  • giphy (5).gif
    giphy (5).gif
    811,8 KB · Εμφανίσεις: 11

Psata

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2023
Μηνύματα
24
Like
25
Πόντοι
0
Αγαπητέ,κάνω πολλά χρόνια το "σπορ" και τα ξέρω.Όσον αφορά τις παραλίες που παρέθεσες όλες σχεδόν τις έχω επισκεφτεί,αλλά δε θέλω να πηγαίνω σε κάποιες για διάφορους λόγους.
Τώρα για το αν επιλέγεις ποιος/ποιοι θα πάνε δεν μπορείς.Αυτό όμως που επιβάλλεται για κάθε έναν που πάει,είναι να σέβεται τους άλλους που είναι εκεί.Δε με ενοχλούν οι ομοφυλόφιλοι δε με ενοχλούν οι μοναχικοί,κι εγώ πολλές φορές πήγαινα μόνος μου,δε με ενδιαφέρει αν θέλει ο άλλος να την παίξει στην παραλία.Αυτό που θέλω είναι να μη με ενοχλεί.Αν έχεις δυνατά τη μουσική ενοχλείς.Όπως και αν γκαρίζεις στο τηλέφωνο ή στο διπλανό σου.
Ο συγκεκριμένος που ανέφερα,ο κοκκινοτρίχης μουσάτος,είναι ενοχλητικός.Έπιασε 2 θέσεις στην παραλία χωρίς λόγο,και άκουγε δυνατά τη μουσική του.Είναι ενοχλητικό.Αν κάποιος ερχόταν που ήθελε να κάτσε στο σημείο που ήταν η ομπρέλα που δε χρησιμοποιούταν θα έφευγε.Και αυτός ο κάποιος μπορεί να ήσουν εσύ ή εγώ.Να κάνεις τόσα χιλιόμετρα και να μην κάνεις μπάνιο εξαιτίας του;
Η τωρινή σου απάντηση είναι πολύ λογική
Αντίθετα με τα μηνύματα 569 και μερικως 571
 

CrazyPussyLicker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
570
Like
1.796
Πόντοι
206
rantaplan πήγες τελικά?
Πώς είναι η παραλία? Περνάμε? Έμεινε μισή?
 

Dilfaros

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2024
Μηνύματα
76
Like
131
Πόντοι
0
Αν ποτέ βρεθεί κανείς στη Χίο, να πάτε στην παραλία Μαύρα Βόλια. Η πρώτη είναι νορμάλ. Προχωράς όμως στα δεξιά, τελειώνει η παραλία γιατί έχει βράχια, μπαίνεις στο νερό, περπατάς, και βγαίνεις στην παραλία γυμνιστών.
Υπέροχη, ήσυχη, καθαρά νερά, βότσαλο.
Θυμάμαι χαρακτηριστικά είχα πάει με φίλο και μια γνωστή του, μπυριτσες, σνακ και μπάφους όλη μέρα.
Βουτιά στα νερά, κολύμπι, έξω στον ήλιο, ξανά μέσα, όλη μέρα. Στο τέλος την πήραμε και παρτούζα αφού είχαμε μείνει μόνοι μας.
Όπως είπε κάποιος προηγουμένως, ότι ο γυμνισμός είναι τρόπος ζωής, θυμάμαι ότι ένα πρωινό κατά τις 10:00, σκάει μύτη τετραμελής οικογένεια και εμείς ήμασταν γυμνοί.
Στήνουν σκηνή και αρχίζουν να γδύνονται... τα παιδιά, ένα αγόρι και ένα κορίτσι, ήταν το πολύ 10 χρόνων. Και οι 4 τσιτσιδι..., η μαμά δε..., μουναρα. Βέβαια ήταν ξένοι.
 

Psata

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2023
Μηνύματα
24
Like
25
Πόντοι
0
Πού έχεις ένσταση σε αυτά τα μηνύματα δηλαδή;
Στο ένα μήνυμα λες ότι προτιμάς να μην είναι κανένας
Και στο άλλο ότι δεν θα ήθελες κάποιος να την παίζει για τη δικιά σου
Ενός το τελευταίο σωστά λες
Ότι δεν σ ενδιαφέρει αν την παίζει κάποιος
Και ότι δέχεσαι να υπάρχουν κι άλλοι και μάλιστα λες και τις κατηγορίες
 

neFelina

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2013
Μηνύματα
221
Like
152
Πόντοι
1
Κάνουμε αλλα κυρίως σε νησιά μιας και στην Αθήνα δεν βρίσκεις κάπου εύκολα....
 
  • Like
Αντιδράσεις: lahm

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.897
Κριτικές
38
Like
4.924
Πόντοι
2.696
Στο ένα μήνυμα λες ότι προτιμάς να μην είναι κανένας
Και στο άλλο ότι δεν θα ήθελες κάποιος να την παίζει για τη δικιά σου
Ενός το τελευταίο σωστά λες
Ότι δεν σ ενδιαφέρει αν την παίζει κάποιος
Και ότι δέχεσαι να υπάρχουν κι άλλοι και μάλιστα λες και τις κατηγορίες
Αγαπητέ,ότι θα προτιμούσα να μην είναι κανείς δε σημαίνει ότι έχω πρόβλημα να είναι και άλλος κόσμο.Όλοι όσοι πάμε σε παραλίες είτε γυμνιστών είτε "συμβατικές" θα προτιμούσαμε να τις είχαμε "αποκλειστικές" για να έχουμε ηρεμία.Δε νομίζω ότι αν είχες κι εσύ την επιλογή να έχεις μια παραλία μόνος σου θα προτιμούσες να έχει κόσμο.Ο κόσμος όμως δε με ενοχλεί εφόσον συμπεριφέρεται ανθρώπινα και όχι ως Μάο Μαο...Αυτό εννοούσα...

Όσον αφορά αν την παίζουν για τη δικιά μου,το μήνυμα ήταν χιουμοριστικό στον άλλο που μου είπε "πότε θα πάτε να έρθουμε".Αν δεν το κατάλαβες δεν είναι κάτι που ευθύνομαι.Και ναι,δε με ενοχλεί να την παίζει κάποιος αλλά διακριτικά.Μου έλεγε ένας φίλος μου που πάει τακτικά στο ΚΑΠΕ πέρσι ήταν ένας Αλβανός και την έπαιζε μπροστά του.Sorry αλλά αυτό είναι αηδία.Κάτσε στην πετσετούλα σου ή στην καρέκλα σου και κάνε ότι θέλεις.Μπροστά μου,όρθιος,με την πούτσα στραμμένη προς εμένα γιατί να το κάνεις;Είχε ξενερώσει,μου έλεγε, αφάνταστα.Ευτυχώς έφυγε διότι θα τσακώνονταν σίγουρα.

Φυσικά και δε με πειράζει,όπως έγραψα,να είναι άλλοι και ας είναι και ομοφυλόφιλοι και ότι θέλει να είναι.Η παραλία δε μου ανήκει.Αν συμπεριφέρονται εντάξει γιατί να με ενοχλήσει;Και γενικά δεν έχω πρόβλημα με τους ομοφυλόφιλους άντρες και γυναίκες.Αρκεί να μην ενοχλούν.Όταν πάμε σε μια παραλία πάμε ν΄απολαύσουμε τον ήλιο και τη θάλασσα και να χαλαρώσουμε,ούτε για να βρούμε γκόμενα πάμε,ούτε ν΄αναζητήσουμε νέες εμπειρίες.Οι παραλίες,όπως έχω γράψει ξανά,δεν είναι swingers clubs.Πρέπει αυτό να το καταλάβουν όλοι.Ναι,θα κοιτάξουμε,θα μας κοιτάξουν,αλλά δε μου αρέσει απροκάλυπτα να έρχεται κάποιος να αναζητά άντρα και να με πλησιάζει και να λέει χαζομάρες,από τη στιγμή που δεν έχω δείξει ότι ενδιαφέρομαι.
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.897
Κριτικές
38
Like
4.924
Πόντοι
2.696
Στήνουν σκηνή και αρχίζουν να γδύνονται... τα παιδιά, ένα αγόρι και ένα κορίτσι, ήταν το πολύ 10 χρόνων. Και οι 4 τσιτσιδι..., η μαμά δε..., μουναρα. Βέβαια ήταν ξένοι.
Παρόμοιο σκηνικό πέρσι στην Μεσσηνία στη Φοινικούντα.Σε μια ωραία παραλία "Καντούνι" λέγεται.Δεν είναι γυμνιστών αλλά αν πας νωρίς το καλοκαίρι ή τέλη Σεπτεμβρίου,άνετα κάνεις.Η πρόσβαση ιδιαίτερα δύσκολη βέβαια.Είχαν βάλει μέσα σε ένα δρόμο σπαστήρι ένα αυτοκινούμενο τροχόσπιτο και ήταν μια οικογένεια από τη Νορβηγία.4μελής με 2 παιδιά στα 17-18.Όλοι γυμνοί.Πιάσαμε την κουβέντα,ευχάριστοι άνθρωποι,μας κέρασαν κιόλας!Είχαν έρθει για διακοπές και έμεναν στο τροχόσπιτο.Οι ξένοι είναι πιο open mind από τους Έλληνες.Δυστυχώς εμείς το παίζουμε open mind στο ίντερνετ ενώ στην πραγματικότητα είμαστε...Αλαχουακμπάριδες!!!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

rantaplan πήγες τελικά?
Πώς είναι η παραλία? Περνάμε? Έμεινε μισή?
Όχι φίλε,δεν μπορέσαμε να πάμε,μου έτυχε κάποια δουλειά και δεν πήγα...Θα προσπαθήσω να πάω τις επόμενες ημέρες...Κι εγώ θέλω να δω τι έχει γίνει.
 

Psata

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2023
Μηνύματα
24
Like
25
Πόντοι
0
Αγαπητέ,ότι θα προτιμούσα να μην είναι κανείς δε σημαίνει ότι έχω πρόβλημα να είναι και άλλος κόσμο.Όλοι όσοι πάμε σε παραλίες είτε γυμνιστών είτε "συμβατικές" θα προτιμούσαμε να τις είχαμε "αποκλειστικές" για να έχουμε ηρεμία.Δε νομίζω ότι αν είχες κι εσύ την επιλογή να έχεις μια παραλία μόνος σου θα προτιμούσες να έχει κόσμο.Ο κόσμος όμως δε με ενοχλεί εφόσον συμπεριφέρεται ανθρώπινα και όχι ως Μάο Μαο...Αυτό εννοούσα...

Όσον αφορά αν την παίζουν για τη δικιά μου,το μήνυμα ήταν χιουμοριστικό στον άλλο που μου είπε "πότε θα πάτε να έρθουμε".Αν δεν το κατάλαβες δεν είναι κάτι που ευθύνομαι.Και ναι,δε με ενοχλεί να την παίζει κάποιος αλλά διακριτικά.Μου έλεγε ένας φίλος μου που πάει τακτικά στο ΚΑΠΕ πέρσι ήταν ένας Αλβανός και την έπαιζε μπροστά του.Sorry αλλά αυτό είναι αηδία.Κάτσε στην πετσετούλα σου ή στην καρέκλα σου και κάνε ότι θέλεις.Μπροστά μου,όρθιος,με την πούτσα στραμμένη προς εμένα γιατί να το κάνεις;Είχε ξενερώσει,μου έλεγε, αφάνταστα.Ευτυχώς έφυγε διότι θα τσακώνονταν σίγουρα.

Φυσικά και δε με πειράζει,όπως έγραψα,να είναι άλλοι και ας είναι και ομοφυλόφιλοι και ότι θέλει να είναι.Η παραλία δε μου ανήκει.Αν συμπεριφέρονται εντάξει γιατί να με ενοχλήσει;Και γενικά δεν έχω πρόβλημα με τους ομοφυλόφιλους άντρες και γυναίκες.Αρκεί να μην ενοχλούν.Όταν πάμε σε μια παραλία πάμε ν΄απολαύσουμε τον ήλιο και τη θάλασσα και να χαλαρώσουμε,ούτε για να βρούμε γκόμενα πάμε,ούτε ν΄αναζητήσουμε νέες εμπειρίες.Οι παραλίες,όπως έχω γράψει ξανά,δεν είναι swingers clubs.Πρέπει αυτό να το καταλάβουν όλοι.Ναι,θα κοιτάξουμε,θα μας κοιτάξουν,αλλά δε μου αρέσει απροκάλυπτα να έρχεται κάποιος να αναζητά άντρα και να με πλησιάζει και να λέει χαζομάρες,από τη στιγμή που δεν έχω δείξει ότι ενδιαφέρομαι.
Τα μηνύματα σου εξακολουθούν να είναι λογικά

Μερικές παρατηρήσεις μόνο

Αν ήμουν μόνος μου χωρίς γυναίκα δεν θα ήθελα να ήμουν μόνος μου σε μία παραλία
Αν ήμουν με γυναίκα ανάλογα

Ο καθένας πάει σε παραλία για άλλους λόγους
Ας πούμε ένας φίλος γράφει σε αυτό το νήμα
Θα πάμε στο καπέ με τη γυναίκα μου
Και μπορείτε να τον παίζετε όχι συμμετοχή εκτός αν σας φωνάξει η γυναίκα μου
Αυτός θέλει άλλα από ότι πιθανό να ζητάς εσύ
Πάνω σε αυτή τη βάση
Αν ένα ζευγάρι σαν αυτό έκανε παιχνίδι
Και άλλοι την παίζαν όρθιοι
Για το ζευγάρι που ίσως ήξεραν και από άλλες φορές ότι αυτό θέλει
Και κάποιοι ήταν πάνω από άλλους που δεν ενδιαφερόταν για το θέμα
Είναι δύσκολη περίπτωση
Έτσι χωρίς λόγο να την παίζει ένας από πάνω από έναν άντρα έχεις δίκιο είναι ενοχλητικό
Κάποιοι γενικως στη ζωή και στην παραλία κάνουν καμάκι σε γυναίκες η άντρες ακόμα και αν δεν τους έχουν δοθεί σήματα
Γιατί δεν δίνουν όλες και όλοι σήματα
Και για αυτους αυτές που δεν θέλουν είναι ενοχλητικό
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.897
Κριτικές
38
Like
4.924
Πόντοι
2.696
Τα μηνύματα σου εξακολουθούν να είναι λογικά

Μερικές παρατηρήσεις μόνο

Αν ήμουν μόνος μου χωρίς γυναίκα δεν θα ήθελα να ήμουν μόνος μου σε μία παραλία
Αν ήμουν με γυναίκα ανάλογα

Ο καθένας πάει σε παραλία για άλλους λόγους
Ας πούμε ένας φίλος γράφει σε αυτό το νήμα
Θα πάμε στο καπέ με τη γυναίκα μου
Και μπορείτε να τον παίζετε όχι συμμετοχή εκτός αν σας φωνάξει η γυναίκα μου
Αυτός θέλει άλλα από ότι πιθανό να ζητάς εσύ
Πάνω σε αυτή τη βάση
Αν ένα ζευγάρι σαν αυτό έκανε παιχνίδι
Και άλλοι την παίζαν όρθιοι
Για το ζευγάρι που ίσως ήξεραν και από άλλες φορές ότι αυτό θέλει
Και κάποιοι ήταν πάνω από άλλους που δεν ενδιαφερόταν για το θέμα
Είναι δύσκολη περίπτωση
Έτσι χωρίς λόγο να την παίζει ένας από πάνω από έναν άντρα έχεις δίκιο είναι ενοχλητικό
Κάποιοι γενικως στη ζωή και στην παραλία κάνουν καμάκι σε γυναίκες η άντρες ακόμα και αν δεν τους έχουν δοθεί σήματα
Γιατί δεν δίνουν όλες και όλοι σήματα
Και για αυτους αυτές που δεν θέλουν είναι ενοχλητικό
Στο ΚΑΠΕ για "παιχνίδι" μόνο αργά το απόγευμα.Αν γίνεται κάτι.Εγώ ποτέ δεν έχω πετύχει.Ο λόγος είναι ότι δίπλα είναι κανονική παραλία,πολλοί πάνε στη γυμνιστών για να δουν πώς είναι ή και για μάτι.Άλλοι κολυμπούν από τη διπλανή ή περνούν με τα sup κλπ.Τώρα αν το ζευγάρι γουστάρει να βλέπει ο κάθε άσχετος μια σκηνή ας το κάνει.Εγώ δε θα το έκανα ποτέ.Παλιά με άλλη σχέση είχα κανει στη Γαύδο αλλά στην παραλία ήταν μόνο γυμνιστές.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom