Νέα

Γύφτοι-βΡομά: συμβάντα, απόψεις κλπ.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Anton3566
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 333K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.657
Like
14.735
Πόντοι
3.656

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.657
Like
14.735
Πόντοι
3.656

foobar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2010
Μηνύματα
864
Like
1.324
Πόντοι
206
απορια γιατι σα νησια δεν εχει γυφτους?εγω αν ημουνα γυφτος θα πηγαινα να μεινω με τη φαμιλια μου μυκονο,παρο,ροδο,σαντορινη..πλουσια νησια,λεφταδες πολλους εχει εκει,αρα μεγαλο πεδιο επιχειρηματικης δρασης για τους ρομα..πολυ παραξενο

Δεν είναι εύκολο να το κάνεις. Κατ' αρχάς ΚΑΝΕΝΑΣ δε θα σου έδινε σπιθαμή τόπου να στήσεις τσαντίρι. Μετά η αστυνομία θα σε πήγαινε γαμιώντας κάθε ώρα. Και το κυριότερο ΔΕΝ έχεις που να κρυφτείς με τα κλοπιμαία.

Ένας Θηβαίος γύφτος μπορεί να διαφύγει από 15 μεριές. Αθήνα, Χαλκίδα, Λαμία, Λιβαδειά, Παλαιά Εθνική ή στα χωριά προς τον Κορινθιακό. Από την Μύκονο πως θα φύγει; Κολυμπώντας; Μέσα σε μισή ώρα θα τον έχουν βρει και θα έχει βλαστημήσει την ώρα που γεννήθηκε.
 

giannis2006

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
253
Κριτικές
2
Like
581
Πόντοι
81
Πάντως οι γυφτ8σες στο Μενίδι και στ αλιοσια από εμφάνιση, τις γαμανε τις σκατοελλεεινιδες Κηφισιάς και κολανακιου. Έχει κατι μελανούρια 16χρονα στα λιοσα
Φιλε μου Έχεις πάρει γυφτισσα ;αν ναι μπες στο σχετικό forum να μας πεις την εμπειρία σου αφού είσαι gypsy lover
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
1.592
Κριτικές
9
Like
2.246
Πόντοι
736
Ηλεκτρολόγος μηχανικός της ντούντας αποδείχθηκε ο €υάλωτος εμπρηστής.
Φυσικά βγήκε όξω.

 

riding

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
1.953
Κριτικές
1
Like
4.523
Πόντοι
456
απορια γιατι σα νησια δεν εχει γυφτους?εγω αν ημουνα γυφτος θα πηγαινα να μεινω με τη φαμιλια μου μυκονο,παρο,ροδο,σαντορινη..πλουσια νησια,λεφταδες πολλους εχει εκει,αρα μεγαλο πεδιο επιχειρηματικης δρασης για τους ρομα..πολυ παραξενο
Και πως θα πλήρωναν τα εισιτηρια.?

Ανταλλαγή με σκορδα ή κρεμμύδια;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.165
Κριτικές
62
Like
40.763
Πόντοι
8.530
Aνω Λιόσια...άνδρας βγήκε για να πιει καφέ στο μπαλκόνι και έφαγε σφαίρα στο πόδι...όλα αυτά 50μ μακρυά από το τοπικό αστυνομικό τμήμα σύμφωνα με το Μέγα.
Πιθανολογείται ότι η σφαίρα προήλθε από μέλος ευαίσθητης κοινωνικής ομάδας...
 

j 1973

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2010
Μηνύματα
137
Like
203
Πόντοι
21
Aνω Λιόσια...άνδρας βγήκε για να πιει καφέ στο μπαλκόνι και έφαγε σφαίρα στο πόδι...όλα αυτά 50μ μακρυά από το τοπικό αστυνομικό τμήμα σύμφωνα με το Μέγα.
Πιθανολογείται ότι η σφαίρα προήλθε από μέλος ευαίσθητης κοινωνικής ομάδας...
Πριν λίγο στο star σφαίρες έπεσαν στο μενίδι δίπλα σε καφετέρια από θαύμα δεν χτύπησε κάποιος φυσικά καμία αναφορά για βρόμα ,μόνο έτσι απροσδιοριστα ότι κάποιοι άγνωστοι πυροβολούν :tickedoff:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.165
Κριτικές
62
Like
40.763
Πόντοι
8.530
Πριν λίγο στο star σφαίρες έπεσαν στο μενίδι δίπλα σε καφετέρια από θαύμα δεν χτύπησε κάποιος φυσικά καμία αναφορά για βρόμα ,μόνο έτσι απροσδιοριστα ότι κάποιοι άγνωστοι πυροβολούν :tickedoff:
Πες τα ρε..
 

Ghajnsielem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2023
Μηνύματα
562
Like
1.607
Πόντοι
206
Είχα έναν γύφτο από το Μενίδι στη μονάδα που υπηρέτησα τη θητεία μου, ο τύπος ήτανε ο ορισμός της σερβιέτας, είχε κλέψει ένα πανάκριβο άρωμα από έναν άλλο φαντάρο και κοίταζε τη πράγματα είχε ο άλλος στη βαλίτσα του μήπως κλέψει τίποτα. Όταν έφυγε με μετάθεση σε άλλη μονάδα τον σακατέψανε στις κλωτσιές οι φαντάροι και οι καραβανάδες κάνανε τους κινέζους.
 

Eraser..

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
27.241
Like
8.752
Πόντοι
1.406
Γύφτοι Alert

Λόγω των ημερών που φεύγουν όλοι, προσέξτε στα ΣΕΑ (Shell) κοντά στα διόδια της Τραγάνας

Πήγα να κάνω στάση και μου την έπεσαν 3 γύφτοι να μου πουλήσουν υαλοκαθαριστήρες.
Σε αυτοκίνητο ούτε 2 μηνών...
Τελικά μου το χάλασαν.

Το ενδιαφέρον ήταν ο securitas που παρακολουθούσε όλη την φάση.

Υγ. Έχω την ότι κάπου είχαν ξαναγράψει για τα συγκεκριμένα ΣΕΑ
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.165
Κριτικές
62
Like
40.763
Πόντοι
8.530
Είχα έναν γύφτο από το Μενίδι στη μονάδα που υπηρέτησα τη θητεία μου, ο τύπος ήτανε ο ορισμός της σερβιέτας, είχε κλέψει ένα πανάκριβο άρωμα από έναν άλλο φαντάρο και κοίταζε τη πράγματα είχε ο άλλος στη βαλίτσα του μήπως κλέψει τίποτα. Όταν έφυγε με μετάθεση σε άλλη μονάδα τον σακατέψανε στις κλωτσιές οι φαντάροι και οι καραβανάδες κάνανε τους κινέζους.
Συνδυασμός δικαιοσύνης και υψηλής διπλωματίας...
 
Εγγρ.
27 Φεβ 2023
Μηνύματα
85
Κριτικές
2
Like
529
Πόντοι
20
Σκέφτομαι να κάνω ψηστηρι με σκατζουρες και να καλέσω από το δρόμο τσαβαλεν ρομαλεν για φαγητό και όπου προκύψει. Λέτε να έχω τη σεβαστι;
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
1.592
Κριτικές
9
Like
2.246
Πόντοι
736
ΓυφτοFar West κατάσταση στη Θεσσαλονίκη.


Τελικά ΔΕΝ γίνεται να περάσει μια γαμημένη εβδομάδα χωρίς να είναι αυτή η κωλόφαρα στη δράση.
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
30.121
Κριτικές
1
Like
33.134
Πόντοι
6.256
Οι γυφτοι που παρατησαν το γυφτακι στο καβουρι και πνιγηκε συνεληφθησΤο παιδακι που αφησαν χωρις ελεγχο στους Φουρνους και πνιγηκε .....ηταν η κακια ωρα.
Διαλεχτε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom