Νέα

Γουστάρουν οι Ελληνίδες τους τεμπέληδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sad_man
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 593
  • Εμφανίσεις 38K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Stefzenios41

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
2.537
Like
6.435
Πόντοι
1.056
και επίσης εγω φυσικά δεν εχω απαιτηση ο άντρας να ειναι ζαμπλουτος με κοτερα-ελικόπτερα(οπως ελεγε και ο μαντ),ούτε αμα ειχα σχεση με καποιον θα ηθελα να μου παιρνει δώρα οπως ρουχα,παπουτσια ,καλλυντικα,σε ιταλικα εστιατορια,ταξιδια. αλλά αμα περιμενε χαρτζιλίκι για καφε και τσιγάρα απο τη μαμά του και τον μπαμπα του ανω των 25 και την εβγαζε με μπίρα απ το περίπτερο στα παγκακια,εκει ούτε να τον κοιτάξω,το λεω ευθέως,και ας πουν μερικοι εξυπνάκηδες οτι κοιτάω το χρημα
Εγώ δεν θα πω πως είσαι φιλοχρηματη αλλά απόλυτη ....μπορεί να βρεθεί κάποιος επιτήδειος χειριστικος τεμπέλης και να σε τουμπαρει και να καταλήξεις να βιζιταρεις για να τον ταιζεις γιατί " ε τον αγαπάω και είναι ο άνθρωπος μου " ....ένα σωρό περιπτώσεις ξέρω που ταιζουν τεμπέληδες όχι απαραίτητα από σεξεργασια
 

lespec

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
295
Κριτικές
1
Like
887
Πόντοι
81
Δεν ξέρω πάντως ο συγκεκριμένος την καλύτερη πουτανα της εποχής του την έπαιρνε τσάμπα και ας ήταν φτώχεια καταραμένη
Μία φορά την πήρε και αφού πρώτα πήγε με την υπηρέτριά της νομίζοντας ότι ήταν η Λαΐς. Τότε είπε και την φράση. Αλλά και μία φορά ήταν αρκετή. Μιλάμε για την πιο ακριβή εταίρα της αρχαιότητας.
 

Supeshelbys

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2023
Μηνύματα
115
Like
208
Πόντοι
21
Μία φορά την πήρε και αφού πρώτα πήγε με την υπηρέτριά της νομίζοντας ότι ήταν η Λαΐς. Τότε είπε και την φράση. Αλλά και μία φορά ήταν αρκετή. Μιλάμε για την πιο ακριβή εταίρα της αρχαιότητας.
Η ουσία παραμένει ότι την πήρε τσάμπα. Ψάχνουμε κάνα μιμητή πλέον
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.641
Like
2.660
Πόντοι
456
κοπέλα γυναίκα εχει; διοτι βρισκουν και κατι τετοιοι κοπελες,οι οποιες τους ταιζουν και τους ποτιζουν
Αν και τούβλο..είχε βρει μια.που τον παράτησε.γιατι ο τύπος δε ηθελε να βγαίνει ούτε να χαλάει λεφτά..έχει λεφτά ο τύπος..ο πατέρας του..ήταν ελεγκτής εναέριας κυκλοφορίας στο αεροδρόμιο..χωρίς να ξέρει λέξη αγγλικά!!φανατικός νεοδημοκρατης!έχει γεμίσει ελληνικές σημαίες τα μπαλκόνια!αυτά ούτε στην Αφρική!!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

και επίσης εγω φυσικά δεν εχω απαιτηση ο άντρας να ειναι ζαμπλουτος με κοτερα-ελικόπτερα(οπως ελεγε και ο μαντ),ούτε αμα ειχα σχεση με καποιον θα ηθελα να μου παιρνει δώρα οπως ρουχα,παπουτσια ,καλλυντικα,σε ιταλικα εστιατορια,ταξιδια. αλλά αμα περιμενε χαρτζιλίκι για καφε και τσιγάρα απο τη μαμά του και τον μπαμπα του ανω των 25 και την εβγαζε με μπίρα απ το περίπτερο στα παγκακια,εκει ούτε να τον κοιτάξω,το λεω ευθέως,και ας πουν μερικοι εξυπνάκηδες οτι κοιτάω το χρημα
Δωρα είναι ωραίο να κάνει ο άντρας στη κοπέλα του,της δείχνει ότι την αγαπάει ετσι.εχω έφαγα μια γκομενσ με αυτο το τρόπο,μου έκανε παράπονα ότι δεν της κάνει καθόλου δώρα το αγόρι της..οπότε της πήρα μπουφάν και πέταξα κάτι σοκολάτες μέσα στη σακούλα..μετά από αυτο.με είδε με καλό μάτι!!
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.152
Like
15.795
Πόντοι
3.656
Τις προάλλες πέτυχα τύπο με φορμα εργάτη...με μια λεπτή μελαχρινή 1.70+ και καροτσάκι με μωρό.Αθήνα σύμφωνα με κάποια μέλη,πρέπει να'χεις κονέ με ΒΠ για να σε παντρευτεί τέτοια γκόμενα...Αυτά επαρχία μπορεί να τα δεις,αν κάποια κολλήσει μαζί σου και δεν έχει βλέψεις να φύγει απ'το χωριό/πόλη της
Τα μέλη λένε μαλακίες.
Βλέπεις τέτοιες καταστάσεις σε περιοχές που δεν είναι ... ψηλομύτες.
Όλη τη β' πειραιώς και δυτική αττική.

ΒΠ , οι περισσότεροι , είναι με κάτι 5-6 προξενιά από μαμάδες και σόγια ....
για να έχουν ίδια νοίκια και μισθούς και υπαλληλικές θέσεις
για να μη πέσουν χαμηλότερα από τους γονείς.

Οι μεγάλοι με μουνάρες, είναι οι τέρμα λεφτάδες, ούτε 1/20.
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.641
Like
2.660
Πόντοι
456
Τα μέλη λένε μαλακίες.
Βλέπεις τέτοιες καταστάσεις σε περιοχές που δεν είναι ... ψηλομύτες.
Όλη τη β' πειραιώς και δυτική αττική.

ΒΠ , οι περισσότεροι , είναι με κάτι 5-6 προξενιά από μαμάδες και σόγια ....
για να έχουν ίδια νοίκια και μισθούς και υπαλληλικές θέσεις
για να μη πέσουν χαμηλότερα από τους γονείς.

Οι μεγάλοι με μουνάρες, είναι οι τέρμα λεφτάδες, ούτε 1/20.
Χαχα έτσι ακριβώς είναι..αλλά ο σαντμαν δεν τα ξέρει αυτά

Ακούει Αθήνα και νομίζει ότι ένα πραμα..Αθήνα είναι από τις πόλεις με τις πιο πολλές ανισότητες
.στο κόσμο..
 

Arxontas tou skotous

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
533
Κριτικές
25
Like
3.355
Πόντοι
1.436
Aφου μιλάτε για τεμπέληδες.
Ξέρω ιστορία με ένα τύπο που από το σχολείο έλεγε ότι μόνο τα ρολόγια δουλεύουν.
Ήθελε να πιάσει την καλή κ τον ενδιέφεραν μόνο τα χρήματα χωρίς να δουλεύει καθόλου. Τι έκανε?
Έφτιαξε μια λίστα με όλες τις παμπλουτες κορασίδες της επαρχιακής πόλης που ζούσε.....και την έπεσε σε όλες.
Είχε πιθανότητες 0/50 αυτός Ήθελε την μια.
Τελικά βρήκε μια στις 50 την άφησε έγκυο κ την παντρεύτηκε. Η κοπέλα στα όρια της τελειότητας εμφανισιακά αλλά πιο χαζη κ από τα λάχανα.
Τώρα είναι μάνατζερ στο Dubai στο υποκατάστημα του πεθερου του κ πουλάει γούνες....
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.015
Like
15.591
Πόντοι
3.656
Aφου μιλάτε για τεμπέληδες.
Ξέρω ιστορία με ένα τύπο που από το σχολείο έλεγε ότι μόνο τα ρολόγια δουλεύουν.
Ήθελε να πιάσει την καλή κ τον ενδιέφεραν μόνο τα χρήματα χωρίς να δουλεύει καθόλου. Τι έκανε?
Έφτιαξε μια λίστα με όλες τις παμπλουτες κορασίδες της επαρχιακής πόλης που ζούσε.....και την έπεσε σε όλες.
Είχε πιθανότητες 0/50 αυτός Ήθελε την μια.
Τελικά βρήκε μια στις 50 την άφησε έγκυο κ την παντρεύτηκε. Η κοπέλα στα όρια της τελειότητας εμφανισιακά αλλά πιο χαζη κ από τα λάχανα.
Τώρα είναι μάνατζερ στο Dubai στο υποκατάστημα του πεθερου του κ πουλάει γούνες....

Άξιος :hi:
 

Αγγελική

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
306
Like
772
Πόντοι
81
Εγώ δεν θα πω πως είσαι φιλοχρηματη αλλά απόλυτη ....μπορεί να βρεθεί κάποιος επιτήδειος χειριστικος τεμπέλης και να σε τουμπαρει και να καταλήξεις να βιζιταρεις για να τον ταιζεις γιατί " ε τον αγαπάω και είναι ο άνθρωπος μου " ....ένα σωρό περιπτώσεις ξέρω που ταιζουν τεμπέληδες όχι απαραίτητα από σεξεργασια
ναι είμαι απολυτη,δεν θα εχει τίποτα να μου προσφερει,να κάτσει να τον ταιζει η μαμά του
 

Supeshelbys

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2023
Μηνύματα
115
Like
208
Πόντοι
21
ναι είμαι απολυτη,δεν θα εχει τίποτα να μου προσφερει,να κάτσει να τον ταιζει η μαμά του
Και εσένα γιατί να σε ταΐζει; Τι θα του προσφέρεις εκτός από ένα γαμησι που μπορεί να το βρει και τσάμπα
 

Αγγελική

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
306
Like
772
Πόντοι
81
Και εσένα γιατί να σε ταΐζει; Τι θα του προσφέρεις εκτός από ένα γαμησι που μπορεί να το βρει και τσάμπα
δεν θελω να με ταιζει κανένας άντρας,έχω τα δικά μου λεφτά ακριβώς γ να μην έχω ανάγκη κανέναν
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.212
Like
21.157
Πόντοι
5.506
Καθόλου. Το θεωρώ σαχλαμάρα αυτό που λες.
Αν κάποιος έχει κληρονομιά που του επιτρέπει να έχει ένα παθητικό εισόδημα με το οποίο επιβιώνει ...
και δεν έμαθε κάποια δουλειά ....

να πάει χαμάλης για 750€ ;

Θα πάει μπροστά τον κόσμο, άλλος ένας χαμάλης που στοιβιάζει πακέτα μακαρόνια
στα σούπερ μάρκετ ;;;

Αν είναι ο ... Λιστ .... τότε ναι ... να γράψει παρτιτούρες ... να πάει μπροστά τον πολιτισμό ....

Να το το ποσταρισμα που αποδεικνυει ποσο αχρηστο αεργο κοπροσκυλο εισαι. Και χωρις πατρικη περιουσια πλεον.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.212
Like
21.157
Πόντοι
5.506
βαριεμαι να επαναλαμβανομαι,ξαναδιαβασε τι εγραψα. δεν αναφερω πουθενα κληρονομιες και παθητικα εισοδηματα,αναφερομαι σε τεμπεληδες που δεν εχουν στον ηλιο μοιρα.

και η κληρονομια(μαγαζι,πολυκατοικια,παγκος λαικης,ακινητα κτλ κτλ) για να συντηρηθει και να μπορεσει να την διαχειριστει καποιος για να συνεχιζει να βγαζει χρηματα,θελει ικανοτητα και δουλεια.μαντεψε τι θα κανει ο τεμπελης και αχρηστος που αναφερω παραπανω? η θα την πουλησει η θα την καταστρεψει.
Οτι εκανε ο αχρηστος ο τραλαλακης, δουλευε μια ζωη ο συγχωρεμενος για να τα ξεκοκκαλισει το σκουπιδι και να καταληξει στην υπογα.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.641
Κριτικές
62
Like
40.017
Πόντοι
8.530
Εγώ δεν θα πω πως είσαι φιλοχρηματη αλλά απόλυτη ....μπορεί να βρεθεί κάποιος επιτήδειος χειριστικος τεμπέλης και να σε τουμπαρει και να καταλήξεις να βιζιταρεις για να τον ταιζεις γιατί " ε τον αγαπάω και είναι ο άνθρωπος μου " ....ένα σωρό περιπτώσεις ξέρω που ταιζουν τεμπέληδες όχι απαραίτητα από σεξεργασια
Δεν την έχω για βλαμμένη για να τουμπαρισθει έτσι...
 

Supeshelbys

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2023
Μηνύματα
115
Like
208
Πόντοι
21
Τελικά βρήκε μια στις 50 την άφησε έγκυο κ την παντρεύτηκε. Η κοπέλα στα όρια της τελειότητας εμφανισιακά αλλά πιο χαζη κ από τα λάχανα.
Τώρα είναι μάνατζερ στο Dubai στο υποκατάστημα του πεθερου του κ πουλάει γούνες....
Αυτός δεν ήταν τεμπέλης απλά ήθελε να γίνει CEO και το κατάφερε
 

gpikasso

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιαν 2010
Μηνύματα
969
Κριτικές
15
Like
2.342
Πόντοι
2.477
ναι είμαι απολυτη,δεν θα εχει τίποτα να μου προσφερει,να κάτσει να τον ταιζει η μαμά του
Μπορει να εχει να σου προσφερει αγαπη και καλο σεξ. Τα οποια ανακαλυψες πριν ανακαλυψεις οτι τον ταιζει η μαμα του, να κολλησες και να μην μπορεις να ξεκολλησεις. Τεσπα, δεν θα διαφωνησουμε, κι εγω συμμεριζομαι την αποψη σου.
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.641
Like
2.660
Πόντοι
456
Και εσένα γιατί να σε ταΐζει; Τι θα του προσφέρεις εκτός από ένα γαμησι που μπορεί να το βρει και τσάμπα
Τι θα βρει ο άντρας?τζάμπα γαμησι?χαχα τι αστεία μας λες..εδώ έχουμε γεμίσει αγαμητους..και η Αγγελική είναι δυνατό μωρο..απο ότι έχω δει στις φοτο..εύκολα μπορεί να βρει πλούσιο με ένα καλό προφίλ στο ινσταγκραμ.ο άντρας τι θα βρει?εκτός από

Τη Μαρία παλάμη?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom