Νέα

Γνωριμία & σχέση με Κινέζα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα cool11
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 356
  • Εμφανίσεις 81K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.803
Like
1.252
Πόντοι
216
Ψαχνω να βρω, πως στην ευχη μπορουν να μενουν με ειδικες διαταξεις, και ειδικη βιζα εκδοθεισα απο ελληνικη πρεσβεια/προξενειο στην Κινα, πως μπορουν να μενουν λοιπον, ολοι αυτοι οι Κινεζοι και οι Κινεζες που μενουν στην χωρα μας, μονιμα και νομιμα, χωρις να τους ενοχλει κανεις, χωρις να τους απελαυνει κανεις, χωρις να τους ζητα κανεις ιδιαιτερες προϋποθεσεις, χωρις να τους ψαχνουν γενικως. Διαμονη στην Ελλαδα, μόνιμα, και νόμιμα.

Μονο εγω ενδιαφερομαι και ψαχνω αυτο το θεμα;
 

nutcase13

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2014
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
Ψαχνω να βρω, πως στην ευχη μπορουν να μενουν με ειδικες διαταξεις, και ειδικη βιζα εκδοθεισα απο ελληνικη πρεσβεια/προξενειο στην Κινα, πως μπορουν να μενουν λοιπον, ολοι αυτοι οι Κινεζοι και οι Κινεζες που μενουν στην χωρα μας, μονιμα και νομιμα, χωρις να τους ενοχλει κανεις, χωρις να τους απελαυνει κανεις, χωρις να τους ζητα κανεις ιδιαιτερες προϋποθεσεις, χωρις να τους ψαχνουν γενικως. Διαμονη στην Ελλαδα, μόνιμα, και νόμιμα.

Μονο εγω ενδιαφερομαι και ψαχνω αυτο το θεμα;

φίλε είσαι πολυ βαρεμένος...έχεις κολλήσει άσχημα!Κάνεις χρήση ουσιών?
 
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.803
Like
1.252
Πόντοι
216
Οι Κινεζες ειναι πολυ ενδιαφερουσα περιπτωση για σχεση.
Εχει κανεις σχεση με Κινεζα;
 
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.803
Like
1.252
Πόντοι
216
Κριμα που δεν εχουμε καποιο συμφορουμιτη που να χει κανει σχεση με κινεζα να μας τα πει απο πρωτο χερι ποσο ωραια πέρασε.
 

Laser Dildo

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.095
Like
13
Πόντοι
16
Κριμα που δεν εχουμε καποιο συμφορουμιτη που να χει κανει σχεση με κινεζα να μας τα πει απο πρωτο χερι ποσο ωραια πέρασε.
Φίλε είχα κάνει σχέση με κινέζα για 9 καυτές μέρες τουλάχιστον
ρώτα ό,τι θες να σου πώ
 
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.803
Like
1.252
Πόντοι
216
Φίλε είχα κάνει σχέση με κινέζα για 9 καυτές μέρες τουλάχιστον
ρώτα ό,τι θες να σου πώ

Στην Ελλάδα η Κινέζα, ή σε κάποια άλλη χώρα;
Πως ηταν σε σχεση με τις ελληνιδες, τι σου εκανε εντυπωση, πως ηταν η ολη φαση, τι θα ξεχωριζες απο αυτη την εμπειρια σε σχεση με τις αλλες;
Και πως και δεν το διατηρησες περισσοτερο;
 

Laser Dildo

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.095
Like
13
Πόντοι
16
Στην Ελλάδα η Κινέζα, ή σε κάποια άλλη χώρα;
Πως ηταν σε σχεση με τις ελληνιδες, τι σου εκανε εντυπωση, πως ηταν η ολη φαση, τι θα ξεχωριζες απο αυτη την εμπειρια σε σχεση με τις αλλες;
Και πως και δεν το διατηρησες περισσοτερο;
Κινέζα φοιτήτρια σε διακοπές στην Ελλάδα, 2006, λεπτό γλυκό κοριτσάκι, μέτρια φατσούλα αλλά πολύ γλυκιά, πολύ ευαίσθητος και γλυκός χαρακτήρας, μέσα στη γλύκα
Καλό κορίτσι
Παρασκευή-επόμενο Σάββατο κράτησε το θέμα, μετά γύρισε πίσω, μετά μιλήσαμε 3 μέρες στο ίντερνετ και μετά από κανένα εξάμηνο ξανά κανένα μισάωρο και μετά τίποτα, αυτό ήταν
Μετά, ή μάλλον στο ενδιάμεσο, γράφτηκα στο asian friend finder, και μετά γνώρισα ένα κάρο κορεάτισες, μια γιαπωνέζα, μια μαλαισιανή, και μερικές φιλιππινέζες. Και αργότερα (μετά) οι 2 απο αυτές με φιλοξένησαν σπίτι τους όταν τις επισκέφθηκα
 
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.803
Like
1.252
Πόντοι
216
Οποτε απεκτησες μια καλη εμπειρια απο αυτές τις ασιατικές φυλές.
Τι κανει περισσοτερη εντυπωση λες, σε εναν 'δυτικο' αντρα οπως εμεις, απο μια σχεση με κινεζα και τις συναφεις εθνικοτητες;
 
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.803
Like
1.252
Πόντοι
216
Θα κανω μια χαζη ερωτηση. Το ξερω.
Αλλα θελω να το συζητησω.
Αν προχωρησει το θεμα με καποια Κινεζα που θα γνωρισω μεσω νετ, αν τις στειλω χρηματα για τα αεροπορικα εισητηρια, για να ερθει ελλαδα,
ποσο μεγαλη ειναι η πιθανοτητα εξαπατησης;

Σε αλλες ξενες εθνικοτητες, που η απατη ειναι εθνικο σπορ (πχ ουκρανια-ρουμανια κλπ μετρ στο ειδος) , δεν θα ρωτουσα καν. No way.
Αλλα με Κινα δεν ξερω. Θα μου πειτε, γιατι να διαφερει; Απατεωνες δεν εχει παντου;
Σιγουρα ομως, καποιοι θα εχετε γνωριμια απο παρομοιες 'κινεζικες' δικτυακες γνωριμιες, και θα εχετε 'κοψει κινηση' αν ειναι μια απο τα ιδια με ουκρανεζες, που κλαιγονται συνεχως, πεθανει η μανα μου, αρρωστησε ο πατερας μου, λιμοκτονω, θελω χρημα επειγοντως.

Οποιος εχει μια καλη εμπειρια σε αυτα, αλλα απο Κινα, ας πει.
 

heya

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
86
Κριτικές
17
Like
0
Πόντοι
10
Θα κανω μια χαζη ερωτηση. Το ξερω.
Αλλα θελω να το συζητησω.
Αν προχωρησει το θεμα με καποια Κινεζα που θα γνωρισω μεσω νετ, αν τις στειλω χρηματα για τα αεροπορικα εισητηρια, για να ερθει ελλαδα,
ποσο μεγαλη ειναι η πιθανοτητα εξαπατησης;

Σε αλλες ξενες εθνικοτητες, που η απατη ειναι εθνικο σπορ (πχ ουκρανια-ρουμανια κλπ μετρ στο ειδος) , δεν θα ρωτουσα καν. No way.
Αλλα με Κινα δεν ξερω. Θα μου πειτε, γιατι να διαφερει; Απατεωνες δεν εχει παντου;
Σιγουρα ομως, καποιοι θα εχετε γνωριμια απο παρομοιες 'κινεζικες' δικτυακες γνωριμιες, και θα εχετε 'κοψει κινηση' αν ειναι μια απο τα ιδια με ουκρανεζες, που κλαιγονται συνεχως, πεθανει η μανα μου, αρρωστησε ο πατερας μου, λιμοκτονω, θελω χρημα επειγοντως.

Οποιος εχει μια καλη εμπειρια σε αυτα, αλλα απο Κινα, ας πει.

Αφού σε ενδιαφέρει κάτι τέτοιο γιατί δεν πας ένα ταξίδι προς τα εκεί;
 

Laser Dildo

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.095
Like
13
Πόντοι
16
Θα κανω μια χαζη ερωτηση. Το ξερω.
Αλλα θελω να το συζητησω.
Αν προχωρησει το θεμα με καποια Κινεζα που θα γνωρισω μεσω νετ, αν τις στειλω χρηματα για τα αεροπορικα εισητηρια, για να ερθει ελλαδα,
ποσο μεγαλη ειναι η πιθανοτητα εξαπατησης;

Σε αλλες ξενες εθνικοτητες, που η απατη ειναι εθνικο σπορ (πχ ουκρανια-ρουμανια κλπ μετρ στο ειδος) , δεν θα ρωτουσα καν. No way.
Αλλα με Κινα δεν ξερω. Θα μου πειτε, γιατι να διαφερει; Απατεωνες δεν εχει παντου;
Σιγουρα ομως, καποιοι θα εχετε γνωριμια απο παρομοιες 'κινεζικες' δικτυακες γνωριμιες, και θα εχετε 'κοψει κινηση' αν ειναι μια απο τα ιδια με ουκρανεζες, που κλαιγονται συνεχως, πεθανει η μανα μου, αρρωστησε ο πατερας μου, λιμοκτονω, θελω χρημα επειγοντως.

Οποιος εχει μια καλη εμπειρια σε αυτα, αλλα απο Κινα, ας πει.
Πριν χρόνια είχα γνωρίσει μια μελαμψή μουνάρα από τη Δανία μέσω Ίντερνετ και αρχίσαμε να μιλάμε. Τρελά καψουρεμένη μαζί μου , μου έστελνε φωτογραφίες της, ήθελε να με φιλοξενήσει στο σπίτι της και τέτοια πράγματα. Δυο μέρες μετά κι ενώ βρισκόταν στη Νιγηρία για να πουλήσει χαλιά μπήκαν ένοπλοι στο ξενοδοχείο της και τους πήραν τα πάντα και μου ζητούσε να της στείλω μέσω γουέστερν γιούνιον χρήματα για να βγάλει τα εισιτήρια της επιστροφής. Εγώ βαριόμουν όμως γιατί ήταν και σαββατοκύριακο και η γκόμενα παρεξηγήθηκε και δεν μου ξαναμίλησε.

Οπότε πρόσεχε μην σε θέλει κάποια για τα λεφτά σου αντί για το χαρακτήρα σου και το καυλί σου.

Τώρα ό,τι θέλεις από Κινέζες ρώτα με, έχω γνωρίσει Κινέζα και ξέρω
 
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.803
Like
1.252
Πόντοι
216
Μαλλον αστοχη η ερωτηση μου, γιατι νομιζω για τα αεροπορικα, οτι καλλιστα μπορω εγω να της κλεισω απο εδω εισητηρια, κι αυτη απλα να παρουσιαστει στο check in στο κινεζικο αεροδρομιο με την ταυτοτητα της.
 

Snoopy@

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.726
Like
0
Πόντοι
16
Τα τελευταία χρόνια μένω Βιέννη. Απ το Μάρτιο έκανε μια συμφωνία η αυστριακή με την κινέζικη κυβέρνηση (δεν ξέρω ακριβώς τι, αλλά πανηγύριζαν οι εφημερίδες για καιρό)
Αποτέλεσμα: δεκάδες κινέζικα μαγαζιά αλλά και εκατοντάδες μασατζίδικα και μπουρδελάκια με κινέζες.
Ένα έχω να πω στο φίλο που άνοιξε το θέμα
μετά από πολλές γκόμενες και πουτάνες, θεωρούσα μακράν τις πιο γκαυλιάρες γκόμενες τις σλοβάκες (η Μπρατισλάβα, 2 τσιγάρα δρόμος απ τη Βιέννη)

Ε με κινέζες τα έχω δει όλα!
2 γκόμενες και πολλές πουτάνες απ το Μάρτιο κ μετά και με έχουν τρελάνει!
Μια απ αυτές τις φορές πάνω στο τσιμπούκι, με σταματάει η κινέζα και μου λέει: σσσσσσ μη φωνάζεις! ξεσήκωσες όλη τη γειτονιά!!!
Δεν επικοινωνούσα με το περιβάλλον!  :S :S

Για μένα (που έχω πάει και 3 φορές Ταυλάνδη) δεν υπάρχει γυρισμός! Μόνο κινέζικο μουνί (και στόμα)! :2funny: :rockon:
 
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.803
Like
1.252
Πόντοι
216
Μπραβο ρε Snoopy, καλη ανταπόκριση!
Τελικα οποιος γνωρισει Κινεζα, μαλλον δυσκολα γυρνα σε άλλες ξανά.
Και συγκρινες και με σλοβακες που ειναι και θεές.
Αλλα τελικα εχω καταλαβει οτι δεν ειναι μονο θεμα ομορφιας, αλλα κυρίως συμπεριφορας. Κι εκει οι Κινεζες φαινεται να νικούν όλες τις άλλες κατά κράτος....

Ψαχνω κι εγω να δω τι στο καλο ισχυει με αυτες τις 'ειδικες' διακρατικες συμφωνιες με Κινα, παρομοια με τη φαση που περιεγραψες με Αυστρια, και ερχονται κινεζοι αβερτα, χωρις να ασχολειται κανεις μαζι τους με αδειες παραμονης, απελασεις κλπ, ερχονται και καθονται οσο θελουν, αλλα δεν εχω βρει κανεναν εδω, και γενικοτερα, να μου πει ακριβως τι ισχυει.
Θελω να εξακριβωσω πως μπορει να ερθει μονιμα κινεζα ελλαδα, με αδεια παραμονης χωρις χρονικους περιορισμους.
 
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.803
Like
1.252
Πόντοι
216
Για πειτε ρε παιδια, αν εχει κανεις απο εσας σχεση με Κινεζα στην Ελλαδα.
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.755
Κριτικές
2
Like
2.714
Πόντοι
1.306
να προσέχετε με τις Κινέζες....

μπορεί να έχουν άγριους πατεράδες και να σας κάνουν τα τρία κινεζικά βασανιστήρια...
 

lagos

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
Δεν ξερω αν μετραει αλλα παιζω με μια 34αρα μεσω ιντερνετ απο taiwan και γαμω τις κοπελες.Ειναι δασκαλα αγγλικων σε σχολειο στην Ταιπει και ψοφαει να ερθει Ελλαδα για διακοπες.Εν το μεταξυ εχει τρελαθει να τρωει <<ελληνικο>> γιαουρτι tsompani...  :tooth:  :2funny: Aπο οτι δειχνει ψαχνεται και για σοβαρα.Αν αξιζει τελικα και θελει και αυτη θα την κανω την μαλακια...και ισως και για μονιμα taiwan μιας και η ειδικοτητα μου καλοπληρωνεται εκει.Η δασκαλα καθαριζει παρακαλω σε  αντιστοιχία με το ευρω περιπου 1800 τον μηνα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom