Νέα

Γκόμενες με προκλητικό ντύσημο και τις ποιάνουμε συζήτηση.!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα theogti
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 84
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
759
Πόντοι
146
Παιδιά καλησπέρα,ανοίγω αυτο το θέμα,δεν ξέρω αν εχει ανοιχθεί κάτι αντίστοιχο,αν είναι ενημερώστε με.

   Σήμερα Πισω απο το Μετρο του Αγιου Αντωνίου  κατέβηκε μια γκόμενα γυρς στα 25-30 με σωματαρα ματα γκρι  κολαν ψηλή με γόβες ψηλές τρελλο περπατημα και κώλο ποιήμα.!!!Αφου ρωτησε για μια οδο σε ενα περιπτερο συνεχισε να περπαταει με κατευθυνση το μπουρνάζι.Δεν αντισταθηκα και την ακολουθησα και την ρωτησα τι κανεις κουκλα...Αφου σαστισε στην αρχη σταματαει και ειμασταν τετ α τετ.την ρωταω που παει αν επιτρεπεται και μου λεει ΄΄ολο καπου παω και εγω'' με καλη διάθεση και χαμογελαστή παντως.της λεω αν εχει χρόνο να βρεθουμε.είτε για χοτελ είτε για μια αλλη φορα καποιο τηλ..η φεισμπουκ.και μου λεει οχι,κοιταζομασταν για αρκετη ωρα και δεν εδειχνε να βιάζετε. και της λες καλα να περασεις. και εκανα τελικα αναστροφη και εφυγα με την καυλα..!!αυτη έμεινε να δει τι θα κάνω..θελω να σας ρωτησω εκανα καλα??

σαν πιο εμπειροι..ηταν η πρωτη γκόμενα που την επεσα στο δρόμο..εκανα καλα???Αυτη τη ρολο βαραγε??να ηταβ ερασιτεχνης η επαγγελματιας?ελπιζω να καταλαβε τι ηθελα εγω απο αυτην παντως..!μηπως επρεπε να της πς κατευθειαν για λεφτα??η οχι?για λεφτα δεν αναφερθηκα.ντραπηκα..ηταν η πρωτη μου φορα σας ξαναλεω!
Επρεπε να της πεις αμέσως οτι θελεις να την γαμισεις.Το πηγες γυρω γυρω και σε περασε για πουστη.



Τι μαλακιες διαβάζουμε ρε γαμωτο; :headbang:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Παιδιά καλησπέρα,ανοίγω αυτο το θέμα,δεν ξέρω αν εχει ανοιχθεί κάτι αντίστοιχο,αν είναι ενημερώστε με.

   Σήμερα Πισω απο το Μετρο του Αγιου Αντωνίου  κατέβηκε μια γκόμενα γυρς στα 25-30 με σωματαρα ματα γκρι  κολαν ψηλή με γόβες ψηλές τρελλο περπατημα και κώλο ποιήμα.!!!Αφου ρωτησε για μια οδο σε ενα περιπτερο συνεχισε να περπαταει με κατευθυνση το μπουρνάζι.Δεν αντισταθηκα και την ακολουθησα και την ρωτησα τι κανεις κουκλα...Αφου σαστισε στην αρχη σταματαει και ειμασταν τετ α τετ.την ρωταω που παει αν επιτρεπεται και μου λεει ΄΄ολο καπου παω και εγω'' με καλη διάθεση και χαμογελαστή παντως.της λεω αν εχει χρόνο να βρεθουμε.είτε για χοτελ είτε για μια αλλη φορα καποιο τηλ..η φεισμπουκ.και μου λεει οχι,κοιταζομασταν για αρκετη ωρα και δεν εδειχνε να βιάζετε. και της λες καλα να περασεις. και εκανα τελικα αναστροφη και εφυγα με την καυλα..!!αυτη έμεινε να δει τι θα κάνω..θελω να σας ρωτησω εκανα καλα??

σαν πιο εμπειροι..ηταν η πρωτη γκόμενα που την επεσα στο δρόμο..εκανα καλα???Αυτη τη ρολο βαραγε??να ηταβ ερασιτεχνης η επαγγελματιας?ελπιζω να καταλαβε τι ηθελα εγω απο αυτην παντως..!μηπως επρεπε να της πς κατευθειαν για λεφτα??η οχι?για λεφτα δεν αναφερθηκα.ντραπηκα..ηταν η πρωτη μου φορα σας ξαναλεω!


Την απαξιωσεs τυπε......Εμεινε ν αναρωτιεται  τι παθανε αι ανδραι  :rockon: :rockon:
 
OP
OP
T

theogti

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2013
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
κράτησα κάποια καλα πράγματα που μου έχετε πεί... απαντώ στο φίλο όντως αυτή ηταν..!!ηταν μια γυναίκα που απο μακρια σου ανεβαζε 200 παλμούς χωρις να την αγγίξεις..! πάντωας έκανα κάτι που δεν το μετάνιωσα..!και ας εφαγα άκυρο..το οτι μου μιλησε και κοντοστάθηκε θεωρώ πάντως πως κατάλαβε οτι δεν ημουνα μαλακας..αυτο ολο.!
Πρότεινα να δώσω το τηλ..μου αλλα δεν ήθελε..!
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Mην ακουs κανεναν τυπε....Αν σ ευχαριστει αυτο  ξανακαντο...Οχι τιποτα αλλο...Απλα για να νοιωσειs εσυ καλα
 
Εγγρ.
30 Αυγ 2014
Μηνύματα
2.119
Like
136
Πόντοι
16
κράτησα κάποια καλα πράγματα που μου έχετε πεί... απαντώ στο φίλο όντως αυτή ηταν..!!ηταν μια γυναίκα που απο μακρια σου ανεβαζε 200 παλμούς χωρις να την αγγίξεις..! πάντωας έκανα κάτι που δεν το μετάνιωσα..!και ας εφαγα άκυρο..το οτι μου μιλησε και κοντοστάθηκε θεωρώ πάντως πως κατάλαβε οτι δεν ημουνα μαλακας..αυτο ολο.!
τυπε αυτη η φραση, αν αναφερεται σε οποιαδήποτε αλλη γυναικα πλην της Μονικα Μπελουτσι, επισυρει το ονειδος του αντρικου πληθυσμου  ;)
 
OP
OP
T

theogti

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2013
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
και ποιός είπε οτι  [move]μόνο[/move] η μόνικα μπελούτσι είναι ομορφη? μην τα βάζετε ολα ''κουτάκια'' στη ζωή σας.
 
Εγγρ.
30 Αυγ 2014
Μηνύματα
2.119
Like
136
Πόντοι
16
σοβαρα τωρα (και περα απο την πλακιτσα που κανουμε εγω και ο αλεξ), αυτο που λεει ο λαιφ ειναι το πιο σωστο. Αφου αυτο που εγινε σε εκανε ευχαριστημενο και χαρουμενο, μην ακους κανεναν, συνεχισε να εχεις εμπιστοσυνη στον εαυτο σου.
 
OP
OP
T

theogti

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2013
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
σίγουρα με έκανε χαρούμενο...!!επίσης θεωρω οτι οποιαδήποτε γυναίκα βγαίνει με ανάλογο ντυσιμο διάθεση και περπατημα τρελλό! ειναι ετοιμη να έρθει σε τετοιες καταστάσεις..  και σιγουρα δεν θα ημουνα ο πρωτος.!άλλωστε δεν ειπα κατι κακό...οτι εκανα το εκανα ευγενικά και όμορφα.!εκτός αν θεωρείται ταμπού να σταματάτε και να ρωτατε μια όμορφη κοπελα!
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.468
Κριτικές
56
Like
6.105
Πόντοι
3.556
:2on1:επρεπε να της πεις οτιμπαινεις στο bou και αν θελει υπαρχει η δυνατοτητα γερης παρτουζσς με συναγωνιστες. Εγγυημενη επιτυχ
 
Εγγρ.
30 Αυγ 2014
Μηνύματα
2.119
Like
136
Πόντοι
16
σίγουρα με έκανε χαρούμενο...!!επίσης θεωρω οτι οποιαδήποτε γυναίκα βγαίνει με ανάλογο ντυσιμο διάθεση και περπατημα τρελλό! ειναι ετοιμη να έρθει σε τετοιες καταστάσεις..  και σιγουρα δεν θα ημουνα ο πρωτος.!άλλωστε δεν ειπα κατι κακό...οτι εκανα το εκανα ευγενικά και όμορφα.!εκτός αν θεωρείται ταμπού να σταματάτε και να ρωτατε μια όμορφη κοπελα!
και να θυμασαι, δεν υπάρχει αρσενικό που να μην έχει φάει χυλόπιτα (ισως εκτος απο τον απολυτο)

αν εισαι μικρος, το οτι δε φοβηθηκες να της την πεσεις στα ισα λεει πολλα

πιανεις την ευκαιρια απ τα μαλλια τυπε, και αυτο ειναι καλο (το λεω αυτο γιατι στη σημερινη πυρφοροκοινωνια τα σερνικα χεζονται να κανουν τετοιο πεσιμο σε μια γκομενα απο το φοβο της χυλοπιτας.

ειδικα αν ειναι ομορφη η γκομενα τους πιανει συγκρυο. Εσυ απεδειξες οτι δεν εισαι πυρφοροκλαρινογαμπρος.
 

skatharozoumhs

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2010
Μηνύματα
430
Κριτικές
5
Like
13
Πόντοι
1
μαλλον ηθελε λευτα απο εσενα η καναν αλον.. και εψαχνε... στο δρομο δυσκολο να κανεις κατι
στο μοναστιρακι εχει κατι αγγλιδες με κολαν προκλιτικες καργα αυτες φενονται οτι θελοουν μαμισι και ψαχνονται...
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.380
Κριτικές
2
Like
5.553
Πόντοι
2.356
επίσης θεωρω οτι οποιαδήποτε γυναίκα βγαίνει με ανάλογο ντυσιμο διάθεση και περπατημα τρελλό! ειναι ετοιμη να έρθει σε τετοιες καταστάσεις..  και σιγουρα δεν θα ημουνα ο πρωτος.!άλλωστε δεν ειπα κατι κακό...οτι εκανα το εκανα ευγενικά και όμορφα.!εκτός αν θεωρείται ταμπού να σταματάτε και να ρωτατε μια όμορφη κοπελα!

Να ενημερώσω το μέλος theogti (κοίτα ψευδώνυμο...) ότι όταν μια γκόμενα ντύνεται προκλητικά δεν σημαίνει απαραίτητα ότι θέλει να της τη πέσεις. Βέβαια στη δική του περίπτωση από ότι κατάλαβα είναι μία εξαίρεση. Συνήθως δεν συμβαίνει έτσι.

Οι γκόμενες ντύνονται έτσι είτε για να ανεβάζουν την αυτοπεποίθησή τους είτε να τις βλέπουν οι άλλες και δη οι φίλες τους είτε να τις πλησιάσει ο σουπερ γκόμενος που έχουν διαμορφώσει την εικόνα του στη κούτρα τους. Όλα τα υπόλοιπα είναι για τους άπειρους και τους φαντασμένους.

Επαναλαμβάνω, ο νηματοθέτης theogti μπορεί να έπεσε πράγματι σε περίπτωση αλλά επειδή είναι ωφέλιμο να εξάγουμε και γενικά συμπεράσματα που "χρησιμεύουν" σε όλα τα μέλη και τους επισκέπτες της κοινότητάς μας (φόρουμ) θα πρέπει να το θέτουμε σε γενική βάση.

Η βάση αυτή αφορά εν γένει τις γκόμενες που ντύνονται προκλητικά και που επιζητούν τη προσοχή μας για Χ, Ψ λόγους. Μέσα σε αυτούς τους λόγους εντάσσω και τις πιθανότητες να γουστάρουν πραγματικά πχ μια βραδιά σεξ ή μια γνωριμία ή κάτι τέτοιο (και δεν εννοώ μόνο σεξ επίσης αλλά και γνωριμία και ότι κάτσει)

 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.380
Κριτικές
2
Like
5.553
Πόντοι
2.356
Σημαντική σημείωση 1: Υπάρχουν γκόμενες που έχουν έναν ιδιότυπο στυλ λόγω ψυχωτικού χαρακτήρα (ή κόμπλεξ): "Καυλώνουν" - "φτιάχνονται" να τους κοιτάνε οι σάλιαγκες - μπάκουροι και μη, και να τους ακυρώνουν παριστάνοντας τις ντίβες, τις μουνάρες - περιζήτητες.


Σημαντική σημείωση 2: Οι γκόμενες στη συντριπτική τους πλειοψηφία έχουν τρομερή ανασφάλεια καθώς θεωρούν άσχημες τις ίδιες εν συγκρίσει με άλλες και δεν νιώθουν όμορφες. Αυτό συμβαίνει περισσότερο στις γυναίκες νεαρής ηλικίας. Νιώθουν μπάζα. Άσε τι βγάζουν προς τα έξω. Απλώς επειδή ο αριθμός των "μπάκουρων" - "κασκαντερ" έχει ανέβει πάρα πολύ γι αυτό αρχίζουν κάπως και οι μέτριες να το παίζουν ιστορία... Κατά βάθος ξαναλέω ξέρουν τι είναι... (αν είναι μέτριες ή οκ ή κουκλάρες - πάντα με δόσεις υποκειμενισμού) Ορίστε ένας ακόμα λόγος που θα περιμένουν πως και πως να προκαλέσουν είτε στο δρόμο είτε στα μπουζούκια είτε στο facebook (όλες το κάνουν, άλλες πιο λίγο και άλλες πιο πολύ) - τονίζω δεν το κατηγορώ - απλώς το παρουσιάζω σαν γεγονός.
Επίσης δεν είναι απαραίτητα μη υγιές. Μη υγιές είναι ΚΑΠΟΙΟΙ ΒΛΑΚΕΣ ΑΝΤΡΕΣ ΑΠΟ ΜΑΣ ΝΑ ΜΠΕΡΔΕΥΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ  ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΠΟΤΕ ΜΙΑ ΓΚΟΜΕΝΑ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΟΧΙ.
 

trelokotsidou

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
704
Κριτικές
1
Like
366
Πόντοι
26
Έλα ρε Μενεδημος! Διάβασα το πρώτο πόστ και στο καπάκι πάω να κάνω login να απαντήσω και βλέπω την απάντησή σου...
Ήθελα να γράψω το 99% όλων αυτών που έγραψες και με έβγαλες από τον κόπο.Τα προσυπογράψω όλα και με τα 2 χέρια.
Οι γκόμενες δεν φταίνε για τη συμπεριφορά τους.Οι ηλίθιοι αγάμητοι αγαπούληδες λιγδιάρηδες που με πρώτη ευκαιρία πάνε και την πέφτουν με άγαρμπο τρόπο σε όποια βρουν στο δρόμο φταίνε.
Σκεφτείτε το απλό ρε παίδες.Εαν από το πωί μέχρι το βράδυ εσάς σας πειράζανε γκόμενες στο δρόμο (λέμε τώρα...), σας την έπεφταν 24 ώρες το 24ωρο, γνωρίζοντας οτι έχετε ζήτηση δεν θα είσασταν πολύ επιλεκτικοί με ποιά θα πηγαίνατε;
Ε ακριβώς το ίδιο συμβαίνει και με τις γκόμενες.Όσο αξία τους δίνετε και όσο πιο χαμηλά πέφτετε τόσο από πιο ψηλά θα σας κοιτάνε.Το ενδεχόμενο να γαμήσετε με τα όσα γελοία κάνετε δεν το συζητάω γιατί πλέον είναι στη σφαίρα του φανταστικού.
Απλά συνέλθετε εσείς οι γυμνοσάλιαγκες γιατί χαλάτε και το όνομα των πραγματικών αντρών εκεί έξω και μας βάζουν οι γκόμενες στο ίδιο καζάνι με εσάς.
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
603
Πόντοι
376
Έλα ρε Μενεδημος! Διάβασα το πρώτο πόστ και στο καπάκι πάω να κάνω login να απαντήσω και βλέπω την απάντησή σου...
Ήθελα να γράψω το 99% όλων αυτών που έγραψες και με έβγαλες από τον κόπο.Τα προσυπογράψω όλα και με τα 2 χέρια.
Οι γκόμενες δεν φταίνε για τη συμπεριφορά τους.Οι ηλίθιοι αγάμητοι αγαπούληδες λιγδιάρηδες που με πρώτη ευκαιρία πάνε και την πέφτουν με άγαρμπο τρόπο σε όποια βρουν στο δρόμο φταίνε.
Σκεφτείτε το απλό ρε παίδες.Εαν από το πωί μέχρι το βράδυ εσάς σας πειράζανε γκόμενες στο δρόμο (λέμε τώρα...), σας την έπεφταν 24 ώρες το 24ωρο, γνωρίζοντας οτι έχετε ζήτηση δεν θα είσασταν πολύ επιλεκτικοί με ποιά θα πηγαίνατε;
Ε ακριβώς το ίδιο συμβαίνει και με τις γκόμενες.Όσο αξία τους δίνετε και όσο πιο χαμηλά πέφτετε τόσο από πιο ψηλά θα σας κοιτάνε.Το ενδεχόμενο να γαμήσετε με τα όσα γελοία κάνετε δεν το συζητάω γιατί πλέον είναι στη σφαίρα του φανταστικού.
Απλά συνέλθετε εσείς οι γυμνοσάλιαγκες γιατί χαλάτε και το όνομα των πραγματικών αντρών εκεί έξω και μας βάζουν οι γκόμενες στο ίδιο καζάνι με εσάς.

πραγματικά άξιο απορίας πως την παλεύουν κάποιες μουνάρες που από το πρωί ως το βράδυ τις κυνηγάει κάποιος με ένα πουλί στο χέρι ..πέρα από την πλάκα
 

trelokotsidou

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
704
Κριτικές
1
Like
366
Πόντοι
26
Και για να προλάβω το παιδί που άνοιξε το θέμα,τα όσα έγραψα παραπάνω δεν αφορούν το πρόσωπό του απλά με αφορμή το συγκεκριμένο περιστατικό μου ήρθαν στο μυαλό σκηνικά που βλέπω καθημερινά στους δρόμους και μου ανάβουν κυριολεκτικά τα λαμπάκια...
Άντε τώρα να εξηγήσει κάποιος στον μαλάκα πχ που είδα σήμερα το πρωί με τη mercedes να κορνάει σε μια κοπελίτσα που έτυχε να περνάει από δίπλα του , οτι αυτό που κάνει είναι εις βάρος του και οτι η κοπελίτσα αυτή, βλέποντας καθημερινά τέτοια άτομα που δεν μπορούν να κουμαντάρουν το κάτω κεφάλι τους θα πει "Ωπ, εδώ είμαστε.Με το μουνί μου μπορώ να τους κάνω ότι θέλω.Μπορώ να έχω οτι μαλακία τους ζητήσω.
Και εντάξυ να πειράξει στο δρόμο ένας πιτσιρικάς μια κοπελίτσα.Αυτό το καταλαβαίνω.Αλλά δεν μπορώ να καταλάβω το μέγεθος της μουνοδουλείασης όλων αυτών των αγάμητων 30άρηδων,40άρηδων,50άρηδων που συμπεριφέρονται λες και δεν έχουν ξαναδεί ποτέ μουνί στη ζωή τους.
Ρε χλεχλέδες, μη μας γ@μάτε την ποιάτσα.Πηγαίντε δώστε ένα 50αράκι να γαμήσετε να φύγει ο ασβέστης που έχει μπλοκάρει τα εγκεφαλικά σας κύτταρα.
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
ε ρε να ημουν γκομενα θα μαζευα ολο το χαρτι

:grin: :grin:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.239
Πόντοι
7.045
πραγματικά άξιο απορίας πως την παλεύουν κάποιες μουνάρες που από το πρωί ως το βράδυ τις κυνηγάει κάποιος με ένα πουλί στο χέρι ..πέρα από την πλάκα

Ένα εφιάλτη ζουν, αστα να πανε... Ασε μας ρε φιλε, η καλυτερη τους ειναι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom