Νέα

Green cockney club (1986-1998)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 111
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gp07

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.780
Like
35
Πόντοι
16

Συνημμένα

  • 1223.jpg
    1223.jpg
    32,6 KB · Εμφανίσεις: 40

FZR

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2009
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
Εγω παιδια δεν ειμαι και πολυ σχετικος με αυτα .... μην πω οτι ειμαι πανασχετος .... αλλα για βαζελους εχω ακουσει .... για τη περιβοητη ΝΟΠΟ και για κατι κωλοπαιδα με ντοπερμαν που σε σταματαγανε στο δρομο στην Αθηνα και σε ρωταγανε τι ομαδα εισαι χεχεχεχεχε .....
pitbull ηταν φιλε, μην μπερδευεις τα σκυλια ..και τωρα υπαρχουν αυτοι οι τυποι ,αλλα πανε και ψαχνουν για αλλοδάπια στις πολιτιστικες εκδηλωσεις που διοργανωνει ο δημος αθηναιων..δεν ψαχνουν για ολυμπιακους τωρα..μονο για αλλοδάπια ή ταλιμπάνια...

υ.γ φορανε τ-shirt με σημα το  πιτμπουλ και καλα ειναι να μη τα βαζεις μαζι τους γιατι σε χρονο dt μαζευονται καμια 15ρια με sms  απο τα κινητα
 

lacanian

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2009
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Aν και ολυμπιακος μεγαλο respect στον στεφανο,εχει αφησει εποχη.Αληθευει οτι ο μαναβης ο παοκτζης ειχε φαει κλωτσομπουνιδα απο τον στεφανο?
 

Επισκέπτης
Aν και ολυμπιακος μεγαλο respect στον στεφανο,εχει αφησει εποχη.Αληθευει οτι ο μαναβης ο παοκτζης ειχε φαει κλωτσομπουνιδα απο τον στεφανο?
απο εμενα ενα τεραστιο respect στον χιλιοτραγουδισμενο στρακο γιαννακη,για την εξαιρετη αποδοτικοτητα του στο ξεπουτσιασμα του γνωστου πουλμαν..
 

gp07

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.780
Like
35
Πόντοι
16
απο εμενα ενα τεραστιο respect στον χιλιοτραγουδισμενο στρακο γιαννακη,για την εξαιρετη αποδοτικοτητα του στο ξεπουτσιασμα του γνωστου πουλμαν..

:rockon: :rockon: :rockon:
με τον Γιαννακη θα μεγαλωσουν γεννιες και γεννιες γαβρων :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
:rockon: :rockon: :rockon:
με τον Γιαννακη θα μεγαλωσουν γεννιες και γεννιες γαβρων :2funny: :2funny: :2funny:
ανοιξαν θρεντ οι πουθεναδες..
ΗΜΑΡΤΟΝ ρε..
τα δερνεις,κλαινε..
τα γαμας,θελουν κι' αλλο..
απαιχτοι λεμε οι κοτερατοι ρουφιανοι..
 

tsakonas13

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
560
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
6
ποιο ειναι οι ρουφιανοι το ξερουν ολοι .οσο για το γιαννακη που λετε οταν σας βρισκει ενα ενα ξερετε ποιο ειναι το αποτελεσμα
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.953
Κριτικές
490
Like
36.507
Πόντοι
41.447
Παιδά μην στριμώχνεστε και γράφετε όλοι μαζί στο θρέντ...
εχει πολύ κίνηση ,με το μαλακό παρακαλώ....
ααααααχαχαχαχαχα
 
OP
OP
N

nmb

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
336
Like
0
Πόντοι
1
Aν και ολυμπιακος μεγαλο respect στον στεφανο,εχει αφησει εποχη.Αληθευει οτι ο μαναβης ο παοκτζης ειχε φαει κλωτσομπουνιδα απο τον στεφανο?
το σιγουρο ειναι οτι ειχε πιασει τον τσουκαλα με αλλους 2-3 γνωστους γαυρους σε νυχτερινο κεντρο πριν 2 χρονια περιπου η και παραπανω ο στεφανος και η παρεα του και ο τσουκαλας τους κερασε μπουκαλι ουισκι για να μην τις φανε.
 
OP
OP
N

nmb

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
336
Like
0
Πόντοι
1
cockneys και ο ψηλος.
 
OP
OP
N

nmb

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
336
Like
0
Πόντοι
1
έχει χάσει η θύρα 13 την παλία δυναμή της πλέον.
 

daglas13

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2009
Μηνύματα
132
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
το green cockney club ηταν την τοτε εποχη της δεκετιας 90 ο πιο σκληροπουρηνικος συνδεσμος του παναθηναικου , με πολλα μελη & club σε ολη την ελλαδα .
Ημουν μελος για καποια χρονια , ειναι κριμα ετσι που κανταντησε την χρονια στην λεωφορο το 2008 εαν δεν κανω λαθος .
Η θυρα 13 πλεον δεν ειναι 1000 κομματια οπως τοτε , cockneys-athens fans -underground-greens  κ.α !
οι εποχες αλλαζουν .
Δεν χρειαζετε να αναφερθω σε ονοματα , δεν υπαρχει λογος !
Οσον αφορα τους Γαυρους ,  ελεος ρε αφηστε & 1 θρεντ μην δειχνετε ποσο κομπλεξικοι ειστε πραγματικα αστειοι GAY ROI ! για κλωτσιες μιλαμε !
Γηπεδο πηγαινω απο το 93 απλα πλεον αλλαξαν τα πραγματα & αυξηθηκαν οι  υποχρεωσεις .
καλο ειναι να υπαρχει θρεντ θυρα 13 η να κλεισει το συγκεκριμενο εκτος εαν εξυπερετει κατι με το να γραφει ο καθε ασχετος για παγρατια- ηλιοπουλος και να υπερηφανευεται για δολοφονιες .


 

zentrix

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.400
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
Πω ρε φίλε τι μου θύμισες τώρα!

Πρωτοετής φοιτητής στην Αθήνα εν έτει 1990 και βρίσκω κοντά στην Ομόνοια, εντελώς τυχαία Σύνδεσμο του Παναθηναϊκού και γίνομαι μέλος!

Μέχρι το 1997 που έφυγα από την Αθήνα, ήμουν ενεργό μέλος σε πολλές "δραστηριότητες" του Συνδέσμου! Από εκεί μέσα βγήκαν πολλά άτομα, που τα επόμενα χρόνια, στελέχωσαν τη 13...

Δεν ξέρω αν πρέπει να πω και άλλα πράγματα επ' αυτού, πάντως ο Στέφανος μας πούλησε τα τελευταία χρόνια και επειδή τον ήξερα προσωπικά, με στεναχώρησε το γεγονός αυτό. Αφού πρόσφατα σε ένα αγώνα που τον πέτυχα, προτίμησα να κάνω πως δεν τον είδα, γιατί θα μου έβγαινε και θα του έλεγα καμιά βαριά κουβέντα...

Για κάποιο φίλο που ρώτησε παραπάνω για το αν ο Στέφανος είχε πλακώσει το παοκτζή, αυτό που ξέρω εγώ είναι ότι ο αδερφός του Στέφανου, ο λεγόμενος Μπίλης, είχε μαχαιρωθεί από παόκια πριν κάποια χρόνια..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom