Νέα

Γιατί πάμε σε μπουρδέλα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 184
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Γιατί πάμε σε μπουρδέλα???

  • Γιατι δεν εχω γκομενα και πρεπει κατι να γαμησω οταν βρω θα τα κοψω..

    Ψήφοι: 14 21,2%
  • Γιατι εχω γκομενα αλλα την βρισκω να κανω ανωμαλιες με πουτανες..

    Ψήφοι: 8 12,1%
  • Γιατι εχω γκομενα αλλα μου εχει κολλησει απο οταν ημουν μικρος και δεν

    Ψήφοι: 6 9,1%
  • Γιατι μου αρεσει να γαμω καθε μερα αλλη και να μην δεσμευομαι συναισθημ

    Ψήφοι: 8 12,1%
  • Γιατι μου αρεσει αυτη η αναζητηση του ταλεντου και μετα ο χαβαλες στο

    Ψήφοι: 5 7,6%
  • Γιατι δεν μπορω να βρω γκομενα για διαφορους λογους..(δεν ειναι ντροπη

    Ψήφοι: 15 22,7%
  • Δεν ξερω!!!..

    Ψήφοι: 5 7,6%
  • Γιατι εχω γκομενα αλλα την εχω βαρεθει και ψαχνω κατι αλλο..

    Ψήφοι: 1 1,5%
  • Γιατι πηγα σε μια πουτανα κολλησα με αυτην και τωρα γαμαω μονο αυτην..

    Ψήφοι: 1 1,5%
  • Γιατι με την πουτανα δεν μεενδιαφερει να το ευχαριστηθει και δεν εχω

    Ψήφοι: 5 7,6%
  • Γιατι μου αρεσουν ποδολαγνιες,ακαποτα,κουλουρακια κτλ και δεν βρισκ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Γιατι οι γκομενες που μου καθονται ποτε δεν θα ειναι τοσο ομορφες σαν

    Ψήφοι: 3 4,5%
  • Γιατι ειμαι μικρος απειρος και θελω να γνωρισω το sex ή γιατι εχω εμπειρ

    Ψήφοι: 1 1,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    66

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
Το Ελληνόπουλο εκ φύσεως είναι πιο μαλθακό από άλλους λαούς. Έχει μεγαλώσει με πιπιλιές στο μυαλό να είναι κολώνα σπιτιού και τέτοιες μαλακίες. Να είναι άνδρας κουβαλητης κτλ αρλουμπες. Αυτό εκμεταλλεύονται οι βρώμες και σε κάθε τσακωμό μας μειώνουν ώστε να προσπαθήσουμε περισσότερο. Κι εγώ κι όλοι τα έχουμε περάσει αυτά. Μην δίνετε βάση. Αδιαφορήστε
ή ρίξτε καυγά να ανοίξουν οι ουρανοί και πάρτε δρόμο.
Η μόνη σταθερή λύση σε όλα αυτά είναι να ρίχνεστε όπου γουστάρετε αδιαφορώντας για οποιαδήποτε συνέπεια. Τίποτα! Ότι και να σας πουν εσείς το βιολί σας. Ρε ότι και να σας τύχει στην ζωή, να σερνεστε στο πεζοδρόμιο σαν σκουλήκια, να έχετε περάσει τα δεινά του αιώνα, θα πρέπει να συνεχίζετε διαρκώς προς τα πάνω. Μόνο έτσι θα στρώσετε σασί. Δεν είναι δύσκολο. Όσες και να σας ρίξουν άκυρο, εσείς θα συνεχίζετε μπροστά. Στο τέλος θα γίνετε τσιμέντο δύναμης.
Θα σας ρίχνουν άκυρο και θα ξύνετε την πουτσα σας. Νομοτελειακά μέσα σε όλες που θα ριχτείτε και θα γουστάρετε (υποχρεωτικό αυτό) θα φάτε κάποιες. Προσοχή, μην μένετε αγάμητοι. Η αγαμία κάνει ελαστικό τον άνδρα. Τραβάτε και στις πουτάνες αρκεί να γαμάτε μέχρι να βρείτε κάποια. Αν δεν γαμάτε και βρείτε, θα σας καθηλώσει η δίψα για γαμησι, θα επέλθει
ο φαύλος κύκλος της υποχώρησης στο μουνί κάτι που ισοδυναμεί με ήττα. Τα ξέρετε θέλω να πιστεύω αλλά κάνετε τους μαλάκες.
 

Morgan_F

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2010
Μηνύματα
424
Like
677
Πόντοι
81
Το γαμάω μόνο πουτάνες, είναι ιστορία κόμικ. Κανείς δεν γαμάει μόνο πουτάνες.
Θα προέκυπτε σε κάποιον αξιόλογο μουνέτο και δεν θα το έσκιζε ... επειδή γαμάει μόνο πουτάνες ;

Αλλά αν σε κάποιον , τουλάχιστον σε κάποια φάση .... δεν κάθεται κάτι καλό ....
από το να τον παίζει μόνο και να είναι στο .... ΤΡΑΒΑΩ ΜΟΝΟ ΜΑΛΑΚΙΑ .... ή να γαμάει μπάζα που του φέρνουν εμετό ........

ή να γίνει σκουλήκι να σέρνεται πίσω από μαλακισμένες και μαλάκες ..... ΜΠΑΣ ΚΑΙ του κάτσει κανά μπάζο ......
ή να μείνει μια ζωή αγάμητος ......


Καλύτερα να γαμάει πουτάνες. Μόνο να γαμάει πουτάνες, δεν θέλει κανείς , από επιλογή.
Εϊναι κατάσταση που προκύπτει de facto .... δεν την επιλέγει .... de jure !
Και δεν νομίζω ότι σε κάποιον που ....τον παρακάλαγαν leg models ....τα έκοψε ... επειδή άρχισε να γαμάει πουτάνες !


Επίσης .... όποιος αμφισβητεί ότι όσοι κοντεύουμε τα 50 , αν δεν γαμάγαμε ανατολικά μουνέτα .......
θα είχαμε πάει με 5-10-50-100 γυναίκες .... ενω με τις τάνες .... φάγαμε ..... 500-1000-5000-7500 τεμάχια ....
είναι χαζός και εκτός πραγματικότητος !
Πάρα πολύ σωστά μιλάς !
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
20.434
Κριτικές
7
Like
36.023
Πόντοι
10.411
Οι προτιμήσεις είναι όλες αποδεκτές. Και σεβαστές. Όσο παραμένουν μουσικές προτιμήσεις.
Όταν σου επιβάλλουν τρόπο ντυσίματος (μόνο μαύρα και μαλακίες) .... μέσα μεταφοράς (μόνο τσόπερ) .... κατηγορία γυναικών που γαμάς
(μόνο μεταλλούδες με άρβυλα) .... επιλογές διασκέδασης (μόνο συναυλίες, μπαφοροκάδικα, σκηνές κάμπιγκ) .... συνήθειες με συνέπειες στην υγεία (μπάφο για την παρέα , συναυλίες στέκια κτλ) ....

Τότε παύουν να είναι μουσικές προτιμήσεις. Είναι ψυχασθένεια, περιθώριο , κατάντια.

Τέλος.

Το γαμάω μόνο πουτάνες, είναι ιστορία κόμικ. Κανείς δεν γαμάει μόνο πουτάνες.
Θα προέκυπτε σε κάποιον αξιόλογο μουνέτο και δεν θα το έσκιζε ... επειδή γαμάει μόνο πουτάνες ;
Μιλάς για τελειωμένο ψυχοπαθή , που έτσι κι αλλιώς θα πεθάνει σύντομα. Στατιστικά ασήμαντες περιπτώσεις.

Αλλά αν σε κάποιον , τουλάχιστον σε κάποια φάση .... δεν κάθεται κάτι καλό ....
από το να τον παίζει μόνο και να είναι στο .... ΤΡΑΒΑΩ ΜΟΝΟ ΜΑΛΑΚΙΑ .... ή να γαμάει μπάζα που του φέρνουν εμετό ........

ή να γίνει σκουλήκι να σέρνεται πίσω από μαλακισμένες και μαλάκες ..... ΜΠΑΣ ΚΑΙ του κάτσει κανά μπάζο ......
ή να μείνει μια ζωή αγάμητος ......


Καλύτερα να γαμάει πουτάνες. Μόνο να γαμάει πουτάνες, δεν θέλει κανείς , από επιλογή.
Εϊναι κατάσταση που προκύπτει de facto .... δεν την επιλέγει .... de jure !
Και δεν νομίζω ότι σε κάποιον που ....τον παρακάλαγαν leg models ....τα έκοψε ... επειδή άρχισε να γαμάει πουτάνες !


Επίσης .... όποιος αμφισβητεί ότι όσοι κοντεύουμε τα 50 , αν δεν γαμάγαμε ανατολικά μουνέτα .......
θα είχαμε πάει με 5-10-50-100 γυναίκες .... ενω με τις τάνες .... φάγαμε ..... 500-1000-5000-7500 τεμάχια ....
είναι χαζός και εκτός πραγματικότητος !
Ήμουν έτοιμος να σου ρίξω γαμωσταυρίδι για τα σχόλιά σου περί heavy metal,αλλά ας πούμε ότι το ψιλοέσωσες με τα παραπάνω
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.215
Like
15.861
Πόντοι
3.656
Ήμουν έτοιμος να σου ρίξω γαμωσταυρίδι για τα σχόλιά σου περί heavy metal,αλλά ας πούμε ότι το ψιλοέσωσες με τα παραπάνω


Μικρός δεν γούσταρες τέτοια μουνέτα .... επειδή δεν ήταν .... μέταλα ;;;

a2f31bce939f6b155d1cde5375e2c03e.jpg
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
20.434
Κριτικές
7
Like
36.023
Πόντοι
10.411
Μικρός δεν γούσταρες τέτοια μουνέτα .... επειδή δεν ήταν .... μέταλα ;;;

a2f31bce939f6b155d1cde5375e2c03e.jpg
Τα γούσταρα και τα γουστάρω Λάκη
Τα μαύρα τα φόραγα και εγώ στο Λύκειο όπως και τα τζην σωλήνες κλπ
Κανείς όμως δεν μου επέβαλλε τι θα φορέσω επειδή ακούω rock και heavy metal
Αν το έκανε,τότε θα έπεφτε καρπαζιά
Εξάλλου ο άνθρωπος μεγαλώνει και ωριμάζει
Ακούω ακόμα αυτή την μουσική αλλά έχω και άλλα ακούσματα εδώ και χρόνια
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.215
Like
15.861
Πόντοι
3.656
Το θέμα είναι ΠΩΣ θα προέκυπτε"αξιόλογο μουνέτο" στη ζωή κάποιου μπουρδελιάρη, που έχει μάθει στο εύκολο επί πληρωμή σεξ;
Αυτό είσαι σε θέση να μας το εξηγήσεις τύπε;


Θέλω να πιστεύω ότι οι άνθρωπο εξελίσσονται τύπε. Βλέπουν που πάσχουν , κοιτάνε πως έχουν επιτυχίες άλλοι , μιμούνται , βελτιώνονται .
Πως το βλέπεις ; Στα 35 , είμαστε ίδιοι όπως στα 15 ;
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.215
Like
15.861
Πόντοι
3.656
Τα γούσταρα και τα γουστάρω Λάκη
Τα μαύρα τα φόραγα και εγώ στο Λύκειο όπως και τα τζην σωλήνες κλπ
Κανείς όμως δεν μου επέβαλλε τι θα φορέσω επειδή ακούω rock και heavy metal
Από έφηβος ....... θεωρούσα ηλιθιομάρα το να .... επηρεάζει η μουσική που ακούμε .... το τι φοράμε ... και το πως διασκεδάζουμε ...
και το που πάμε .... και σε ποιες περιοχές πάμε ...... ΚΑΙ ΤΙ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΚΟΙΤΑΜΕ !!!!!

Βασικά δεν θεωρούσα και τη μουσική τόσο σημαντική στη ζωή, όσο άλλοι έφηβοι .
Το ότι στα μέρη που παιζόταν μουσική .... ερχόμασταν κοντά σε μουνιά .... ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΩΡΟΥΣΑ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ !!!!

Με δεδομένο ότι κοντεύω ... 50 .... οι περισσότεροι αριθμητικά κολλημένοι που είχα εντοπίσει ... ήταν οι ροκάδες χεβυμεταλάδες ......
ήμουν μικρός όταν έπαιζε ... ντύσιμο ντίσκο ...... με κάτι άσπρα .... βάτες .... φαρδιά .... και εκείνους γελοίους τους θεωρουσα ....
αλλά χάθηκαν όσο ήμουν μικρός ......... είχαν όμως και περισσότερα μουνέτα στον περίγυρο ... οπότε τους συγχωρούσα ..........

λίγο πριν τελειώσω το λύκειο ....... σκάσαν κάτι .... χαουζάδες ..... ρέηβερς .... φάσιον βίκτιμς ..........


εκείνοι ενδυματολογικά .... ΗΤΑΝ ΤΡΙΣΑΘΛΙΟΙ ...... ΣΚΑΤΑ ........ ΠΑΤΟΣ ....... ΛΑΣΠΗ ..............
κάτι ντοκ μάρτινς για σιδεράδικα ...... γκετα γκριπ ....... βέρμαχτ μπότα !!!!!!
φαρδιά παντελόνια ....... ζακέτες φούτερ ............... απόπατος ....... γελοιίοι .......... κλόουν ............ σκατομαλάκες ............


πιο light εκδοχή των χεβυμεταλάδων .... μου φαίνονταν όσοι άκουγαν πανκ .....
εκεί παίζαν και μερικά μουνέτα που τον έπαιρναν εύκολα ........ και είχα και κάτι άκρες ............


για να ... με συμπαθήσεις .... θα σου ομολογήσω ότι αρχές 90s είχα βάλει και κάτι μπλουζάκια ραμονς με το εξωφυλο του πετ σεμετερυ
και μπαντ ρελίτζιον ......... αλλά ήταν κάτι χτικιάρες ψηλές που με ώθησαν ....... καλά κλαρίνα .........
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Black metal μόνο instrumental θα άκουγα
Δεν μπορώ τα βοθροφωνητικά και τα ουρλιαχτά


Μήπως τα ακούς και από βινύλια ; ή μαγνητοταινία ;;;;
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
20.434
Κριτικές
7
Like
36.023
Πόντοι
10.411
Μήπως τα ακούς και από βινύλια ; ή μαγνητοταινία ;;;;
Κάτι κασέτες είχα στο Λύκειο αλλά δεν με τράβηξε ποτέ αυτή η σκηνή
Άντε να μου αρέσουν 2-3 κομμάτια αλλά ως εκεί
Μπλούζα RAMONES έχω και εγώ,ξεθωριασμένη όπως όλες οι μπλούζες συγκροτημάτων που έχω,αλλά τις φοράω μέσα στο σπίτι πλέον αν είναι
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.215
Like
15.861
Πόντοι
3.656
ramones έχω 12 δίσκους νομίζω. Πρέπει να είναι όλοι εκτός τους 2-3 τελευταίους.
Θέλω να ψάξω αξίες τέτοιων δίσκων κάποια στιγμή ............. μπορεί να αρχίσω να πουλάω .......

μόνο σε μουνέτα !
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
20.434
Κριτικές
7
Like
36.023
Πόντοι
10.411
ramones έχω 12 δίσκους νομίζω. Πρέπει να είναι όλοι εκτός τους 2-3 τελευταίους.
Θέλω να ψάξω αξίες τέτοιων δίσκων κάποια στιγμή ............. μπορεί να αρχίσω να πουλάω .......

μόνο σε μουνέτα !
RAMONES ΓΑΜΑΝΕ:headbaning1::headbaning1::headbaning1:
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.343
Like
10.846
Πόντοι
3.556
Κοιτάξτε εδώ πιρφορικές απόψεις.... Τέτοιοι άνθρωποι με τις συμβουλές τους δημιουργούν δυστυχισμένους - θύματα. Επί της ουσίας θεωρούν ντροπή νας πας μπουρδέλα.....


Απο τα πιο απολαυστικα downvote που εχω ριξει.

Πρεπει το youtube να δινει τη δυνατοτητα να πlηρωνεις και να κανεις περισσοτερα downvote στο ιδιο βιντεο. Ευχαριστως θα πουλουσα ενα οικοπεδακι για να κανω 39.000.000 downvote

Λογικο ειναι να μιλανε εναντια στον αγοραιο αφου τρωνε ψωμι απο το να δινουν συμβουλες για καμακι, αυτοβελτιωση και γενικα πως να γινεσαι ολο και πιο καραγκιοζης μερα με τη μερα μπας και συγκινησεις καναν ποδογυρο

Περισσοτεροι αγαμητοι, παρακαλακηδες των κανονικων γυναικων -> περισσοτεροι subscribers -> περισσοτερο παραδακι στις τσεπες τους

Αν ειχαν στριπτιτζαδικο στη Συγγρου θα ελεγαν ακριβως τα αντιθετα.
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
20.434
Κριτικές
7
Like
36.023
Πόντοι
10.411
Απο τα πιο απολαυστικα downvote που εχω ριξει.

Πρεπει το youtube να δινει τη δυνατοτητα να πlηρωνεις και να κανεις περισσοτερα downvote στο ιδιο βιντεο. Ευχαριστως θα πουλουσα ενα οικοπεδακι για να κανω 39.000.000 downvote

Λογικο ειναι να μιλανε εναντια στον αγοραιο αφου τρωνε ψωμι απο το να δινουν συμβουλες για καμακι, αυτοβελτιωση και γενικα πως να γινεσαι ολο και πιο καραγκιοζης μερα με τη μερα μπας και συγκινησεις καναν ποδογυρο

Περισσοτεροι αγαμητοι, παρακαλακηδες των κανονικων γυναικων -> περισσοτεροι subscribers -> περισσοτερο παραδακι στις τσεπες τους

Αν ειχαν στριπτιτζαδικο στη Συγγρου θα ελεγαν ακριβως τα αντιθετα.
Πιστεύω ότι γαμάνε επί πληρωμής και οι 3 και άσε τι λένε
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.656
Like
2.010
Πόντοι
216
Εγω γαμαω πουτανες γιατι ειναι οτι πιο φτηνο κυκλοφορει
Το σεξ παντα πληρωνεται αλλα οχι παντα με λεφτα
Μπορει να πληρωνεται με χρονο, με ξεφτιλα, με πρηξιμο αρχιδιων, η με πολλα λεφτα σε διαρκεια χρονου
Ολοι αυτοι οι "γαμιαδες" ξεφτιλιζονται φουλ για να γαμησουν
Με τις πουτανες ειναι ολα ξηγημενα, ειλικρινη, γαμας με ψηλα το κεφαλι, χαλας μονο οσα ειναι η συμφωνια και εχεις ολη την υπολοιπη μερα για παρτη σου
Πραγματικα οι πιο εξυπνοι αντρες γαμανε πουτανες
Αυτοι που εκτιμουν το χρονο τους, τη λογικη τους και την αξιοπρεπεια τους
Τωρα αυτα περι ξεφτιλας τα λεει ο κοσμος γιατι ζηλευει
 

ManusMan

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2023
Μηνύματα
327
Like
876
Πόντοι
81
Εγω γαμαω πουτανες γιατι ειναι οτι πιο φτηνο κυκλοφορει
Το σεξ παντα πληρωνεται αλλα οχι παντα με λεφτα
Μπορει να πληρωνεται με χρονο, με ξεφτιλα, με πρηξιμο αρχιδιων, η με πολλα λεφτα σε διαρκεια χρονου
Ολοι αυτοι οι "γαμιαδες" ξεφτιλιζονται φουλ για να γαμησουν
Με τις πουτανες ειναι ολα ξηγημενα, ειλικρινη, γαμας με ψηλα το κεφαλι, χαλας μονο οσα ειναι η συμφωνια και εχεις ολη την υπολοιπη μερα για παρτη σου
Πραγματικα οι πιο εξυπνοι αντρες γαμανε πουτανες
Αυτοι που εκτιμουν το χρονο τους, τη λογικη τους και την αξιοπρεπεια τους
Τωρα αυτα περι ξεφτιλας τα λεει ο κοσμος γιατι ζηλευει
Αυτό.
Να βγάλεις κάποια έξω, που μπορεί και να μην σου κάτσει με ποτά, ξενοδοχεία και μαλακίες είναι πιο ακριβό από ένα στούντιο.
 

Gianniskavliaris40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
1.132
Πόντοι
366
Εγω γαμαω πουτανες γιατι ειναι οτι πιο φτηνο κυκλοφορει
Το σεξ παντα πληρωνεται αλλα οχι παντα με λεφτα
Μπορει να πληρωνεται με χρονο, με ξεφτιλα, με πρηξιμο αρχιδιων, η με πολλα λεφτα σε διαρκεια χρονου
Ολοι αυτοι οι "γαμιαδες" ξεφτιλιζονται φουλ για να γαμησουν
Με τις πουτανες ειναι ολα ξηγημενα, ειλικρινη, γαμας με ψηλα το κεφαλι, χαλας μονο οσα ειναι η συμφωνια και εχεις ολη την υπολοιπη μερα για παρτη σου
Πραγματικα οι πιο εξυπνοι αντρες γαμανε πουτανες
Αυτοι που εκτιμουν το χρονο τους, τη λογικη τους και την αξιοπρεπεια τους
Τωρα αυτα περι ξεφτιλας τα λεει ο κοσμος γιατι ζηλευει
Ωμά, ωραία και στατατα τα λες μύστη.... πόσο δίκιο έχεις για όλα
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.008
Κριτικές
94
Like
46.308
Πόντοι
17.311
Θα σου μιλήσω ευγενικά, ομορφα και λογικά.
ΕΓΩ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΟΙ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΕΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΕΙΝΑΙ ΣΟΒΑΡΟΙ ΚΑΙ ΣΩΣΤΟΙ ΣΤΙΣ ΙΔΕΕΣ ΤΟΥΣ
εισαι παντρεμενος και πας μπουρδελα μαστορα ?
οντως πολυ σοβαρος εισαι :rolleyes:
μηπως εχεις και παιδια??? ...γιατι εκει μεγαλωνει το ποσοστο σοβαροτητας ξερεις:think:
η μπαρμπορα και η εβε ολα καλα ???:2funny::2funny::2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom