Νέα

Γιωργάκης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα palermo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 30K
  • Εμφανίσεις 724K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Θα οδηγηθει η ελλαδα σε προωρες εκλογες το 2011?

  • Ναι

    Ψήφοι: 165 36,7%
  • Οχι

    Ψήφοι: 108 24,0%
  • Θα χρεωκοπήσουμε

    Ψήφοι: 177 39,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    450

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
εσύ έπρεπε να μας κυβερνάς,αλλά σε αδίκησε η Μοίρα και κατέληξες γραφικός σχολιαστής των πάντων σε σάιτ σεξουαλικού περιεχομένου στο ίντερνετ!
όταν θα κυβερνήσω ούτε στο σάιτ σεξουλικού περιεχομένου δεν θα μπαίνεις........
 

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
659
Πόντοι
96
Πως ξεχνάτε δακτυλίδι διαδοχής έδωσε ο Σημίτης στο Γιωργάκη.Ο Τσίπρας βρε γεννήθηκε σε φάτνη και του πήγαν τα δώρα οι τρεις μάγοι Αλαβάνος Στρατούλης Βουτσης.Συμφωνα με το μύθο υπήρχε και τέταρτος μάγος που ήθελε να του πάει μια τζαμτζάνα τσίπουρο αλλά ήταν μεθυσμένος και χάθηκε

ειδες που τελικα η ρεπουση δεν αναφερει την αληθεια στην ιστορια!!! δεν μας λεει τα ιστορικα γεγονοτα που αναφερει αλλα ουτε οτι αρχι-στρατηγος της ρωμαικης χωροφυλακης ηρωδης ειχε συλλαβει την κορη του 5 μαγου για ναρκωτικα. Ο οκταβιανος απαγορευσε για λογους ευγενειας να δημοσιευτουν λεπτμερειες της υποθεσης. Αν και οι υποστηρικτες της αναφερουν οτι μετεφερε νεκταρ και αμβροσια θεο ανικητο -ηλιο Αλεξη Τσιπρα
 

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
659
Πόντοι
96
Γεια σου ρε Ζαχο,σε ολα μεσα ησουνα ρε αλανι...

η νατασσα δεν ακυρωνει την περιστερα.....η μια εχει αλαζονεια επειδη ειναι γυναικα του αρχηγου της ΝΔ ΚΑΙ η αλλη ΕΧΕΙ αλαζονεια επειδη κοπελλα του αρχηγου του  σΥΝ. Μπορει η μεση φοιτητρια να κανει μηνυση εν αδικω στον καθηγητη της?
 

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
659
Πόντοι
96
Μήνυση εν αδίκω = Τρικυμία εν κρανίω.

για να ειμαι ειλικρινης γιατι ολοι μας εν βρασμω μπορει να κανουμε πραγματα λαθος. Αλλα δεν το συζυτησε το θεμα με τον αγαπημενος της? αυτος και οι εμπειροι δικηγοροι του τη την συμβουλεψαν? εσυ και εγω που αν μας γινει κατι παιρνουμε δικηγορακια της σειρας. ενδεχεται απο αγνοια να κανουμε κατι απο καποια μαλακια του δικηγορου που μας προτεινε αλλα η περιστερα η ο αλεξη πηραν συμβουλες απο σαπακια δικηγορους? οι δικηγοροι καταθετουν τις μηνυσεις και τις αποσυρουν...
 

yiaramis

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.151
Κριτικές
60
Like
254
Πόντοι
5.525
έφερε τα Σίτι Τουρ στην Ελλάδα!!!...λίγο το χεις?..ρώτα και τον BABY

Kα μάλιστα η χώρα μας έχει την καλύτερη πλέον φήμη στις CT τουρίστριες. Όλες θεωρούν την Ελλάδα αξιόπιστη χώρα και οικονομικό παράδεισο και θέλουν να έρθουν για "εργασία" :grin:. Με Σημίτη είχαμε 1-2 CT :headbang: την εβδομάδα. Με Καραμανλή 10-15!  :rockon:
 

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
659
Πόντοι
96
Αυτο το'βρασω'ειναι κορυφαιο,μια απο τις μεγαλες σου στιγμες.

ξεχασα το μ οκ.....στα πες τιποτα το αμιλητο νερο εχει πιει...εκανα τροποποιηση στο παραπανω και το εγραψα σωστα
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.898
Πόντοι
366
Kα μάλιστα η χώρα μας έχει την καλύτερη πλέον φήμη στις CT τουρίστριες. Όλες θεωρούν την Ελλάδα αξιόπιστη χώρα και οικονομικό παράδεισο και θέλουν να έρθουν για "εργασία" :grin:. Με Σημίτη είχαμε 1-2 CT :headbang: την εβδομάδα. Με Καραμανλή 10-15!  :rockon:

Ναι, αλλά αυξήθηκαν οι κίνδυνοι.
Πόσες τσίμπησαν μόνον φέτος;;;
Πόσοι κλαίγανε εδώ μέσα  για την Καρολίνα γιατί μείνανε με το πουλί στο χέρι;

Θα μου πεις: "Νόμος και Τάξις".
Στις συλλήψεις CT είναι όντως περισσότερο αποτελεσματική η Κυβέρνηση της Ν.Δ.
 
OP
OP
P

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
για ρώτα και τον...Ζουζόυνα...εικόνισμα τον έχει τον Καραμανλή που άνοιξε την αγορά...μουνιού
 

yiaramis

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.151
Κριτικές
60
Like
254
Πόντοι
5.525
Ανασχηματισμός τώρα : Zoυζούνας υπουργός ανάπτυξης και οικονομικών και Mίλα πολιτισμού-παιδείας και Θρησκευμάτων!  :2funny: :rockon:
 
OP
OP
P

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
BABY κυβερνητικός εκπρόσωπος!!!
 

Επισκέπτης
πρέπει να πείστηκαν και οι πλέον δύσπιστοι ότι ο Γιώργος δεν τραβάει,είναι οριστικό και αμετάκλητο...
η αποθέωση της αοριστολογίας,της κενολογίας,ατέλειωτα σαρδάμ και λάθη,τίποτα συγκεκριμένο και χειροπιαστό ιδίως στο πού θα βρει τα χρήματα...μια κακογραμμένη έκθεση ιδεών από έναν μετριότατο (για να μην πω ανύπαρκτο) πολιτικό που πάνε να μας τον επιβάλουν τα ΜΜΕ ως ικανό και αυριανό πρωθυπουργό
απαντήσεις αόριστες,συνεχή κομπιάσματα,υπεκφυγές,διορθώσεις από τους διπλανούς του
εσυ η καουρα σου ο γιωργος ειναι. πρωθυπουργος ο κωστακης ειναι αυτος που απαντουσε σε ολα πριν μια εβδομαδα αλλα με την ιδια απαντηση''το εχω απαντησει αλλη ερωτηση''!!!! αυτος που εκανε το κινεζο με βουλγαρακη και τον στηριζε και μετα απο 5μερες τον παραιτησε!!! αυτος που εκανε πραξη οτι υποσχεθηκε. και ειδικα στη θεσσαλονικη απο που εισαι. μεχρι και ο ψωμιαδης τον βριζει!!! οσο για το γιωργο ακομα αντιπολιτευση ειναι και αυτα που ειπε τα ελεγε καποτε ο κωστακης ο σημαιοφορος των νταβατζηδων που τους εδιωξε με τη διαφορα εφερε τους αρχινταβατζηδες!!!!!!
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
έφερε τα Σίτι Τουρ στην Ελλάδα!!!...λίγο το χεις?..ρώτα και τον BABY

Πράγματι! Είδαμε χαρά- ποιοτική- στα κέλια μας!
Και για να θυμούνται πο παλιοί και να μαθαίνουν οι νέοι, τα πρώτα cg με αγγελία από εφημερίδα είναι έργο του Δρακουμέλ!

Το κακό όμως είναι ότι με τα φορολογικά του μέτρα η όλη φάση άρχισε να έχει κάτι από τραβέλια με προσόντα και μαντέψτε ποιος είχε τον παθητικό ρόλο!

Τώρα για τη συνέντευξη του Γιώργου, τον περίμενα καλύτερο αλλά μου φαίνεται ότι δεν χρειάζεται να προσπαθήσει πολύ...Εκτός της κατάρευσης του Κωστάκη, η Ιερή Συμμαχία που προσπάθησε να επιβάλλει το Γιωργάκη το 2004 σα να μου φαίνεται ότι επαναδραστηριοποιείται...
Με τον Καραμανλή στο καναβάτσο από δικές του μαλακίες, ο Γιώργος για να βγει πρωθυπουργός πρέπει απλά να μη μιλά πολύ.
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
59
Πόντοι
66
Όταν κάνει μία πρόταση, ξεχνάν όλοι τα πεπραγμένα της κυβέρνησης και ασχολούνται με το εάν η πρόταση του ΠΑΣΟΚ είναι ή όχι σωστή...

Ωραία λοιπόν, από όσα λες, συνάγω ότι τώρα ΕΚΑΝΕ πρόταση.

Εγώ δε την κατάλαβα, είμαι βλάκας.

Πες την μας με απλά, δικά σου λόγια.
 

Επισκέπτης
Ωραία λοιπόν, από όσα λες, συνάγω ότι τώρα ΕΚΑΝΕ πρόταση.

Εγώ δε την κατάλαβα, είμαι βλάκας.

Πες την μας με απλά, δικά σου λόγια.
σαν εμπειρος που εισαι λογο ηλικιας φυσικα για πες μας ο κωστακης ποια εξαγγελια εκανε πραξη πεντε χρονια; το ρωταω γιατι και εγω χαζος ειμαι και δεν τις εχω δει.
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
4
Πόντοι
166
σαν εμπειρος που εισαι λογο ηλικιας φυσικα για πες μας ο κωστακης ποια εξαγγελια εκανε πραξη πεντε χρονια; το ρωταω γιατι και εγω χαζος ειμαι και δεν τις εχω δει.
το ΣΕΜΝΑ ΚΑΙ ΤΑΠΕΙΝΑ !!!!!!!!!!!!!!
ο εθνικος προμιθευτης παη καθε καλοκαιρι στη φιλακι της ΜΙΚΟΝΟΥ και της Πατμου
και αλα πολα εκανε πραξι
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.898
Πόντοι
366
Ανασχηματισμός τώρα : Zoυζούνας υπουργός ανάπτυξης και οικονομικών και Mίλα πολιτισμού-παιδείας και Θρησκευμάτων!  :2funny: :rockon:

Με Υπουργό Εξωτερικών το δυνατό χαρτί της Μίλα:

http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/images/stories/jreviews/tn/tn_1602_04_1207257813.jpg[/img[/URL]]
[img]http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/images/stories/jreviews/tn/tn_1602_16_1207257913.jpg[/img[/URL]]

Από την Κοντολάϊζα περισσότερα προσόντα έχει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom