Νέα

Γνωστή "Τρανς" με ψεύτικα προφίλς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα makkinen
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
makkinen

makkinen

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2011
Μηνύματα
256
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Απ: Φενια trans..........
« Απάντηση #85 στις: σήμερα στις 21:45 »
Παράθεση
Καλησπέρα σε όλους, παρακολουθω μια διαμαχη για το αν η φενια τον έχει 20+ η 18 και όλα αυτά με ταμπέλα νέος...καλα δεν έχετε με τίποτα αλλο να ασχοληθείτε από το να γεμίζεται το φόρουμ με κακίες και ανακρίβειες, παλαιά σεβαστά μελοι με πολλές εμπειρίες έχουν γράψει κρητικές για την φενια πολύ καλές δίνοντας αρκετές ακριβείς πληροφορίες, εγώ που δεν εχω πολλές εμπειρίες όμως έχω την τιμή να εχω πάει με τις τοπ (Αθηνά)...(Έλενα)...και (Φενια)...θα ξαναπώ και πάλι ανώι να μιλάμε για επαγγελματισμό μιλάμε για πράγματα που δημιουργούν αμφιβολίες και αρνητικό κλίμα γεμάτο ασάφειες. Για να πάω στο γεγονός ότι στο τσιμπούκι μιλούσε στο τηλ, μπορεί και να το έκανε ακόμα και οι καλύτερες επαγγελματίες έχουν τισ άσχημες στιγμεςσ τούς άνθρωποι είναι δεν είναι ρομπότ...ο πρώτος τέλειος επαγγελματίας να σηκώσει το χέρι ψηλά...έχουμε γεμίσει από κάθε λογής τρίτο φύλλο και καθόμαστε να σχολιάζουμε και να κατατάσσουμε μια επαγγελματία στην ξεπέτα επιδει κάποιος είπε κάτι??? με ολο το σεβασμό προς όλους σας αλλά είναι ανάξιο κάθε αναφοράς μόνο και μόνο οτι το στατους των διαπλεκόμενων είναι (ΝΕΟΣ)η αόρατος με σχεδόν καμία παράθεση σε εμπειρίες...δεν χρειάζεται να θυμηθούμε μελοι με πολλές παραθέσεις οι οποίες ήταν ανακριβείς και πολλές φορές εντελώς αναξιόπιστες...καλή και ασφαλή

ΟΥΡΟΒΟΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΜΙΛΑ

δεν μιλάς ε... Το έχεις ξανακάνει αυτο το θέμα το 1997 μίλα η με αυτό το προφιλ η με τα άλλα... ΞΕΡΩ ΠΟΙΑ ΕΙΣΑΙ
 
OP
OP
makkinen

makkinen

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2011
Μηνύματα
256
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
απο το 97 ρε ατιμε...???μνημη ελεφαντα εχεις... :2funny: :2funny: :2funny:!

τις ξέρω όλες και αν κάνω την πάπια.. πιάστηκε απο μόνη της δεν μιλάει ... περίμενα αυτή την στιγμή εδώ και μέρες και ας μου στέλνατε 1000αδες PM δεν έλεγα τίποτα ... δυστυχώς ΤΟΠ ΤΡΑΝΣ είμαστε και μείς έξυπνοι όχι μόνο εσύ.... ΜΙΛΑ ΓΑΜΩΤΟ ΜΙΛΑ ... αποκάλυψε και τα άλλα σου προφίλ κατηγόρησε με... ξεκίνα... σε περιμένω...
πες ότι λέω μαλακίες πές ότι είμαι άρρωστος ότι βλέπω οπτασίες... ξεκίνα γαμώτο...
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.192
Like
1.217
Πόντοι
266
τις ξέρω όλες και αν κάνω την πάπια.. πιάστηκε απο μόνη της δεν μιλάει ... περίμενα αυτή την στιγμή εδώ και μέρες και ας μου στέλνατε 1000αδες PM δεν έλεγα τίποτα ... δυστυχώς ΤΟΠ ΤΡΑΝΣ είμαστε και μείς έξυπνοι όχι μόνο εσύ.... ΜΙΛΑ ΓΑΜΩΤΟ ΜΙΛΑ ... αποκάλυψε και τα άλλα σου προφίλ κατηγόρησε με... ξεκίνα... σε περιμένω...
πες ότι λέω μαλακίες πές ότι είμαι άρρωστος ότι βλέπω οπτασίες... ξεκίνα γαμώτο...
δηλαδη ρε φιλε
τι κακο εχει κανει;
 
OP
OP
makkinen

makkinen

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2011
Μηνύματα
256
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
δηλαδη ρε φιλε
τι κακο εχει κανει;

έχει δημιουργήσει τουλάχιστον αν τα αριθμίσω 4 ψεύτικα προφίλς και αυτοδιαφημίζετε γράφοντας τα πλέον θετικά σχόλια για τις υπηρεσίες της. Στο ένα προφίλ είναι βλάχος, στο άλλο ενεργητικός, στο άλλο παθητικός και πάει λέγοντας. Στην αρχή γράφει θετικά σχόλια για μία τρανς που συζητίετε εδώ και μετά της γράφει τα πλέον αρνητικά χρησιμοποιόντας τα διάφορα προφίλ της έτσι ώστε να φένεται πάντα η καλύτερη και η ΤΟΠ τρανς. Και το καλο είναι ότι γράφει μετά αφου δώσει την χαρηστική βολή με τα πλέον αρνητικά της σχολια ΟΤΙ εγω πήγα στην ....... (στον εαυτο της δλδ πηγε) και πέρασα σουπερ... Η καλύτερη!!!! Δεν είμαστε μαλάκες και σύ η έξυπνη.. Σε δοκιμάσαμε όχι μόνο εγώ αλλα και φίλοι και είσαι απλά ένας ψυχρός επαγκελματίας... και δεν σε ξανατιμήσαμε γιατί απλά για τα λεφτά που πέρνεις δεν αξίζεις.... και ας αυτοπροβάλεσε ή καλύτερη. Δεν δημιούργησα αυτο το θέμα για να βγάλω ένα όνομα απλα και αρκετά φιλαρακια σπάζονται με την συμπεριφορά της σαν ΤΟΠ.

 
OP
OP
makkinen

makkinen

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2011
Μηνύματα
256
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
ΟΥΡΟΒΟΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΜΙΛΑ ΓΑΜΩΤΟ ΜΙΛΑ
 

ntezi

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2010
Μηνύματα
94
Like
6
Πόντοι
0
δεν μιλάς ε... Το έχεις ξανακάνει αυτο το θέμα το 1997 μίλα η με αυτό το προφιλ η με τα άλλα... ΞΕΡΩ ΠΟΙΑ ΕΙΣΑΙ
τον κατηγορις αδικα δεν ειναι απο τα προφιλ που θες να βρεις σιγνομι που περνο μερος στι διαμαχησας
 
OP
OP
makkinen

makkinen

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2011
Μηνύματα
256
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
τον κατηγορις αδικα δεν ειναι απο τα προφιλ που θες να βρεις σιγνομι που περνο μερος στι διαμαχησας

τον ξέρω πολύ καλά ... ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΕΡΧΕΤΕ ΝΑ ΜΕ ΑΝΤΙΜΕΤΟΠΙΣΕΙ.... τώρα θα τα πω όλα... θα τον αποκαλύψω περιμένω απλά να μου αρχίσει με τα 5 ψεύτικα προφίλς που έχει και θα τον ΔΩΣΩ...
 
OP
OP
makkinen

makkinen

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2011
Μηνύματα
256
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
δεν μιλά ο πούστης ΜΙΛΑ ΟΥΡΟΒΟΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.384
Πόντοι
456
τον ξέρω πολύ καλά ... ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΕΡΧΕΤΕ ΝΑ ΜΕ ΑΝΤΙΜΕΤΟΠΙΣΕΙ.... τώρα θα τα πω όλα... θα τον αποκαλύψω περιμένω απλά να μου αρχίσει με τα 5 ψεύτικα προφίλς που έχει και θα τον ΔΩΣΩ...
ρε φίλε το είπαμε αυτό, δεν είναι ο ουροβόρος τρανς με ψεύτικο προφίλ, εκτός αν είμαι κι εγώ τρανς η μήπως είμαι ο ίδιος ο ουροβόρος και η τοπ-τρανς κι ο ενεργτητικός κι ο παθητικός... ασε λιγάκι τις θεωρίες συνωμοσίας και μη σε νοιάζει, δεν είμαστε τόσο βλάκες ώστε να μας παραμυθιάζει η κάθε τυχούσα τραβελοτρανς... από προστάτες τουλάχιστον δεν έχουμε ανάγκη
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.384
Πόντοι
456
Αυτό σημαίνει ότι έχω χάσει πάαααρα πολλά επεισόδια...

ΥΓ: Καλά σοβαρολογείς τώρα;
δεν θυμάσαι που είχε κλείσει για ένα διάστημα γιατί είχαν κατηγορηθεί οι παλιοί ιδοκτήτες για προαγωγή σε πορνεία κλπ κλπ και μετά ξανάνοξε "υπό νέα  διεύθυνση"
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.192
Like
1.217
Πόντοι
266
δεν θυμάσαι που είχε κλείσει για ένα διάστημα γιατί είχαν κατηγορηθεί οι παλιοί ιδοκτήτες για προαγωγή σε πορνεία κλπ κλπ και μετά ξανάνοξε "υπό νέα  διεύθυνση"
αυτο εγινε το 2000
 
OP
OP
makkinen

makkinen

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2011
Μηνύματα
256
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
ρε φίλε το είπαμε αυτό, δεν είναι ο ουροβόρος τρανς με ψεύτικο προφίλ, εκτός αν είμαι κι εγώ τρανς η μήπως είμαι ο ίδιος ο ουροβόρος και η τοπ-τρανς κι ο ενεργτητικός κι ο παθητικός... ασε λιγάκι τις θεωρίες συνωμοσίας και μη σε νοιάζει, δεν είμαστε τόσο βλάκες ώστε να μας παραμυθιάζει η κάθε τυχούσα τραβελοτρανς... από προστάτες τουλάχιστον δεν έχουμε ανάγκη

υποστηρίζεις ακόμη ότι ο ουροβόρος δεν είναι τρανς με ψεύτικο προφίλ? Υποστηρίζεις ότι γνωρίζεις τον ουροβόρο προσωπικά? Κούκλα μου σπούδασες μάρκετινγ στον Πειραιά αλλά δεν θα μας πείς και ηλίθιους κιόλλας...
υποστηρίζεις ακόμη ότι ο ουροβόρος δεν είναι τρανς με ψεύτικο προφίλ? Υποστηρίζεις ότι γνωρίζεις τον ουροβόρο προσωπικά?
 

zironvenom

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
833
Κριτικές
8
Like
378
Πόντοι
286
δεν θυμάσαι που είχε κλείσει για ένα διάστημα γιατί είχαν κατηγορηθεί οι παλιοί ιδοκτήτες για προαγωγή σε πορνεία κλπ κλπ και μετά ξανάνοξε "υπό νέα  διεύθυνση"

αυτο έγινε σχετικά πρόσφατα. καμιά τριετία νομίζω. αλλα 1996 ούτε ιντερνετ υπήρχε στην ελλάδα!!
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.384
Πόντοι
456
υποστηρίζεις ακόμη ότι ο ουροβόρος δεν είναι τρανς με ψεύτικο προφίλ? Υποστηρίζεις ότι γνωρίζεις τον ουροβόρο προσωπικά? Κούκλα μου σπούδασες μάρκετινγ στον Πειραιά αλλά δεν θα μας πείς και ηλίθιους κιόλλας...
υποστηρίζεις ακόμη ότι ο ουροβόρος δεν είναι τρανς με ψεύτικο προφίλ? Υποστηρίζεις ότι γνωρίζεις τον ουροβόρο προσωπικά?
ρε συ μη με κάνεις να σε βρίσω. ειναι δυνατόν νάσαι τόσο κολλημένος ? το ξέρω το παιδί λέμε... κι ασε τις μαλακίες με τις κούκλες σου μη σε πάρει και σε σηκώσει
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.384
Πόντοι
456
αυτο έγινε σχετικά πρόσφατα. καμιά τριετία νομίζω. αλλα 1996 ούτε ιντερνετ υπήρχε στην ελλάδα!!
είχα τη τύχη νάμαι "on-line" από το 1992 με την τότε compulink και τσατάραμε με σύστημα unix.... παλιά καραβάνα λέμεεεεεεε
 
OP
OP
makkinen

makkinen

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2011
Μηνύματα
256
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
ρε συ μη με κάνεις να σε βρίσω. ειναι δυνατόν νάσαι τόσο κολλημένος ? το ξέρω το παιδί λέμε... κι ασε τις μαλακίες με τις κούκλες σου μη σε πάρει και σε σηκώσει

πας καλά πας καλά που γνωρίζεις το παιδί προσωπικά ...? Δηλαδή ακόμη το συνεχίζεις
 
OP
OP
makkinen

makkinen

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2011
Μηνύματα
256
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
είχα τη τύχη νάμαι "on-line" από το 1992 με την τότε compulink και τσατάραμε με σύστημα unix.... παλιά καραβάνα λέμεεεεεεε

μα γιατί προσπαθείς να αλλάξεις το θέμα... Αν θες να δημιουργήσεις κουβεντούλα για να την πάρεις αλλού να ανοίξεις άλλο θέμα ... το θέμα εδώ άλλο
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.384
Πόντοι
456
πας καλά πας καλά που γνωρίζεις το παιδί προσωπικά ...? Δηλαδή ακόμη το συνεχίζεις
δηλαδή αν εσύ πεις καλό λόγο για κάποια τρανς πρέπει όλοι μας να σκεφτούμε ότι είσαι η ίδια κι αυτοδιαφημίζεσαι ???
και ναι τον ξέρω προσωπικά, μαζί πάμε τραβελότσαρκες, είναι κακό ??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom