Νέα

Γλωσσόφιλα με την Ίνα του LIDO πρώην BABY O

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα petros777
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 43
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Εγω παντως ενημερωσα το ΚΕΕΛΠΝΟ οτι υπαρχει ενας εγκληματιας αναμεσα μας. Προσεχε μην σε βρουν.
 

loop15

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
11
Πόντοι
6
Οχι ρε!

Τον γουσταρε πολυ!
Ειχε μουσκεψει κιολας η γκομενα!
Μονο με τετοιους μουσκευει αυτη

                             
images
:grin:
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.930
Like
30.199
Πόντοι
5.006
Υπάρχει καπότα για την γλώσσα άραγε  :think:
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.377
Κριτικές
10
Like
2.758
Πόντοι
3.385
Καλησπερα παιδια!
Προσφατα επισκευτηκα το Baby O. Τα πραγματα ηταν αρκετα ξενερωτα απο θεμα κοσμου αλλα και απο ωραιες παρουσιες. Η μονη που εσωσε την κατασταση ηταν η Ινα(ψηλη καλυγραμη ξανθια). Αφου πηρα πριβε μαζι της ανταλαξαμε αρκετα γλωσσοφιλα.(πριβε 45 λεπτα δεν εχω ξανακανει!!!).
Επειτα εμαθα οτι αυτη η κοπελα το συνηθιζει να δινει γλωσσοφιλα με αρκετο κοσμο.Ετσι μου μπηκαν καπιες ιδεες για λογους ιγειας χωρις να εχω καποιο συμπτωμα!
Ετσι ηθελα να ρωτησω αν ξερετε αν ελεγχονται ιατρικα ολες αυτες οι κοπελες που δουλευουν στα στριπτιτζαδια. Επισης αν καποιος ειχε ανταλαξει γλωσσοφιλα με την Ινα και ετυχε να κανει αργοτερα εξετασεις παρακαλω να μου απαντησει!

Ευχαριστω πολυ!
Ναι, έχω ανταλλάξει πριν μία δεκαετία, και πριν έξι μήνες που έκανα εξετάσεις βρέθηκα μια χαρά :2funny:
Τώρα, το τι έχει κάνει αυτή μέσα σε μία δεκαετία, μπορεί να το υποθέσει κάποιος...... πρέπει να φιλάει γύρω στα 20 άτομα τουλάχιστον σε καθημερινή βάση..... και όχι μόνο..... οπότε κάνει κανείς τους υπολογισμούς.... :2funny:
 

frenchman

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
95
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Μάγκες είναι η γνωστή Ινα που δούλευε στο amazon πριν 9-10 χρόνια?
 

Seihis

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.086
Like
6
Πόντοι
16
προχθες ειμουνα σε ενα κωλομπαρο και ειχα στριμωξει την μπαροβια στον καναπε και μου επερνε πιπα..οταν της τα πεταξα στο στομα μεσα τα καταπιε και δεν πηγε στο μπανιο να ξεπλυθει παρα σηκωθηκε και πηγε μεσα οπου εδωσε γλωσοφιλο σε εναν αλλο πελατη..καλη φαση ε

Σύντροφε συναγωνιστή λέγε και το όνομα του Bar... τουλάχιστον.
Τα άλλα τα μαθαίνουμε μόνοι μας.. :)
 

Seihis

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.086
Like
6
Πόντοι
16
Καλησπερα παιδια!
Προσφατα επισκευτηκα το Baby O. Τα πραγματα ηταν αρκετα ξενερωτα απο θεμα κοσμου αλλα και απο ωραιες παρουσιες. Η μονη που εσωσε την κατασταση ηταν η Ινα(ψηλη καλυγραμη ξανθια). Αφου πηρα πριβε μαζι της ανταλαξαμε αρκετα γλωσσοφιλα.(πριβε 45 λεπτα δεν εχω ξανακανει!!!).
Επειτα εμαθα οτι αυτη η κοπελα το συνηθιζει να δινει γλωσσοφιλα με αρκετο κοσμο.Ετσι μου μπηκαν καπιες ιδεες για λογους ιγειας χωρις να εχω καποιο συμπτωμα!
Ετσι ηθελα να ρωτησω αν ξερετε αν ελεγχονται ιατρικα ολες αυτες οι κοπελες που δουλευουν στα στριπτιτζαδια. Επισης αν καποιος ειχε ανταλαξει γλωσσοφιλα με την Ινα και ετυχε να κανει αργοτερα εξετασεις παρακαλω να μου απαντησει!

Ευχαριστω πολυ!

Αν ήταν φίλε να κολλάνε νοσήματα τόσο εύκολα τώρα δεν θα ανταλλάσσαμε μηνύματα αλλά ευχές του Δαυίδ  :)
Το χειρότερο που μπορείς να πάθεις είναι καμιά ουλίτιδα
Αν βέβαια το μαγαζί σερβίρει δυνατά ποτά έως και μπόμπες ούτε καν αυτό.
Περισσότερη ανησυχία υπάρχει για το συκώτι ή για τον πρωινό πονοκέφαλο.
Συνέχισε να.. φιλάς και όχι μόνο.  :2funny:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
αλλάξτε το θρέντ....ήτοι με την ίνα από το λίντο πρώην μπειμπι ο... :)
 

SK1971

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
423
Κριτικές
1
Like
23
Πόντοι
1
εδώ οι πούστηδες του forum βαζουν στο στόμα τους - αντε μη πω τι - των βρωμερών transexual και δεν παθαίνουν τιποτα, θα παθεις εσυ με μερικά γλωσσόφιλα ?
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.550
Κριτικές
15
Like
6.236
Πόντοι
8.345
με την ίνα από το λίντο πρώην μπειμπι ο πρωην αμαζον
παντως στο μπειμπι ο τα χερια δεν τα επλενε μετα if you know what I mean
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.917
Κριτικές
1
Like
29.616
Πόντοι
8.006
Την Ινα την θυμαμαι στο αμαζον.
Γλωσσοφιλιοτανε με τους παντες, ακομη και τον τελευταιο βρωμιαρη.
Το συνεχιζει?
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.377
Κριτικές
10
Like
2.758
Πόντοι
3.385
Την Ινα την θυμαμαι στο αμαζον.
Γλωσσοφιλιοτανε με τους παντες, ακομη και τον τελευταιο βρωμιαρη.
Το συνεχιζει?
Προσυπογράφω τα παραπάνω. Τη θυμάμαι από το Άμαζον πάνω από δεκαετία πλέον παλαιότερα, μάλλον συνεχίζει το ίδιο βιολί ακόμη.....
 

chrisex

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια την εχει πετυχει κανενας πουθενα αυτη?την θεωρω την πιο ξεκολιαρα striper.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Καλησπερα παιδια!
Προσφατα επισκευτηκα το Baby O. Τα πραγματα ηταν αρκετα ξενερωτα απο θεμα κοσμου αλλα και απο ωραιες παρουσιες. Η μονη που εσωσε την κατασταση ηταν η Ινα(ψηλη καλυγραμη ξανθια). Αφου πηρα πριβε μαζι της ανταλαξαμε αρκετα γλωσσοφιλα.(πριβε 45 λεπτα δεν εχω ξανακανει!!!).
Επειτα εμαθα οτι αυτη η κοπελα το συνηθιζει να δινει γλωσσοφιλα με αρκετο κοσμο.Ετσι μου μπηκαν καπιες ιδεες για λογους ιγειας χωρις να εχω καποιο συμπτωμα!
Ετσι ηθελα να ρωτησω αν ξερετε αν ελεγχονται ιατρικα ολες αυτες οι κοπελες που δουλευουν στα στριπτιτζαδια. Επισης αν καποιος ειχε ανταλαξει γλωσσοφιλα με την Ινα και ετυχε να κανει αργοτερα εξετασεις παρακαλω να μου απαντησει!

Ευχαριστω πολυ!
Μη μασας δεν κολας τιποτα τυπε , Μονο καμια ιοσουλα η αμυγδαλιτης....τωρα αν εχει κανα χρυσηζοντα σταφυλοκοκο την πατησες...μετα χρειαζετε αφαιρεση αμυγδαλον και αντιβιοση πριν...αυτο ειναι το πιο επικινδινο ..κατα τα αλλα ου ειτσ κολας ουτε ηπατιτιδα....ΟΙ πουτανες που δινουν γλωσοφιλα με σαλιο ομως κια με διαρκεια...και χωρις να δαγκωνουν της παραδεχομε  :rockon:
 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
Που ειναι το baby o ?Υπαρχει ακομα? :huh: Μια λυση για τα γλωσόφιλα ειναι να πηγαινεις νωρις στο μαγαζι πριν ξεκινήσουν οι πολλοί χοροι ,να εισαι απο τους πρώτους ;)
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
Που ειναι το baby o ?Υπαρχει ακομα? :huh: Μια λυση για τα γλωσόφιλα ειναι να πηγαινεις νωρις στο μαγαζι πριν ξεκινήσουν οι πολλοί χοροι ,να εισαι απο τους πρώτους ;)
τριτη βραδυ με πολυ βροχη,να παιζει ο ολυμπιακος τσου λου και μολις εχει αναγγειλει μετρα ο σαμαρας εινα η καλυτερη τακτικη... :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom