Νέα

Γκάζι: Πυροβολισμοί έξω από νυχτερινό κέντρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα msakis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 383
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Αναφυλαξίας3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2023
Μηνύματα
1.236
Like
1.107
Πόντοι
216

Σύμφωνα με πληροφορίες από αστυνομικές πηγές, στο επίκεντρο της υπόθεσης βρίσκεται μία παρέα με έξι, επτά άνδρες από την Κρήτη οι οποίοι διασκέδαζαν στην περιοχή από νωρίς καθώς ένας εξ’ αυτών πρόκειται να παντρευτεί στις 29 Δεκεμβρίου.
Η παρέα πέρασε από διάφορα νυχτερινά καταστήματα και περίπου στις 3:00 πήγαν στο ένα κλαμπ. Κατά τις 6:00 βγήκαν και πήγαν να φάνε σε πιτσαρία που βρίσκεται στην οδό Ιακχου πλησίον από το κλαμπ Esqape.

Σύμφωνα με τις ίδιες πηγές, λίγη ώρα αργότερα και ενώ δύο - τρία από τα άτομα αυτά έτρωγαν κάποιος από τους υπόλοιπους που ήταν παραδίπλα φώναξε την ώρα που περνούσε ένα ανθρακί Range Rover. Το αυτοκίνητο σταμάτησε λίγο πιο κάτω και δυο άτομα πιθανόν ένας αλλοδαπός και ένας ημεδαπός κατέβηκαν και τους προσέγγισαν.

Ένας εκ των δυο έριξε ένα χαστούκι, σε έναν από την παρέα την Κρητικών και οι υπόλοιποι αντέδρασαν με αποτέλεσμα ο δεύτερος να βγάλει όπλο και να ρίξει προς το μέρος τους.
Αν όντως είναι έτσι, ένα έχω να πω:
Να πάνε στο διάολο το καθίκια. Να πάνε να γαμηθούνε πια, οι μικροτσούτσουνοι μπετόβλακες σκατοπίθηκες που παίρνουν ένα πιστόλι και πυροβολάνε κόσμο.
Έλεος πια. Να εξαρτάται η ζωή σου από το κάθε κατακάθι, το κάθε μηδενικό της ζωής.
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.898
Like
29.717
Πόντοι
6.056
Ποσο τελειωμένο καθικι πρεπει να εισαι για να πυροβολείς εν ψυχρω τρεις ανθρωπους στο ΚΕΦΑΛΙ για ψύλλου πήδημα.

Ελπιζω να τον βρούνε και πανω στην σύλληψη να φαει καμία 10αρια σφαίρες.
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.844
Like
2.889
Πόντοι
456
Oι κρητικόι τι έκαναν στο γκει μπαρ?..θυμάμαι ένας κρητικός έλεγε δεν ειμαι γκει,αλλά με αρέσει να πινω μπύρες σε γκει μπαρ γιατι είναι πιο ησυχα και χαλαρα
 
Τελευταία τροποποίηση:

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.015
Like
3.870
Πόντοι
456
Ποσο τελειωμένο καθικι πρεπει να εισαι για να πυροβολείς εν ψυχρω τρεις ανθρωπους στο ΚΕΦΑΛΙ για ψύλλου πήδημα.

Ελπιζω να τον βρούνε και πανω στην σύλληψη να φαει καμία 10αρια σφαίρες.
Τέτοια ώρα τέτοια λόγια. Και στο γκάζι όποιον ξέρω να αντιμίλησε, απάντησε, κοίταξε πίσω, ανταποκρίθηκε στην παραμικρή μαλακία τον έκαναν κρεμμυδάκια. Δεν μιλάμε καν να τραβήξεις το σχοινί και να ζητάς ρέστα και να κάνεις και σκηνικά. Δεν είναι λίγος και ο κόσμος που έχει φάει ξύλο και παραλίγο να μείνει και στον τόπο. Και προχτές αυτό έγραψα στο άλλο νήμα με τον τραυματία από τα ΜΑΤ. Μακριά από το γκάζι αν δεν θες να χεις μπλεξίματα. Στην τελική δεν έχω ξαναπάει σε μέρος που να με κοιτάνε όλοι στραβά από τους θαμώνες μέχρι και αυτούς που δουλεύουν ακόμη, ενώ τους αφήνεις και χρήματα από πάνω. Και ο κόσμος να ψοφάει για την περιοχή αυτήν. Αυτό λέγεται μαζοχισμός.
 

Jelly Bean

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.103
Κριτικές
50
Like
6.357
Πόντοι
7.636
Τελικά έξω από στριπτίτζαδικο έγινε;
 

vladgr

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
583
Like
185
Πόντοι
6
Τελικά έξω από στριπτίτζαδικο έγινε;
 

Jelly Bean

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.103
Κριτικές
50
Like
6.357
Πόντοι
7.636
Άρα στο δρόμο έριξαν αυτοί...Ούτε να περπατήσουμε δεν θα μπορούμε σε λίγο
 

vladgr

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
583
Like
185
Πόντοι
6
Άρα στο δρόμο έριξαν αυτοί...Ούτε να περπατήσουμε δεν θα μπορούμε σε λίγο
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.898
Like
29.717
Πόντοι
6.056
Άκουσα οτι παίζει να τους πυροβόλησαν επειδή έκαναν μια παρατήρηση για τα νερα που πετάχτηκαν απο τις ροδες του τζιπ όταν πέρασε απο μπροστά τους:confused:
 

Jelly Bean

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.103
Κριτικές
50
Like
6.357
Πόντοι
7.636
Άκουσα οτι παίζει να τους πυροβόλησαν επειδή έκαναν μια παρατήρηση για τα νερα που πετάχτηκαν απο τις ροδες του τζιπ όταν πέρασε απο μπροστά τους:confused:
Εγώ ότι τελικά υπηρξε διαπληκτισμος τώρα τι έγινε κάνεις από ότι κατάλαβα δε ξέρει
 
  • Like
Αντιδράσεις: vladgr

ALX4

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2014
Μηνύματα
256
Like
679
Πόντοι
81
Oι κρητικόι τι έκαναν στο γκει μπαρ?..θυμάμαι ένας κρητικός έλεγε δεν ειμαι γκει,αλλά με αρέσει να πινω μπύρες σε γκει μπαρ γιατι είναι πιο ησυχα και χαλαρα
Αρχισες τις παρλαπιπες σου παλι.. και μαθε να γραφεις σιπταρε.
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.015
Like
3.870
Πόντοι
456
Εγώ ότι τελικά υπηρξε διαπληκτισμος τώρα τι έγινε κάνεις από ότι κατάλαβα δε ξέρει
Πέρασε το αμάξι γρήγορα και πάτησε τη λακούβα και τους μπουγέλωσε. Του φώναξαν οι σύντεκνοι και σταμάτησε πιο κάτω. Κατέβηκαν να ζητήσουν τα ρέστα και έριξαν σφαλιάρα στον έναν. Μετά μπήκαν όλοι και μετά τράβηξε το όπλο ο άλλος.
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.171
Like
10.063
Πόντοι
2.606

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom