Νέα

Γουστάρουν οι Ελληνίδες τους τεμπέληδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sad_man
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 593
  • Εμφανίσεις 38K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Supeshelbys

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2023
Μηνύματα
115
Like
208
Πόντοι
21
Τι θα βρει ο άντρας?τζάμπα γαμησι?χαχα τι αστεία μας λες..εδώ έχουμε γεμίσει αγαμητους..και η Αγγελική είναι δυνατό μωρο..απο ότι έχω δει στις φοτο..εύκολα μπορεί να βρει πλούσιο με ένα καλό προφίλ στο ινσταγκραμ.ο άντρας τι θα βρει?εκτός από

Τη Μαρία παλάμη?
Και οι ασχημες ψυχη εχουν. Ας ειναι και καποιος μαλακας να πληρωνει τα δυνατα μωρα μεχρι να ξεφτισει η ομορφια τους
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.057
Κριτικές
27
Like
17.369
Πόντοι
7.415
και επίσης εγω φυσικά δεν εχω απαιτηση ο άντρας να ειναι ζαμπλουτος με κοτερα-ελικόπτερα(οπως ελεγε και ο μαντ),ούτε αμα ειχα σχεση με καποιον θα ηθελα να μου παιρνει δώρα οπως ρουχα,παπουτσια ,καλλυντικα,σε ιταλικα εστιατορια,ταξιδια. αλλά αμα περιμενε χαρτζιλίκι για καφε και τσιγάρα απο τη μαμά του και τον μπαμπα του ανω των 25 και την εβγαζε με μπίρα απ το περίπτερο στα παγκακια,εκει ούτε να τον κοιτάξω,το λεω ευθέως,και ας πουν μερικοι εξυπνάκηδες οτι κοιτάω το χρημα
το θεμα ειναι οτι σημερα οι περισσοτερες γυναικες δε θελουν ουτε αυτον που δουλευει και βγαζει 800-1000 ευρω. τους πεφτει λιγος! οι μεγαλυτερες μαλακισμενες που φταινε σε αυτο ειναι οι μαναδες τους,που τις μαθαινουν απο μικρες ''να βρεις εναν να στα παρεχει ολα''.κ ετσι εχουμε γεμισει γυναικες μονες τους που ο ενας τους ξινιζει και ο αλλος τους βρωμαει και τυπους που εχουν κανει πλουσιες τις πουτανες.
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.302
Κριτικές
21
Like
9.538
Πόντοι
3.346
το θεμα ειναι οτι σημερα οι περισσοτερες γυναικες δε θελουν ουτε αυτον που δουλευει και βγαζει 800-1000 ευρω. τους πεφτει λιγος! οι μεγαλυτερες μαλακισμενες που φταινε σε αυτο ειναι οι μαναδες τους,που τις μαθαινουν απο μικρες ''να βρεις εναν να στα παρεχει ολα''.κ ετσι εχουμε γεμισει γυναικες μονες τους που ο ενας τους ξινιζει και ο αλλος τους βρωμαει και τυπους που εχουν κανει πλουσιες τις πουτανες.
Έχουν γίνει πολύ δύσκολες οι σχέσεις, αυτό είναι γεγονός. Δε θεωρώ ότι υπάρχει κάποιος κανόνας, αλλά ότι κάποιες γυναίκες βγάζουν περισσότερα από τους άντρες είναι μια πραγματικότητα.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.067
Like
15.645
Πόντοι
3.656
το θεμα ειναι οτι σημερα οι περισσοτερες γυναικες δε θελουν ουτε αυτον που δουλευει και βγαζει 800-1000 ευρω. τους πεφτει λιγος! οι μεγαλυτερες μαλακισμενες που φταινε σε αυτο ειναι οι μαναδες τους,που τις μαθαινουν απο μικρες ''να βρεις εναν να στα παρεχει ολα''.κ ετσι εχουμε γεμισει γυναικες μονες τους που ο ενας τους ξινιζει και ο αλλος τους βρωμαει και τυπους που εχουν κανει πλουσιες τις πουτανες.

Να πέφτεις λίγος σε όσες βγάζουν κι αυτές 1000,άντε να το δεχτώ

Αλλά να πέφτεις λίγος...στις άεργες που θέλουν μόνο ταξίδια και λούσα,στ'αρχίδια σου
 

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.272
Like
2.039
Πόντοι
216
Ορισμένοι τεμπέληδες τα πάνε με τος γκόμενες καλά. Αλλά δεν είναι άχρηστοι, έχουν συχνά άλλα χαρίσματα. Πολλοί οι πλούσιοι κι επιτυχημένοι, που βγάζουν ξυνίλα προς τα έξω, και πολλοί οι φτωχοί που είναι άνετοι, ευχάριστοι και έξω καρδιά συνολικά.

Τους σκέτα άχρηστους άντρες δεν τους θέλει, δεν τους γουστάρει κανένας. Εκείνους δηλαδή που στραβώνουν εύκολα, παραπονιούνται συχνά, γκρινιάζουν για το παραμικρό, και στην τελική τίποτα δεν κάνουν.
 

Katikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
357
Like
660
Πόντοι
81
Μιλάνε τα γατάκια για τεμπέληδες την ώρα που τους γαμανε οι πολιτικοί στην φτώχεια ακρίβεια κτλ. Εκτός αν γλύφουν τους πολιτικούς οπότε πάω πάσο. Για την ιστορία εγώ κάνω εξοικονόμηση χρημάτων με 200 το μήνα και ναό είμαι τεμπέλης γιατί δεν γουστάρω να είμαι το σκλαβακι του συστήματος . Οι υπόλοιποι κάντε και μπόλια μιας και το θέλει το σύστημα
Εν τω μεταξύ μιλάνε όλοι κι εγώ στα 43 μου ψάχνω με το φανάρι να βρω έναν άξιο που ξεκίνησε από το μηδέν,χωρίς πλάτες,χωρίς περιουσία,γνωριμίες,χωρίς να φοροδιαφυγει με μαύρα,χωρίς να πατάει επί πτωμάτων και πέτυχε κάτι περισσότερο από την επιβίωση του.Τους έχουν ταράξει τα μυαλά οι πολιτικοί και οι πωλητικοι 100 δις ΑΕΠ χαμένο από το 2007 και ψάχνει ο κάθε αμπαλος να βγάλει το μάτι του άλλου.....αντί να κοιτάξει τι θα κάνει στην ζωή του και αν ρίξεις πρώτος το λίθο πρόσεχε να είσαι Άριστος και αλεκιαστος γιατί η ζωή θα σε ξεβρακωσει και θα σε ξεσκίσει.
 

Supeshelbys

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2023
Μηνύματα
115
Like
208
Πόντοι
21
Εν τω μεταξύ μιλάνε όλοι κι εγώ στα 43 μου ψάχνω με το φανάρι να βρω έναν άξιο που ξεκίνησε από το μηδέν,χωρίς πλάτες,χωρίς περιουσία,γνωριμίες,χωρίς να φοροδιαφυγει με μαύρα,χωρίς να πατάει επί πτωμάτων και πέτυχε κάτι περισσότερο από την επιβίωση του.Τους έχουν ταράξει τα μυαλά οι πολιτικοί και οι πωλητικοι 100 δις ΑΕΠ χαμένο από το 2007 και ψάχνει ο κάθε αμπαλος να βγάλει το μάτι του άλλου.....αντί να κοιτάξει τι θα κάνει στην ζωή του και αν ρίξεις πρώτος το λίθο πρόσεχε να είσαι Άριστος και αλεκιαστος γιατί η ζωή θα σε ξεβρακωσει και θα σε ξεσκίσει.
Οσο και να ψαξεις δεν θα βρεις. Απλα ολοι αυτοι που λες ειναι παιδια του συστηματος για αυτο και μπολιασμενοι. Και γενικα ολοι οι βυσματουχοι για το οτιδηποτε. Οι υπολοιποι ειμαστε απλα ελευθεροι και δεν χρωσταμε σε κανενα χαρη
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.014
Like
1.427
Πόντοι
216
Aφου μιλάτε για τεμπέληδες.
Ξέρω ιστορία με ένα τύπο που από το σχολείο έλεγε ότι μόνο τα ρολόγια δουλεύουν.
Ήθελε να πιάσει την καλή κ τον ενδιέφεραν μόνο τα χρήματα χωρίς να δουλεύει καθόλου. Τι έκανε?
Έφτιαξε μια λίστα με όλες τις παμπλουτες κορασίδες της επαρχιακής πόλης που ζούσε.....και την έπεσε σε όλες.
Είχε πιθανότητες 0/50 αυτός Ήθελε την μια.
Τελικά βρήκε μια στις 50 την άφησε έγκυο κ την παντρεύτηκε. Η κοπέλα στα όρια της τελειότητας εμφανισιακά αλλά πιο χαζη κ από τα λάχανα.
Τώρα είναι μάνατζερ στο Dubai στο υποκατάστημα του πεθερου του κ πουλάει γούνες....
 

Συνημμένα

  • oxia-640x380.jpg
    oxia-640x380.jpg
    21,2 KB · Εμφανίσεις: 6

james tiberius kirk

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.348
Κριτικές
5
Like
5.416
Πόντοι
1.056
Μεχρι τα 25 ίσως. Για αυτο και βλεπεις πολλες να πηδιουνται με Αλβανα και μαυρους που το πολυ να ειναι ντελιβεράδες. Μετα τα 25 ψαχνουν τον μορφωμενο πλουσιο Ελληνα και λογικα δεν τον βρίσκουν. Μιλαμε οτι οι ανυπαντρες 30-40αρες ειναι χιλιάδες. Επισης οσες κανουν δουλειες γραφειου, ταμίες σουπερμαρκετ κ.α μενουν ανυπαντρες. Στην πολυκατοικια που μενω ειναι ενα ζευγαρι γιατρων 40αρηδες και αυτο ειναι το λογικό. Οι γυναικες δικηγόροι παντρευονται δικηγορους. Οι υπολοιπες που εχουν δουλειες της πλακας και νομίζουν οτι κανουν καριέρα δεν βρίσκουν ή αν βρουν θα ειναι κανας κακομοίρογλου.

Επισης αν οι Ελληνες ειναι μια φορά τεμπέληδες οι Ελληνίδες ειναι επι 10
Γενικεύσεις της πούτσας, κατά το κοινώς λεγόμενον.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ράτσα τύπε;
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.668
Like
2.702
Πόντοι
456
Παλια οι ελλεινιδες δεν σε ήθελαν άμα έβγαζες 600το μήνα
Τώρα ούτε το χιλιάρικο τους φτάνει!!και μιλάμε για γυναίκες που εγω τις θεωρώ κατώτερες σε όλα..μόνο αναγκαστικά τις κοιτάω..γιατι δεν εχει πολλές πολλές ξένες στο ελλαντα.
 

Spieler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2024
Μηνύματα
247
Κριτικές
19
Like
1.003
Πόντοι
371
Ορισμένοι τεμπέληδες τα πάνε με τος γκόμενες καλά. Αλλά δεν είναι άχρηστοι, έχουν συχνά άλλα χαρίσματα. Πολλοί οι πλούσιοι κι επιτυχημένοι, που βγάζουν ξυνίλα προς τα έξω, και πολλοί οι φτωχοί που είναι άνετοι, ευχάριστοι και έξω καρδιά συνολικά.

Τους σκέτα άχρηστους άντρες δεν τους θέλει, δεν τους γουστάρει κανένας. Εκείνους δηλαδή που στραβώνουν εύκολα, παραπονιούνται συχνά, γκρινιάζουν για το παραμικρό, και στην τελική τίποτα δεν κάνουν.
Αν είσαι τεμπέλης (και εφόσον έχεις ικανοποιητικό εισόδημα από κάποια πηγή) μπορείς να τα πηγαίνεις πολύ καλά με τις γκόμενες γιατί έχεις τρία στοιχεία που οι άνθρωποι που δουλεύουν πολύ δεν έχουν:
1) πολύ χρόνο για να περιποιείσαι τον εαυτό σου.
2) πολύ χρόνο για εξόδους/καμάκι/καυλάντισμα σε apps κλπ.
3) πολύ χρόνο για τις γκόμενες που καμακώνεις (και εύκολη διαθεσιμότητα όταν δουλεύουν οι άνδρες τους).
 

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.272
Like
2.039
Πόντοι
216
Αν είσαι τεμπέλης (και εφόσον έχεις ικανοποιητικό εισόδημα από κάποια πηγή) μπορείς να τα πηγαίνεις πολύ καλά με τις γκόμενες γιατί έχεις τρία στοιχεία που οι άνθρωποι που δουλεύουν πολύ δεν έχουν:
1) πολύ χρόνο για να περιποιείσαι τον εαυτό σου.
2) πολύ χρόνο για εξόδους/καμάκι/καυλάντισμα σε apps κλπ.
3) πολύ χρόνο για τις γκόμενες που καμακώνεις (και εύκολη διαθεσιμότητα όταν δουλεύουν οι άνδρες τους).


Ναι, ισχύει. Όποιος έχει τόσο άνεση χρόνου, όσο και το απαιτούμενο χρήμα, συν μια ελκυστική προσωπικότητα, έχει πολλές επιλογές.

Διάθεση να ´χεις να ασχολήσαι, και όλο και κάποιο καλό μουνί προκύπτει.
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.586
Κριτικές
1
Like
1.227
Πόντοι
216
Παλια οι ελλεινιδες δεν σε ήθελαν άμα έβγαζες 600το μήνα
Τώρα ούτε το χιλιάρικο τους φτάνει!!και μιλάμε για γυναίκες που εγω τις θεωρώ κατώτερες σε όλα..μόνο αναγκαστικά τις κοιτάω..γιατι δεν εχει πολλές πολλές ξένες στο ελλαντα.
Η κατάσταση θα αλλαζε αν καταβαινε ελλαδα 1 εκ γυναικες απο το ανατολικο μπλοκ,εκει και ο μεσος ελληνας θα πηδαγε και η μεση ελληνιδα θα εριχνε τα στανταρ της γιατι θα εβρισκε ανταγωνισμό.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.755
Κριτικές
62
Like
40.117
Πόντοι
8.530
το θεμα ειναι οτι σημερα οι περισσοτερες γυναικες δε θελουν ουτε αυτον που δουλευει και βγαζει 800-1000 ευρω. τους πεφτει λιγος! οι μεγαλυτερες μαλακισμενες που φταινε σε αυτο ειναι οι μαναδες τους,που τις μαθαινουν απο μικρες ''να βρεις εναν να στα παρεχει ολα''.κ ετσι εχουμε γεμισει γυναικες μονες τους που ο ενας τους ξινιζει και ο αλλος τους βρωμαει και τυπους που εχουν κανει πλουσιες τις πουτανες.
Θέλουν χρηματοδότη για να εξασφαλίσει πρώτα τις ίδιες και στην συνέχεια τα παιδιά τους.
Οι μεροκαματιάρηδες σπανίως είναι επιλογή.
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.668
Like
2.702
Πόντοι
456
Η κατάσταση θα αλλαζε αν καταβαινε ελλαδα 1 εκ γυναικες απο το ανατολικο μπλοκ,εκει και ο μεσος ελληνας θα πηδαγε και η μεση ελληνιδα θα εριχνε τα στανταρ της γιατι θα εβρισκε ανταγωνισμό.
ετσι.και αν μπορουσαμε να διωξουμε τις ελλεινιδες..στην αφρικη..ακομα καλυτερα...δε θα λειψουν σε κανεναν εξυπνο αντρα..αλλα δυστυχως εχουν πολλους φαν και τεραστια δυναμη οι ελλεινιδες στο ελλαντα..
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.390
Κριτικές
2
Like
18.317
Πόντοι
3.836
ετσι.και αν μπορουσαμε να διωξουμε τις ελλεινιδες..στην αφρικη..ακομα καλυτερα...δε θα λειψουν σε κανεναν εξυπνο αντρα..αλλα δυστυχως εχουν πολλους φαν και τεραστια δυναμη οι ελλεινιδες στο ελλαντα..
Σε εσένα, θα λείψουν δηλαδή.
 

Arxontas tou skotous

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
547
Κριτικές
25
Like
3.412
Πόντοι
1.436
Η κατάσταση θα αλλαζε αν καταβαινε ελλαδα 1 εκ γυναικες απο το ανατολικο μπλοκ,εκει και ο μεσος ελληνας θα πηδαγε και η μεση ελληνιδα θα εριχνε τα στανταρ της γιατι θα εβρισκε ανταγωνισμό.
Έτσι είναι ακριβώς!

Σε πολλές επαρχιακές πόλεις υπάρχουν κάποιες πολύ ωραίες γυναίκες ειδικά ελεύθερες που το παίζουν ντίβες θεές μοντελα απόλυτες με βαθμό 10 'σύμφωνα με το εγώ τούς κτλ κ τις γουστάρουν όλοι αλλα αυτές είναι παρα παρα πολύ επιλεκτικές κ παραμένουν ελεύθερες μέχρι νεωτέρας....

Το παίζουν top models οι Ελληνίδες εκεί που τις πέρνει.....στις επαρχιακές πόλεις.

Αν πάνε τίποτα Αθήνα ή Θεσσαλονίκη που ο ανταγωνισμός είναι τεράστιος ειδικά σε καλές περιοχές θα προσγειωθουν απότομα στην πραγματικότητα κ θα βάλουν τα κλάματα κ θα πάθουν κατάθλιψη αν δεν ασχολούνται όλοι μαζί τους.... οπως στις πόλεις τους

Τις ίδιο θα συμβεί κ στις ντίβες των μεγάλων πόλεων..... αν έρθουν γυναίκες του ανατολικού μπλοκ.

Συμπέρασμα:
Ο Νάρκισσισμος κ η υπεροψία των Ελληνίδων θα σκάσει σαν πυροτέχνημα!!!!
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.067
Like
15.645
Πόντοι
3.656
Έτσι είναι ακριβώς!

Σε πολλές επαρχιακές πόλεις υπάρχουν κάποιες πολύ ωραίες γυναίκες ειδικά ελεύθερες που το παίζουν ντίβες θεές μοντελα απόλυτες με βαθμό 10 'σύμφωνα με το εγώ τούς κτλ κ τις γουστάρουν όλοι αλλα αυτές είναι παρα παρα πολύ επιλεκτικές κ παραμένουν ελεύθερες μέχρι νεωτέρας....

Το παίζουν top models οι Ελληνίδες εκεί που τις πέρνει.....στις επαρχιακές πόλεις.

Αν πάνε τίποτα Αθήνα ή Θεσσαλονίκη που ο ανταγωνισμός είναι τεράστιος ειδικά σε καλές περιοχές θα προσγειωθουν απότομα στην πραγματικότητα κ θα βάλουν τα κλάματα κ θα πάθουν κατάθλιψη αν δεν ασχολούνται όλοι μαζί τους.... οπως στις πόλεις τους

Τις ίδιο θα συμβεί κ στις ντίβες των μεγάλων πόλεων..... αν έρθουν γυναίκες του ανατολικού μπλοκ.

Συμπέρασμα:
Ο Νάρκισσισμος κ η υπεροψία των Ελληνίδων θα σκάσει σαν πυροτέχνημα!!!!

Επαρχία οι πολύ ωραίες γυναίκες 7+ ας πούμε,δεν είναι ποτέ ελεύθερες.Είναι καπαρωμένες από πολύ μικρές.

Αυτό που λες ισχύει με κάτι 5αρια-6αρια,που στα χωριά τους το παίζουν κι αυτές γκομενάρες,αλλά στις μεγάλες πόλεις που υπάρχουν άπειρες σαν αυτές,περνάν απαρατήρητες.
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.335
Like
10.841
Πόντοι
3.556
Έτσι είναι ακριβώς!

Σε πολλές επαρχιακές πόλεις υπάρχουν κάποιες πολύ ωραίες γυναίκες ειδικά ελεύθερες που το παίζουν ντίβες θεές μοντελα απόλυτες με βαθμό 10 'σύμφωνα με το εγώ τούς κτλ κ τις γουστάρουν όλοι αλλα αυτές είναι παρα παρα πολύ επιλεκτικές κ παραμένουν ελεύθερες μέχρι νεωτέρας....

Το παίζουν top models οι Ελληνίδες εκεί που τις πέρνει.....στις επαρχιακές πόλεις.

Αν πάνε τίποτα Αθήνα ή Θεσσαλονίκη που ο ανταγωνισμός είναι τεράστιος ειδικά σε καλές περιοχές θα προσγειωθουν απότομα στην πραγματικότητα κ θα βάλουν τα κλάματα κ θα πάθουν κατάθλιψη αν δεν ασχολούνται όλοι μαζί τους.... οπως στις πόλεις τους

Τις ίδιο θα συμβεί κ στις ντίβες των μεγάλων πόλεων..... αν έρθουν γυναίκες του ανατολικού μπλοκ.

Συμπέρασμα:
Ο Νάρκισσισμος κ η υπεροψία των Ελληνίδων θα σκάσει σαν πυροτέχνημα!!!!

Το μεγαλυτερο σοκ το εχει παθει γνωστη μου μουναρα που ηρθε Αγγλια οταν δουλευα πανω. Βγαινουμε εξω σε ντισκο και την βλεπω να εχει το ιδιο υφος που εχουν οι ντιβες στα ελληνικα μαγαζια, ενα μειγμα απο πασαρελε, μη μου απτου, αφ υψηλου, "μονο κοιτατε", ειμαι το επικεντρο του μαγαζιου, κλπ

Αποτελεσμα στην πρωτη ωρα δεν ασχοληθηκε κανενας μαζι της, ζητημα να της εριξε εστω και ενας ενα βλεμμα, αντιθετα τριγυρω ολοι επιναν και χορευαν σαν παρτυ πενταημερης (οπως γινεται παντα ΣΚ παντου στην Αγγλια) ενω οι γκομενες ακομα και οι πολυ ασχημοτερες, εδειχναν να περνανε υπεροχα με τα μπυρονια τους, τις στροφες στην πιστα, το χαβαλε με την παρεα κλπ

Πιστευω πως μεσα της συνεβη κοσμογονικη αλλαγη εκεινη τη βραδια, καταλαβε πως ο κοσμος δε γυριζει γυρω της

Το ιδιο βεβαια θα παθει και Ελληνας μαθημενος μονο στην Ελληνικη νυχτα, οταν βρεθει σε αγγλικη ντισκο με το μισο μαγαζι σουρωμενο και γυναικες να του την πεφτουν, πραγματα πρωτογνωρα γι αυτον...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.755
Κριτικές
62
Like
40.117
Πόντοι
8.530
ετσι.και αν μπορουσαμε να διωξουμε τις ελλεινιδες..στην αφρικη..ακομα καλυτερα...δε θα λειψουν σε κανεναν εξυπνο αντρα..αλλα δυστυχως εχουν πολλους φαν και τεραστια δυναμη οι ελλεινιδες στο ελλαντα..
Oi φαν τους δεν μετράνε για άνδρες...
Όταν βλέπω καγκουρες η χαλιαμουτρα άνω των τριάντα να κυκλοφορούν με με μπαζολες απλά γελάω με τα χάλια τους και χαίρομαι που δεν έχω πέσει τόσο χαμηλά κι εγώ.

Επαρχία οι πολύ ωραίες γυναίκες 7+ ας πούμε,δεν είναι ποτέ ελεύθερες.Είναι καπαρωμένες από πολύ μικρές.

Αυτό που λες ισχύει με κάτι 5αρια-6αρια,που στα χωριά τους το παίζουν κι αυτές γκομενάρες,αλλά στις μεγάλες πόλεις που υπάρχουν άπειρες σαν αυτές,περνάν απαρατήρητες.
Πράγματι...
Αυτές που έχουν κάποια αξία καπαρωνονται από μικρές από άτομα του ΚΥΚΛΟΥ ΤΟΥΣ.
Όσες περάσανε σε κάποια σχολή και φύγανε θα καταλήξουν πάλι με μέλος του κύκλου ,φοιτητικού η μετέπειτα εργασιακού.
Ελάχιστες αξίας θα βγουν έξω από τα κοινωνικά στεγανά .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom