Νέα

Greek tracker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PATTAYA666
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 17
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

PATTAYA666

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2007
Μηνύματα
105
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
το mail μου είναι ouaou_666@hotmail.com αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει!!!!
 

CCSS13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2009
Μηνύματα
19.298
Like
2
Πόντοι
166
ατυχησεs.Μονο αν ειναι καποιοs vip εχει δικαιωμα για προσκλησειs.Οποιοs κανει donation δηλαδη
 

jmtms51

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2008
Μηνύματα
23
Κριτικές
27
Like
6
Πόντοι
10
ατυχησεs.Μονο αν ειναι καποιοs vip εχει δικαιωμα για προσκλησειs.Οποιοs κανει donation δηλαδη

λαθος
μαζευοντας ποντους (οση περισσοτερη ωρα κανεις seed τοσους περισσοτερους ποντους) μπορεις να τους ανταλλαξεις με invites
φιλε εχω 2 και ποντους για αλλες 8 αλλα επειδη εχω δωσει δυο φορες και οι λογαριασμοι εγκαταληφθηκαν μπορει να εχω και εγω προβλημα αν δεν φτιαξεις το ratio σου οποτε δεν δινω πλεον
 

pepe(1)

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
259
Like
0
Πόντοι
1
λαθος
μαζευοντας ποντους (οση περισσοτερη ωρα κανεις seed τοσους περισσοτερους ποντους) μπορεις να τους ανταλλαξεις με invites
φιλε εχω 2 και ποντους για αλλες 8 αλλα επειδη εχω δωσει δυο φορες και οι λογαριασμοι εγκαταληφθηκαν μπορει να εχω και εγω προβλημα αν δεν φτιαξεις το ratio σου οποτε δεν δινω πλεον
Εντάξει φίλε, του έστειλα εγώ.
 
OP
OP
P

PATTAYA666

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2007
Μηνύματα
105
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
ευχάριστο πολύ παιδιά και ιδιαιτερα τον pepe έψαχνα καιρό πρόσκληση και πάλι ευχάριστο
 

Provios

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
488
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
Θα με ενδιέφερε και εμένα μια πρόσκληση για τον συγκεκριμένο tracker.
Το χαμηλότερο ratio που έχω πιάσει στο gamato είναι 1.1. Αν κάποιος λοιπόν, θέλει να δείξει εμπιστοσύνη, τον ευχαριστώ. :)
 

CCSS13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2009
Μηνύματα
19.298
Like
2
Πόντοι
166
λαθος
μαζευοντας ποντους (οση περισσοτερη ωρα κανεις seed τοσους περισσοτερους ποντους) μπορεις να τους ανταλλαξεις με invites
φιλε εχω 2 και ποντους για αλλες 8 αλλα επειδη εχω δωσει δυο φορες και οι λογαριασμοι εγκαταληφθηκαν μπορει να εχω και εγω προβλημα αν δεν φτιαξεις το ratio σου οποτε δεν δινω πλεον
α δεν το ηξερα αυτο.Εγω τουs ποντουs τουs ανταλλασω με upload
 

πσσσ

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
θα παρακαλούσα αν κάποιος έχει λογαριασμό στο greek tracker αν μπορεί να μου στείλει πρόσκληση γιατί οι εγγραφές είναι κλειστές.
Οποιος μπορεί να το πει και να του στείλω με πμ το e-mail μου.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!
 

skl

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
157
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Τωρα που έκλεισε το γαμάτο θα γινει χαμός στο tracker. To site αυτό πάντα δούλευε με προσκλήσεις και ειναι δύσκολο να βρεις και τώρα πιστεύω ακόμα δυσκολότερο ... Πάντως αν βρω κάτι θα σας ενημερώσω (κάτι θα βρω...)
 

neoklis79

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.837
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16

Εχω 2 αλλά πρέπει να είμαι VIP user για να σου στείλω >:(
 

CCSS13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2009
Μηνύματα
19.298
Like
2
Πόντοι
166
υπαρχουν και αλλα τορενταδικα που μπαινετε στα φορουμ τουs και ζητατε εκει προσκλησειs και συνηθωs σαs βαζουν δοκιμαστικα.Αν δηλαδη seedαρετε μενετε και ολα οκ.
 

hounik

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
614
Κριτικές
25
Like
87
Πόντοι
5.765
αν μπορει κανεις να στειλει προσκληση,ευχαριστω.
 

ErMaC

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2008
Μηνύματα
54
Like
0
Πόντοι
0
αν γινεται να μου στειλει καποιος κ εμενα ενα invite

καντε μου πμ να στειλω to email μ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom