Νέα

Γνωριμίες από teletext

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα salzburg
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 42
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

labros_joker

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2007
Μηνύματα
147
Like
3
Πόντοι
1
Τα μονα τηλεφωνα που μαλλον ειναι κατα πλειοψηφια αληθινα πρεπει να ειναι στην κατηγορια Αντρας για Αντρα :grin:
Λιγο που το εχω ψαξει η δεν απανταν η θελανε καρτα κινητου
Τωρα αν πετυχει κανεις την περιπτωση τι να πω....μπραβο του
 

JOULIANI

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
7
Like
83
Πόντοι
16
Μεγαλη μουφα η ολη ιστορια .
Καρτες ζητανε αβερτα κουβερτα .
Καποιες στιγμες που δε νεχω τι να κανω ,κανω καμια πλακα εκει ...αλλα ολο "στειλε μου μια καρτα " μου απαντανε.
Η κλασσικη απαντηση η δικη μου ειναι " εα νσου στειλουν πολλες στειλε μου και εμενα " χε χε χε χε χε χε

Παιδακια ειναι που παιζουν .
 

johnped

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2008
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
δεν χερω ρε παιδια, εγω εχω παρει και αρκετες φορες βγηκε κανονικη βιζιτα. με 80 ευρω ομως, η ελενα ηταν μια με 50 αλλα σιλικονατα βυζια με σιμαδια απο την εγχειρηση και δεν το ευχαριστηθκα ιδιαιτερα αλλη μια ηταν πανυψηλη (μπλιαχ) αλλα εκανε τα κολπακια της.
απλως αν ξερετε να προσεχετε μπορειτε να βρειτε καλη. μακρια απο τυπου "54 χρονων χηρα" και "αλλου τυπου γυναικα" και μπορει να βρειτε καλη περιπτωση
 

ALEXANDROS159

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2008
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
Στο star υπαρχουν και πολυ καλα "λαυρακια" αλλα θελει καλο ψαξιμο το 98% ειναι σαχλαμαρες. Αλλα που και που υπαρχει και καποιο κοριτσι της διπλανης πορτας που θα τολμησει να βαλει αγγελια για τα "τρεχοντα", ετσι και αλλιως ειναι ο πιο ευκολος τροπος για προσεγγιση διχως στοιχεια, φακελωματα κτλ. Οποτε καλο ψαξιμο προσεκτικο και καλο βόλι!!
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.357
Κριτικές
10
Like
2.700
Πόντοι
3.385
Τρεις κατηγορίες είναι εκεί μέσα:
1)Κανονικές βίζιτες. Συνήθως είναι οι αγγελίες που λένε ότι απαντούν μόνο σε τηλέφωνο και όχι σε μήνυμα.
2)Άντρες που το παίζουν γυναίκες και φτιάχνονται να βλέπουν mms με αντρικά κορμιά. Είναι συνήθως όσες αγγελίες λένε στείλτε πρώτα φώτο προκλητική.
3)Κοριτσάκια, ή και άντρες ακόμη, που θέλουν να κονομήσουν καμία καρτούλα. Τους στέλνεις μήνυμα, και στην απάντησή τους εκτός των άλλων σου ζητάνε μία κάρτα.
Κανονική γυναίκα εκεί μέσα, έστω και κρυφοβίζιτα, προσωπικά δεν έχω βρει. Και δεν πρόκειται να ξανασχοληθώ.
 

ilioupolis

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2008
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Τρεις κατηγορίες είναι εκεί μέσα:
1)Κανονικές βίζιτες. Συνήθως είναι οι αγγελίες που λένε ότι απαντούν μόνο σε τηλέφωνο και όχι σε μήνυμα.
2)Άντρες που το παίζουν γυναίκες και φτιάχνονται να βλέπουν mms με αντρικά κορμιά. Είναι συνήθως όσες αγγελίες λένε στείλτε πρώτα φώτο προκλητική.
3)Κοριτσάκια, ή και άντρες ακόμη, που θέλουν να κονομήσουν καμία καρτούλα. Τους στέλνεις μήνυμα, και στην απάντησή τους εκτός των άλλων σου ζητάνε μία κάρτα.
Κανονική γυναίκα εκεί μέσα, έστω και κρυφοβίζιτα, προσωπικά δεν έχω βρει. Και δεν πρόκειται να ξανασχοληθώ.
συμφωνω και επαυξανω :rockon:
 

michael_ath31

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2008
Μηνύματα
203
Like
0
Πόντοι
1
οντως το 95% ειναι μουφα για καρτες και πουστηδες!

εχει ομως και κανονικες βιζιτες με 80€ ρωσιδες,ουκρανες κλπ...

δεν εχω παρει καμια απο αυτες!

ειναι ακομα μερικες ελληνιδες που ζητουν απο 80 εως 100€ για μια ωρα.

και ειναι κ 2 19χρονες φοιτητριες που ζητουν 100€ για 1 1/2 ωρα!

πηρα τη μια...καλη κοπελα αλλα χοντρη!!καμια σχεση με αυτο που ελεγε!!
 

Naruto-Sasuke

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.607
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
16
οντως το 95% ειναι μουφα για καρτες και πουστηδες!

εχει ομως και κανονικες βιζιτες με 80€ ρωσιδες,ουκρανες κλπ...

δεν εχω παρει καμια απο αυτες!

ειναι ακομα μερικες ελληνιδες που ζητουν απο 80 εως 100€ για μια ωρα.

και ειναι κ 2 19χρονες φοιτητριες που ζητουν 100€ για 1 1/2 ωρα!

πηρα τη μια...καλη κοπελα αλλα χοντρη!!καμια σχεση με αυτο που ελεγε!!

Κοιτα λιγο τα πμ σου.
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
85
Πόντοι
2.357
"Μα καλα ,  ακομα τωρα εν ετει..2008 υπαρχουν αραγε ατομα που θα πιστεψουν το...."στειλε μου καρτα για να κανουμε κονε"  και θα το...χαψουν?? Αυτα γινοντουσταν στην παλαιολιθικη εποχη , οταν πρωτοανακαλυφθηκαν οι καρτεs...
 

Marbel

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
139
Like
6
Πόντοι
1
εχει κ αρκετα τηλ απο γραφεια..οποιος εχει δοκιμασει ασ καταθεσει
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Τρεις κατηγορίες είναι εκεί μέσα:
1)Κανονικές βίζιτες. Συνήθως είναι οι αγγελίες που λένε ότι απαντούν μόνο σε τηλέφωνο και όχι σε μήνυμα.
2)Άντρες που το παίζουν γυναίκες και φτιάχνονται να βλέπουν mms με αντρικά κορμιά. Είναι συνήθως όσες αγγελίες λένε στείλτε πρώτα φώτο προκλητική.
3)Κοριτσάκια, ή και άντρες ακόμη, που θέλουν να κονομήσουν καμία καρτούλα. Τους στέλνεις μήνυμα, και στην απάντησή τους εκτός των άλλων σου ζητάνε μία κάρτα.
Κανονική γυναίκα εκεί μέσα, έστω και κρυφοβίζιτα, προσωπικά δεν έχω βρει. Και δεν πρόκειται να ξανασχοληθώ.
εισαι σωστος σε ολα, οπως τα λες ειναι ακριβως....  με τη μονη διαφορα οι 2 19χρονες φοιτητριες που βαζαν τοτε και ζηταγαν 100 ευρω η καθεμια, πηρα την μια την χοντρουλα που ανεφερε ο συναθλητης πριν, μου ειρθε στο ραντεβου ντυμενη σαν πρακτορας (μου θυμισε ελληνικη ταινια με Θ.Β) πιθανος γιανα μην αναγνωριστει, χαλια ηταν στο δωματιο, δεν ηξετρε να πιανει τον πουτσο, δεν ηξερε τιποτα πραγματικα πρωτη φορα λυπηθηκα καποια που πηγε να το παιξει πουτανα της εδωσα 100 ευρω (ουτε 10 δεν αξιζε και της το ειπα) τη ρωτησα για την φιλη της μου ειπε οτι αυτη την εβαλε στο κουρμπετι και στις αγγελιες του star οτι σπουδαζαν φιλοσοφικη μαζι, μου εδειξε και φωτο της φιλης της (ηταν αρκετα καλη) της ειπα να μου δωσει το τηλ της φιλης της, μου το εδωσε και μου ειπε οτι την λενε μαρια, μετα απο 2 μερες επερνα τηλ το σηκωσε μια και μου ειπε τα γνωστα (ειμαι φοιτητρια 19 χρ κτλ...) οταν της ειπα οτι το τηλεφωνο μου το εδωσε η φιλη της μου το εκλεισε και δεν μου το ξανασηκωσε.
ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ η φοιτητρια ηταν μια καθως οι φωνες μοιαζαν πολυ και απλως το επαιζε οτι υπηρχε και δευτερη
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
πριν 4 χρονια ειχα γνωρισει μια κοπελιτσα απο εκει 19 χρονων απο σπατα, αν καποιος συναθλητης την εχει γνωρισει ας αναφερθει, ηταν πιπινακι ωραιο προσωπακι και πολυ καλο κορμακι την πηδηξα απο το πρωτο ραντεβου και εκανε πολυ καλο :fuck2: και τρελη  :pipa1: μετα μου ειπε οτι θελει να παντρευτει και αν δεν ειχα προβλημα να με γνωριζαν οι γονεις της για να βγαινουμε πιο συχνα... βεβαια της εριξα αλλον ενα και μετα  εγινα ΛΟΥΗΣ, μετα απο κανα εξαμηνο που ειχα κατι καβλες την πηρα στο κινητο και ηταν κλειστο, την παιρνω στο σταθερο το σηκωνει η μανα της και μου λεει οτι παντρευτηκε...
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
83
Πόντοι
66
...την παιρνω στο σταθερο το σηκωνει η μανα της και μου λεει οτι παντρευτηκε...

Εμ... τέτοια κελεπούρια δεν χάνονται! :grin: Τυχερός ο γαμπρός! :headbang: Αναρωτιέμαι αν κι αυτόν τον γνώρισε μέσω αγγελίας στο teletext... :2funny:
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Εμ... τέτοια κελεπούρια δεν χάνονται! :grin: Τυχερός ο γαμπρός! :headbang: Αναρωτιέμαι αν κι αυτόν τον γνώρισε μέσω αγγελίας στο teletext... :2funny:
μπορει να ειναι καποιος συναγωνιστης ο γαμπρος...  οταν σου λεει για γαμους και μαλακιες δεν εχει αυτοκινητο αυτη και πας και την παιρνεις 10 μετρα απο το σπιτι της δεν ειναι για πολυ 1, 2 γαμησια και μετα δρομο...
 

kerasaki

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
35
Like
0
Πόντοι
0
Σε συζητηση που ειχα με φιλο προσφατα μου ειπε οτι σε γνωστο καναλι στο teletext παιζουν ερωτικες γνωριμιες και ερωτικες υπηρεσιες απο επαγγελματιες και μη.Μαλιστα σε καθε αγγελια δινεται και το τηλεφωνο αυτου/ης που κανει τη καταχωρηση για τα περαιτερω...
Απο περιεργεια λοιπον το εψαξα και εχει αρκετο...ενδιαφερον.
Ετσι αποφασισα να το κοινοποιησω και στους συναγωνιστες.
Ψαξτε το σε τηλεοπτικο καναλι με νεανικο επι το πλειστον κοινο...
 

NIKOS1986

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
329
Κριτικές
3
Like
77
Πόντοι
1
κλαιν φιλε όλες ζητάνε κάρτα για το κιν τους και παπαριές τέτοιες.....αν έκανες κάτι πες μας
 

kerasaki

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
35
Like
0
Πόντοι
0
κλαιν φιλε όλες ζητάνε κάρτα για το κιν τους και παπαριές τέτοιες.....αν έκανες κάτι πες μας
Το μονο που εκανα ηταν να τηλεφωνησω σε 2 απο αυτες που ψαχνοταν για γνωριμια και η μια ενδιαφερθηκε και για ραντεβου.Απο τη περιγραφη της ακουγοταν τουλαχιστον συνηθισμενη κοπελλα αλλα λογω του οτι ειμαι παντρεμενος θα το χειριστω με...προσοχη.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.674
Κριτικές
1
Like
29.391
Πόντοι
8.006
Το μονο που εκανα ηταν να τηλεφωνησω σε 2 απο αυτες που ψαχνοταν για γνωριμια και η μια ενδιαφερθηκε και για ραντεβου.Απο τη περιγραφη της ακουγοταν τουλαχιστον συνηθισμενη κοπελλα αλλα λογω του οτι ειμαι παντρεμενος θα το χειριστω με...προσοχη.

Ρε συ παντρεμενε, τι νικ ειναι αυτο που διαλεξες βρε αδελφε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom