Νέα

Golden Queens Μπουρνάζι !

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα panos.t
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 269K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Enter_Analman

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2024
Μηνύματα
45
Like
632
Πόντοι
80
Καλημέρα και καλό ΣΚ,την συγκεκριμένη πως την λένε?Κάνει πριβέ?Έχω καιρό να πάω η αλήθεια,πάντα πέρναγα καλα.Τώρα πλησιάζουν και τα γενέθλια μου και είπα να κάνω κάτι διαφορετικό:grin:
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2024-04-06-11-05-46-930_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2024-04-06-11-05-46-930_com.instagram.android.jpg
    1 MB · Εμφανίσεις: 36

StreetElite

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2024
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά, η Εύα είναι ακόμα στο μαγαζί? Έχω κανένα χρόνο να πατήσω και δεν ξέρω τι παίζει απο ρόστερ. Γενικά να μου πεί κάποιος πολύ επιγραμματικά τι κυκλοφορεί στο ίδρυμα.
 

bixterious

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.346
Κριτικές
39
Like
7.143
Πόντοι
3.446
Παιδιά, η Εύα είναι ακόμα στο μαγαζί? Έχω κανένα χρόνο να πατήσω και δεν ξέρω τι παίζει απο ρόστερ. Γενικά να μου πεί κάποιος πολύ επιγραμματικά τι κυκλοφορεί στο ίδρυμα.
εκεί είναι....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Καλημέρα και καλό ΣΚ,την συγκεκριμένη πως την λένε?Κάνει πριβέ?Έχω καιρό να πάω η αλήθεια,πάντα πέρναγα καλα.Τώρα πλησιάζουν και τα γενέθλια μου και είπα να κάνω κάτι διαφορετικό:grin:
μελίσσα και έχει αποχωρήσει πολύ καιρό από το ίδρυμα. Είχε πάει μετά στο string στο γκάζι για πολύ λίγο, μετά στο empire στη συγγρού και μετά λίγο μούσσες....δεν ξέρω αν έχει φύγει και από εκεί.
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
530
Like
738
Πόντοι
86
μελίσσα και έχει αποχωρήσει πολύ καιρό από το ίδρυμα. Είχε πάει μετά στο string στο γκάζι για πολύ λίγο, μετά στο empire στη συγγρού και μετά λίγο μούσσες....δεν ξέρω αν έχει φύγει και από εκεί.
Επέστεψε πάλι στο Golden μετά από τις Μούσσες. Τώρα δε ξέρω αν έφυγε πάλι όμως :cheesy:

Καλημέρα και καλό ΣΚ,την συγκεκριμένη πως την λένε?Κάνει πριβέ?Έχω καιρό να πάω η αλήθεια,πάντα πέρναγα καλα.Τώρα πλησιάζουν και τα γενέθλια μου και είπα να κάνω κάτι διαφορετικό:grin:
Όπως είπε και το παλικάρι πιο πάνω είναι η Μελίσσα. Πριβέ κάνει τα πάντα όλα ΑΛΛΑ καλό θα είναι να ξεκαθαρίσεις τι και πως πριν μπεις με κάνα ποτάκι για παν ενδεχόμενο. -είναι με τις ορέξεις/προτιμήσεις τις!-
 

Enter_Analman

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2024
Μηνύματα
45
Like
632
Πόντοι
80
Επέστεψε πάλι στο Golden μετά από τις Μούσσες. Τώρα δε ξέρω αν έφυγε πάλι όμως :cheesy:


Όπως είπε και το παλικάρι πιο πάνω είναι η Μελίσσα. Πριβέ κάνει τα πάντα όλα ΑΛΛΑ καλό θα είναι να ξεκαθαρίσεις τι και πως πριν μπεις με κάνα ποτάκι για παν ενδεχόμενο. -είναι με τις ορέξεις/προτιμήσεις τις!-
τρέχω να την προλάβω τότε.Ρουμανα είναι η τι?έτσι δείχνει
 

Rokko28

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Οκτ 2007
Μηνύματα
279
Κριτικές
18
Like
1.174
Πόντοι
5.160
Η Μελίσα στο γκολνεν είναι εδώ και 3 βδομάδες περίπου.
 

Enter_Analman

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2024
Μηνύματα
45
Like
632
Πόντοι
80
να ανεβάσω και εγώ μερικά βίντεο που έβγαλα πριν μερικά χρόνια,δεν ξέρω αν επιτρέπουν βιντεοσκόπηση πάντως μια κοπέλα που έκατσε δίπλα μου και με "έπιασε" δεν είπε κατι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom