Νέα

Γκόμενες με μεγαλύτερους ηλικιακά άνδρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ακροατής_
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 393
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (7 μέλη και 24 επισκέπτες)

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.238
Like
15.867
Πόντοι
3.656
μα υπάρχει προφίλ που να μην είναι "να εγώ με την αμαξαρα/μηχαναρα μου,να εγώ με τα αλάνια μου που πίνουμε και τα σπαμε,να έχω με την σώματαρα και τα τατουάζ μου" κτλπ κτλπ,έχω βαρεθεί αυτό ρε φίλε που όλοι είναι ανδρικά παγόνια στα σοσιαλ,δώσε μου εσύ ένα παράδειγμα τι εννοείς διαφορετικός,εγώ ανεβάζω κύριος τραγουδια, φωτογραφίες από μέροι που έχω πάει,ίσως κάνα ζωάκι και τέτοια ενώ ξέρω ότι κάτι τέτοιους τρωγλοδυτες που ανεβάζουν να το δείξουν κλανιά μαγκιά τους κατουραω και από εμφάνιση και από μυαλό,τώρα αν με έχουν στο ξύλο αδιάφορο

Αυτό πιο πολύ στο ινσταγκραμ που μαζεύει όλα τα ψώνια,στο fb έχει πιο 'φυσιολογικά' προφίλ
 

Enter_Analman

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2024
Μηνύματα
60
Like
788
Πόντοι
80
Αυτό πιο πολύ στο ινσταγκραμ που μαζεύει όλα τα ψώνια,στο fb έχει πιο 'φυσιολογικά' προφίλ
μα και εγώ δεν αναφέρομαι αλλά και εκεί τα ίδια σκατα,αν θες δώσε μου ένα παράδειγμα τι κάνει ένα προφίλ άντρα αν διαφερει,εγώ από τα σοσιαλ είμαι άκυρος μια ζωή και είμαι 28,δεν με ενδιέφεραν ποτέ. Αλλά γενικά έχω καταλάβει ότι καλό είναι να δείχνεις ότι κανείς κατι με την ζωή σου,πας σε μέρη και ανά 10 ποστ ίσως να ανεβάζεις μια γαμάτη φωτό εσένα που δείχνεις στα καλύτερά σου σε ένα τοπίο που επυσις/μέρος που σε κολακεύει
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.238
Like
15.867
Πόντοι
3.656
μα και εγώ δεν αναφέρομαι αλλά και εκεί τα ίδια σκατα,αν θες δώσε μου ένα παράδειγμα τι κάνει ένα προφίλ άντρα αν διαφερει,εγώ από τα σοσιαλ είμαι άκυρος μια ζωή και είμαι 28,δεν με ενδιέφεραν ποτέ. Αλλά γενικά έχω καταλάβει ότι καλό είναι να δείχνεις ότι κανείς κατι με την ζωή σου,πας σε μέρη και ανά 10 ποστ ίσως να ανεβάζεις μια γαμάτη φωτό εσένα που δείχνεις στα καλύτερά σου σε ένα τοπίο που επυσις/μέρος που σε κολακεύει

Έχει αναφερθεί ότι ακομα και φώτος απο ταξίδια/τοπία δεν βοηθάνε πολύ αν είσαι μόνος σου.Ίσως αν έχεις φώτο με γκόμενες ή με τίποτα επώνυμους να τραβάει προσοχή.Γενικά πρέπει να 'φωνάζεις' ότι δεν είσαι μόνος σου και δεν κάνεις κάποια χαμαλοδουλειά
 

Mao-Mao4

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
105
Like
490
Πόντοι
21

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.238
Like
15.867
Πόντοι
3.656

Τιτάνας Λόταρ :kneel:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.135
Κριτικές
62
Like
40.708
Πόντοι
8.530
Γενικότερα ας είμαστε ειλικρινείς με αυτά πού λέμε...οι περισσότεροι άνδρες "Ρίχνουν κατάρες" σέ άλλους πού έχουν ωραίες μούνες!!
Οταν ο άλλος είναι απεριποίητος...ασχημομέτριος...καί ψιλοσκατάς θά βρεί 1002 δικαιολογίες γιά νά πεί τήν "Καλοσύνη" του!!
Δέν ξέρω ο κάθε ένας εδώ πώς τό βλέπει...αλλά η κατηγορία τών μεγάλων σέ ηλικία γοητευτικών ανδρών...κάνει θραύση στίς γκόμενες!!
Αλλά θέλει αρκετές θυσίες καί κόπο...κάποιος άνδρας νά κρατιέται σέ "Φόρμα" δέν είναι όλα γιά όλους!!
Οσοι έχουν τήν όρεξη καί τά προσόντα νά τό κάνουν...100% θά έχουν πολλές καί αξιόλογες επιτυχίες!! :undecided:




Αυτή η γκόμενα πού λές δέν ανήκει στήν κατηγορία αυτή...είναι η τυπική κατηγορία τών επαγγελματιών γυναικών τού Sex!! :undecided:
Ας αναρωτηθει ο συναγωνιστής αν θα του καθόταν άνευ παροχών...
 

flyman29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.135
Like
3.194
Πόντοι
456
Τζιν Χάκμαν: Η πρώτη δημόσια έξοδος με τη σύζυγό του μετά από 21 χρόνια

Ο τιτάνας Χακμαν 94 η σύζυγος 62. Παντρεύτηκαν το 1991, δηλαδή όταν αυτός ήταν 61 και αυτή 29. Στο μεταξύ βλέπουμε πως ο μεγάλος Χάκμαν έχει άλλα 3 παιδιά σχεδόν στην ηλικία της συζύγου :hi:
Συμπέρασμα: Όσο νεότερη η σύζυγος βάζεις χρόνια στο κοντέρ.
Εικασία: Μπορεί να ήταν gold digger και σου λέει πόσο θα πάει ακόμα, εγώ ακόμη νέα θα είμαι. Αν σκέφτηκε έτσι φιλάκια:wink:
 
OP
OP
Ακροατής_

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.916
Like
3.696
Πόντοι
1.706
Η συνέχεια μέ τήν γκόμενα από τό μπαράκι...

Πήγαμε τελικά στήν Χαλκίδα...ωραία διαδρομή καί αρκετά ήρεμη δέν είχε καί πολύ κίνηση καί φτάσαμε αέρα.
Εχω ένα συγκεκριμένο σημείο εκεί πού τό παρκάρω τό αμάξι μου...σέ φάση καβάτζας ας πούμε...ευτυχώς ήταν κενό δέν είχε άλλο καί τό έβαλα εκεί.
Τής πρότεινα άν θέλει καφέ η κάτι άλλο...μού λέει ότι θέλεις δέν έχω πρόβλημα...πήγαμε σχεδόν απέναντι από τήν γέφυρα...είχε πολύ κόσμο!!
Αράξαμε καί οι ματιές έδιναν καί έπαιρναν...καί από εμάς τούς 2 αλλά καί από τά δίπλα τραπέζια...είχε καί κάτι νεαρούς εκεί μάλλον φαντάροι θά ήταν.
Από τήν πολύ φασαρία πού είχε στό καφέ...δέν θά έβγαζα άκρη...έπρεπε νά φωνάζεις γιά νά σέ ακούσει ο άλλος...καί τής είπα πάμε κάπου πιό ήσυχα.
Μού είπε Ok καί πάμε σέ μία ταβέρνα πού έχει εκεί κοντά...δέν ήταν καί γιά πολύ περπάτημα φόραγε τακούνια...
Τέλος πάντων παραγγέλνουμε...καί ευτυχώς ήταν πολύ Cool εκεί...μού λέει εγώ θέλω έναν άνδρα όταν τόν πάρω τηλ νά είναι πάντα εκεί νά μέ ακούσει...
Νά μπορώ νά τού πώ πράγματα καί νά τά καταλαβαίνει...δέν ψάχνω περιπέτειες νά είναι ευγενικός καί άνθρωπος γιά ζωή.
Εκεί τής λέω όταν λές γιά ζωή τί εννοείς ταξίδια...βόλτες κτλ ? Μού λέει σέ νορμάλ πλαίσιο όχι συνέχεια αλλά νά γίνεται αυτό πού καί πού!!
Μέ ρώτησε άν έχω γκόμενα...καί τής είπα θά φύγει σέ λίγο καιρό μόνιμα γιά Η.Π.Α. Μού λέει γιατί δέν πάς καί εσύ ? Τής απαντάω ότι ήμουν καί έφυγα από εκεί.
Δηλαδή μού λέει είσαι ακόμα μέ αυτή τήν κοπέλα ? Τής λέω όχι -Ψέματα αυτό- Θά φύγει μόνιμα στίς αρχές Ιουνίου.
Αργότερα μού λέει εσύ τί ψάχνεις ? Τής κάνω περίπου αυτά πού ζητάς καί εσύ...μέ τήν διαφορά ότι δέν θέλω δεσμεύσεις...καί επίσημες καταστάσεις...
Μού κάνει επίσημες καταστάσεις τί εννοείς ? Ε...τής λέω όχι γάμους καί τέτοια...αυτή γελάει καί μού κάνει...ναί καλέ εννοείται αυτό!!
Ο άνδρας πού είχε παντρευτεί είναι τώρα 49 χρονών...δέν είναι μικρός...είχε μία εταιρεία εισαγωγής...αλλά τήν έχασε...δέν ρώτησα γιατί.
Είπαμε καί άλλα πολλά...σέ γενικές γραμμές πάντως τήν βλέπω προσγειωμένη καί νορμάλ γκόμενα...αλλά θέλει χρόνο ακόμα γιά νά τήν καταλάβω καλύτερα.
Μία πληροφορία λοιπόν πού αναζητούσα τήν πήρα...καί μετά άλλαξα τήν κουβέντα γιά νά χαλαρώσουμε...αργότερα κάναμε μία βόλτα εκεί κοντά καί φύγαμε!!
Εχω τήν εντύπωση λοιπόν ότι πρόκειται γιά μία πολύ ενδιαφέρουσα περίπτωση...θά δούμε πώς θά πάει...δέν βιάζομαι!! :undecided:
 
OP
OP
Ακροατής_

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.916
Like
3.696
Πόντοι
1.706
Που βρίσκεις τέτοιες γυναίκες;
Βασικά από τίς γνωριμίες πού διατηρώ καί προσωπικές...αλλά κυρίως επαγγελματικές!! :undecided:
Ας αναρωτηθει ο συναγωνιστής αν θα του καθόταν άνευ παροχών...
Από ότι καταλαβαίνω 99.99% τό αποκλείω...εφόσον μιλάει γιά επαγγελματία γκόμενα τού Sex!! :undecided:
 
OP
OP
Ακροατής_

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.916
Like
3.696
Πόντοι
1.706
Πόσοι άνδρες μετά τα 45-50 στην Ελλάδα δείχνουν "εμφανίσιμοι, γυμνασμένοι, άνετοι, βολεμένοι και κουλ" άραγε; Ένα 10%; Ένα 20%; Όχι περισσότεροι.
Στήν Ελλάδα οι ωραίοι-γαμάτοι άνδρες 50+ πιστεύω...είναι λιγότερο του 5%
Υπάρχει όμως καί ένα ποσοστό τής τάξης τού 3% πού είναι σχετικά ωραίοι...καί κάνουν δουλειά!! :undecided:
 
Τελευταία τροποποίηση:

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.557
Κριτικές
5
Like
5.778
Πόντοι
2.306
Στήν Ελλάδα οι ωραίοι-γαμάτοι άνδρες 50+ πιστεύω...είναι λιγότερο του 5%
Υπάρχει όμως καί ένα ποσοστό τής τάξης τού 3% πού είναι σχετικά ωραίοι...καί κάνουν δουλειά!! :undecided:
To 3% του 5% τύπε;
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.557
Κριτικές
5
Like
5.778
Πόντοι
2.306
Αν ήταν ο Μπάμπης 48 ετών που μοιράζει φυλλάδια θα ήταν τιτάνας...
Για εκατομμυριούχους δεν είναι κάτι ιδιαίτερο νομίζω....
Τον αποθεώνει για τα πέντε διαζύγιά του. Για αυτό τον αποκαλεί " Τιτάνα"
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.557
Κριτικές
5
Like
5.778
Πόντοι
2.306
Τζιν Χάκμαν: Η πρώτη δημόσια έξοδος με τη σύζυγό του μετά από 21 χρόνια

Ο τιτάνας Χακμαν 94 η σύζυγος 62. Παντρεύτηκαν το 1991, δηλαδή όταν αυτός ήταν 61 και αυτή 29. Στο μεταξύ βλέπουμε πως ο μεγάλος Χάκμαν έχει άλλα 3 παιδιά σχεδόν στην ηλικία της συζύγου :hi:
Συμπέρασμα: Όσο νεότερη η σύζυγος βάζεις χρόνια στο κοντέρ.
Εικασία: Μπορεί να ήταν gold digger και σου λέει πόσο θα πάει ακόμα, εγώ ακόμη νέα θα είμαι. Αν σκέφτηκε έτσι φιλάκια:wink:
Εν τω μεταξύ, κακάσχημη Ασιάτισσα η σύζυγος. Μάλλον την πήρε για να τον γηροκομήσει.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.135
Κριτικές
62
Like
40.708
Πόντοι
8.530
Τον αποθεώνει για τα πέντε διαζύγιά του. Για αυτό τον αποκαλεί " Τιτάνα"
Πάντως έχει λεφτά και είναι πανταχου πληρων'.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εν τω μεταξύ, κακάσχημη Ασιάτισσα η σύζυγος. Μάλλον την πήρε για να τον γηροκομήσει.
Ναι,θα του αλλάζει και τις πάνες....
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.557
Κριτικές
5
Like
5.778
Πόντοι
2.306
Γιατί μου απαντάς δύο φορές τύπε;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.135
Κριτικές
62
Like
40.708
Πόντοι
8.530
Εν τω μεταξύ, κακάσχημη Ασιάτισσα η σύζυγος. Μάλλον την πήρε για να τον γηροκομήσει.
Και τα δικά μας τα ναυάγια κάτι παρόμοιο κάνουν...τα ναυάγια στα Βόρεια παίρνουν Βουλγάρες και Ρωσοποντιες και στα Νότια Αλβανεζες...όσο πιο άσχημες τόσο πιο πιθανό να μην τις κοιτάξουν άλλοι και να έχουν μάτια για το ναυαγ.....εχχμμμμ...χρηματοδότη τους που τις ανέβασε πολλά σκαλιά στην κοινωνία.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.135
Κριτικές
62
Like
40.708
Πόντοι
8.530
Βασικά από τίς γνωριμίες πού διατηρώ καί προσωπικές...αλλά κυρίως επαγγελματικές!! :undecided:

Από ότι καταλαβαίνω 99.99% τό αποκλείω...εφόσον μιλάει γιά επαγγελματία γκόμενα τού Sex!! :undecided:
Το καταλάβαμε όλοι αυτό...ελπίζω και ο συναγωνιστής να το έχει καταλάβει!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom