Νέα

Γκόμενες και τατουάζ...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 82
  • Εμφανίσεις 5K
  • Ετικέτες
    τατουάζ
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Γουστάρετε να γαμάτε γκόμενες με τατουάζ;

  • Η απόλυτη καύλα! Όσο πιο πολλά, τόσο πιο καλά!

    Ψήφοι: 27 29,3%
  • Η απόλυτη ξενέρα... Λες και χώνω τον πούτσο μου σε ταπετσαρία τοίχου...

    Ψήφοι: 12 13,0%
  • Άμα είναι κάτι διακριτικό δεν έχω πρόβλημα...

    Ψήφοι: 24 26,1%
  • Μουνάρα να είναι η γκόμενα και όλα τ' άλλα ποιος τα χέζει...

    Ψήφοι: 29 31,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    92

Wonderful

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
66
Παιδιά ο τίτλος είναι απλός και κατανοητός πιστεύω...
Αφορμή για το παρόν θέμα αποτέλεσε η συζήτηση www.bourdela.com/forum/index.php?topic=26.msg2709534#msg2709534]εδώ[/url].
πολύ καλό θέμα
είναι κατά τη γνώμη μου το τατού η απόλυτη ξενέρα του αιώνα
ειδικά στο λαιμό τους ή τα βυζιά τους είναι για εμετό
 

Επισκέπτης
πολύ καλό θέμα
είναι κατά τη γνώμη μου το τατού η απόλυτη ξενέρα του αιώνα
ειδικά στο λαιμό τους ή τα βυζιά τους είναι για εμετό
Αμ στο κωλομέρι; Εκεί που θες να ζουλήξεις, να χτυπήσεις, να δαγκώσεις, να σου πετάει ένα γλυκούλι λαγουδάκι ή μια κινέζικη μαλακία που νομίζει ότι της προσδίδει στυλ και πνευματικότητα κι εσύ μετανιώνεις που της έβγαλες εντελώς το στρινγκ αντί να καλύψεις την χαζομάρα που σου κόβει τον οργασμό... :(
 

Ed

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
90
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ τα λατρεύω να πω την αλήθεια. Ειδικά εκεί στην ουρίτσα ή στο λαιμό πίσω. Αλλά όπου και να τα έχουν δεν έχω κανένα πρόβλημα. Απλά όχι υπερβολές. Δεν γουστάρω να βλέπω ένα σώμα γεμάτο τατουάζ.
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
To ασχημο στην ολη υποθεση ειναι οτι αυτα θα μεινουν για μια ζωη
Φαντασου μια ....πρωην αδυνατη....νυν διs Σουβλακου με τατου....Η    μια πρωην 20αρα ....νυν ...νταρα με τατου....Εμετιλα κατα ριπαs :huh: :huh: :huh:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
εμενα δεν με νοιαζει εχει δεν εχει
αλλα αν εχει δεν μαρεσει να ειναι αυτοσχεδια
οπως εχουν κατι ρουμανοτσιγγανες
αν ειναι επαγγελματικα δεν με πειραζει οσα και ναχει
 

Wonderful

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
66
Αμ στο κωλομέρι; Εκεί που θες να ζουλήξεις, να χτυπήσεις, να δαγκώσεις, να σου πετάει ένα γλυκούλι λαγουδάκι ή μια κινέζικη μαλακία που νομίζει ότι της προσδίδει στυλ και πνευματικότητα κι εσύ μετανιώνεις που της έβγαλες εντελώς το στρινγκ αντί να καλύψεις την χαζομάρα που σου κόβει τον οργασμό... :(
ουσιαστικά θέλει να σου επιβάλλει τη μαλακισμένη φαντασίωσή της
ουστ καργιόλες!!!
 

Επισκέπτης
ουσιαστικά θέλει να σου επιβάλλει τη μαλακισμένη φαντασίωσή της
ουστ καργιόλες!!!
Να 'ταν και φαντασίωση πάει στο διάολο. Μόδα είναι.
Δεν κάνουν τατουάζ κάτι που ποθούν εξ' αρχής, αλλά ψάχνουν τα περιοδικά να βρουν τι θα ζωγραφίσουν... :jerking:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
To ασχημο στην ολη υποθεση ειναι οτι αυτα θα μεινουν για μια ζωη
Φαντασου μια ....πρωην αδυνατη....νυν διs Σουβλακου με τατου....Η    μια πρωην 20αρα ....νυν ...νταρα με τατου....Εμετιλα κατα ριπαs :huh: :huh: :huh:
σωστος
ή αμα ειναι ενα 20αρικο μπαμπατσικο μετα απο 20χρονια θα σακουλιασει θα κρεμασει και θα ειναι σα να γαμας μια με ζαρωμενη μπλουζα...αλλα να μου πεις γενικα οταν μεγαλωσει η γυναικα κρεμαει...
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
σωστος
ή αμα ειναι ενα 20αρικο μπαμπατσικο μετα απο 20χρονια θα σακουλιασει θα κρεμασει και θα ειναι σα να γαμας μια με ζαρωμενη μπλουζα...αλλα να μου πεις γενικα οταν μεγαλωσει η γυναικα κρεμαει...

Eτσι  ετσι.....Η μοδα ειναι καλη, οσο ειναι προσωρινη και δεν σου αφηνει μονιμα σημαδια
Πχ ενα σκουλαρικι, σημερα το φοραs αυριο οχι, μια ....φαβοριτα/μουστακι/μουσι σημερα τοχειs αυριο το ξυριζειs......Το τατου ομωs , αν ειναι απ τα μονιμα ....""το τατου σου κι αν το πλενειs, το σαπουνι σου χαλαs"" :grin: :grin:
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
17
Πόντοι
16
Πολυ καυλα τα τατου στη γυναικα, ειδικα πανω στο μουνι και αν συνδυαζεται με σκουλαρικι,  μου εχει τυχει  :rockon:
 

TYRAEL

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Αυγ 2007
Μηνύματα
26.557
Κριτικές
54
Like
226
Πόντοι
5.595
Αμ στο κωλομέρι; Εκεί που θες να ζουλήξεις, να χτυπήσεις, να δαγκώσεις, να σου πετάει ένα γλυκούλι λαγουδάκι ή μια κινέζικη μαλακία που νομίζει ότι της προσδίδει στυλ και πνευματικότητα κι εσύ μετανιώνεις που της έβγαλες εντελώς το στρινγκ αντί να καλύψεις την χαζομάρα που σου κόβει τον οργασμό... :(
όπως τα λες!!!!! δίκιο βουνό!!!!  :thumbsup:
 

vakis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.093
Κριτικές
8
Like
20
Πόντοι
16
Πριν ενα μηνα γνωριζω σε μια κοινωνικη εκδηλωση μια γκομενα αγωνιστρια απο το Τυμπακι η οποια εχει 6 τατουαζ την ρωταω γιατι τοσα πολλα και μου απανταει ενα για καθε αντρα που σημαδεψε την ζωη μου το τρελλο ειναι οτι ειναι μονο 24 ετων..............

2η περιπτωση φιλος μου γαμαει ενα πολυ καλο μουνι απο το Ηρακλειο η οποια εχει τατουαζ στην πλατη , την ρωταω γιατι στην πλατη και μου λεει για να μην το βλεπω και το βαρεθω ... της ξαναλεω γιατι δεν εκανες ενα με χενα , καμμια απαντηση τωρα θα κανουνε πριν τον γαμο πλαστιικη για να μπορεσει να βγει το μαλακισμενο τατουαζ απο την πλατη της

το κουφο ειναι οτι στην κρητη η πλειοψηφια απο τις γκομενες εχει τατουαζ
 

vakis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.093
Κριτικές
8
Like
20
Πόντοι
16
Αμ στο κωλομέρι; Εκεί που θες να ζουλήξεις, να χτυπήσεις, να δαγκώσεις, να σου πετάει ένα γλυκούλι λαγουδάκι ή μια κινέζικη μαλακία που νομίζει ότι της προσδίδει στυλ και πνευματικότητα κι εσύ μετανιώνεις που της έβγαλες εντελώς το στρινγκ αντί να καλύψεις την χαζομάρα που σου κόβει τον οργασμό... :(

συμφωνω μαζι σου συναγωνιστη
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
2η περιπτωση φιλος μου γαμαει ενα πολυ καλο μουνι απο το Ηρακλειο η οποια εχει τατουαζ στην πλατη , την ρωταω γιατι στην πλατη και μου λεει για να μην το βλεπω και το βαρεθω ... της ξαναλεω γιατι δεν εκανες ενα με χενα , καμμια απαντηση τωρα θα κανουνε πριν τον γαμο πλαστιικη για να μπορεσει να βγει το μαλακισμενο τατουαζ απο την πλατη της

το κουφο ειναι οτι στην κρητη η πλειοψηφια απο τις γκομενες εχει τατουαζ
τυπε υπαρχει εθιμο στην κρητη η γκομενα πριν τον γαμο να μην εχει ταττου? :think:
 

vakis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.093
Κριτικές
8
Like
20
Πόντοι
16
δεν ξερω τα εθιμα τους απλα αναφερω δυο περιπτωσεις που ξερω
 

vakis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.093
Κριτικές
8
Like
20
Πόντοι
16
νομιζω οτι την κατεβαζει επιπεδο για να μην πω επιπεδα
δεν πιστευω οτι καποιος μπορει να παρει σοβαρα μια γυναικα με τατου
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
17
Πόντοι
166
νομιζω οτι την κατεβαζει επιπεδο για να μην πω επιπεδα
δεν πιστευω οτι καποιος μπορει να παρει σοβαρα μια γυναικα με τατου
Τυπε χρις παρεξηγηση...αλλα με αυτα που λες ...ουτε και εσενα μπορει καποιος να σε παρει για σοβαρο ατομο...αφου κρινεις εναν αλλον ανθρωπο με βαση αν εχει τατου η οχι....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom