Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Γρηγορίου Λαμπράκη 132 - Πειραιάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Terry Meynolds
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 81
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

melrules

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2009
Μηνύματα
124
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Ειναι κανονικα ανοικτα καθημερινα απο 12.00 - 20.00 .Σαβατοκυριακο δεν ξερω γιατι δεν εχω παει ποτε.
Συνηθως ειναι 2 μιλφ προγκιλφ Ρωσιδες με παραπανησια κιλα που ομως τα κανουν ΟΛΑ με 50 ευρω .
Ετσι ειναι οπως τα γραφεις αδερφε, μονο που ηταν 3 (με εξισου παραπανισια κιλα).
Παγωμενος χωρος, αδιαφορη σεριφισα, VFM μονο αν ειναι 60 για 2 κοπελες..
Βεβαια καποιο αλλοι μπορει να γουσταρουν...
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
6
Like
539
Πόντοι
96
Να ενημερώσω οτι πέρασα σχετικά πρόσφατα και χτύπησα για πλάκα αφού δεν περίμενα να ανοίξουν.
Όχι μόνο άνοιξαν αλλά ήταν και 4 μεγαλοκυρίες μέσα
Λουσίντα, Χριστίνα, Ρωξάνη και μια άλλα νομίζω.
Πήρα τη ρωξάνη, πολύ καλό κλαρίνο και ρουφηγμα @@, κάνει οτι της πείς
Μπορεί και να την ξαναπάρω
 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
742
Κριτικές
2
Like
175
Πόντοι
6
Να ενημερώσω οτι πέρασα σχετικά πρόσφατα και χτύπησα για πλάκα αφού δεν περίμενα να ανοίξουν.
Όχι μόνο άνοιξαν αλλά ήταν και 4 μεγαλοκυρίες μέσα
Λουσίντα, Χριστίνα, Ρωξάνη και μια άλλα νομίζω.
Πήρα τη ρωξάνη, πολύ καλό κλαρίνο και ρουφηγμα @@, κάνει οτι της πείς
Μπορεί και να την ξαναπάρω
Eιναι μηπως η γνωστη Ρωξανη απο Σκρα - Κηφησιας και τελευταια Ηρ.Πολυτεχνειου ?Ποσο το εχουν παει το μισαωρο ? Απο οτι θυμαμαι σηκωνουν αρκετο παζαρι,λογω αναδουλειων.Επισης θυμαμαι οτι παντα μετα τις 12.00 ανοιγουν την πορτα.
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
6
Like
539
Πόντοι
96
Δεν είμαι σίγουρος αν είναι η ίδια και εγω την ίδια απορεία είχα γιατί δεν την θυμάμαι καθόλου εμφανισιακά
όντως πήγα 12 και 45 περίπου
 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
742
Κριτικές
2
Like
175
Πόντοι
6
Δεν είμαι σίγουρος αν είναι η ίδια και εγω την ίδια απορεία είχα γιατί δεν την θυμάμαι καθόλου εμφανισιακά
όντως πήγα 12 και 45 περίπου
Σαρανταρα πια νταρντανα με μπολικα πιασιματα ,ξανθα μαλια και προτιμηση στην οπισθια κινηση.
Δεν μου εγραψες τιμη.
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
6
Like
539
Πόντοι
96
οχι δεν είναι αυτή. Ειναι μαυρομάλα.
έδωσα 60 για διπλό
 

SPORT200

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Οκτ 2008
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
20
Like
261
Πόντοι
1.520
Σαρανταρα πια νταρντανα με μπολικα πιασιματα ,ξανθα μαλια και προτιμηση στην οπισθια κινηση.
Δεν μου εγραψες τιμη.

50+ ,ειναι πια(για να μην πω 50++)

αλλα νταρντανα δεν ηταν,ποτέ,εκτοσ αν παχυνε τελευταια
 
OP
OP
T

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Όταν λες διπλό τι εννοείς;;; Διπλή εκτόνωση ή με δύο γυναίκες μαζί;... Τελευταία φορά που πήγα ήταν μια Μαριάννα και μια Τζούλια.. (κοντή με φαρδιά περιφέρεια)

Διαβάζω για νέες παρουσίες τώρα.. Θα περάσω μια και είμαι κοντά να δω τι παίζει.
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
6
Like
539
Πόντοι
96
οχι ρε παληκάρια διπλό με 2 σιτεμένες. Διπλή εκτόνωση με Ρωξάνη ενοούσα.
δεν θα τις έλεγα "νέες" παρουσίες αλλά πες το και έτσι που λέει και ο Αλέφαντος :)
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
6
Like
539
Πόντοι
96
Μαριάννα είναι η τριχωτή?
 
OP
OP
T

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Ναι η τριχωτή είναι αλλά τελευταία φορά την είχα πετύχει γύρω στον Μάρτιο με  Απρίλιο. Μια αλλη φορά που ξαναπέρασα μεσα στο καλοκαίρι δεν την είδα και έφυγα.

Όταν λεω "νέες" εννοώ καινούρια άτομα στο μαγαζι. Όχι νέες σε ηλκία. Γιατί τόσο καιρό μόνο τη Λουσίντα και την Τζούλια έβρισκα μέσα.
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
6
Like
539
Πόντοι
96
Η Λουσίντα κλασσικά ήτανε και πρέπει να ήτανε και η Τζούλια. Η Ρωξάνη πέζει να ήταν κάπως "καινούρια" στο συγκεκριμένο μαγαζί. Πέρνα μια βόλτα να δείς τι θα βρείς
 
OP
OP
T

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Μάλλον έκλεισε ή μεταφέρθηκε αλλού. Πήγα σήμερα το απόγευμα μασαζότσαρκα στον Πειραιά. Φτάνω στο εν λόγω μαγαζί. Από το κουδούνι κάτω είχαν αφαιρέσει την ετικέτα Β2. Χτυπάω μερικά κουφούνια στην τύχη. Μου ανοίγουν και μπαίνω μέσα. Στο ασανσέρ έχουν ξεκολλήσει επίσης ένα μικρό πλακετάκι που υποδήλωνε την ύπαρξη του μασατζίδικου δίπλα από το κομβίο του ορόφου.
Ανεβαίνω πάνω στον 5ο και διαπιστώνω ότι έχουν ξηλώσει και την ταμπέλα από την πόρτα.
Χτύπησα 6-7 φορές το κουδούνι . Δεν άνοιξαν. Έστησα αυτί στην πόρτα αλλά νεκρική σιγή. Έφυγα προς αναζήτηση άλλων.. Συνέχεια στο thread του καθενός..

Αν κάποιος ανακαλύψει κάτι για το συγκεκριμένο, ας θυμηθεί να ενημερώσει.
 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
742
Κριτικές
2
Like
175
Πόντοι
6
Μάλλον έκλεισε ή μεταφέρθηκε αλλού. Πήγα σήμερα το απόγευμα μασαζότσαρκα στον Πειραιά. Φτάνω στο εν λόγω μαγαζί. Από το κουδούνι κάτω είχαν αφαιρέσει την ετικέτα Β2. Χτυπάω μερικά κουφούνια στην τύχη. Μου ανοίγουν και μπαίνω μέσα. Στο ασανσέρ έχουν ξεκολλήσει επίσης ένα μικρό πλακετάκι που υποδήλωνε την ύπαρξη του μασατζίδικου δίπλα από το κομβίο του ορόφου.
Ανεβαίνω πάνω στον 5ο και διαπιστώνω ότι έχουν ξηλώσει και την ταμπέλα από την πόρτα.
Χτύπησα 6-7 φορές το κουδούνι . Δεν άνοιξαν. Έστησα αυτί στην πόρτα αλλά νεκρική σιγή. Έφυγα προς αναζήτηση άλλων.. Συνέχεια στο thread του καθενός..

Αν κάποιος ανακαλύψει κάτι για το συγκεκριμένο, ας θυμηθεί να ενημερώσει.
Μου κανει εντυπωση οτι ο συναγωνιστης Νιck πηγε πριν μια εβδομαδα και εγραψε για αυτο γιατι δεν του ανεφεραν οτι προκειται να κλεισουν η να μεταφερθουν.Τελικα νομιζω οτι η Ρωξανη ειναι το μαυρο προβατο , σε οποιο μασατζιδικο παει ,κλεινει  ,ας θυμηθουμε Σκρα , Κηφησιας 18 , και τωρα Γρ.Λαμπρακη .Οσο για το Ηρωων Πολυτεχνειου ,ερχεται και η σειρα του.
 
OP
OP
T

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Κι εμένα μου έκανε εντύπωση που δεν βρήκα ταμπέλες στα κουδούνια και στην πόρτα... Αυτές δούλευαν ακόμα και στις μεγάλες επίσημες αργίες.
 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
742
Κριτικές
2
Like
175
Πόντοι
6
Μηπως φταινε τα εργα του τραμ που γινονται μπροστα στην εισοδο της πολυκατοικιας τους?
Αν μας διαβαζει καποιος που ξερει ας μας ενημερωσει
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom