Νέα

Γουστάρουν οι Ελληνίδες τους τεμπέληδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sad_man
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 593
  • Εμφανίσεις 38K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Αγγελική

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
330
Like
815
Πόντοι
81
και επίσης εγω φυσικά δεν εχω απαιτηση ο άντρας να ειναι ζαμπλουτος με κοτερα-ελικόπτερα(οπως ελεγε και ο μαντ),ούτε αμα ειχα σχεση με καποιον θα ηθελα να μου παιρνει δώρα οπως ρουχα,παπουτσια ,καλλυντικα,σε ιταλικα εστιατορια,ταξιδια. αλλά αμα περιμενε χαρτζιλίκι για καφε και τσιγάρα απο τη μαμά του και τον μπαμπα του ανω των 25 και την εβγαζε με μπίρα απ το περίπτερο στα παγκακια,εκει ούτε να τον κοιτάξω,το λεω ευθέως,και ας πουν μερικοι εξυπνάκηδες οτι κοιτάω το χρημα
 
Τελευταία τροποποίηση:

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.706
Κριτικές
62
Like
40.070
Πόντοι
8.530
και επίσης εγω φυσικά δεν εχω απαιτηση ο άντρας να ειναι ζαμπλουτος με κοτερα-ελικόπτερα(οπως ελεγε και ο μαντ),ούτε αμα ειχα σχεση με καποιον θα ηθελα να μου παιρνει δώρα οπως ρουχα,παπουτσια ,καλλυντικα,σε ιταλικα εστιατορια,ταξιδια. αλλά αμα περιμενε χαρτζιλίκι για καφε και τσιγάρα απο τη μαμά του και τον μπαμπα του ανω των 25 και την εβγαζε με μπίρα απ το περίπτερο στα παγκακια,εκει ούτε να τον κοιτάξω,το λεω ευθέως,και ας πουν μερικοι εξυπνάκηδες οτι κοιτάω το χρη.
...και αυτοί οι κοπροι που λειτουργούν όπως περιγράφεις ,θα βολεύτουν με καμμία συμμαθήτριά τους και θα μιζεριαζουν πρίμο σεκοντο όταν βγουν για καφέ η για σινεμά.
Κανείς δεν χάνεται...εκτός βέβαια αν το θέλει πολύ.
 

Supeshelbys

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2023
Μηνύματα
115
Like
208
Πόντοι
21
θα βολεύτουν με καμμία συμμαθήτριά τους και θα μιζεριαζουν πρίμο σεκοντο όταν βγουν για καφέ η για σινεμά.
Τουλάχιστον γαμανε τσάμπα. Οι άλλοι βάζουν το χέρι στην τσέπη. Την καλύτερη δουλειά μόνο ένας την κατάφερε πάντως
 

Spieler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2024
Μηνύματα
240
Κριτικές
19
Like
980
Πόντοι
371
Στην Αθήνα τέτοιες βλαμμένες κυκλοφορούν παντού ..όσο πιο χαλιας είσαι τόσο πιο πιθανό είναι να βρεις κάποια είτε καμμένη φοιτήτρια είτε κάποια βαριεστημενη πλούσια,ιδίως αν κυκλοφορείς στα σωστά στεκια .
Σε πιο μικρες κοινωνίες δυσκολεύει το πράγμα.
Για να βρεις κάποια πλούσια να της τα τρως για καιρό πρέπει να είσαι καλός παίκτης σε self-marketing και παραμύθι.
Αυτοί που ζουν long-term έτσι (άνδρες και γυναίκες) επενδύουν mental work σε αυτό, δεν μπορεί να το κάνει ο καθένας.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.706
Κριτικές
62
Like
40.070
Πόντοι
8.530
Ποιος;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τουλάχιστον γαμανε τσάμπα. Οι άλλοι βάζουν το χέρι στην τσέπη. Την καλύτερη δουλειά μόνο ένας την κατάφερε πάντως
Ποιος;
 

Αρραχίων

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2022
Μηνύματα
328
Κριτικές
2
Like
560
Πόντοι
21
και επίσης εγω φυσικά δεν εχω απαιτηση ο άντρας να ειναι ζαμπλουτος με κοτερα-ελικόπτερα(οπως ελεγε και ο μαντ),ούτε αμα ειχα σχεση με καποιον θα ηθελα να μου παιρνει δώρα οπως ρουχα,παπουτσια ,καλλυντικα,σε ιταλικα εστιατορια,ταξιδια. αλλά αμα περιμενε χαρτζιλίκι για καφε και τσιγάρα απο τη μαμά του και τον μπαμπα του ανω των 25 και την εβγαζε με μπίρα απ το περίπτερο στα παγκακια,εκει ούτε να τον κοιτάξω,το λεω ευθέως,και ας πουν μερικοι εξυπνάκηδες οτι κοιτάω το χρημα
Εσύ Αγγελική , πόσο χρονών είσαι αν επιτρέπεται και έχεις τέτοια άποψη ?:think: , (κάνω ενα συσχετισμό μεταξύ ηλικίας και άποψης γι'αυτό σε ρωτώ).
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.176
Like
1.833
Πόντοι
216
και επίσης εγω φυσικά δεν εχω απαιτηση ο άντρας να ειναι ζαμπλουτος με κοτερα-ελικόπτερα(οπως ελεγε και ο μαντ),ούτε αμα ειχα σχεση με καποιον θα ηθελα να μου παιρνει δώρα οπως ρουχα,παπουτσια ,καλλυντικα,σε ιταλικα εστιατορια,ταξιδια. αλλά αμα περιμενε χαρτζιλίκι για καφε και τσιγάρα απο τη μαμά του και τον μπαμπα του ανω των 25 και την εβγαζε με μπίρα απ το περίπτερο στα παγκακια,εκει ούτε να τον κοιτάξω,το λεω ευθέως,και ας πουν μερικοι εξυπνάκηδες οτι κοιτάω το χρημα
Και δίκιο θα είχες.
Άντρας που δε ζει τον εαυτό του, πώς να στηριχθεί η γυναίκα πάνω του;
 

Αρραχίων

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2022
Μηνύματα
328
Κριτικές
2
Like
560
Πόντοι
21

mhtsos(2)

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2020
Μηνύματα
1.987
Like
6.499
Πόντοι
1.056
και επίσης εγω φυσικά δεν εχω απαιτηση ο άντρας να ειναι ζαμπλουτος με κοτερα-ελικόπτερα(οπως ελεγε και ο μαντ),ούτε αμα ειχα σχεση με καποιον θα ηθελα να μου παιρνει δώρα οπως ρουχα,παπουτσια ,καλλυντικα,σε ιταλικα εστιατορια,ταξιδια. αλλά αμα περιμενε χαρτζιλίκι για καφε και τσιγάρα απο τη μαμά του και τον μπαμπα του ανω των 25 και την εβγαζε με μπίρα απ το περίπτερο στα παγκακια,εκει ούτε να τον κοιτάξω,το λεω ευθέως,και ας πουν μερικοι εξυπνάκηδες οτι κοιτάω το χρημα
Είμαστε στην εποχή της ισότητας που λέτε. ΟΚ . Αυτός θα σου πάρει ρούχα κλπ που λες. Εσύ τι θα του πάρεις????
 

Αρραχίων

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2022
Μηνύματα
328
Κριτικές
2
Like
560
Πόντοι
21
Είμαστε στην εποχή της ισότητας που λέτε. ΟΚ . Αυτός θα σου πάρει ρούχα κλπ που λες. Εσύ τι θα του πάρεις????
Ταυτίζομαι απόλυτα , εγώ με μια πίπα θα είμουν 'ντάξει , εξάλλου η κίνηση μετράει ως γνωστόν.
 

KALLIMAXOS

Μέγας
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
5.570
Κριτικές
24
Like
9.697
Πόντοι
4.746
Μια νατουραλιστικη σκηνη αποτυπωνει την σημερινη σκληρη πραγματικοτητα .
Υποψιν τετοιοι μαλακες εργοδοτες ειναι πολλοι. Τα εχουμε ζηζει και μετα αναρωτιουνται γιατι δεν δουλευει ο Ελληνας .Δεν ειναι μαλακας ο Ελληνας απλο .

 
Τελευταία τροποποίηση:

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.040
Like
15.616
Πόντοι
3.656
και επίσης εγω φυσικά δεν εχω απαιτηση ο άντρας να ειναι ζαμπλουτος με κοτερα-ελικόπτερα(οπως ελεγε και ο μαντ),ούτε αμα ειχα σχεση με καποιον θα ηθελα να μου παιρνει δώρα οπως ρουχα,παπουτσια ,καλλυντικα,σε ιταλικα εστιατορια,ταξιδια. αλλά αμα περιμενε χαρτζιλίκι για καφε και τσιγάρα απο τη μαμά του και τον μπαμπα του ανω των 25 και την εβγαζε με μπίρα απ το περίπτερο στα παγκακια,εκει ούτε να τον κοιτάξω,το λεω ευθέως,και ας πουν μερικοι εξυπνάκηδες οτι κοιτάω το χρημα

Κοίτα,με τις ελλεεινίδες γενικά πρέπει να τα περιμένεις όλα

Παραδείγματα όπως...άεργος με γυναίκα 8αρι...εργάτης με 7αρι...δ.υ αγάμητος...γιατρός με χοντρόμπαζο...δεν πρέπει να προξενούν καμια εντύπωση

Τις προάλλες πέτυχα τύπο με φορμα εργάτη...με μια λεπτή μελαχρινή 1.70+ και καροτσάκι με μωρό.Αθήνα σύμφωνα με κάποια μέλη,πρέπει να'χεις κονέ με ΒΠ για να σε παντρευτεί τέτοια γκόμενα...Αυτά επαρχία μπορεί να τα δεις,αν κάποια κολλήσει μαζί σου και δεν έχει βλέψεις να φύγει απ'το χωριό/πόλη της
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.706
Κριτικές
62
Like
40.070
Πόντοι
8.530
Μια νατουραλιστικη σκηνη αποτυπωνει την σημερινη σκληρη πραγματικοτητα .
Υποψιν τετοιοι μαλακες εργοδοτες ειναι πολλοι. Τα εχουμε ζηζει και μετα αναρωτιουνται γιατι δεν δουλευει ο Ελληνας .Δεν ειναι μαλακας ο Ελληνας απλο .

"Αφεντικά για σκοτωμα" ...αμερικανική ταινία.
Αν τα αφεντικά ήταν σωστά δεν θα υπήρχαν σωματεία και ΚΚΕ.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Και δίκιο θα είχες.
Άντρας που δε ζει τον εαυτό του, πώς να στηριχθεί η γυναίκα πάνω του;
Πολλές γυναίκες θέλουν άνδρα ...εχχμμμ...σωρρυς....πορτοφόλι που να αντέχει για δέκα .
 

Supeshelbys

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2023
Μηνύματα
115
Like
208
Πόντοι
21
Αν έσβηναν τα φώτα στα μπουρδέλα θα είχαν τρελές δουλειές.
Δεν ξέρω πάντως ο συγκεκριμένος την καλύτερη πουτανα της εποχής του την έπαιρνε τσάμπα και ας ήταν φτώχεια καταραμένη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom