Νέα

«Γλωσσόφιλα» και «γλωσσοφιλιόμασταν» και οι όρχεις της μαϊμούς κουνιούνταν

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Johnstef
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 103
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
Εμένα η κοπέλα μου έχει κολλήσει μολυσματική τέρμινθο, έχει κάνει 3 συνεδρίες στο δερματολόγο και πάει για 4η. Άγνωστο από που την κόλλησε, δεν την έχω για κάποια που θα πήγαινε με άλλον. Από μένα πάντως όχι, ούτε μου την έχει μεταδώσει εδώ και τόσους μήνες. Φανταστείτε τι ανοσοποιητικό έχω χτίσει.
 
OP
OP
J

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
895
Κριτικές
48
Like
4.643
Πόντοι
2.836
Εμένα η κοπέλα μου έχει κολλήσει μολυσματική τέρμινθο, έχει κάνει 3 συνεδρίες στο δερματολόγο και πάει για 4η. Άγνωστο από που την κόλλησε, δεν την έχω για κάποια που θα πήγαινε με άλλον. Από μένα πάντως όχι, ούτε μου την έχει μεταδώσει εδώ και τόσους μήνες. Φανταστείτε τι ανοσοποιητικό έχω χτίσει.
κάποιες φορές είναι και θέμα τύχης, το ανοσοποιητικό έχει ανεβοκατεβάσματα, αν σε πετύχει το μικρόβιο με πεσμένο ανοσοποιητικό μπορεί να σε σκίσει και το αντίθετο.
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.180
Like
10.509
Πόντοι
2.256
Εμένα η κοπέλα μου έχει κολλήσει μολυσματική τέρμινθο, έχει κάνει 3 συνεδρίες στο δερματολόγο και πάει για 4η. Άγνωστο από που την κόλλησε, δεν την έχω για κάποια που θα πήγαινε με άλλον. Από μένα πάντως όχι, ούτε μου την έχει μεταδώσει εδώ και τόσους μήνες. Φανταστείτε τι ανοσοποιητικό έχω χτίσει.
Δεν είναι απαραίτητο από σεξουαλική επαφή. Μπορεί και από κοινόχρηστη πετσέτα ή σεντόνι σε κάποιο ξενοδοχείο, γυμναστήριο, πισίνα πχ. Πολύ πιθανό σε ένα φρεσκοξυρισμένο μουνάκι που έχει μια αμυχή που δεν φαίνεται... Τυχερός πάντως είσαι, είναι αρκετά μεταδοτικό. Θα πρέπει το ανοσιοποιητικό σου να είναι jet.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
Δεν είναι απαραίτητο από σεξουαλική επαφή. Μπορεί και από κοινόχρηστη πετσέτα ή σεντόνι σε κάποιο ξενοδοχείο, γυμναστήριο, πισίνα πχ. Πολύ πιθανό σε ένα φρεσκοξυρισμένο μουνάκι που έχει μια αμυχή που δεν φαίνεται... Τυχερός πάντως είσαι, είναι αρκετά μεταδοτικό. Θα πρέπει το ανοσιοποιητικό σου να είναι jet.
Ναι, κατά τις 2 πρώτες συνεδρίες δεν κάναμε σεξ. Πριν την 3η κάναμε 2 φορές και αυτό γιατί νομίζαμε ότι είχε ξεπεραστεί και ότι η 3η θα ήταν η τελευταία. Μου φάνηκε πολύ περίεργο και ύποπτο που την 3η φορά της βρήκε κι άλλα που της αφαίρεσε και της είπε ότι θα χρειαστεί και 4η. Το απέδωσε στο ότι συνεχίζει να ξυρίζεται με αποτέλεσμα να εξαπλώνεται με το ξυραφάκι. Μήπως απλά την εκμεταλλεύεται οικονομικά; Είναι λίγο χαζούλα, γιατί της λέω να ζητήσει και μια δεύτερη γνώμη και δεν το καταλαβαίνει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom