Νέα

Γνωριμία & σχέση με Κινέζα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα cool11
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 356
  • Εμφανίσεις 81K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Δουλευω εδω και εικοσι χρονια με τους Κινεζους, δεν εχω δει ουτε ενα μικτο ζευγαρι Κινεζα με οποιοδηποτε αλλο Ελληνα η ξενο.

Το ιδιο εχω δει κι εγω. Δε γουσταρουν ξενους. Ο Βαλκανιος Ψευταρας οταν το ειχαμε συζητησει ελεγε τα αντιθετα βεβαια.
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Δουλευω εδω και εικοσι χρονια με τους Κινεζους, δεν εχω δει ουτε ενα μικτο ζευγαρι Κινεζα με οποιοδηποτε αλλο Ελληνα η ξενο.

Λαθος... Εγω εχω συναντησει τυπους στην πρεσβεια που εχουν παντρευτει Κινεζα. Υποθετω οτι θα υπαρχουν κι αλλοι που ...δεν τους εχω συναντησει..
Δεν θελω να επεκταθω, αλλα θα το ξαναπω... Η Κινεζα δεν κανει για σπιτι, εκτος αν εχετε  Φιλιπινεζα οικιακη βοηθο για δουλειες, και την κινεζα μονο για πιπες....
 
Εγγρ.
12 Απρ 2018
Μηνύματα
426
Κριτικές
13
Like
705
Πόντοι
311
Η μεση Ασιατισα ειναι πιο ομορφη απ την μεση Αφρικανη και πιο ασχημη απ την μεση Ευρωπαια
Ευρωπαια > Ασιατισα > Αφρικανη
Αυτα ειναι τα διεθνη στανταρς και προσωπικα συμφωνω

Χανουν σε υψος και σε ομορφια(δειτε τις χωρις make-up για ασφαλη συμπερασματα) αλλα στο κρεβατι κανουν τα καλυτερα γαμησια.

Ταυλανδεζα γαμησα τον προηγουμενο μηνα και αυτον Κινεζα.

Για οποιον ψαχνεται εχει πλεον καποιες εταιριες με εδρα την Κινα στην Αθηνα που φερνουν Κινεζες ωστα να συννενοουντε με πλουσιους Κινεζους που ενδιαφερονται για αγορα ακινητου ωστα να παρουν golden visa(250K και πανω).
Αυτη η Κινεζα που σας λεω αυτο κανει.Την στειλανε Αθηνα και τωρα που ληγει η visa της πισω και φερνουν νεες Κινεζες κτλπ

Δεν ειχα ασχοληθει με Κινεζες ιδιαιτερα γιατι κυριως Ινδονησιες,Φιλιπινεζες,Ταυλανδεζες ειναι αυτες που βρισκω πιο ανοιχτες σε Ευρωπη και Ελλαδα


Το κακο με την Κινεζα(δεν μπορω να πω οτι ισχυει με ολες γιατι ειναι απ τις Ασιατισες μαζι με Ιαπωνεζες που δεν εχω πολλες εμπειριες) ειναι οτι ενω ειναι αξιολογη για Ασιατισα σε υψος και σωμα(εχει βυζαρους) ειναι μακρια απ τον Δυτικο τροπο σκεψης και ειναι δυσκολο να συννενοηθεις

Ινδονησιες,Φιλιπινεζες ειναι οι πιο ανοιχτες στον Δυτικο τροπο ζωης θεωρω
αδερφε, επειδη εχω φετιχ με τετοιες αλλα δεν εχω συναντησει ποτε....εχεις καμια ιδεα που να βρω ....θα το εκτιμουσα
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Το ιδιο εχω δει κι εγω. Δε γουσταρουν ξενους. Ο Βαλκανιος Ψευταρας οταν το ειχαμε συζητησει ελεγε τα αντιθετα βεβαια.
Δεν εχω ιδεα τι γινεται με τις μεταναστριες, αλλα η μεση Κινεζα γουσταρει και παραγουσταρει τον Δυτικο. Η Αυστραλια μάλιστα εχει γεμισει με Κινεζες νυφες...
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
αδερφε, επειδη εχω φετιχ με τετοιες αλλα δεν εχω συναντησει ποτε....εχεις καμια ιδεα που να βρω ....θα το εκτιμουσα

Εδω εγω γνωριζα την Κινεζα και γενικα το χρησιμοποιουν αρκετες Ασιατισες

Το κακο ειναι οτι τις εχουν μαντρωμενες ολες μαζι στην Αθηνα πχ αυτη που βλεπω μενει σε πολυκατοικια που ειναι ολες οι Κινεζες απ την δουλεια της μαζεμενες.Τους πανε δουλεια με οδηγο απ το κτιριο που μενουν και τις γυρνανε πισω εξω απ την πορτα τους ακριβως

Δυσκολο λοιπον ειναι να τις γνωρισεις γιατι πανε ομαδα..Αλλα οπως ειπαν και αλλοι γουσταρουν και παραγουσταρουν Ευρωπαιους
Εγω ημουν τυχερος γιατι μιλαει καλα Αγγλικα αυτη που βλεπω και γουσταρει Ευρωπαιους

 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
Εδω εγω γνωριζα την Κινεζα και γενικα το χρησιμοποιουν αρκετες Ασιατισες

Το κακο ειναι οτι τις εχουν μαντρωμενες ολες μαζι στην Αθηνα πχ αυτη που βλεπω μενει σε πολυκατοικια που ειναι ολες οι Κινεζες απ την δουλεια της μαζεμενες.Τους πανε δουλεια με οδηγο απ το κτιριο που μενουν και τις γυρνανε πισω εξω απ την πορτα τους ακριβως

Δυσκολο λοιπον ειναι να τις γνωρισεις γιατι πανε ομαδα..Αλλα οπως ειπαν και αλλοι γουσταρουν και παραγουσταρουν Ευρωπαιους
Εγω ημουν τυχερος γιατι μιλαει καλα Αγγλικα αυτη που βλεπω και γουσταρει Ευρωπαιους
απο  εκει μιλαω κι  εγω με  μια . .
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
εγω πριν λιγα  χρονια προσπαθησα να κανω κονε  με  κινεζακια  που δουλευουν   σοφοκλεους και περιξ  αλλα  ματεος]  κοπος  ....  δυστυχως  δεν  ενεδωσε καμια τους  ουτε  και  για  εναν  καφε  .
εχουν άλλη κουλτουρα τυπε εχω δυο φιλους κινεζους και ποτε δεν εχουμε παει για καφε η στα μπουζούκια μαζι.οταν βρισκόμαστε παιζουμε ηλεκτρονικα παιχνίδια αντε και κανα χαρτι αν βεβαια είναι και αλλοι συμπατριώτες τους εγω είμαι εκτος.
το ιδιο ισχυει και για τις κινεζες μπορει να τους αρεσουν οι δυτικοι αντρες αλλα αυτές τα μπλεκουν με κινεζους γιατι θελουν να παντρευτουν παππουτσι από τον τοπο τους.
 

Επισκέπτης
εχουν άλλη κουλτουρα τυπε εχω δυο φιλους κινεζους και ποτε δεν εχουμε παει για καφε η στα μπουζούκια μαζι.οταν βρισκόμαστε παιζουμε ηλεκτρονικα παιχνίδια αντε και κανα χαρτι αν βεβαια είναι και αλλοι συμπατριώτες τους εγω είμαι εκτος.
το ιδιο ισχυει και για τις κινεζες μπορει να τους αρεσουν οι δυτικοι αντρες αλλα αυτές τα μπλεκουν με κινεζους γιατι θελουν να παντρευτουν παππουτσι από τον τοπο τους.
Μην κανεις παρεα με ξενους.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
Το ιδιο εχω δει κι εγω. Δε γουσταρουν ξενους. Ο Βαλκανιος Ψευταρας οταν το ειχαμε συζητησει ελεγε τα αντιθετα βεβαια.
τους αρεσουν οι δυτικοι αντρες αλλα δεν θελουν να συναψουν σχεση γιατι θελουν να παντρευτουν κινεζο.ειναι σαν λαος πολλοι ρατσιστες και τα στοιχεια της κουλτουρας τους τα κρατανε π.χ στην νεα υορκη στη τσαιναταουν υπαρχουν κινεζοι γεννημενοι στην αμερικη και δεν ξερουν αγγλικα.

επισης ένα άλλο στοιχειο που κοιτανε οι κινεζες είναι το χρημα που εχει ο αντρας,πολλοι θα πειτε ότι ολες οι γυναικες το ιδιο είναι ναι ισχυει αλλα στις κινεζες είναι ο απολυτος παραγοντας το χρημα και αυτό το βλεπουν αν εχεις iPhone, αυτοκινητο απο benz όπως το λενε BMW Audi εως ρολςροις και σπιτι ανω των 200 τετραγωνικών.
 

Επισκέπτης
τους αρεσουν οι δυτικοι αντρες αλλα δεν θελουν να συναψουν σχεση γιατι θελουν να παντρευτουν κινεζο.ειναι σαν λαος πολλοι ρατσιστες και τα στοιχεια της κουλτουρας τους τα κρατανε π.χ στην νεα υορκη στη τσαιναταουν υπαρχουν κινεζοι γεννημενοι στην αμερικη και δεν ξερουν αγγλικα.

επισης ένα άλλο στοιχειο που κοιτανε οι κινεζες είναι το χρημα που εχει ο αντρας,πολλοι θα πειτε ότι ολες οι γυναικες το ιδιο είναι ναι ισχυει αλλα στις κινεζες είναι ο απολυτος παραγοντας το χρημα και αυτό το βλεπουν αν εχεις iPhone, αυτοκινητο απο benz όπως το λενε BMW Audi εως ρολςροις και σπιτι ανω των 200 τετραγωνικών.
Σωστα αυτα. Μονο οσες εχουν γεννηθει δυση και ειναι δυτικοποιημενες ψαχνονται για γαμο με δυτικους, μονο με οσους ομως βρισκονται στην κορυφη της πυραμιδας. Δηλαδη τα κινεζακια του μελλοντος που θα εχουν ξεφυγει λογικα απο το πρεπει να παρω Κινεζο, θα κοιτανε και τους Ελληνες των βορειων προαστιων, τους γονους, τους λεφταδες.
 

Geo22_m

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2018
Μηνύματα
23
Like
27
Πόντοι
0
Οι Ταυλανδεζες εχουν αντρικες φατσες . . Τα καλυτερα μουνια μενα στην Ασια ειναι Ινδονησιες και Φιλιππινεζες . Γυναικεια φοβερα προσωπα με γατισια χαρακτηριστικα  και ωραια κορμια με καμπυλες . Δεν εχω παει ποτε εκει αλλα απο αυτα που εχω ψαξει και δει ( ιντερνετ τσατ κλπ ) εχω καταληξει σε αυτο το συμπερασμα . Οποιος εχει παει ας επιβεβαιωσει αν ειναι ετσι ...
 

tsingiringi

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2015
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπον δεν ξερω τι παιζει στη Ελλαδα αλλα εγω ζω και δουλευω 1.5 χρονια σανγκαη.. Κινεζες εξαρταται απο που ειναι.. Αν ειναι απο μεγαλες πολις ξεχαστε τες τις μουναρες εκτος και αν ειστε θεοι στην εμφανιση η το πατε για γαμο κτλπ και εχετε το τριπτυχο αμαξι,ακινητο κ περιουσια.. Γενικα βλεπεις κατι λελους που ειναι παιδια απο πλουσιες οικογενειες κ κυκλοφορουν κατι διαστημικα μουνια..

Τωρα εχει να λεει απο που εισαι σαν δυτικος Ελληνας ειναι κατι σαν αλβανο 2.0 για αυτους.. οτι αρνητικο στερεοτυπο μας κοτσαρανε μετα την κριση αυτο εχει ο μεσος κινεζος γενικα οταν ακουν ελληνας το πρωτο που σκεφτονται ειναι φτωχια. οι υπηκοοτητες που τραβανε σαν μελι ειναι γερμανος κ Αμερικανος η Γαλλος.. τους μεσογιακους τους θεορουν γλυτσες και γενικα οι ιταλοι που γαμανε κ κερατονουνε δεν αφηνουν την καλυτερη φημη..

Η αληθεια ειναι σαν λαος δεν ειναι ιδιαιτερα εμφανισιμος με ταιβανες κανουμε καλο χωριο γιατι ειναι δυτικοποιημενες αρκετα αλλα ειναι διαφορετικες αρκετα επισης.. η κινεζα εχει να λεει αν εχει κανει σπουδες εξω κ αν ειναι ανθρωπος με περιεργια.. εχω σκασει σε ραντεβου που μονο ε9 δεν μου ζητησανε.. σε ρωτανε ποσα βγαζεις στην μουρι σου ξερωγω..

Εχω απομυθοποιησει το σεξ εδω γιατι ειναι τρομερα ευκολο σαν δυτικος (και ειμαι καραφλος που για αυτες ειναι μεγαλο στιγμα) βεβαια το τι ποιοτητα θα σμπροξεις εχει να λεει .. εχω μπαζοσει αβερτα αλλα εχω χωσει κατι διαστημικα ..

Τα περι υποτακτικοτητας κ γκεισες κ αρχιδιες ξεχαστε τα.. η κινεζα ειναι αρκετα ανεξαρτητη για ασιατισσα, θα βρεις κ αυτες που ειναι το στερεοτυπο αλλα πχ σανγκαη που ειναι τυγκα μητριαρχικη κοινωνια αν σου τυχει μαλακισμενη θα σου γαμησει το ειναι..

Εμενα η δικια μου (Ταιβανη ) μου εκανε τρομερο καυγα γιατι εδωσα γαριδα ακαθαριστη στην φιλη της σε φιλικο γευμα..θα πουνε πυρφορος μερικοι.. αν την δειτε θα πουλαγατε το πρωτοκο σας για να πατε ραντεβου μαζι της αλλα για να σας δωσω να καταλαβετε τι παιζει..
Γενικα η κουλτουρα κ τι ειναι ευγενια κτλπ ειναι αλλη φαση κ αλλο επιπεδο..

Τωρα περι ψωλων.. ισχυει σε μεγαλο βαθμο οτι ειναι μικροψωλιδες αλλα θα βρεις και γιγαντες .. εγω εχω θεμα γιατι 20 εκατοστα γαρ με εχει τραυματισει γκομενα απο το ποσο στενο ηταν το μουνι της και με χωρισε γιατι ενας απο τους λογους ηταν οτι στο σεξ την ποναγα (οσοι την εχετε μεγαλη ξερετε οτι δεν ειναι παντα ευλογια ειδικα αν εχεις λιγο ψυχη κ θες η γκομενα να το ευχαριστιεται κ να μην νιωθεις οτι κανεις αφαιρεση νεφρου σε μπανιερα ξενοδοχειου..) Γενικα το στενο μουνι δεν ειναι οτι καλυτερο.. βεβαια εχω γαμησει 2 που πρωτη φορα το μουνι τους οντος ειχε τρομερη αισθηση αλλα τα περι στενοτητας κ αν δεν εχεις γαμησει αστιατισα δεν ξερεις τα ακουω βερεσε.. κατι μαλακες τα λενε που γαμησανε καμια σαπια σε κανα νησι και το παιζουν ιστορια..

εδω ο κωλος δεν μετραει κ το βυζι ειναι θεος.. γενικα κωλος ειναι σαπιος συνηθως για εμας τους μεσογιακους κ ειχα σκασει ελλαδα καλοκαιρι κ εβλεπα κατι χοντροκολες που μοιαζανε με ειδωλεια θεας γονιμοτιτας της νεολιθηκης περιοδου και ειχα αρωστισσει που αν ημουν ελλαδα θα ξερναγα με το θεαμα..

Και το βυζι παει συνηθος στα λεφτα... το καλο ειναι οτι οταν παιζει βυζι σχεδον παντα θα εχει καλη πυκνοτητα κ δεν θα ειναι αυτο το νερουλο το αισχος που ειναι σαν να γεμησες καλαμποκισια οικολογικη σακουλα απο το μαρινοπουλο με νερο..

Τα περι σεξ οτι νιωθουνε ειναι ΜΕΓΑΛΟΣ ΜΥΘΟΣ εγω εχω παει με 15 γκομενες κ ημουν σε σχεση η αποκλιστικος για 13 μηνες.. και δεν συμπεριφερθηκα μαλακας και δεν εβγαινα τσαρκες για καμακι (τινερ κ αρχιδιες μονο ειμαι φλωρος ντροπαλος δεν το εχω με τα καταδρομικα πεισματα) Γενικα εδω επειδη διαβαζουν μεχρι να τελειωσουν την σχολη τους πολλες χανουνε την παρθενια στα 26 τους κ παιζει πολυ γυναικα αστεριας...

μονο μια γαμησα πθ ηταν τουμπανη και αυτη ηταν παντρεμενη με ελληνα που ηταν στα χωρισματα (μπραβο στο παιδι αν την εκπαιδευσαι κ την εδωσε του κουτιου)

κοινος γυναικες ειναι κ αυτες.. υλιστριες οσο δεν παει γιατι βγηκανε απο ακραια σκηνικα (κατι σαν τους αραβες στο ντουμπαι με συνδρομο στερισις η τους αγροτες του πασοκ το 90..)

Αν εισαι καθαρμα κ δεν σε νοιαζει να πουλας ερωτες κ να προσποιησε  κ να τις ξεγελασεις οτι εχεις λεφτα κτλπ τοτε γαμας αβερτα.. παιζουν τραπεζια που οσα περισοτερρα σκας στο κλαμπ εχει υδραυλικο συστημα κ ανεβαινει να φαινεσαι ακραια σκηνικα.. εγω προσωπικα δεν ειμαι καθαρμα και δεν γουσταρω να ξυγιεμε μαλακας γιατι εκπροσωπω πιστα τον εθνικογαμησμο κ θελω να αφηνω γονιμο εδαφος για τα συντροφια.. αν ημουν μουνοπανο θα ειχα κωλησει ειντζ απο τοσο μουνι που θα ειχα σμπροξει Ε Υ Κ Ο Λ Α..

Αυτα τα λιγα κ ζητω συγνωμμη για τα ορθογραφικα..
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
λογικα αυτα που λεει ο απο πανω ,
πας σε ενα εθνος που ο μεσος ορος ειναι
πιο φτωχος
πιο κοντος
πιο κοντοτσουτσουνος
ε φυσικα θα βρισκεις να γαμησεις αβερτα
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Λοιπον δεν ξερω τι παιζει στη Ελλαδα αλλα εγω ζω και δουλευω 1.5 χρονια σανγκαη.. Κινεζες εξαρταται απο που ειναι.. Αν ειναι απο μεγαλες πολις ξεχαστε τες τις μουναρες εκτος και αν ειστε θεοι στην εμφανιση η το πατε για γαμο κτλπ και εχετε το τριπτυχο αμαξι,ακινητο κ περιουσια.. Γενικα βλεπεις κατι λελους που ειναι παιδια απο πλουσιες οικογενειες κ κυκλοφορουν κατι διαστημικα μουνια..

Τωρα εχει να λεει απο που εισαι σαν δυτικος Ελληνας ειναι κατι σαν αλβανο 2.0 για αυτους.. οτι αρνητικο στερεοτυπο μας κοτσαρανε μετα την κριση αυτο εχει ο μεσος κινεζος γενικα οταν ακουν ελληνας το πρωτο που σκεφτονται ειναι φτωχια. οι υπηκοοτητες που τραβανε σαν μελι ειναι γερμανος κ Αμερικανος η Γαλλος.. τους μεσογιακους τους θεορουν γλυτσες και γενικα οι ιταλοι που γαμανε κ κερατονουνε δεν αφηνουν την καλυτερη φημη..

Η αληθεια ειναι σαν λαος δεν ειναι ιδιαιτερα εμφανισιμος με ταιβανες κανουμε καλο χωριο γιατι ειναι δυτικοποιημενες αρκετα αλλα ειναι διαφορετικες αρκετα επισης.. η κινεζα εχει να λεει αν εχει κανει σπουδες εξω κ αν ειναι ανθρωπος με περιεργια.. εχω σκασει σε ραντεβου που μονο ε9 δεν μου ζητησανε.. σε ρωτανε ποσα βγαζεις στην μουρι σου ξερωγω..

Εχω απομυθοποιησει το σεξ εδω γιατι ειναι τρομερα ευκολο σαν δυτικος (και ειμαι καραφλος που για αυτες ειναι μεγαλο στιγμα) βεβαια το τι ποιοτητα θα σμπροξεις εχει να λεει .. εχω μπαζοσει αβερτα αλλα εχω χωσει κατι διαστημικα ..

Τα περι υποτακτικοτητας κ γκεισες κ αρχιδιες ξεχαστε τα.. η κινεζα ειναι αρκετα ανεξαρτητη για ασιατισσα, θα βρεις κ αυτες που ειναι το στερεοτυπο αλλα πχ σανγκαη που ειναι τυγκα μητριαρχικη κοινωνια αν σου τυχει μαλακισμενη θα σου γαμησει το ειναι..

Εμενα η δικια μου (Ταιβανη ) μου εκανε τρομερο καυγα γιατι εδωσα γαριδα ακαθαριστη στην φιλη της σε φιλικο γευμα..θα πουνε πυρφορος μερικοι.. αν την δειτε θα πουλαγατε το πρωτοκο σας για να πατε ραντεβου μαζι της αλλα για να σας δωσω να καταλαβετε τι παιζει..
Γενικα η κουλτουρα κ τι ειναι ευγενια κτλπ ειναι αλλη φαση κ αλλο επιπεδο..

Τωρα περι ψωλων.. ισχυει σε μεγαλο βαθμο οτι ειναι μικροψωλιδες αλλα θα βρεις και γιγαντες .. εγω εχω θεμα γιατι 20 εκατοστα γαρ με εχει τραυματισει γκομενα απο το ποσο στενο ηταν το μουνι της και με χωρισε γιατι ενας απο τους λογους ηταν οτι στο σεξ την ποναγα (οσοι την εχετε μεγαλη ξερετε οτι δεν ειναι παντα ευλογια ειδικα αν εχεις λιγο ψυχη κ θες η γκομενα να το ευχαριστιεται κ να μην νιωθεις οτι κανεις αφαιρεση νεφρου σε μπανιερα ξενοδοχειου..) Γενικα το στενο μουνι δεν ειναι οτι καλυτερο.. βεβαια εχω γαμησει 2 που πρωτη φορα το μουνι τους οντος ειχε τρομερη αισθηση αλλα τα περι στενοτητας κ αν δεν εχεις γαμησει αστιατισα δεν ξερεις τα ακουω βερεσε.. κατι μαλακες τα λενε που γαμησανε καμια σαπια σε κανα νησι και το παιζουν ιστορια..

εδω ο κωλος δεν μετραει κ το βυζι ειναι θεος.. γενικα κωλος ειναι σαπιος συνηθως για εμας τους μεσογιακους κ ειχα σκασει ελλαδα καλοκαιρι κ εβλεπα κατι χοντροκολες που μοιαζανε με ειδωλεια θεας γονιμοτιτας της νεολιθηκης περιοδου και ειχα αρωστισσει που αν ημουν ελλαδα θα ξερναγα με το θεαμα..

Και το βυζι παει συνηθος στα λεφτα... το καλο ειναι οτι οταν παιζει βυζι σχεδον παντα θα εχει καλη πυκνοτητα κ δεν θα ειναι αυτο το νερουλο το αισχος που ειναι σαν να γεμησες καλαμποκισια οικολογικη σακουλα απο το μαρινοπουλο με νερο..

Τα περι σεξ οτι νιωθουνε ειναι ΜΕΓΑΛΟΣ ΜΥΘΟΣ εγω εχω παει με 15 γκομενες κ ημουν σε σχεση η αποκλιστικος για 13 μηνες.. και δεν συμπεριφερθηκα μαλακας και δεν εβγαινα τσαρκες για καμακι (τινερ κ αρχιδιες μονο ειμαι φλωρος ντροπαλος δεν το εχω με τα καταδρομικα πεισματα) Γενικα εδω επειδη διαβαζουν μεχρι να τελειωσουν την σχολη τους πολλες χανουνε την παρθενια στα 26 τους κ παιζει πολυ γυναικα αστεριας...

μονο μια γαμησα πθ ηταν τουμπανη και αυτη ηταν παντρεμενη με ελληνα που ηταν στα χωρισματα (μπραβο στο παιδι αν την εκπαιδευσαι κ την εδωσε του κουτιου)

κοινος γυναικες ειναι κ αυτες.. υλιστριες οσο δεν παει γιατι βγηκανε απο ακραια σκηνικα (κατι σαν τους αραβες στο ντουμπαι με συνδρομο στερισις η τους αγροτες του πασοκ το 90..)

Αν εισαι καθαρμα κ δεν σε νοιαζει να πουλας ερωτες κ να προσποιησε  κ να τις ξεγελασεις οτι εχεις λεφτα κτλπ τοτε γαμας αβερτα.. παιζουν τραπεζια που οσα περισοτερρα σκας στο κλαμπ εχει υδραυλικο συστημα κ ανεβαινει να φαινεσαι ακραια σκηνικα.. εγω προσωπικα δεν ειμαι καθαρμα και δεν γουσταρω να ξυγιεμε μαλακας γιατι εκπροσωπω πιστα τον εθνικογαμησμο κ θελω να αφηνω γονιμο εδαφος για τα συντροφια.. αν ημουν μουνοπανο θα ειχα κωλησει ειντζ απο τοσο μουνι που θα ειχα σμπροξει Ε Υ Κ Ο Λ Α..

Αυτα τα λιγα κ ζητω συγνωμμη για τα ορθογραφικα..

Ρε τυπε, αφου καλα το πηγαινες... Ηταν αναγκη να το γαμησεις στο τελος;  :idiot:
 

tsingiringi

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2015
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
Μπα και δυτικες γαμας αβερτα..ειναι οι δυναμικες μιας πολης 30 εκατομυριων που μετα απο ενα σημειο οι διαπρωσοπικες σχεσεις ειναι οτι ναναι..

Αν εισαι επαρχεια κ μονο που εισαι δυτικος γαμας.. ειχα παει σε μια πολη στο πουθενα για μια παρουσιαση να κανω την λευκη μαιμου (μουρι κ καλα εχουμε δυτικο στην ομαδα κ ετσι) κ με κοιταζαν δυο κουγκαρ κ ενιωθα βιασμο στο βλεμμα ενα πραμα..

Σανγκαη 10 χροναι πριν θα περναγε αν εισαι δυτικος, τωρα που εχει ερθει ο καθε λουζερ δασκαλος αγγλικων κ τα εχει γαμησει ολα φαση φαλιρακι τουριστας.. αρχιζουν κ να μην μας εχουν σε τετοια εκτιμηση.. αλλα ειναι αρκετα φιλικος λαος και τους ξενους τους εχουν σε υποληψη περισοττερο η παλιες γεναιες κ οι νεοι μας εχουν λιγο σνομπ αλλα σιγουρα καμια σχεση με ιαπωνες κ κορεατες που ειναι ανοιχτα ρατσιστες.

Απλα οπως στην ελλαδα κ μπαζο να ειναι η κινεζα θα βρει καποιον να την γουσταρει λογο διαφορετικοτητας γονιδιων ετσι και εδω γαμαει κ ο μονοφθλαμος κ εγω περα  τον μαλλιων ειμαι μεταξι νορμαλ κ ωραιου .. αν ειχα ξανθα μαλλια η ανοιχτα ματια αστο.. αλλη λιγκα μπαλα παιζεις

Τωρα περι φτωχια στην σανγκαη το πας λαθος.. οταν παιζουν μισθοι 9 χιλιαρικα ευρω με κοστος ζωης Αθηνας δεν μετραει κ τοσο .. και ο μεσος κινεζικος μισθος ειναι 1000 ευρω εδω κ φαγητο για ενα μηνα την βγαζεις κ με 200 ευρω αν το ζεις κινεζικα τυγκα.

Κοντοι πουτσες.. πας βορεια κινα να δεις κατι ντερεκια.. εγω ειμαι 180 κ ισως να ειναι λιγο κοντοτεροι απο εμενα αλλα γενικα οι νεες γενιες ετρωγε καλα κ ειναι στο υψος μου η και με περνανε αρκετα ατομα.

 

matzafasoula

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2012
Μηνύματα
1.247
Like
874
Πόντοι
96
Τόσοι πολλοί άντρες
Και μπουρδελιάρηδες

Και μιλάνε για μουνιά

[size=10pt][size=10pt]ΓΙΑ ΠΟΣΟ ΧΡΟΝΟ ?[/size][/size]

Και η bellucci (η Μόνικα) χώρισε
Γιατί παραγνωρίστηκε με τον τύπο

Παν μέτρον άριστο

Ούτε μιά μέρα ούτε μιά ζωή

Χωροχρόνου το ανάγνωσμα ..
 

Επισκέπτης
Λοιπον δεν ξερω τι παιζει στη Ελλαδα αλλα εγω ζω και δουλευω 1.5 χρονια σανγκαη.. Κινεζες εξαρταται απο που ειναι.. Αν ειναι απο μεγαλες πολις ξεχαστε τες τις μουναρες εκτος και αν ειστε θεοι στην εμφανιση η το πατε για γαμο κτλπ και εχετε το τριπτυχο αμαξι,ακινητο κ περιουσια.. Γενικα βλεπεις κατι λελους που ειναι παιδια απο πλουσιες οικογενειες κ κυκλοφορουν κατι διαστημικα μουνια..

Τωρα εχει να λεει απο που εισαι σαν δυτικος Ελληνας ειναι κατι σαν αλβανο 2.0 για αυτους.. οτι αρνητικο στερεοτυπο μας κοτσαρανε μετα την κριση αυτο εχει ο μεσος κινεζος γενικα οταν ακουν ελληνας το πρωτο που σκεφτονται ειναι φτωχια. οι υπηκοοτητες που τραβανε σαν μελι ειναι γερμανος κ Αμερικανος η Γαλλος.. τους μεσογιακους τους θεορουν γλυτσες και γενικα οι ιταλοι που γαμανε κ κερατονουνε δεν αφηνουν την καλυτερη φημη..

Η αληθεια ειναι σαν λαος δεν ειναι ιδιαιτερα εμφανισιμος με ταιβανες κανουμε καλο χωριο γιατι ειναι δυτικοποιημενες αρκετα αλλα ειναι διαφορετικες αρκετα επισης.. η κινεζα εχει να λεει αν εχει κανει σπουδες εξω κ αν ειναι ανθρωπος με περιεργια.. εχω σκασει σε ραντεβου που μονο ε9 δεν μου ζητησανε.. σε ρωτανε ποσα βγαζεις στην μουρι σου ξερωγω..

Εχω απομυθοποιησει το σεξ εδω γιατι ειναι τρομερα ευκολο σαν δυτικος (και ειμαι καραφλος που για αυτες ειναι μεγαλο στιγμα) βεβαια το τι ποιοτητα θα σμπροξεις εχει να λεει .. εχω μπαζοσει αβερτα αλλα εχω χωσει κατι διαστημικα ..

Τα περι υποτακτικοτητας κ γκεισες κ αρχιδιες ξεχαστε τα.. η κινεζα ειναι αρκετα ανεξαρτητη για ασιατισσα, θα βρεις κ αυτες που ειναι το στερεοτυπο αλλα πχ σανγκαη που ειναι τυγκα μητριαρχικη κοινωνια αν σου τυχει μαλακισμενη θα σου γαμησει το ειναι..

Εμενα η δικια μου (Ταιβανη ) μου εκανε τρομερο καυγα γιατι εδωσα γαριδα ακαθαριστη στην φιλη της σε φιλικο γευμα..θα πουνε πυρφορος μερικοι.. αν την δειτε θα πουλαγατε το πρωτοκο σας για να πατε ραντεβου μαζι της αλλα για να σας δωσω να καταλαβετε τι παιζει..
Γενικα η κουλτουρα κ τι ειναι ευγενια κτλπ ειναι αλλη φαση κ αλλο επιπεδο..

Τωρα περι ψωλων.. ισχυει σε μεγαλο βαθμο οτι ειναι μικροψωλιδες αλλα θα βρεις και γιγαντες .. εγω εχω θεμα γιατι 20 εκατοστα γαρ με εχει τραυματισει γκομενα απο το ποσο στενο ηταν το μουνι της και με χωρισε γιατι ενας απο τους λογους ηταν οτι στο σεξ την ποναγα (οσοι την εχετε μεγαλη ξερετε οτι δεν ειναι παντα ευλογια ειδικα αν εχεις λιγο ψυχη κ θες η γκομενα να το ευχαριστιεται κ να μην νιωθεις οτι κανεις αφαιρεση νεφρου σε μπανιερα ξενοδοχειου..) Γενικα το στενο μουνι δεν ειναι οτι καλυτερο.. βεβαια εχω γαμησει 2 που πρωτη φορα το μουνι τους οντος ειχε τρομερη αισθηση αλλα τα περι στενοτητας κ αν δεν εχεις γαμησει αστιατισα δεν ξερεις τα ακουω βερεσε.. κατι μαλακες τα λενε που γαμησανε καμια σαπια σε κανα νησι και το παιζουν ιστορια..

εδω ο κωλος δεν μετραει κ το βυζι ειναι θεος.. γενικα κωλος ειναι σαπιος συνηθως για εμας τους μεσογιακους κ ειχα σκασει ελλαδα καλοκαιρι κ εβλεπα κατι χοντροκολες που μοιαζανε με ειδωλεια θεας γονιμοτιτας της νεολιθηκης περιοδου και ειχα αρωστισσει που αν ημουν ελλαδα θα ξερναγα με το θεαμα..

Και το βυζι παει συνηθος στα λεφτα... το καλο ειναι οτι οταν παιζει βυζι σχεδον παντα θα εχει καλη πυκνοτητα κ δεν θα ειναι αυτο το νερουλο το αισχος που ειναι σαν να γεμησες καλαμποκισια οικολογικη σακουλα απο το μαρινοπουλο με νερο..

Τα περι σεξ οτι νιωθουνε ειναι ΜΕΓΑΛΟΣ ΜΥΘΟΣ εγω εχω παει με 15 γκομενες κ ημουν σε σχεση η αποκλιστικος για 13 μηνες.. και δεν συμπεριφερθηκα μαλακας και δεν εβγαινα τσαρκες για καμακι (τινερ κ αρχιδιες μονο ειμαι φλωρος ντροπαλος δεν το εχω με τα καταδρομικα πεισματα) Γενικα εδω επειδη διαβαζουν μεχρι να τελειωσουν την σχολη τους πολλες χανουνε την παρθενια στα 26 τους κ παιζει πολυ γυναικα αστεριας...

μονο μια γαμησα πθ ηταν τουμπανη και αυτη ηταν παντρεμενη με ελληνα που ηταν στα χωρισματα (μπραβο στο παιδι αν την εκπαιδευσαι κ την εδωσε του κουτιου)

κοινος γυναικες ειναι κ αυτες.. υλιστριες οσο δεν παει γιατι βγηκανε απο ακραια σκηνικα (κατι σαν τους αραβες στο ντουμπαι με συνδρομο στερισις η τους αγροτες του πασοκ το 90..)

Αν εισαι καθαρμα κ δεν σε νοιαζει να πουλας ερωτες κ να προσποιησε  κ να τις ξεγελασεις οτι εχεις λεφτα κτλπ τοτε γαμας αβερτα.. παιζουν τραπεζια που οσα περισοτερρα σκας στο κλαμπ εχει υδραυλικο συστημα κ ανεβαινει να φαινεσαι ακραια σκηνικα.. εγω προσωπικα δεν ειμαι καθαρμα και δεν γουσταρω να ξυγιεμε μαλακας γιατι εκπροσωπω πιστα τον εθνικογαμησμο κ θελω να αφηνω γονιμο εδαφος για τα συντροφια.. αν ημουν μουνοπανο θα ειχα κωλησει ειντζ απο τοσο μουνι που θα ειχα σμπροξει Ε Υ Κ Ο Λ Α..

Αυτα τα λιγα κ ζητω συγνωμμη για τα ορθογραφικα..
Ωραιος ο φιλος! Μπες εδω να μας γραψεις για Σαγκαη,
εγω ειχα δει μια κινεζα με ενα σκυλακι στο μεταξουργειο που του φωναζε απαισια και το εσπρωχνε με το ποδι ενω αυτο ηταν πολυ ησυχο

σκεφτηκα πως θα φερεται στα παιδια της

γενικα γυφτολαος
 
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.800
Like
1.247
Πόντοι
216
Φιλος μου που δουλευε Αμερικη,
ειχε σχεση με Κινεζα για 2 χρονια, η οποια Κινεζα ειχε μεγαλωσει Αμερικη ομως.

Ο φιλος μου εχει επιστρεψει Ελλαδα επαγγελματικα πλεον, (χωρισαν οταν εφυγε, αλλα με πολυ στεναγμο και πονο, κανεις δεν το θελε, αλλα δεν εβγαινε διαφορετικα...μεγαλη ιστορια...)
και εναμιση χρονο μετα,
και οταν βλεπει τι ειδους 'σαρα και μάρα' κυκλοφορει στο Ελλαντα,
δεν μπορει να την ξεχασει με τιποτε....
 
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.800
Like
1.247
Πόντοι
216
O φιλος μου ακομη θυμαται τη σχεση του με την κινεζα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom