Νέα

Γιατί οι γυναίκες δεν πληρώνουν για να γαμήσουν;;;;;;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Καινούργιος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 457
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166
Αν έβγαινε μία κοπέλα και δη μπαζο στην ομόνοια ή στο σύνταγμα να φωνάζει θέλω να με γαμήσετε, μάλλον θα κατέληξε στο ψυχιατρείο αγάμητη χαχαχαχαχαχααχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ

Μπααα, σαβουρογάμηδες υπάρχουν πολλοί. Αλλά δεν μπορώ να πιθανολογήσω για το λόγο που κάποιος αναγκάζεται και γίνεται σαβουρογάμης. Φταίει η αγαμία επειδή οι υπόλοιπες αξιαγάμιτες Ελληνίδες έχουν μεγάλο τουπέ και ρίχνουν χυλόπιττες εις χύδην σε όλους όσους δεν έχουν μεγάλο Ε9 και παχουλό πορτοφόλι?
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Μπααα, σαβουρογάμηδες υπάρχουν πολλοί. Αλλά δεν μπορώ να πιθανολογήσω για το λόγο που κάποιος αναγκάζεται και γίνεται σαβουρογάμης. Φταίει η αγαμία επειδή οι υπόλοιπες αξιαγάμιτες Ελληνίδες έχουν μεγάλο τουπέ και ρίχνουν χυλόπιττες εις χύδην σε όλους όσους δεν έχουν μεγάλο Ε9 και παχουλό πορτοφόλι?
Μπορεί να κοιτάνε τον ψυχικό κόσμο των γυναικών  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166
Μπορεί να κοιτάνε τον ψυχικό κόσμο των γυναικών  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Που είμαι απόλυτα σίγουρος ότι είναι ανεξάντλητος, ανεξερεύνητος, πολλά υποσχόμενος και θα ο άνθρωπος που θα βρεί τη δύναμη να τον εξερευνήσει θα αμοιφθεί πλουσιοπάροχα.  :cheesy:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Που είμαι απόλυτα σίγουρος ότι είναι ανεξάντλητος, ανεξερεύνητος, πολλά υποσχόμενος και θα αμοίψει πλουσιοπάροχα τον άνθρωπο που θα βρεί τη δύναμη για να τον εξερευνήσει.  :cheesy:
Έτσι θα έλεγε και ο Κολόμβος για την Αμερική...  :2funny: :2funny: :2funny:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166
Το "κατα λαθος" δεν ειναι επαρκης λογος για να κανει καποιος αυτο τον κοπο...

Εν κατακλείδι, οι γεματούλες φίλες μας, προσφέρονται σε μερακλήδες του είδους. Ανθρώπους που ψάχνουν για πλούσιο ψυχικό κόσμο, και πλουσιότερο και εν αφθονία εξωτερικό παρουσιαστικό. Για τύπους dimension 2 σε 1.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.617
Κριτικές
61
Like
39.667
Πόντοι
21.555
Εν κατακλείδι, οι γεματούλες φίλες μας, προσφέρονται σε μερακλήδες του είδους. Ανθρώπους που ψάχνουν για πλούσιο ψυχικό κόσμο, και πλουσιότερο και εν αφθονία εξωτερικό παρουσιαστικό. Για τύπους dimension 2 σε 1.
πεστα ολα γιατι φοβασε  ελα λεβεντη μου ....... ελα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom